elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

Arbitri

Ai nuk do të gjejë hakmarrje më të mirë !!

Në 7, kemi ΄΄derby d 'Italia΄΄ tradicionale midis Juventus dhe kampion Inter me gjyqtarin e tij Gianpaolo CalvareseBesoj se Antonio Conte do të rreshtohet në formacionin më të mirë të mundshëm, pasi vështirë se do ta harrojë mallkimin që hëngri nga Anielli dhe Nedved në ndeshjen e kupës disa muaj më parë në të njëjtin stadium. Do ta gjejë. Mbi 4.5 letra me rendiment 2.10 Bet365.

Gjysmë ore më vonë, finalet e Kupës FA midis Anglisë fillojnë Chelsea dhe Leicester me gjyqtarin e tij Michael Oliver, me disa njerëz, pas disa muajsh në podium. Unë mendoj se edhe mungesa e njerëzve kontribuoi që të mos ketë shumë letra në lojëra. Këtu sot po flasim për një finale, mesatarja e Oliver është afër 3, me një tjetër do të të paguhet përzgjedhja Mbi 3.5 letra me rendiment 2.00 Bet365.

Treshja do ta mbyllë (shpresoj me sukses) natën me derbin e qytetit të përjetshëm mes Roma dhe Lazio me gjyqtarin e tij Luca Pairetto. Shtë një nga lojërat që mendoj se nuk ka rëndësi për situatën e shënimit të ekipeve. Lojtarët kudo që janë, gjithçka që ata dëgjojnë nga tifozët është fitorja në këtë lojë për të qenë bosët e qytetit dhe për të qenë në gjendje të ngacmojnë ata kundërshtarët e tyre. Çift me një histori të plotë me penallti dhe shkarkime, kufiri është i lartë (5,5), por ia vlen të rrezikosh. Romakët, edhe në ndeshjen me Cagliari që fitoi 5-0, morën 2 kartonë të verdhë !! Mbi 5.5 letra me rendiment 1.90 Bet365.

Fat i mirë për çdo gjë që zgjidhni!

 

Bombat

Juventus - Inter - Ashley Young të përjashtohet (51.00) Bet365

 Views: 17019
- 16828 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
15 / 05 / 21   Juventus - Inter

Chelsea - Leicester

Roma - Lazio
  Mbi 4.5 letra (2.10)

Mbi 3.5 letra (2.00)

Mbi 5.5 letra (1.90)
  7.98
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.