elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

 

Alogomouris

Dy favoritë dhe një humbës

 

Përsëri së bashku këtu për një tjetër të diel plot lojëra futbolli. Qëllimi i kolonës është të ndajë ato ndeshje nga kuponi që do të dërgohen në arkë të lakmuar. Le të shkojmë të shohim trininë tonë aktuale!

 

Triniteti @ 11.77

 

SOUTHAMPTON - TOTENHAM: Ai luftoi por Tottenham më në fund fitoi kualifikueset e Ligës së Evropës një ditë më parë. Huamarrja e Bale për një sezon gjithashtu ndërmjetësoi, kështu që në dhomat e zhveshjes ka relativisht qetësi dhe eufori. në 2.32 Unë blej gjel kundër Southampton pa ngjyrë. dyshe

 

SOSIEDAD - REAL: Favoriti i madh për titullin është Mbretëresha Real dhe veçanërisht nëse ajo e merr Ebape në fillim të vitit 2021. Unë pres që Sociedad të jetë serioz por të mos bëjë kursin e vitit të kaluar. dyshe

 

VOLFSBOURG - LEVERKOUZEN: Shanset e gabuara të vendosura këtu. Unë e konsideroj Wolfsburgun një skuadër më të përgatitur se aspirinat dhe pres që të kem të drejtë në 2.90. as

 

Fat të mirë për ne!

 Views: 2467
- 2452 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
20 / 09 / 20   Southampton - Tottenham
Real Sociedad - Real Madrid
Wolfsburg - Leverkusen
  2
2
1
  11.77
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.