elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Alogomouris

Nuk ka gjasa që PAO-PAOK të mos dalë G / G

 Views: 1839
- 2147 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
14 / 03 / 21   Panathinaikos - PAOK
Arsenali - Tottenham
Granada - Real Sociedad
  G / G
G / G
G / G
  7.35
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.