elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

8/9 pikë të reja me dy (2) fonde nga Guru L ___ Fund (108.00) me 5/6 Mbi 3.5 në kolonën Gjatë ditës nga Guru L ___ Absolut i ri me 6/6 pikë dhe dy (2) Fonde ( 6.98 & 5.09) me 35.57 shanse nga Conte Latino ___ New Fund (6.47) nga Alogomouri.

Surfbet

Parashikimet e futbollit të së dielës

Ndeshjet në kuponin italian të së Dielës janë me shumë interes. Nga këto, ne veçojmë Atalanta, e cila mirëpret Romën, dhe ndeshjen e rëndësishme midis Lazio dhe Napoli.

Ndeshje që përveç rëndësisë së shënuar, premtojnë spektakël dhe gola. Shihni ndeshjet në dispozicion për Transmetim i drejtpërdrejtë * (zbatohen termat dhe kushtet) sportstreaming24.com

ATALANTA - ROMA PROGNOSTICS

LAJME ATALATA

Ai mori pikën e barazimit me barazimin 1-1 larg Juventusit. Një rezultat që krijon ndjenja të përziera në ekipin e Bergamos. Atalanta u gjend prapa rezultatit në pjesën e parë, në pjesën e dytë arriti dhe ekuilibroi dhe arriti golin në minutën e 57-të. Pothuajse menjëherë pas kësaj, asaj iu dha një penallti, e cila u kap nga portieri i saj, ndërsa pak para fundit ajo humbi një mundësi të shkëlqyeshme për të lënë Torinën me dyfish.

Vazhdimi i tranzicionit të lojës për Atalanta, e cila përveç ndeshjes së ndeshjes së mëparshme me Fiorentina nuk tregon fytyrën e sezonit të kaluar. Dhe gjërat ndoshta nuk janë në të mirën e tyre. Incidenti i fundit. Gomes u "arrestua" nga kamerat duke kënduar himnin e Juventusit para fillimit të ndeshjes. Kthimi i sulmuesit Ilicic është pozitiv, ndërsa ndaluesi Toloi dhe mesfushori Pasalic nuk do të luajnë.

Statistikat e basteve: Katër G / G në pesë ndeshjet e fundit në shtëpi.

LAJME ROMA

Dominimi me 3-1 ndaj Torinos në Olimpik. Deri në minutën e 68-të kur u bë 3-0 kishte vetëm një ekip dhe kjo ishte Roma. Pas golit të tretë, Romakët ranë me shpejtësi dhe Torino arriti të shënonte një gol në mundësinë e vetme që krijuan me Bellotti.

Vazhdimi i paraqitjeve të shkëlqyera për Romën, i cili pas triumfues 1-5 në Bolonjë tregon se po rifiton ritmin e lojës dhe është vetëm katër pikë larg majës. Pengesa e sotme është e vështirë, por kryeqytetasit thirren të kalojnë një provë tjetër të qëndresës dhe cilësisë. Pa ekstremistët Gianniolo, Pastore, misioni në të cilin kthehet mesfushori Tristante.

Statistikat e basteve: Ka sjellë katër mbi 3.5 në pesë ndeshjet e fundit jashtë.

Pikat kryesore: Golat dhe fazat më të mira nga loja e vitit të kaluar https://www.youtube.com/watch?v=C4sFByiNDMc e cila përfundoi në një fitore 2-1 për Atalanta

PROPOZIMI: Romët janë në një hënë produktive, e cila mund të joshë Atalanta, e cila "ka" stilin agresiv.

Zgjedhja jonë është mbi 3.5 në mosmarrëveshje prej 2.10

PARASHIKIMET LATSIO - NAPOLI

LAJME LATSIO

Edhe një herë ai tregoi se "vuan" nga probleme të mëdha mbrojtëse. Dhe është indikative që një ekip sulmues nga natyra si Lazio ka një raport negativ të golave. Në ndeshjen e saj të fundit kundër Benevento, ajo ishte përsëri më mirë dhe ishte në avantazh me të dyshuarin e zakonshëm Imobile në minutën e 25-të. Por një pasivitet tjetër i zakonshëm i mbrojtjes së saj e solli atë 1-1 pak para bilbilit të fundit për pjesën.

Në vazhdim të ndeshjes ai nuk mund të bënte asgjë më shumë, pasi ishte bllokuar në taktikat mbrojtëse të nikoqirëve dhe hodhi dy pikë të tjera. Gjë që e la atë larg qëllimeve të saj që është një nga biletat evropiane. Me disa mungesa edhe sot, pasi do të mungojë portieri Proto, mbrojtësit Acerbi dhe Vavro dhe mesfushorët Fares, Lukas Leiva dhe Lulic si dhe sulmuesi Mouriki.

Statistikat e basteve: Ka sjellë G / G në gjashtë ndeshjet e fundit në shtëpi.

LAJME NAPOLI

Ai humbi larg 1-0 në derbin kundër Interit. Edhe pse ishte më e mirë në pjesën më të madhe të lojës, ajo nuk mund ta shndërronte epërsinë e saj në një gol. Dhe disi loja arriti në minutën e 73-të ku u zhvillua faza që vendosi ndeshjen. Arbitri dha një penallti në favor të Interit, Insigne e ofendoi atë dhe u përjashtua dhe Interi shënoi dhe shënoi golin që formoi rezultatin.

Kjo humbje ndaloi një varg të vogël fituesish prej tre ndeshjesh që ndihmuan Napolitanët të ngriheshin ndjeshëm në renditje. Dhe të gjithë në ekip janë të zemëruar me arbitrin pasi konsiderojnë se u privua nga një zhvillim shtesë në tabelën e rezultateve. Anësori i ndëshkuar Insigne nuk do të luajë, por edhe sulmuesit e dëmtuar Osimen dhe Mertens.

Statistikat e basteve: N / G katër nga pesë ndeshjet e fundit jashtë.

PROPOZIMI: Një lojë që do të zhvillohet në kushte shumë të çuditshme për të dy ekipet. Ballafaqimi me pikë është i vështirë dhe me shumë rrezik. Lojë më e sigurt me gola.

Zgjedhja jonë është G / G me mosmarrëveshje 1.70.

Parashikimet e tij Guru L nga lojërat e së Dielës me lojëra për të gjitha shijet

21+, Luaj me Përgjegjësi. Rreziku i varësisë dhe humbja e pasurisë. KETHEA HELP LINE 1114 ose 210-923777.

 Views: 1347
- 742 ditë më parë

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.