elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Alogomouris

Vetëm fitorja për Nerazzurri për kontakt me titullin

 

Mirëmëngjes për të gjithë miqtë dhe le të shohim një top sot të Dielën me treshen tonë!

 

Triniteti @ 6.16

 

BILBAO - HETAFE: Mbrojtja e Bilbao është e vështirë brenda, por Getafe nuk do të mbyllet apo frikësohet. Po pres një ndeshje cilësore dhe nëse e konfirmoj, do të jetë 60 ’. G / G

 

UDINEZE - INTER: Inter do të japë gjithçka për fitoren pasi kjo do të mbajë kontakte me topin. Crazy-Udinez nuk po digjet pasi është larg nga fundi dhe do të mbledhë 10 pikë të tjera deri në fund të kampionatit. dyshe

 

NIS - LYON: Më mirë të ecni në skajin e shkëmbit me sytë dhe duart e mia të lidhura sesa të bastisni në një vend në këtë ndeshje. Sidoqoftë, unë ndjek zakonin e keq të të dy skuadrave për të mos u kujdesur nëse ata lënë hapësira të hapura në shpinë. G / G

 

 

Fat të mirë!

 Views: 3111
- 3066 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
02 / 02 / 20   Bilbao - Getafe
Udinez - Inter
Bukur - Lyon
  G / G
2
G / G
  6.16
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.