elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fondi (4.10) nga Guru L ___ Fund (4.75) me 5/6 pikë nga Conte Latino ___ Fund (6.06) nga Arbitro

Surfbet

Parashikimet e futbollit të së shtunës

Ndeshjet me favoritët që duan të kthehen në mënyrat e fitimit përfshijnë zgjedhjet tona nga kuponi i futbollit të së shtunës. Në Premier League, Everton përballet me kundërshtarin ideal për t'u kthyer në fitore, Newcastle-in e ngadaltë.

Në Itali, Bolonja mirëpret kampionin Milan, i cili pas dy humbjeve në kampionat dhe Kupë nuk ka vend për një rezultat tjetër të keq. Shikoni këtu kthimet afatgjata nga euro 2021 dhe gjeni analizën më të fundit për euro Bast 2020 , si dhe programin e lojërave dhe stadiumeve ku do të organizohen lojërat.

EVERTON - NEWCASTLE PARASHIKIMET

EVERTON LAJME

Ai e mirëpriti Leicesterin dhe qëndroi në barazim me 1-1 dhe një pikë. Barazimi la ndjenja të përziera për nikoqirët, pasi po, Leicester ishte më i mirë për pjesën më të madhe të ndeshjes, por ata kurrë nuk mund të ishin shumë kërcënues. Dhe goli i barazimit të shënuar nga "dhelprat" erdhi nga një fazë me fat në minutën e 67-të. Ekipi vendas kaloi përpara në minutën e 30-të me një gol të mahnitshëm nga Rodrhesguez.                    

Për të stabilizuar performancën e saj dhe për të mbledhur pikë është tani kërkesa për Everton, i cili në fillim të sezonit madje ëndërronte të dilte nga Champions League dhe tani madje është shumë pak jashtë biletave evropiane. Misioni i saj nuk ka probleme me mungesat.    

Statistikat e basteve: Vetëm dy fitore në shtatë ndeshjet e fundit në shtëpi për kampionatin.

NEWCASTLE LAJME

I zhgënjyer për një ndeshje tjetër, ai mirëpriti Leeds dhe pësoi një humbje 1-2. Mysafirët ishin ata që hynë më të fortë dhe arritën të kalonin në epërsi në minutën e 17-të. Sidoqoftë, kjo nuk arriti të zgjojë lojtarët e Newcastle të cilët nuk arritën të reagonin dhe mbetën në një rol pasiv. Dhe goli i barazimit që ata shënuan në 57 'ishte më shumë se fat dhe jo nga një përpjekje e organizuar. Por pothuajse menjëherë, në minutën e 61-të, ata pranuan 1-2 që ishte rezultati përfundimtar.                

Ai mund të jetë gjashtë pikë mbi zonën e rënies, por 9 ndeshjet pa një fitore dhe pesë humbjet radhazi peshojnë më shumë në atmosferë për trajnerin e Bruce. . Edhe pse ai ka marrë përgjegjësinë e plotë për imazhin e skuadrës, por edhe koha e tij në stol nuk duket të jetë e pakufizuar.

Statistikat e basteve: Ka shënuar në vetëm një nga pesë ndeshjet e fundit jashtë për Premier League.

PROPOZIMI: Everton ka një shans të kthehet te fitoret sot në mesditë. Mirëpret Newcastle anemike dhe është një mundësi kryesore për të filluar kodrina. Ace është logjikisht i ulët, por nga pikat mbështetëse të ditës së sotme.

Zgjedhja jonë ace në moshën 1.50

Bolonja - Milano PARASHIKIMET

BOLOGNA LAJME

Ai tregoi karakter në Torino, por nuk shmangu humbjen 2-0 nga Juventus. Në fillim ai u përpoq të mbronte dhe i dha hapësirë ​​ekipit vendas, por ai pranoi 1-0 në 15 '. Pastaj ajo nuk u dekurajua dhe u përpoq të reagonte, por ishte e ndrojtur dhe e pafat dhe kështu që nuk mund të shënonte një nga mundësitë që ajo krijoi. 2-0 që u zhvillua në minutën e 71 përfundoi në thelb ndeshjen.            

Bolonja është një skuadër që lufton çdo ndeshje, por meqenëse nuk ka ndonjë motiv të shënuar nga mosha e hershme, nuk tregon 100% të potencialit të saj në të gjitha ndeshjet e saj. Sulmuesi i dëmtuar Santander nuk do të luajë, ndërsa portieri Ravalia gjithashtu do të jetë jashtë me një koronavirus.      

Statistikat e basteve: Ka shënuar në pesë ndeshjet e fundit në shtëpi për kampionatin.

MILAN LAJME

Përkundër rrjedhës së ndeshjes, ajo i parapriu ndeshjes së Kupës me Interin. Ibrahimovic shënoi golin në minutën e 31-të. Por bashkatdhetari i saj ishte më i mirë dhe vazhdoi të shtynte. Por lojtari që i dha asaj epërsinë rezultoi fatale. Ylli suedez u përjashtua në minutën e 58-të dhe Interi, duke mos pasur një kërcënim, doli përpara. Në minutën e 71-të barazoi dhe ishte në gjendje të kualifikohej për fitore në minutën e 7-të të vonesave.            

Kthimi në kampionat ai do të duhet të rikuperohet nga humbja 0-3 në shtëpi nga Atalanta. Ai është ende dy pikë mbi Interin dhe dëshiron të qëndrojë në krye. Me përjashtim të mbrojtësit të dëmtuar Gambia dhe mesfushorit Tsalhanoglou që ka një koronavirus.            

Statistikat e basteve: Ka shënuar dy ose më shumë gola në të gjitha ndeshjet jashtë për kampionatin këtë sezon.

PROPOZIMI: Një ekip më i mirë dhe me motivacion, Milani mund të lëvizë nga selia e Bolonjës. Tradita e konfirmon këtë.

Zgjedhja jonë është dyshe me mosmarrëveshje 1.85

Zgjedhjet e tij Mësues feje L për lojërat e së shtunës

21+, Luaj me Përgjegjësi. Rreziku i varësisë dhe humbja e pasurisë. Linja e ndihmës KETHEA 1114 ose 210-9237777. Shanset mund të ndryshojnë deri në fillim të ndeshjes.

 Views: 1306
- 1405 ditë më parë
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.