elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (5.15) me 7 / 9 pikë nga Guru L ___ Arkë (4.76) nga ai Conte Latino

Surfbet

E diela e nikoqirëve

E diela e nikoqirëve

Një tjetër kampionat hedh perden me një finale. Ligue 1 angleze dhe sot do të zbulojmë se cili nga Blackpool dhe Lincoln do të jetë në Kampionat sezonin e ardhshëm. Si nëse Rosenburg do të vazhdojë të ndjekë Bodo Glib nga një distancë apo do ta lejojë atë të shpëtojë herët. Shumë pyetje për sot, por njëra është përgjigja e qartë. Shihni këtu parashikon euro 2020 me parashikime dhe analiza ditore të ndeshjeve.

BLACKPOOL - LINCOLN (17:00)

Ajo u kualifikua lehtësisht në finalen e sotme pasi pas prezentit 0-3 jashtë shtëpisë me Oxford United, barazoi 3-3 në shtëpi dhe kështu konfirmoi pjesëmarrjen e saj. Ai u befasua nga pësimi i një goli para minutës së dhjetë, por ai u përgjigj me dy gola në tre minuta dhe këtu përfundoi gjithçka. Me përjashtim të barazimit të fundit, ai ka një seri pesë fitore pa pësuar gol.

Ajo kishte mundur Sunderland me rezultat 2-0 në shtëpi dhe besoi se e kishte pastruar kualifikimin. Por në pjesën e parë ai e barazoi atë dhe ajo ndoshta duhet të ndihet me fat që ajo shkoi në dhomën e zhveshjes me vetëm 2-0 kundër saj. Por në minutën e 56-të ai përfitoi nga një gabim mbrojtës i ekipit vendas dhe shënoi golin e nevojshëm dhe tani është në finale duke kërkuar një parakalim tjetër.    

Gati në kohën e duhur tregon se është Blackpool ajo që nuk do të heqë dorë nga mundësia që i është paraqitur. Cilësi më e mirë dhe e përgatitur më mirë pritet të mbizotërojë mbi Lincoln përndryshe luftarake. Zgjedhja jonë ace në moshën 2.40.

CHRISTIANSUND - LILLESTROM (19:00)

Për sa kohë që ai shënon ai fiton. Kështu shkruan Kristiansund skenarin e pranisë së këtij viti në kategori. Pas dy dridhurave të para, ajo vendosi të shikonte mbrojtjen e saj dhe të bëhej më efikase në sulm. Dhe ai pati sukses dhe kështu arriti një seri mini prej tre fitoreve. Edhe nëse e fundit kundër Sparta Sarpsborg do të vinte me 0-1 të dobët. Dhe meqenëse nuk ndryshoni një recetë të suksesshme, nuk pritet të shohim diçka ndryshe sot.  

Lillestrom kishte një kurs të ngjashëm me kundërshtarin e saj aktual në dy ndeshjet e para. Sigurisht që ajo shënoi, por mbrojtja e saj kishte shumë probleme dhe kjo rezultoi në pranimin e tre golave ​​në dy ndeshjet e para. Dhe sigurisht për të humbur. Kundër Grenlandës së Çudit ajo ishte në gjendje të mbante zero dhe kështu që qëllimi "standard" që ajo arriti në secilën nga ndeshjet e saj ishte i mjaftueshëm për të arritur fitoren e saj të parë. .

Ekipet që filluan me dy humbje dhe gjatë rrugës filluan të ndryshojnë mënyrën e lojës. Dhe sot ne presim që ata të jenë të kujdesshëm në mbrojtje dhe të përpiqen të përfitojnë nga çdo mundësi që do t'u jepet atyre. Më afër fitores ekipi vendas. Zgjedhja jonë ace në moshën 1.95

ROSENBORG - STAMBAEK (19:00)

Tronditje në shtëpi me humbjen 2-3 nga Molde me një përmbysje në 87 'dhe 90'. Në një ndeshje që deri në atë moment tregonte se ajo e kishte plotësisht nën kontrollin e saj në ndeshjen e mëparshme. Sidoqoftë, ajo ishte në gjendje të reagonte dhe ishte radha e saj të merrte fitoren e largët ndaj Sunderford me 1-2 me një gol që shënoi në minutën e 2 të vonesave. Dy humbjet tashmë i kanë sjellë asaj dy pikë larg Bodo Gilb dhe me një ndeshje më shumë. Nuk ka vend për humbje të tjera të pikëve, veçanërisht në shtëpi.

Fitorja e parë me 2-0 ndaj Branit pas dy barazimeve radhazi. Më mirë kundër një ekipi të keq, ai kishte iniciativë gjatë gjithë lojës, krijoi shumë faza, por ishte në gjendje të përfitonte nga vetëm dy prej tyre dhe humbi mundësinë për një fitore më të theksuar. Mision dukshëm më i vështirë sot dhe do të duhet të shënoni nëse doni të merrni diçka nga ndeshja.

Edhe pse sezoni është ende në fillimet e tij, Rosenburg ka humbur luksin e të qënit i relaksuar. Tashmë në një distancë - megjithëse e vogël - nga kampioni, një fakt që e ka bërë fitoren një nga mënyrat e vetme në të gjitha ndeshjet e saj. Sigurisht që ai do të marrë sot, por ne e gjejmë vlerën e basteve në pësimin e golave. Dhe atje do të bëjmë bast. Ne do të zgjedhim G / G me mosmarrëveshje 1.76

Të gjitha parashikimet e sotme dhe bombat e saj Guru L nga lojërat e së dielës.

 Views: 11650
- 3138 ditë më parë

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.