elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

Së pari 1-1 dhe pastaj letra !!

Një gol nga PSG na preku dje drejt biletarisë, pasi kartat u treguan bujarisht. Në gjysmëfinalen e sotme opsionet do të jenë të ngjashme.

Chelsea - Real me arbitër italianin Daniele OrsatoUnë e konsideroj mundësinë e kohës shtesë shumë të mundshme, veçanërisht nëse loja është në 1-1 në një moment në pjesën e dytë, kështu që unë do ta mbaj fillimin për Caku Caku të cilën do ta kombinoj si dje me letrat.Nëse ka një intensitet të veçantë të ngjashëm me dje, Orsato nuk do të jepet (gar italiane). Pra zgjedhje për të pranuar hostë më shumë se 1 letër dhe mysafirë më shumë se 2, pasi që ata janë të detyruar të ndjekin qëllimin dhe do të lënë hapësira në pjesën e pasme.

Kombinimi i të gjitha këtyre jep performancë 6.00 Bet365.      

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 Views: 14724
- 13194 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
05 / 05 / 21   Chelsea - Real M.   Qëllimi / Qëllimi

Chelsea mbi 1.5 kartë

Real mbi 2.5 letra
  6.00
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.