elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Alogomouris

Mbrojtjet po lagen!

 

Mirëmëngjesi të gjithëve! Një tjetër të shtunë që kolona është me ju me një propozim të trinitetit për një fond. Unë do të qëndroj larg "favoritëve" dhe duke ndjekur golat që do të shkoj me një bast të ulët për të ndërtuar ngadalë bankën time.

 

Triniteti @ 5.44 

 

MANCHESTER G. - Pallati kristal: Vit i çuditshëm për bebet. Shumë ndryshime kanë ndodhur dhe njerëzit e ekipit janë mesatarisht optimistë se disa yje (p.sh. Pogba) më në fund do të shpalosin virtytet e tyre në fushë. Sidoqoftë, dhe për shkak se shumë nga pikëpamjet optimiste bazohen në lojtarë të mbivlerësuar anglezë (p.sh. Maguire), nuk e shoh shumë të mundshme. Të dy sot kundër Pallatit të bukur. G / G

 

VERONA - ROMA: Romët janë të aftë për më të keqen dhe askush nuk e di se sa seriozë do të jenë këtë vit. Unë e shoh atë duke pësuar golin e parë kështu që unë do të shkoj me gol-gol. G / G

 

REN - MONACO: Nuk ka shpresë për dy mbrojtjet. Rehn mund të jetë më solid, por ne presim shumë gola këtë vit si mbështetje nga të dy skuadrat. G / G

 

Fat të mirë për të gjithë!

 Views: 2473
- 2032 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
19 / 09 / 20   Manchester United - Crystal Palace
Verona - Romë
Rennes - Monako
  G / G
G / G
G / G
  5.44
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.