elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

Arbitri

Të gjithë përbërësit për një derbi

Kuq pothuajse doli në Chelsea - Leicester dje, por për fat të keq ne mbetëm në kartonët e verdhë 6. Sidoqoftë, veçanërisht në konfliktin në 92 ', Pereira mund të përjashtohej për tu mundësuar në Childwell. Dhe herët herët.

Në 7:45 në Holandë ka Utrecht - Groningen në play off për League League. Vetëm ndeshje me kohë shtesë dhe penallti, nëse është e nevojshme. Për të dy ekipet është loja kryesore e sezonit, shikuesit do të jenë në tribuna (pak), ka të gjithë përbërësit për një derbi. Arbitri u emërua Danny Makkelie nga kategoria Elite e Uefa, unë zgjedh Οver 3.5 letra me rendiment 2.10 Bet365.

Një çerek më vonë ndeshja fillon në Angli Everton - Ujqërit , dhe ai me një turmë. Pas përleshjes së së Dielës dhe disfatës nga Sheffield G. i rënë, pritësit duhet të jenë më seriozë dhe të shterojnë shanset për një biletë evropiane. mbrojtësit e hedhin atë pak nëse është e nevojshme, kështu që një zgjedhje Mbi 2.5 letra me rendiment 1.80 Bet365.

Fat i mirë për çdo gjë që zgjidhni!

 Views: 17558
- 16908 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
19 / 05 / 21   Utrecht - Groningen

Everton - Ujqërit
  Mbi 3.5 letra (2.10)

Mbi 2.5 letra (1.80)
  3.78
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.