elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

Mesatarja më e ulët e kartave në La Liga.

Pak lojëra sot nga garat e inokuluara, unë do të merrem me dy prej tyre.

Në 8 për Premier League, Manchester C.. pret Leicester, e cila përpiqet me kthetrat dhe dhëmbët e saj të qëndrojë në 4 vendet e para të privilegjuara që çojnë në grupet e Ligës së Kampionëve të ardhshëm. Unë mendoj se do të shohim një lojë të fortë, arbitri është Graig Pawson që zakonisht tërheq letra, unë zgjedh Mbi 3.5 letra me rendiment 1.83 Bet365.

Pak para mesnatës, Barcelona pritet nga Levante, i cili ka kohë që mendon për pushimet verore. Arbitri i ndeshjes u emërua Jose Luis Munuera Montero me mesataren më të ulët të kartave në La Liga. Edhe pse zakonisht nuk vë bast për Under, nuk shoh asnjë arsye që shumë karta të dalin në këtë lojë, pasi mendoj se ndeshja do të rrokulliset me Barça që rrotullon topin rreth zonës së vendasve. Përzgjedhja Sipas 3.5 letra me rendiment 1.80 Bet365.

Fat i mirë për çdo gjë që zgjidhni!

Bombat

Njeriu i Bashkuar - Leicester - Kartoni i kuq (5.50) Bet365

 Views: 15559
- 15512 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
11 / 05 / 21   Njeriu. Jun - Leicester

Levante - Barcelona
  Mbi 3.5 letra (1.83)

Nën 3.5 karta (1.80)
  3.29
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.