elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

8/9 pikë të reja me dy (2) fonde nga Guru L ___ Fund (108.00) me 5/6 Mbi 3.5 në kolonën Gjatë ditës nga Guru L ___ Absolut i ri me 6/6 pikë dhe dy (2) Fonde ( 6.98 & 5.09) me 35.57 shanse nga Conte Latino ___ New Fund (6.47) nga Alogomouri.

Kam veçuar katër lojëra nga fleta e basteve për sot, me programin që është i pasur dhe interesant në Angli, Gjermani, Spanjë dhe Itali. Shihni këtu se si mund të shikoni agone të transmetimit të drejtpërdrejtë në bastet ligjore që veprojnë në Greqi.

NAPOLI - JUVENTUS (19:00)

Mikpritësit janë në një gjendje të keqe loje kohët e fundit pasi ata injorojnë fitoren në 3 ndeshjet e tyre të fundit radhazi. Njëri prej tyre ishte në mesjavë për gjysmëfinalet e Copa Italia, kundër Atalanta ku u eliminuan 3-1.

Nga ana tjetër, Juventus me barazimin 0-0 kundër Interit, festoi kualifikimin në fazën tjetër të kupës pasi kishte fituar ndeshjen e parë 2-1. Në kampionat, gjërat janë më të qarta, me Juventusin në 3η pozicionin e kampionatit dhe në -7 nga maja, duke paguar fillimin e keq.

Të dy ekipet u takuan kohët e fundit në finalen e Super Kupës me Juventusin duke fituar rehat 2-0. Napoli kishte shumë mungesa në pjesën e pasme dhe Katuzo madje ka një dhimbje koke për stërvitjen e ekipit. Dyshja e Juventusit është me një çmim të shkëlqyeshëm dhe bazuar në imazhin e dy skuadrave ka shanse verifikimi. Bast në dyshe (2) në moshën 2.00

Pikat kryesore: pikëpamje këtu fazat dhe golat më të mirë të ndeshjes nga ndeshja e fundit e 2 ekipeve

BRIGHTON - ASTON VILLA (22:00)

Me shumë mungesa, Brighton do të rreshtohet, duke ardhur nga përjashtimi kundër Leicester në mes të javës nga vazhdimi i kupës. Në kampionat mbetet i pamposhtur në 4 ndeshjet e fundit duke arritur 25 pikë në 15 ndeshje dhe +10 nga zona e rënies.

Nga ana tjetër, Aston Villa, pas disfatës shokuese kundër West Ham, gjeti rezervat mendore dhe nuk u shemb, duke mbizotëruar në ndeshjen tjetër Arsenal në shtëpi me 1-0. Ekipi i Smith mbetet në orën 9:XNUMX.η pozicionin e kampionatit dhe në -4 nga pesë të parët duke pasur edhe dy ndeshje më pak.

Dallimi në cilësi midis dy skuadrave është i madh, Brighton do të ketë mungesa në pozicionet kryesore, ndërsa nga ana tjetër "fshatarët" vijnë me një psikologji të ngritur. Unë pres që mysafirët të jenë më të vendosur në ndeshje dhe do të rrezikoj dyfishin (2)

WERDER BREMIS - FREIBURG (16:30)

Mikpritësit janë në gjendje të mirë, duke numëruar vetëm një humbje në 5 ndeshjet e tyre të fundit në kampionat dhe kupë. Midweek u kualifikua në raundin tjetër të kupës kundër Greuther Furth nga 2η kategori me rezultat 2-0. Në kampionat ata janë në 11η pozicion me 22 pikë me qëllimin e vetëm për të ruajtur distancën nga zona e rrezikut.

Nga ana tjetër, Freiburg vazhdon të befasojë këndshëm të gjithë me situatën e tij konkurruese. Ndeshja e fundit, ata mbizotëruan në shtëpi ndaj Dortmund me 2-1, duke u kthyer në rezultate pozitive. Freiburg është në 8 pikëη pozicioni kampionat me 30 pikë ende duke e parë ëndrrën e Evropës.

Vizitorët nëse duan të shpresojnë për një biletë evropiane duhet të përmirësojnë imazhin e tyre jashtë shtëpisë. Werder kishte një lojë në mesjavë për kupën dhe lodhja mund të ndikonte në ekipin e Bremenit. Freiburg ka cilësinë për të lënë Verzestadion me dyfishin dhe performanca është mjaft e mirë. Fitorja në Freiburg është një zgjedhje në ndeshje. Parashikimet e fundit në kolonën e tij Guru L

GRANADA - MADRID ATHLETIK (15:00)

I pamposhtur për 4ο Granada është në ndeshjen e 8-të me radhëη pozicionin e kampionatit dhe në -5 nga pesë të parët që çojnë në Europa League. Në ndeshjen e mëparshme, ajo mbeti një barazim në shtëpinë e Levante me 2-2, duke arritur 6 barazimet e deritanishme në kampionat.

Në kampin e kundërshtarit, Atletico pranoi një barazim në shtëpi kundër Thelta-s shumë luftarake, e cila prishi serinë e fitoreve që kishin "Rochiblancos". Skuadra e Cholo Simeone mbetet në krye të renditjes me 51 pikë, 5 pikë larg 2-të Real Madrid, i cili kishte dy ndeshje të tjera.

Atletico Madrid është favoriti i madh në ndeshje pasi dëshiron të lërë pas performancën e keqe ndaj Thelta dhe të kthehet në rezultate pozitive. Nga ana tjetër, Granada ka disa probleme në pjesën mbrojtëse, pasi ka pësuar 36 gola në 22 ndeshje këtë vit. Fitorja e Atletico ofrohet me 1.80

Bëhu i pari që do të dijë për shortet e sotme në lojërat OPAP si p.sh. barazim shakaxhiu, loto, super 3, shtesë 5 dhe rrotullimi i fuqisë. Të gjitha tërheqjet në dispozicion në numrat.gr.

21+, Luaj me Përgjegjësi. Rreziku i varësisë dhe humbja e pasurisë. KETHEA HELP LINE 1114 ose 210-9237777. Shanset mund të ndryshojnë deri në fillimin e ndeshjeve. "

 Views: 1206
- 998 ditë më parë

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.