elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

& "Unë i injoroj plotësisht këto skenarë" & quot;
Redaksional

"Unë i injoroj plotësisht këto skenarë"

Siç sqaroi trajneri Nuno Espirito Santo, e vetmja gjë që e intereson atë në këtë fazë është skuadra e tij aktuale, Ujku.

Trajneri i Wolves, Nuno Espirito Santo nuk ishte në humor për një thashetheme në lidhje me interesin e përfolur të Manchester United në anën e një interviste që ai dha për përleshjen e skuadrës së tij me Burnley.

"Ju më njihni shumë mirë, nuk do të diskutoj për këto skenarë sepse nuk kanë kuptim për mua. Nuk është koha e duhur për të folur rreth tyre dhe as nuk mendoj për të. Unë i injoroj plotësisht këto skenarë. Unë punoj dhe përgatis të ardhmen çdo ditë. Më intereson vetëm ajo ”, tha 44-vjeçari Portugez që paraqet një punë shumë të mirë për“ ujqërit ”.

Surfbet.neto (2000-2018): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Mourinho'Disa janë të fiksuar pas meje "

Jose Mourinho ka akuzuar disa gazetarë për ... obsesion ndaj tij.

Trajneri portugez ishte edhe një herë i kënaqshëm, në konferencën për shtyp, në funksion të ndeshjes së jashtme mes Manchester United dhe Watford për ndeshjen e 5-të të Premier League.

Mourinho, ndër të tjera, sulmoi gazetarët, duke i akuzuar ata se ishin obsesivë kur u pyetën nëse ai duhet t'i besonte Markus Rasford më shumë.

"Duke folur për Rasford, unë mendoj se mund të pres shumë kritika të Dielën për të mos luajtur të shtunën. Sepse disa janë të fiksuar pas meje dhe disa kanë probleme me disa gënjeshtra të detyrueshme.

Kështu që mund të pres që disa njerëz të zgjohen të Dielën gjëja e parë për të cilën ata mendojnë është Jose Mourinho. Mund ta imagjinoj kritikën që do të marr të Dielën sepse Marcus nuk do të luajë. Por, nuk është faji im. Ai ndëshkohet, kështu që ju ndoshta duhet t'i kujtoni atij se ai ndëshkohet dhe ai nuk mund të luajë, "u përgjigj" Special One ".

Novibet: 100% pranë lojtarit

Guardiola: "Me gjithë respektin e duhur, Genta Five i Real Madridit (1980-1990) është më e mira që kam parë ndonjëherë".

Në një intervistë të thelluar, Pep Guardiola u pyet për ekipin më të mirë që ka parë ndonjëherë dhe me ndershmëri çarmatosëse iu referua Real Madridit ...

Trajneri i Manchester City foli me Jorge Valdano dhe ishte në humor për ... zbulime dhe thashetheme që po diskutohen.

Kur futbollisti veteran i "mbretëreshës" e pyeti Guardiolën për ekipin që i ka bërë përshtypje më shumë se çdo tjetër, Guardiola iu referua Real Madridit në vitet 1980 dhe 1990.

"Me gjithë respektin e duhur, Genta Five i Real Madridit (1980-1990) është më e mira që kam parë ndonjëherë. Ne ishim të lumtur sepse Milani i Saki i eliminoi ata në Evropë. Cruyff gjithmonë na thoshte se ishim më mirë. "Para ndeshjes kundër Tenerifës, për shembull, ai na tha që Real do të humbiste," tha ai në një intervistë.

"Ka njerëz që më duan, por edhe njerëz që nuk më pëlqejnë fare. Ndoshta për mënyrën se si shprehem ose pozicionohem. Do ta përfundoj karrierën time të stërvitjes pa pozicione të ndërmjetme ”, trajneri spanjoll gjithashtu komentoi kritikat që ai merr, ndërsa për shtypin ai tha:

"Në Spanjë po dëmtoheni, në Angli po kritikoheni. Mizoria që ekziston në shtypin spanjoll nuk ekziston as në Angli dhe as në Gjermani ".

