elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

Këtu është Jugu Italian !!

Në fund, vetëm zonja Frappart qëndroi në kulmin e djeshëm dhe më justifikoi (6 të verdhë dhe 1 të kuq). Le të shkojmë më poshtë me tre opsione për sot.

Filloni në jug të Italisë me Napolin, i cili na pagoi të Dielën kundër Interit, ku kishim gjithsej 7 letra për të dy skuadrat. Unë pres diçka të ngjashme sot kundër Lazios, një ndeshje me shumë intensitet. Mbi 5 Kartat aziatike (në 5 kemi një rimbursim) në kthim 1.80Bet365.

Pastaj do të merrem me Premier League dhe ndeshjen midis Leicester dhe West Brom. Dy skuadra të formuara që vijnë nga rezultate të shkëlqyera dhe të dy duan lojën për arsye të ndryshme. Pritësit të qëndrojnë në katër të parët, të ftuarit të luftojnë për shpëtim. Zgjidhni atë Mbi 2.5 karta në performancë 1.83Bet365 .

Më në fund, në La Liga kemi ndeshjen Granada - Eibar. Mysafirët po digjen për pikë dhe do të japin gjithçka për fitoren. Granada, siç tregoi kundër Manchester G. në Europa League është një ekip i vështirë që ndjek të gjitha ndeshjet. të Mbi 4.5 karta në performancë 1.83Bet365.

Fat i mirë për çdo gjë që zgjidhni!

 Views: 12476
- 11818 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
22 / 04 / 21   Napoli - Lazio

Leicester - West Brom

Granada - Eibar
  Mbi 5 karta (1.80)

Mbi 2.5 karta (1.83)

Mbi 4.5 karta (1.83)
  6.03
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.