elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

I pari që fishkëllen në grupet e Champions League

Bast do të thotë të kapësh 2.20 dhe 1.80 dje dhe të humbasësh 1.66. Sidoqoftë, le të shkojmë sot. Fillimi do të jetë me ndeshjen Tottenham - Southampton me arbitrin David Coote Ndeshja e parë në sezonin pas Mourinho për Tottenham kundër një të zhgënjyer nga përjashtimi në Kupën e Southampton. Unë pres pasion dhe energji nga nikoqirët, në Angli asnjë skuadër nuk duket indiferente dhe unë do të shkoj me kartat mbi 3,5 me mosmarrëveshje 1.80 në Bet365 . Pastaj shkojmë në Spanjë dhe ndeshjen Osasuna - Valencia me gjyqtarin MELERO Lopez. Në përgjithësi, ndeshjet në Valencia nuk janë kurrë të mërzitshme, ato zakonisht kanë goditje dënimi, pushime nga puna, etj., Kështu që unë zgjedh mbi 4.5 letra me një performancë mjaft të mirë. 2.10Bet365.

Zgjedhja e fundit do të ketë të bëjë me një zonjë, atë Stephanie Frappart , gruaja e parë që fishkëllen në grupet e Ligës së Kampionëve dhe mbase do ta shohim në Euro tjetër si 4ηLyon - Monaco Kështu që sonte, në çerekfinale të kupës me ndeshjen drejt e në penallti nëse barazon. Të dy skuadrat do ta thonë përsëri së shpejti për kampionatin, pavarësisht se sa ndryshime bëjnë trajnerët që loja do të jetë konkurruese Unë zgjedh mbi 3.5 letra me performancë 1.61 në Bet365.

Fat i mirë për çdo gjë që zgjidhni!

 Views: 11819
- 11721 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
21 / 04 / 21   Tottenham - Southampton

Osasuna - Valencia

Lyon - Monako
  Mbi 3.5 letra (1.80)

Mbi 4.5 letra (2.10)

Mbi 3.5 letra (1.61)

  6.08
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.