Ndërsa, kush ishte shoku i tij i preferuar i skuadrës? "Roberto Baggio ishte një nga shokët më të pabesueshëm të skuadrës që kam pasur ndonjëherë. Ai eci i çalë dhe ishte gjithmonë aty ku e imagjinoja ”.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

Rahim Sterling dëshiron një rritje të madhe të pagës së tij javore

Rahim Sterling ka kërkuar nga zyrtarët e Manchester Cityt që të rinovojnë kushtet e tij financiare.

Sulmuesi anglez dëshiron një rritje prej 100 mijë paund në javë në mënyrë që të arrijë pagën e lojtarit më të paguar që është Kevin De Bruyne.

De Bruyne po paguhet 342 mijë paund në javë pas rinovimit të kontratës së tij.

Sterling, i cili aktualisht paguhet 175 275 në javë, dëshiron të arrijë në XNUMX XNUMXm.

Menaxhimi i Manchester City është në diskutime me përfaqësuesit e lojtarit për të arritur një marrëveshje të dobishme.

Tipbet: Shanset e TOP

Poketino për Yoris: "Ai është një burrë dhe ai është qartë i vetëdijshëm për atë që ndodhi."

Mauricio Pochettino shprehu mendimin se Hugo Yoris kishte mësuar një mësim të shkëlqyeshëm pas bindjes së tij për ngarje nën ndikimin e alkoolit.

Portieri 31-vjeçar francez, në fakt, do të detyrohet të humbasë javët e ardhshme për shkak të detyrimeve për lëndimin e Tottenham dhe trajneri i tij beson se ajo që ndodhi pas arrestimit të tij do të jetë një mësim i rëndësishëm për të ardhmen.

"Ajo është një burrë dhe është qartë e vetëdijshme për atë që ndodhi. Ai nuk mund ta fshijë atë, por ai mund të mësojë prej tij dhe të ecë përpara duke qëndruar i përqendruar në futboll. Ai e dinte që në fillim se kishte bërë një gabim të madh. Fatmirësisht ai ishte me fat që nuk pati pasoja të tjera, gjëja më e rëndësishme është që ai mori një mësim jete. Ai është i zgjuar dhe do ta kapërcejë atë. Ne biseduam dhe ai shpjegoi se çfarë ndodhi, ai u kërkoi falje të gjithëve në klub dhe tifozëve ", tha Pochettino, i cili la të hapur mundësinë e një gjobë nga Tottenham te Yoris.

Për tu përmirësuar në ndeshjet jashtë

Petr Cech u dallua në performancën e dobët të vitit të kaluar.

Petr Cech u kërkoi atyre që të hiqnin kursin e vitit të kaluar, i cili i kushtoi ato në renditje.

Portieri çek paralajmëroi lojtarët e Arsenalit që të përmirësohen në ndeshjet larg dhe të mos bëjnë të njëjtat gabime si vitin e kaluar.

"Paraqitja e vitit të kaluar në Europa League dhe jo në Ligën e Kampionëve është qartë për shkak të paraqitjeve tona larg, të cilat ishin të këqija. Ne jemi të vetëdijshëm për këtë dhe fitorja jonë në ndeshjen e jashtme kundër Cardiff ishte një hap i mirë. Ne duam të vazhdojmë vrullin që kemi për momentin. Ne humbëm disa pikë në ndeshjet e para dhe kjo është arsyeja pse duhet të vazhdojmë të fitojmë, nëse duam të jemi në vendet e para ".

Sa i përket ndeshjes kundër Newcastle larg shtëpisë, ai tha: "Ne po presim një lojë të vështirë kundër Newcastle. Benitez është një nga trajnerët më me përvojë dhe ai përfundimisht do ta bëjë të vështirë për ne rregullisht ".

Sporting L ka kërkuar 18 milion dëmshpërblim për Rui Patricio

Ujqërit pritet të paguajnë disa miliona në Sporting për Rui Patricio.

Një marrëveshje e papritur midis Wolves dhe Sporting për Rui Patricio ekzistoi sot, sipas "Sun".

Ujqërit pritet të paguajnë portierin portugez 18 milion për ish-skuadrën e tij, megjithëse ai e kishte nënshkruar lojtarin si agjent të lirë.

