elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fondi (5.15) ​​nga Guru L

Surfbet

Parashikimet e basteve me kampionatet evropiane

Unë kam zgjedhur 4 lojëra nga kuponi i bastit për sot, me programin që është i pasur dhe interesi është në Angli, Greqi, Turqi dhe Portugali me shanse nga bast 365 .

ASTERAS TRIPOLIS- ARIS (17:15)

Përballë përsëri për 3η dy ekipet në më pak se 7 ditë. Asteras humbi ndeshjen e parë të kupës ndaj "Kleanthis Vikelidis" 2-0, duke marrë një ndeshje jozyrtare në ndeshjen e kampionatit midis dy skuadrave të Shtunën e kaluar. Arkades është një ekip i punuar shumë mirë që numëron 4 fitore në 5 ndeshjet e fundit, pavarësisht nga shtëpia dhe organizimi.

Nga ana tjetër, verdhezinjtë kanë treguar në disa lojëra kohët e fundit se u mbarojnë idetë dhe pasioni. Një shembull tipik është loja e dy ekipeve 4 ditë më parë, ku Aris kryesonte në rezultatin me 1-0 në pjesën e parë, dhe pësoi disfatën, brenda 15 minutash me 2-1. Të dy ekipet kanë një cilësi të shkëlqyeshme nga mesi dhe përpara, nikoqirët do të luftojnë me të gjitha forcat, ndërsa nga ana tjetër Aris është i shkëlqyeshëm në kundërsulm. Skenari për të shënuar të dy, mbledh shanse të mëdha verifikimi. Bast në Goal-Goal në moshën 1.90.

TOTENHAM - CHELSEA (22.00)

Mikpritësit janë në një gjendje të keqe loje pasi vijnë nga dy humbje radhazi në kampionat, rezultate që i kanë larguar nga gjashtë të parat. Mungesat e Lo Ceslo dhe Kane kanë ndikuar shumë te “Spurs” të cilët rrezikojnë të lihen jashtë Evropës.

Nga ana tjetër, Chelsea iu kthye fitoreve kundër Burnley në ndeshjen e mëparshme, duke arritur Tottenham në 33 pikë dhe me një ndeshje më pak. Dallimi në cilësi midis dy ekipeve nuk është i madh, dhe unë pres një lojë që do të gjykohet në detaje. Chelsea është në një gjendje më të mirë psikologjike për momentin, me aurën e trajnerit të ri që e ndihmon atë. Unë pres që mysafirët të hyjnë të vendosur në ndeshje dhe unë do të rrezikoj dyfishin (2) në kuotën 2.06.

ASTERAS TRIPOLIS- ARIS (17:15)

Përballë përsëri për 3η dy ekipet në më pak se 7 ditë. Asteras humbi ndeshjen e parë të kupës ndaj "Kleanthis Vikelidis" 2-0, duke marrë një ndeshje jozyrtare në ndeshjen e kampionatit midis dy skuadrave të Shtunën e kaluar. Arkades është një ekip i punuar shumë mirë që numëron 4 fitore në 5 ndeshjet e fundit, pavarësisht nga shtëpia dhe organizimi.

Nga ana tjetër, verdhezinjtë kanë treguar në disa lojëra kohët e fundit se u mbarojnë idetë dhe pasioni. Një shembull tipik është loja e dy ekipeve 4 ditë më parë, ku Aris kryesonte në rezultatin me 1-0 në pjesën e parë, dhe pësoi disfatën, brenda 15 minutash me 2-1. Të dy ekipet kanë një cilësi të shkëlqyeshme nga mesi dhe përpara, nikoqirët do të luftojnë me të gjitha forcat, ndërsa nga ana tjetër Aris është i shkëlqyeshëm në kundërsulm. Skenari për të shënuar të dy, mbledh shanse të mëdha verifikimi. Bast në Goal-Goal në moshën 1.90.

TRABZONSPOR - DENIZLISPOR (18:00)

Në një formë të tmerrshme, nikoqirët numërojnë 4 fitore radhazi në kampionat dhe kupë, tre prej të cilave janë jashtë shtëpisë. Në ndeshjen e mëparshme, megjithëse u kthyen në rezultat në ndeshjen me Besiktas, ata arritën në përsëritje, për të bërë prishjen, duke marrë një dyfish të shkëlqyeshëm kundër një prej skuadrave më të formuara në kampionat.

Në kampin kundërshtar, Denizlispor, megjithë fitoren e tij në ndeshjen e fundit kundër Gotzebe, mbetet në renditje me 17 pikë në 21 ndeshje. Në 5 akuzat e fundit tre humbje, një barazim dhe një fitore. Dallimi i cilësisë midis dy grupeve është i madh, Pritësit duan të vazhdojnë në rezultatet pozitive dhe 1 & Mbi 1.5 në 1.80 ka vlerë.

BRAGA - PORTIMONSENE (23:00)

Braga e shpërbleu Moreirense me katër gola në ndeshjen e mëparshme jashtë shtëpisë, duke arritur tri fitoret radhazi në pesë ndeshjet e tua të fundit. Ata janë në vendin e 3-të në kampionat me 33 pikë në 16 ndeshje me 11 fitore dhe 5 humbje.

Përballë Portimonense është në 13η pozicionin e ligës dhe në +1 nga zona e rënies. Në ndeshjen e mëparshme, ajo u mund në shtëpi nga Boavista, duke dëshmuar edhe një herë se do të jetë e vështirë të shmanget rënia bazuar në imazhin e saj. Mikpritësit janë favorit absolut në ndeshje, duke pasur 9 fitore në 10 ndeshjet e fundit në shtëpi. Çmimet e Ace janë shumë të ulëta dhe unë do të zgjedh një bast të kombinuar. Opsion në ndeshjen 1 & mbi 1.5 me moshën 1.80.

Shikoni këtu tërheqjet e tij të fundit kino dhe statistika të dobishme dhe shanset nga tërheqjet e OPAP.

21+, Luaj me Përgjegjësi. Rreziku i varësisë dhe humbja e pasurisë. KETHEA HELP LINE 1114 ose 210-9237777. Shanset mund të ndryshojnë deri në fillimin e ndeshjeve. "

 Views: 1014
- 925 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
04 / 02 / 21   Asteras Tripolis - Aris
Tottenham - Chelsea
  G / G
2
  3.91
Bet365

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.