elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Alogomouris

Marseja shpërthen sot

 Views: 2023
- 2273 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
17 / 04 / 21   Sassuolo - Fiorentina
Bayer Leverkusen - Koln
Marsejë - Lorient
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  6.47
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.