elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

Arbitri

Qëndroni në lartësinë tuaj Mike !!!

Dhe ajo që nuk e pamë në tri ditët e kaluara ... Lojërat indiferente për t’u shndërruar në beteja të drejtpërdrejta (Kr. Palace - Aston Villa me 5 letra pas 50 !!), Valencia të bëhet .... Barcelona dhe të vendosësh 3 gola në Eibar në gjysmë ore dhe finalen e Kupës së Anglisë të kesh 2 letra deri në 40΄ dhe pastaj .... të bëhesh miqësore. Natyrisht më absurde ndodhi në ndeshjen midis G. Brom dhe Liverpool me Mike Dean për të luajtur të gjithë 90 minuta pa një kartë !!! Nuk ka kuptim ta them tani - Unë nuk dua ta prish befasinë.

Sot kemi përsëritjen e finales ndërmjet Chelsea dhe Leicester Dhe kjo ndeshje ka karakterin e një finale në atë që ka të bëjë me hyrjen në kuartet për të siguruar një vend në Ligën e Kampionëve të ardhshëm. Chelsea është 2 pikë prapa Leicester dhe nëse nuk fiton sot, ata do të qëndrojnë mbrapa Leicester dhe Liverpool, duke marrë një goditje të fortë financiare dhe jo vetëm. Meqenëse barazimi nuk është i keq për mysafirët, unë pres një qasje mbrojtëse nga Rogers me beteja të forta.

Arbitri ?? Mike Dean natyrisht. Herën e fundit që ai mbaroi së luajturi pa kartë ishte në fillim të karrierës së tij 25 vjet më parë. Pas të Dielës .... zhdukja e tij, atëherë unë pres që ai të luajë përsëri si zakonisht dhe siç e meriton, sidomos sot kur ai do Stadiumi është gjithashtu i mbushur me njerëz. Edhe kjo mund të ndihmojë për të parë tensione dhe beteja. Unë nuk do të përfshihem me të verdhën, por pasi që unë pres që do të ketë shumë, unë do të zgjedh për të marrë një karton të kuq me rendiment 5.00bet365.gr.

Hajde Majk !!

 Views: 16910
- 17061 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
18 / 05 / 21   Chelsea - Leicester   Kartoni i kuq   5.00
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.