elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

Goditja do të shkojë re !!

2 në 3 përsëri dje, pasi u shfajësova për Derby - Sheffield Wen. dhe Spezia - Napoli por unë rashë nga Man City - Chelsea. (Njeri, jepi penalltinë Sterlingut dhe të kuq Zuma për t'u paguar !!). Le të shkojmë më poshtë deri më sot:

Dje nxora pak nga pesë ligat e mëdha dhe arrita në kampionat dhe kisha të drejtë. Në Skoci në mesditë kemi gjysmëfinalen e kupës midis Shën Mirren dhe Shën Johnston, në άHabten Park΄΄ në Glasgow. Ndeshja e vetme sigurisht, me kohë shtesë dhe penallti nëse është e nevojshme. William Collum, Niveli i Champions League. Unë e konsideroj çiftin të ekuilibruar dhe zgjedh Mbi 3.5 letra me rendiment 1.80 Bet365.

Në të njëjtën kohë në Itali kemi qëndrimin përfundimtar në kategorinë midis Benevento dhe Cagliari me gjyqtarin e tij Daniele Doveri. Qëndrimi përfundimtar në Itali do të thotë se reja do të fillojë. Opsion pa një mendim të dytë Mbi 4.5 letra me rendiment 1.72 Bet365.

Më në fund, në Gjermani kemi një qëndrim tjetër gjashtë pikësh në mes Hertha dhe Arminia B.. me gjyqtarin e tij Bastian DankertEdhe pse gjermanët janë të kursyer me kartat, unë mendoj se kufiri i 3.5 kartave në këtë ndeshje është i ulët. Përzgjedhja Mbi 3.5 letra me rendiment 1.61 Bet365.

Fat i mirë për çdo gjë që zgjidhni!

Bombat

Valencia - Valladolid - Valladolid për të shënuar një penallti (7.00) Bet365

 Views: 15516
- 15559 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
09 / 05 / 21   Shën Mirren - Shën Johnston

Benevento - Cagliari

Hertha - Arminia B.
  Mbi 3.5 letra (1.80)

Mbi 4.5 letra (1.72)

Mbi 3.5 letra (1.61)
  4.98
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.