Patricio, i cili ka kaluar tërë karrierën e tij në Sporting, u largua nga ekipi në qershor pas incidentit me hyrjen e tifozëve të ekipit gjatë stërvitjes.

Sidoqoftë, skuadra portugeze kërkoi kompensim nga Wolves pasi pretendon se lojtari nuk ishte i lirë.

Ekipi anglez, duke mos dashur të shkojë në gjyq, arriti një marrëveshje me Sporting për kompensimin.

surfbet.net - Facebook:

Si kështu, ju nuk e humbisni një postim nga faqja juaj e preferuar

Arsyeja është financiare, siç shprehet "Dielli" në faqen e saj të internetit.

Manchester United nuk duket se është i gatshëm të shesë Anthony Martial nëse nuk marrin të paktën 100 milion. euro, sipas një raporti në faqen e internetit angleze "Sun".

Monaco ka vendosur një rishitje 50% në një transferim të mundshëm të francezit larg nga "Old Trafford", një fakt që i jep pak fitim klubit anglez dhe ndalon shitjen e tij me një çmim "të arsyeshëm".

"Djajtë e kuq" dhanë një total prej 80 milion për ta përvetësuar atë nga Monaco, me 50 prej tyre ishin për transferimin dhe 30 të tjerët si një bonus.

Pra, klubi anglez dëshiron të marrë më shumë se 100 milion euro për të fituar rreth 30 milion.

Martial, nga ana e tij, dëshiron të largohet pasi nuk llogaritet nga Jose Mourinho, me interesin e Chelsea, Tottenham dhe Inter, por jo i gatshëm të paguajë kaq shumë.

I riu i talentuar kishte arritur në pikën e përshkrimit si "i ri Thierry Henry" kur shkoi në United, por karriera e tij është në rënie, duke arritur kulmin në 60 minutat e lojës këtë sezon.

Carrasco: "Projekti sportiv i Kinës më ka bindur"

Kampionati i Kinës mund të ketë mbaruar, por Yannick Carrasco po mendon seriozisht të qëndrojë në Kampionatin Aziatik.

Janik Carasco duket se ka më shumë para në mendje. Aksi belg, i cili po luan në kampionatin kinez, thuhet se dëshiron të qëndrojë pavarësisht largimit të tij dhe transferimit në një ekip evropian.

Sipas raporteve belge, Napoli është ende i interesuar ta përvetësojë atë, por shanset që ai të ketë sukses për ta bërë atë "të saj" nuk janë të shumta.

"Projekti sportiv i Kinës më ka bindur. Si Hulk, Lavezzi, Capello dhe natyrisht Witsel. Dua të kontribuoj në këtë zhvillim të sportit në vend ”, theksoi ai.

Ai nuk tha asnjë fjalë për Cristiano Ronaldon

Mariano Diaz foli për numrin 7 që vesh në fanellën e tij dhe kur përmendi paraardhësit e tij, ai nuk tha asnjë fjalë për Cristiano Ronaldon.

Cristiano Ronaldo mund të mos jetë më në listën e Real Madridit, por ajo që ai ka ofruar për nëntë vjet e bën atë një legjendë të klubit.

Me largimin e portugezëve, numri "7" mbeti jetim deri në momentin kur Mariano Diaz, i cili u kthye nga Lyon, e zgjodhi atë.

Zgjedhja e të riut për të zgjedhur një numër me një histori kaq të gjatë nuk kaloi pa u vënë re, por ai nuk duket se është në ankth.

25-vjeçari foli për zgjedhjen e tij për të marrë "7", por kur përmendi paraardhësit e tij, ai nuk tha asgjë për Cristiano Ronaldo.

"Numri 7 ishte falas, mua më pëlqeu dhe e zgjodha. Jam krenar që kam mbi shpatullat e mia një numër të veshur nga Armansio, Juanito, Butragueιοo dhe Raλl ".

Mungesa e Ronaldos u ndje dhe gazetari bëri një pyetje përkatëse. Mariano ishte i kënaqur të thoshte: "Po, natyrisht, Cristiano Ronaldo".

