elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (5.00) me 7 / 9 pikë nga Guru L

Arbitri

Me baskët dhe pallonjtë !!

Την αμυντική αφέλεια της Dortmund την έχουμε επισημάνει και την έχουμε πληρωθεί αρκετές φορές φέτος.Σήμερα κοντράρεται με την Αρμίνια, στο Μπίλεφελντ με το γήπεδο γεμάτο και χωρίς Χαάλαντ και μερικούς ακόμα.Είναι και ψιλό ντερμπάκι της ευρύτερης περιοχής της Βεστφαλίας οπότε πάμε με τις πολλές κάρτες.Mbi 3.5 karta @ 2.05Stoiximan.

Η Leeds του Μαρσέλο Μπιέλσα έχει μόλις έξι βαθμούς στις οκτώ πρώτες αγωνιστικές και το σημερινό παιχνίδι απέναντι στη Wolves είναι must win που λένε στο χωριό μου.Τα παιχνίδια στο Έλαντ Ρόουντ έχουν πάντα ένταση και ρυθμό,η Γουλβς προέρχεται από τεράστια ανατροπή απέναντι στην Άστον Βίλα και θα είναι δύσκολο εμπόδιο.Οver 3.5 karta @ 1.87 Stoiximan.

Το βράδυ, η ξεκούραστη Bilbao υποδέχεται την ταλαιπωρημένη από το Champions League Villarreal.Ασφυκτικό πρέσινγκ πάντα από τους γηπεδούχους εντός έδρας,με περισσότερο ταλέντο όμως οι φιλοξενούμενοι.Διαιτητής ο Cuadra Fernandez με πέντε κάρτες μέσο όρο φέτος.Αυτό ακριβώς περιμένουμε και σήμερα. Over 4.5 κάρτες @ 1.88Stoiximan.

 

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 

 

 Views: 322
- 4621 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
23 / 10 / 21   Arminia B.-Dortmund
Leeds-Wolves
Atl.Bilbao-Villareal
  Mbi 3.5 karta (2.05)
Mbi 3.5 karta (1.87)
Mbi 4.5 karta (1.88)
  7.21
Stoiximan

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.