elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

Arbitri

11 të kuqe në 18 lojëra !!

Në mesditë në Londër, Crystal Palace mirëpret Aston Villa me arbitër David Coote.Loja nuk ka ndonjë vlerë rezultati, e cila natyrisht për ne që hedhim letra nuk është gjithmonë e mirë, por unë nuk mund të shoh më shumë se 3 letra në këtë ndeshje. Më shumë lojëra të Premier League. Edhe pse nuk jam mësuar të ajo, zgjedhja Sipas 3.5 letra me rendiment 1.61 Bet365.

Në orën 7.30 kemi ndeshjen e parafundit të Primera Division me të gjitha ndeshjet që luhen në të njëjtën kohë dhe unë kam zgjedhur ndeshjen midis Valencia  dhe Eibar me gjyqtarin e tij Valentin Pizarro Gomez. Mysafirët po luftojnë për tu shpëtuar, me një disfatë sot ata rrezikojnë të zbresin menjëherë dhe ata do t'i japin të gjitha. Valencia nuk po ndjek asgjë, por siç e kam thënë edhe më parë ndeshjet e saj gjithmonë kanë pezullime, karta golësh etj. shumë muaj.Zgjedhje Mbi 4.5 letra me rendiment 1.90 Bet365.

Ashtu si në Primera, në orën 10 pasdite zhvillohen të gjitha ndeshjet e Ligue 1 dhe unë kam zgjedhur ndeshjen midis Lil dhe Shën Etienën.Mikpritësit duan që 4 pikë në dy ndeshjet e fundit të kurorëzohen kampione dhe ata tashmë po tregojnë një nervozizëm në ndeshjet e tyre, për shkak të stresit në rritje. Jerome Brisard ka treguar 18 kartona të kuq në 11 ndeshje, kështu që një zgjedhje Mbi 3.5 letra me rendiment 1.80 Bet365.

Fat i mirë për çdo gjë që zgjidhni!

 Views: 17062
- 17018 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
16 / 05 / 21   Kr.Palas - Aston Villa

Valencia - Eibar

Lille - Shën Etienne
  Nën 3.5 karta (1.61)

Mbi 4.5 letra (1.90)

Mbi 3.5 letra (1.80)

  5.51
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.