elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (5.15) me 7 / 9 pikë nga Guru L ___ Arkë (4.76) nga ai Conte Latino

Alogomuris

Rossonerët dhe ne do t’i kundërvihemi zonjës së madhe

 Views: 1998
- 1757 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
19 / 09 / 21   Troyes - Montpellier
Juventus - Milano
Shtutgart - Leverkusen
  2
2
1
  31.41
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.