elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fillimi sot do të jetë me Gjermaninë dhe ndeshja Wolfsburg - Dortmund me gjyqtar Tobias Stieler. Një lojë finale për mysafirët në përpjekje për të kapur trenin e Champions League. Por hajde, Wolfsburg ka humbur vetëm ndaj Bayern në shtëpi! Zgjidhni Mbi 3.5 karta në performancë 1.83Bet365.

Në Francë, Parisi është duke u testuar në selinë e Mets dhe është favoriti për të fituar, por nuk mendoj se do të vijë rehatshëm. willy Delajod i cili në 7 ndeshjet që ka fishkëllyer në 2021 merr një karton të kuq në çdo ndeshje të dytë !! Në të parën nuk u tregua, kthesa është tani. Zgjidhni atë Mbi 3.5 karta në performancë 1.72Bet365 dhe bast argëtim për të pasur të kuqe (4.70Stoiximan).

E mbyll me mini derbi të London West Ham - Chelsea me arbitër Chris KavanaghUnë rrëfej se isha duke pritur për kufirin e 3.5 kartave, sepse unë pres një lojë me intensitet pasi që bastet janë 4η Kavanagh lëshoi ​​6 karta disa ditë më parë në Tottenham - M. United, gjysma prej nesh mjafton sot. Zgjidhni Mbi 2.5 karta në performancë 1.61Bet365.

PS Në Villarreal - Barcelona e nesërme kufiri është 3.5 karta, gjë që për Del Cerro Grande është qesharake. Shpresoj se nuk do të ndryshojë deri nesër.

Fat i mirë për çdo gjë që zgjidhni!

Bombat

Mets - Paris Saint-Germain - Kartoni i kuq (4.70) Stoiximan

 Views: 12531
- 12450 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
24 / 04 / 21   Wolfsburg - Dortmund

Mets - Paris Saint-Germain

West Ham - Chelsea
  Mbi 3.5 karta (1.83)

Mbi 3.5 karta (1.72)

Mbi 2.5 karta (1.61)
  5.07
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.