elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

Supë imune

Real - Chelsea sot, gjysmëfinalja e parë, me holandezin si arbitër Danny MakkelieNga sa kam parë nga të dy ekipet në ndeshjet e tyre të fundit, pritet një supë imune me duele të forta në fushën e qendrës dhe një spektakël të dobët. Skuadrat janë shumë të lodhura, sidomos madrilenët që luajnë vazhdimisht me 12-13 lojtarë dhe rreziqet vullneti është minimal.

Pra, meqenëse tani kemi aftësinë për të kombinuar tregje të shumëfishta për të njëjtën lojë, opsioni i parë do të jetë Gjithsej gola 0-1Të them të drejtën, e shoh 0-0, por mbulohem që të mos shënohet asnjë gol nga ndonjë fazë e shtrembër, e vendosur, etj. Ekipet në përgjithësi nuk fitojnë shumë kënde në lojërat e tyre, as nuk pranojnë, kështu që unë zgjedh Sipas 10 goditje këndiPërfundimisht, unë nuk shoh në karta për t'u larguar, ka edhe një të përsëritur në javë, Makkelie nuk del lehtë, kështu që opsioni i tretë Nën 4 letra.

Këto tre opsione na japin performancën e përgjithshme 10.50Bet365 dhe vetëm rezultat i saktë i pranueshëm  0-0 me rendiment 8.00 në të njëjtën kompani.

Fat i mirë për çdo gjë që zgjidhni!

Bombat

Real - Chelsea - Rezultati i saktë 0 - 0 (8.00) Bet365

 Views: 12202
- 13101 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
27 / 04 / 21   Real - Chelsea   Gjithsej gola 0-1

Nën 10 qoshe

Nën 4 letra
  10.50
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.