Skenari që "luan"

Mediat angleze këmbëngulin se Zinedine Zidane do të bëhet trajneri i rradhës i United dhe prezantimi i Antoine Griezmann si sugjerimin e tij të parë.

Skenari që ka qenë "duke luajtur" shumë javët e fundit në Angli dëshiron që Jose Mourinho të largohet nga United, nëse skuadra nuk tregon menjëherë shenja përmirësimi.

Raportet duan që Zinedine Zidane të jetë trajneri i rradhës i "djajve të kuq" dhe deklarata e francezit për një kthim të menjëhershëm të zjarreve të ndezur.

Sipas "Le 10Sport", "Zizou" jo vetëm që është pajtuar me njerëzit e United, por tashmë ka bërë sugjerimin e tij të parë.

Raporti thotë se dëshira e madhe e ish-trajnerit të Real Madrid është që të ketë Antoine Griezmann në ekipin e tij.

Ky rast nuk është aspak i lehtë pasi sulmuesi me përvojë zgjodhi të rinovojë kontratën e tij dhe një ekip si Barcelona nuk mund ta bindte atë.

Nga ana e tyre, njerëzit e bashkuar besojnë se prania e Paul Pogba në ndërthurje me personalitetin e Zidane mund ta bëjë Griezmann të thotë "po" të madh.

Edhe nëse lojtari bindet të transferohet në Angli, skuadra e Mançesterit do të duhet të mbulojë klauzolën prej 200 milion dollarësh në kontratën e tij.

Real është skuadra më e mirë e shekullit XX në Spanjë

Sipas “Marca”, Real Madrid është skuadra më e mirë në Spanjë në shekullin XXI, duke lënë pas Barcelona.

Vitet e fundit, Real Madrid ka fituar Evropën, por edhe tre herë në "kapelet" e Ligës së Kampionëve. Në fund të fundit, "mbretëresha" ka qenë gjithmonë një nga forcat më të rëndësishme si në Spanjë, ashtu edhe jashtë saj.

Por sipas një studimi të Marca, Merenguesët kanë skuadrën më të mirë në ligën Spanjolle për shekullin XXI, siç dëshmohet nga statistikat e tyre, duke lënë pas vetes Barcelona për një kohë.

Po, Katalanasit kanë arritur në majën e La Ligës më shpesh vitet e fundit sesa kundërshtarët e tyre të mëdhenj, por në fund ata panë shpinën.

Në detaje… Real

Beteja ishte e madhe. Por ai fitoi. Edhe në detaje. Real Madrid ishte i pari që preu fillin.

Këtu shkon. Nga sezoni 2000-2001 e deri më sot, madrilenasit kanë mbledhur më shumë pikë, 1.501, dy më shumë se katalanasit.

Sidoqoftë, nuk është statistika e vetme që tregon epërsinë e tyre. "Mangarët" që nga atëherë e deri më sot kanë festuar 1.652 me "blaugrana" duke numëruar 1.619.

Real u bë skuadra e parë në historinë e ligës spanjolle që "shkatërroi" pengesën prej 1.500 pikësh, dhe Barcelona së shpejti do të bashkohet me këtë grup, pasi atyre u duhet vetëm një fitore për të pasur sukses.

https://webfreebets.com/

E-mail : [Email mbrojtur]
Views: 14158
- 14249 ditë më parë
 • Guru L -

  Mbërthim i mirë i topit

  ** HELSINKI - LACHTI: Imazhi i Lahti nuk është aspak i keq me 1 humbje në 5 fitoret më të fundit dhe 2 fitoret në 3 miqtë. Statistika

  ** ΤΠΣ ΤΟΥΡΚΟΥ - ΧΟΝΚΑ: Pas 5 humbjeve, Turkou fitoi. Të pamposhtur në 7 kthesat e para, Honka dhe mbrojtja që nuk pranuan më shumë se 1 gol për lojë. - 2 -. Statistika

  ** GNISTAN - MIKELIN PALOLIGIAT: 5/5 Mbi 2.5 mysafirë. Nga 3 Mbi 2.5 vjen Ginstan. Mbi 2.5 në 2 brenda, përveç se dhanë. Mbi 2.5. Statistika

  Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Të gjitha ndeshjet evropiane me 0% grabitje në Pamestoixima.gr!

