elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

Do hidhni por edhe do hani !!

Ndeshja e fundit e Kampionatit po mbahet në Angli në mesditë dhe në tre ndeshje që vendosin të qëndrojnë në kategori, janë caktuar gjyqtarë të Premier League. Derbi - Sheffield Wednesday. kështu që është përcaktimi i vdekjes tënde, jeta ime ό pasi që kush humbet ndoshta i jep lamtumirën akuzës. Gjyqtari, anglezi më me përvojë, i preferuari Μike Dekan, që nuk pranon një mizë mbi shpatën e tij. Ka një betejë deri në fund, zgjidh atë Mbi 4.5 letra me rendiment 2.20 Bet365.

Në fund të kësaj loje, beteja midis Spezia dhe Napoli për Serinë A do të fillojë në Itali me gjyqtarin Massimiliano Irrati me nikoqirët që duan trepikëshin për qëndrimin e tyre dhe Napolitët ndjekin daljen në Champions League. Me trajnerin Gattuso që bërtet vazhdimisht nga buza e stolit, ju do të hidhni dhe hani shumë goditje, zgjidhni Mbi 4.5 letra me rendiment 2.00 Bet365.

Zgjedhja e tretë dhe e fundit për sot, prova e finales së ardhshme të Ligës së Kampionëve, midis Man City dhe Chelsea me gjyqtar Anthony Taylor. Chelsea është i interesuar sot, pasi City ka mbyllur kampionatin. Lodhja nga ndeshjet e mesjavës pritet të luajë një rol të rëndësishëm sot dhe mendoj se do të shohim një betejë me forcë dhe pasion. Në gjysmëfinale të kupës dolën 5 letra, sot mjafton një më pak. Zgjidhni atë Mbi 3.5 letra me rendiment 2.00 Bet365.

Fat i mirë për çdo gjë që zgjidhni!

Bombat

Barcelona - Madrid Madrid - Kartoni i kuq (4.00) Bet365

 Views: 15560
- 15700 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
08 / 05 / 21   Derbi - Sheffield Wayne.

Spezia - Napoli

Man City - Chelsea
  Mbi 4.5 letra (2.20)

Mbi 4.5 letra (2.00)

Mbi 3.5 letra (2.00)
  8.80
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.