elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

Gati për Euro!

Të martën ishte PSG që nuk arriti të shënonte, dje ishte Reali që nuk arriti të gjente rrugën drejt rrjetës duke na privuar nga një performancë shumë e mirë. Shumë keq, sepse ne humbëm shumë karta pasi ato dolën më shumë nga sa prisja.

Sidoqoftë, unë do të ndjek të njëjtën filozofi sot në Europa League për ndeshjen midis Arsenal dhe Villarreal me gjyqtarin Slloven Slavko Vinçiq pasi nuk gjej ndonjë arsye për të vënë bast në gjysmëfinalen tjetër midis Romës dhe United pas 6-2 të enjten e kaluar. Kështu që në Londër nuk e shoh që jo të dy ekipet do të shënojnë dhe ne fakt do ta kombinoj me mbi 2.5 gola pasi nuk mendoj se qëndron në 1-1. Të gjitha këtyre, natyrisht, do t’i shtojmë edhe letrat, pasi besoj se kualifikimi do të jetë i hapur deri në 90΄, mbase edhe më shumë. Vinçiq nuk jepet, po përgatitet për Euron e ardhshme në të cilën do të fishkëllojë, kështu që zgjedhja të pranojë më shumë se 2 letra për secilën skuadër, ne mund të shohim një dëbim si në ndeshjen e parë.

Kombinimi i të gjitha këtyre jep performancë 9.00 Bet365, dëbimi si një bombë më vete.

Fat i mirë për çdo gjë që zgjidhni, shihemi të shtunën tjetër!

Bombat

Arsenal - Villarreal - Kartoni i kuq (4.00) Bet365

 Views: 15700
- 14723 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
06 / 05 / 21   Arsenal - Villarreal   Qëllimi / Qëllimi

Në total 2.5 gola

Arsenali mbi 2.5 letra

Villarreal mbi 2.5 letra
  9.00
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.