Vera është e nxehtë me lojërat e mëdha në Champions League dhe Europa League që luajnë në Pamestoixima.gr me 0% raketë * dhe super të kundërta! Faza e 16-të e Ligës së Kampionëve është përfunduar në mesin e javës, me përsëritje të ndeshjeve! Manchester City - Real Madrid, Bayern - Chelsea, Juventus - Lyon dhe Barcelona - Napoli janë lojëra që ju largojnë frymën dhe ju rrëmbejnë interesin e të gjithë tifozëve të futbollit!

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Faza e 16-të është përfunduar në nivelin e Europa League, megjithatë! olimpik do të garojë në tokën angleze dhe selinë e saj Wolves, duke kërkuar kualifikim në raundin tjetër. Kopenhagen - Basaksehir, Leverkusen - Rangers, Shakhtar - Wolfsburg, Basel - Eintracht dhe Manchester City G. - Lincer janë përsëritësit e tjerë, ndërsa lojërat Inter - Getafe dhe Sevilla - Rocheh do të jenë Duisburg, përkatësisht).

Të gjitha lojërat e Europa League janë luajtur në Pamestoixima.gr me raketë 0% *

* Vlefshme për tregun ”Tel. Rezultati ”deri në fillimin e ndeshjes

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Kupa e Ligës së Parë dhe më pas NBA!

Vera është e nxehtë Pamestoixima.gr me futboll dhe basketboll! Kuponi i sotëm është i dominuar nga finalja e madhe franceze e Kupës së Ligës në "Stand de France" por edhe rishfaqja e Giannis Antitokoumbo në dysheme.

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Në 22:10 Paris Saint-Germain dhe Lyon garojnë për trofeun e Kupës së Ligës. Skuadra e Tuhel dëshiron të mbyllë në mënyrë ideale "stumped" gjatë sezoneve të tjera me një treshe. Lajmi i madh, natyrisht, nuk është askush tjetër veç dëmtimi i Killian M 'Bape. Ylli francez do të mungojë pas shënimit të vështirë që mori në fitoren dhe pushtimin e Kupës së Francës, 1 javë më parë. Ndeshjet e jetës dhe të vdekjes për mediokrin, këtë vit, Lyon. Përfunduar në 7η pozicioni i kampionatit, që do të thotë se asaj i duhet vetëm një fitore për të qenë në gjendje të vendosë një biletë evropiane në valixhet e saj. Beteja e madhe e Kupës së Ligës Franceze është duke u zhvilluar në Pamestoixima.gr me 0% raketë *!

Për… brenda natës, Giannis Antetokounbo kthehet në veprim sonte (01:30). Programi i sotëm mund të fillojë në orën 9:30 me ndeshjet Nets - Magic, Wizards - Suns and Blazers - Grizzlies, por ndeshja e ditës është ndeshja midis Bucks dhe Celtics. Gjoni kthehet në veprim pas një kohe dhe është gati për një spektakël të pasur. Menyja e opsioneve të basteve me mbi / nën lojtar është gjithashtu e pasur.

A do të arrijë Giannis të tejkalojë 27 pikë? A do ta tejkalojë Tatum kufirin e 23 pikëve? Në Pamestoixima.gr do të gjeni tregje nga bota e saj magjike NBA me super mosmarrëveshje!

* Vlen për blerjen "rezultati përfundimtar" deri në fillimin e garës

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Napoli - Inter me 0% grabitje dhe Serie A me Boost Boost!

Temperatura rritet në Pamestoixima.moj grua seri A! Kampionati italian është në thelb i vetmi kampionat i madh europian i mbetur. Ndeshja e parafundit fillon sonte me 2 ndeshje, Parma - Atalanta dhe Inter - Napoli.

