elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Një treshe që kemi zgjedhur uebfaqe falas.com nga kuponi i sotëm i basteve me shumë interes duke u përqëndruar në Angli dhe Itali. Shihni këtu se si mund të vini bast në ndeshje aplikacioni bet365 .

LINCH - CHELSEA (14:30)

Më 4η Leeds pësoi një humbje në 5 ndeshjet e tyre të fundit, ku është e qartë se ata janë në një rënie konkurruese. Skuadra e Bielsa nuk u shfaq kurrë në fushë në ndeshjen kundër West Ham dhe u mposht fatalisht me duar të ulura. Kjo humbje e pikëve nuk do t'u kushtojë asgjë "të ardhurve" pasi ata kanë siguruar një ndryshim prej 9 pikësh nga zona e rrezikut.

Nga ana tjetër, Chelsea ka qenë në formë të shkëlqyeshme kohët e fundit, duke mbetur e pamposhtur për mbi 10 ndeshje në Angli dhe Evropë. Në ndeshjen e mëparshme, Everton fitoi në shtëpi me 2-0, duke u ngjitur në 4η pozicionin e ligës, duke mbajtur në njërën dorë biletën për në Champions League.

Dallimi në cilësi midis dy ekipeve është i madh, nikoqirët nuk po ecin mirë në ndeshjet e fundit dhe Chelsea ka cilësinë dhe përvojën për ta shfrytëzuar atë. Ekipi i Tuhel injoron humbjen për më shumë se 10 ndeshje me dyfishin me 1.80 që ia vlen të merret.

EVERTON - Burnley (19:30)

Një humbje në shtëpi për "karamelet" ndaj Chelsea në ndeshjen e mëparshme, ku ata shkatërruan serinë e tre ndeshjeve fituese në kampionat. Skuadra e Carlo Ancelotti po kalon një sezon të shkëlqyeshëm deri më tani me vetëm 2 pikë prapa 5η pozicion, me ëndrrën e kthimit në "sallone" evropiane duke qenë më e dukshme se kurrë.

Në kampin kundërshtar, Burnley lufton të qëndrojë larg zonës së rënies, vetëm katër pikë prapa saj. Javën e kaluar ai pranoi 4η barazim në 5 ndeshjet e saj të fundit, duke arritur të mos humbasë edhe nga shumë superior gjatë gjithë lojës Arsenal.

Favoriti në ndeshje është Everton, i cili përkundër disfatës ndaj Chelsea është në gjendje të mirë. Nga ana tjetër, Berlini është një ekip shumë luftarak që do të luftojë deri në fund për të shmangur rënien. Boshllëqet mbrojtëse që ekzistojnë në ekipin e Merseyside veprojnë si një pengesë për zgjedhjen e asit. Unë pres një lojë të hapur me të dy skuadrat duke shënuar. Bast në Goal-Goal në moshën 2.00. Shihni këtu jetoj Renditja e Premier League.

SASUOLO - VERONA (16: 30)

Asnjë fitore për 3ο Lojë Sassuolo në një seri që pas rezultateve të fundit është larguar shumë nga pozicionet evropiane. Ndeshjen e kaluar, ai nuk arriti t'i afrohej Udineses shumë të ngritur, duke ditur një humbje 2-0 në shtëpi. Në 5 ndeshjet e fundit, pavarësisht nga shtëpia dhe organizimi, ai numëron dy humbje, dy barazime dhe vetëm një fitore.

Nga ana tjetër, Verona, megjithëse vjen edhe nga humbja e pikëve kundër Milanit, mbetet në një gjendje më të mirë loje, duke llogaritur vetëm një humbje në 5 ndeshjet e fundit. Në vlerësim është në 8η pozicion me 38 pikë në 26 ndeshje me 10 fitore, 8 barazime dhe 8 humbje.

Të dy skuadrat do të pranohen për sa i përket pikëve pasi ata kanë siguruar qëndrimin e tyre në një farë mase dhe ëndrra evropiane ka kohë që është zhdukur. Të dy kanë cilësi të shkëlqyeshme nga mesi dhe përpara ndërsa në pjesën e pasme vështirë se mbajnë zero. Pres një lojë shumë të hapur, pa qëllime, me gola dhe spektakël për të dy. Bast në mbi 2.5 me mosmarrëveshje 1.90.

Shikoni këtu analizat dhe parashikimet e tij më të fundit Mësues feje L.

 

21+, Luaj me Përgjegjësi. Rreziku i varësisë dhe humbja e pasurisë. KETHEA HELP LINE 1114 ose 210-9237777. Shanset mund të ndryshojnë deri në fillimin e ndeshjeve. "

 Views: 1596
- 1162 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
13 / 03 / 21   Leeds United - Chelsea
Sassuolo - Verona
Everton - Burnley
  2
Mbi 2.5
1
  6.18
Bet365

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.