elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fondi (5.15) ​​nga Guru L

Surfbet

Italia dhe Anglia në parashikimet e së hënës

Nga njëra anë në Itali, Milani përballet me Cagliari dhe dëshiron të vazhdojë të mbajë majën dhe të jetë në rrugën e titullit duke ruajtur pozicionin e preferuar në novibet , nga ana tjetër në Island Arsenal dhe Newcastle po përpiqen të dalin nga kriza e tyre konkurruese. Dhe këto do të jenë zgjedhjet tona nga kuponi i futbollit të së hënës.  

CALIARI - MILAN PARASHIKIMET

ΚΑΛΙΑΡΙ LAJME

Fillimisht, në minutën e 37-të, ai humbi mundësinë për të udhëhequr Artemio Franki, më pas në minutën e 72-të pësoi golin nga Fiorentina dhe ndërsa rezultati qëndroi deri në fund, ai përfundoi dhjetë ndeshje pa fitore. Njëmbëdhjetë nëse llogarisim humbjen nga Atalanta me 3-1 që pasoi për kupën. Një disfatë që mund ta ketë privuar nga vazhdimi i kupës, por ndoshta është e fundit që ka të bëjë me Cagliari.            

Pamundësia për të arritur trepikëshin nuk i ka bërë dëm të pariparueshëm. Ende. Ndodhet edhe pak mbi zonën e rënies. Pyetja, sigurisht, është për sa kohë, nëse seria negative vazhdon. Asaj nuk i mungojnë problemet pasi të dëmtuarit Klavan (mbrojtës), mesfushorët Rog dhe Farago dhe sulmuesi Louvubo nuk do të luajnë sot, ndërsa mbrojtësi Carboni gjithashtu do të mungojë me një koronavirus..    

Statistikat e basteve: Ka pesë seri G / G në shtëpi.

MILAN LAJME

Në kampionat ai mund të kishte pastruar lehtësisht Torinon dhe të largohej edhe më larg nga Interi, por në kupë i duhej koha shtesë dhe penalltitë për të vazhduar në "8". Koha e rregullt dhe koha shtesë përfunduan pa gol dhe kështu dy kundërshtarët shkuan në gjuajtjen e penalltive, ku Milani mbizotëroi 5-4.          

Për të qenë efikas dhe pa impresionuar, milanezët do të provojnë për një tjetër ndeshje. Prioritet është kampionati dhe për këtë arsye grumbullimi i pikëve dhe të gjithë pjesa tjetër tashmë kanë kaluar në vendin e dytë. Misioni pa sulmuesin e ndëshkuar Leao dhe mbrojtësin e dëmtuar Gambia.

Statistikat e basteve: Që nga fillimi i sezonit ai ka 8/10 G / G në detyrimet e tij jashtë.

PROPOZIMI: Padyshim që kampioni konsiderohet dhe është favorit i ndeshjes, por dyshja në 1.61 nuk është për të zgjedhur. Jo se mund të jetë më shumë. Ne do të vëmë bast që të dy skuadrat të shënojnë, gjë që është zakon i tyre i preferuar.

Zgjedhja jonë është G / G me mosmarrëveshje 1.61

ARSENAL - NEWCASTLE PARASHIKIMET

ARSENAL LAJME

Nëse ajo do të kishte mundur Crystal Palace të Enjten e kaluar, ajo do të kishte përfunduar katër fitore radhazi dhe do të regjistronte paraqitjen e saj më të mirë në tre sezonet e fundit në kampionat. Sidoqoftë, ai ngeci në mbrojtjen e mysafirëve dhe qëndroi steril 0-0. Dhe ajo nuk mund të përmirësojë më tej pozicionin e saj shënues dhe ndoshta do të duhet të harrojë çdo pretendim përmes kampionatit.

Sot ata përsëri presin Newcastle, pak më shumë se një javë pas ndeshjes së tyre të mëparshme për Kupën. Arsenali ishte përsëri i pafat dhe humbi dhe iu deshën dy gola në kohën shtesë për të qenë në gjendje të vazhdonte në institucion. Ai nuk ka probleme me dëmtime apo ndëshkime.    

Statistikat e basteve: Vetëm një fitore në 7 ndeshjet e fundit në shtëpi për Premier League.

NEWCASTLE LAJME

Të Shtunën e kaluar, ajo u eliminua nga Kupa nga kundërshtari i saj aktual. Të martën e kaluar, ajo i ofroi Sheffield United fitoren e parë të vitit në Premier League me 1-0. Karakteristikat e përbashkëta; Ai nuk shënon dhe nuk luan aspak mirë. Dhe sigurisht që ai nuk mund të pretendojë asgjë.      

Newcastle është mbi rrip dhe me një distancë relative sigurie, por nuk kënaq askënd, veçanërisht në pjesën krijuese, përshtypja që ju jepet është se bazohet më shumë në frymëzimet individuale të lojtarëve të saj dhe jo se ka "punuar" si ekip. Kjo është arsyeja pse shumica e komenteve negative kanë të bëjnë me trajnerin e saj. Për momentin, sigurisht, nuk ka asnjë çështje të Bruce, por nuk është e sigurt që kjo do të vazhdojë për shumë kohë.      

Statistikat e basteve: Nën 2.5 në tetë të fundit nga dhjetë ndeshjet e tij për kampionatin jashtë shtëpisë.

PROPOZIMI: Ne nuk do të kishim zgjedhur asin e Arsenalit në 1.44 edhe nëse ai do të luante me këtë Newcastle. Ne do të preferojmë disa gola që janë dhënë në mënyrë të padrejtë si një humbës.      

Zgjedhja jonë është nën 2.5 me mosmarrëveshje prej 2.00

21+, Luaj me Përgjegjësi. Rreziku i varësisë dhe humbja e pasurisë. Linja e ndihmës KETHEA 1114 ose 210-9237777. Shanset mund të ndryshojnë deri në fillim të ndeshjes.

 Views: 919
- 1008 ditë më parë
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.