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Pamestoixima.gr ju merr në Milano. Aty ku përplasen Interi dhe Napoli. Dy ekipe që i përkasin elitës italiane. Pas sigurimit të titullit nga Juventus, mikpritësit nuk kanë më shpresë për titull, por janë rikthyer në vendin e dytë pas barazimit të Atalanta. Skuadra e Conte dëshiron të mbyllë ligën në mënyrën më të mirë (të Dielën udhëton në Bergamo kundër Atalanta) dhe më pas të përgatitet për betejën e saj evropiane kundër Getafe (5 gusht). Fituesja e kupës Napoli ka humbur "trenin" e Ligës së Kampionëve për sezonin e ardhshëm, por ajo gjithashtu dëshiron një fund të mirë (ajo përballet me Lazio të Dielën) për të shkuar me të gjitha forcat në ndeshjen e ndeshjes 1-1 kundër barcelona.

Ndeshja e saj e parafundit seri A hapet në mënyrën më të mirë në Pamestoixima.gr! Beteja e madhe Inter-Napoli luhet me 0% grabitje * dhe për këtë arsye super shanse.

Menyja kryesore vjen nesër me 8 ndeshje! Tani ju luani në seri Një unë Nxitja e fitores ** dhe Bast Builder ** për të shumëzuar fitimet tuaja dhe të bëni bast tuajin!

* Vlefshme për tregun ”tel. rezultati "deri në fillimin e ndeshjes

* Kushtet dhe kushtet zbatohen

Dueli Liverpool - Chelsea luan me grabitje 0%!

Η 37η garat e saj Kryeministër Ligë mbaron sonte me derbin Liverpool - Chelsea të mbizotërojë programi. Skuadra e Jürgen Klopp u kurorëzua kampion ndërsa skuadra e Frank Lampard po përpiqet të përfundojë e treta në maratonën e këtij viti. Kundërshtarët u përballën me njëri-tjetrin dy herë këtë vit, në nivelin e kupave Chelsea mbizotëroi 2-0 ndërsa në nivelin e ligës Liverpooli mposhti "Stamford Bridge" me rezultatin 2-1. "Reds" kundër "blu" në Anfield historike dhe ju keni çdo arsye për t'u rikthyer në lojë!

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Aksioni vazhdon me Seria A dhe loja Parma - Napoli! Pritësit janë mbajtur jashtë rrezikut, vizitorët kanë shpresa të mëdha për pesë të parat dhe dëshirojnë t'i shterrojnë ato. “Partenopei” numëron pesë “2-3 gola” radhazi në udhëtimet e tyre, mendoni se do të zgjerohet ky rekord në “Ennio Tardini?

Pamestoixima.gr ju ofron betejat e mëdha në Angli dhe Itali me raketë 0% *, Bast Ndërtuesi ** dhe Boost Boost **!

* Vlen vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.

** Kushtet dhe kushtet zbatohen

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Kjo verë do të jetë e nxehtë në Pamestoixima.gr | 21+

Super duel AEK - PAOK me "0% grabujë" dhe "2-0 dhe ka mbaruar"!

me tre lojëra aksioni vazhdon në luaj humbjet e saj super Ligë, Aris - PAO, OFI - Olympiacos dhe AEK - PAOK! Kjo e fundit parashikohet të jetë emocionuese, pasi është një duel i mirëfilltë për vendin e dytë pas Olympiakos. Të dy skuadrat kanë një moral shumë të prosperuar, me AEK që mbizotëron ndaj Panathinaikos dhe PAOK duke i dhënë fund vargut të pamposhtur të Olympiacos. Ne po i afrohemi finales së këtij sezoni dhe çdo pikë numëron. Cilin "Dikefalos" mendoni se do të fitojë sonte në OAKA? Mos mbetet një spektator!

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

H 36η Gara angleze Kryeministër Ligë përfshin një derbi të shkëlqyer mes arsenal dhe ajo Liverpul tek "Emiratet"! "Topçinjtë" ende kanë shpresë për vendin e gjashtë dhe daljen evropiane ndërsa "të kuqtë" tashmë janë kampionë të kurorëzuar dhe po mendojnë për fundin e kampionatit. Arsenali do të jetë në gjendje të arrijë në tre pikët ose Liverpool do të ndërpresë të gjitha shpresat Biletë evropiane;

Pamestoixima.gr ju ofron të gjitha derive të shkëlqyera me raketë 0% * dhe të gjitha lojërat e saj super Lidhja me «2-0 dhe mbaroi »**!

Rënia në rënie

Më parë Redaksia