elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Alogomouris

PAOK do të pranojë përsëri një gol ..

 Views: 2214
- 1639 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
21 / 03 / 21   PAOK - AEK
Fiorentina - Milano
Hertha - Bayer Leverkusen
  G / G
G / G
G / G
  5.90
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.