elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

Shqetësime, dënime dhe pushime nga puna !!

Mirëmëngjes, gëzuar ditëlindjen të gjithëve me shëndet !!

Sot, për shkak të ditës, nuk ka nevojë për analiza të mëdha për propozimet. Familja, miqtë dhe shtiza paraprijnë.

Për fillestarët ne kemi ndeshjen Newcastle - Arsenal në mesditë. Gjyqtari i favoritit Mikrofon Dekan e cila sa herë që kam besim tek ai nuk më zhgënjen. Prandaj zgjidh Mbi 3.5 letra me rendiment 1.83 Bet365 .

Pasdite kemi një nga derbët më të mëdhenj në botë midis Manchester G. dhe Liverpool. Michael Oliner. Liverpool po digjet për fitore, duke e zgjedhur atë Mbi 3.5 letra me rendiment 1.83 dhe bast argëtues për të pasur një karton të kuq me mosmarrëveshje 5.00 Bet365.

Më në fund, në Spanjë gjatë natës, Barcelona pritet nga Valencia me gjyqtar Jose Sanchez Martinez. Lojërat e Valencias, siç kemi thënë më parë, zakonisht bëhen shkëmb. Ka shqetësime, shumë kartona, penallti dhe shkarkime. Unë pres diçka të ngjashme sot. Mbi 4.5 letra me rendiment 1.80 Bet365.      

Suksese dhe kalofshi mire !!

 

Bombat

Manchester United - Liverpool - Kartoni i kuq (5.00) Bet365

 Views: 12731
- 12816 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
02 / 05 / 21   Newcastle - Arsenal

Manchester United - Liverpool

Valencia - Barcelona
  Mbi 3.5 letra (1.83)

Mbi 3.5 letra (1.83)

Mbi 4.5 letra (1.80)
  6.03
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.