elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Rrallë për të mos shënuar
EDITORIAL

Rrallë për të mos shënuar

Arsenali arriti me dhjetë lojtarë që nga minuta e 24-të ta detyrojë Liverpoolin në dobësi për sa i përket shënimit, për herë të parë këtë vit.

Është bërë e rrallë që Liverpool të mos shënojë në shtëpi. Ata që shkojnë në “Anfield” e kanë parasysh që të paktën një herë do të festojnë gola. Por natën e 13 janarit gjërat nuk shkuan ashtu siç pritej nga mijëra tifozë të kuq që ndodheshin në stadiumin historik të ekipit të tyre.

Sterili 0-0 me Arsenalin për Kupën Carabao na bëri të kthejmë kokën në shërbimet statistikore. Për të parë se kur ishte hera e fundit që një ekip luajti në Anfield dhe e mbajti shtëpinë e tij të paprekur. Pra, Arsenali u bë skuadra e parë që e arrin këtë këtë sezon!

Ndonëse “Topçinjtë” luajtën me një lojtar më pak se 24 minuta për shkak të shkarkimit të Xhekut, ata u mbrojtën për të mos parë shtëpinë e tyre të dhunuar. Çështja ishte se nuk ishte një paraqitje e shkëlqyer e Ramsdale, por një dështim i paprecedentë i lojtarëve të Liverpool.

Kështu që ne u kthyem në lojërat në shtëpi të skuadrës së Jürgen Klopp. Dhe hera e fundit që “të kuqtë” nuk shënuan ishte më 14 prill 2021. Ishte çerekfinalja e dytë e Champions League me Real Madridin që barazoi barazimin e bardhë në Merseyside. Një rezultat që solli përjashtimin nga vazhdimi i turneut, pasi Liverpool kishte humbur që në ndeshjen e parë.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Ofertë fantastike * nga Kazinoja Live e rinovuar e Pamestoixima.gr!

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi 

Tani Manchester City po bëhet gati për të hyrë

Erling Haland është molla e sherrit në futbollin europian për momentin, me Pep Guardiolën që këmbëngul për transferimin e norvegjezit te Manchester City, por sulmuesi i ri... ëndërron të luajë për Realin me Killian Ebape.

Erling Haland mbetet në “shënjestrën” e transfertave të top klubeve europiane, me administratën e Dortmundit që po bën gjithçka për të mbajtur asin norvegjez në radhët e saj edhe sezonin e ardhshëm.

Kjo vështirë se do të ndodhë, pasi norvegjezi është i rrethuar nga propozimet e ekipeve të klasit të parë, si Barcelona, ​​Real Madrid dhe Paris Saint-Germain.

Manchester City tani po përgatitet të hyjë në lojën e blerjes së Haland, me Pep Guardiola që ushtron presion mbi drejtuesit e Citizens për të rritur ofertën e tyre dhe për ta sjellë atë në Etihad.

Haland ka një kontratë me Dortmundin deri në qershor të vitit 2024, por klauzola e lirimit është “e ulët”, pasi 75 milionë eurot e kërkuara për të fituar të drejtat e tij nuk janë një shumë “ndaluese” për skuadrat me një buxhet kaq të lartë.

Sipas mediave gjermane, banorët e Dortmundit kërkuan një takim me babain e Haland dhe agjentin e tij, Mino Raiola, për t'u informuar sa më shpejt për qëllimet e sulmuesit norvegjez. Dhe këto janë… të njohura, siç raporton spanjolli “AS”.

Haaland tashmë ka vendosur të shkojë te Real Madrid, me raportin e gazetës që thekson se sulmuesi i ri i ka dhënë udhëzime menaxherit të tij, Mino Raiola, që të gjejë gjithçka me “merengët” sa më shpejt të jetë e mundur. Vendimi i Haland natyrisht bazohet në faktin se Reali në janar do t'i bëjë patjetër një propozim Killian Ebape dhe norvegjezi ëndërron të luajë pranë tij.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

«21+ | Rregullatori Kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pronës Linja e ndihmës KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi ".

Gjermani ka “transformuar” “blutë”

Thomas Tuchel vazhdoi me një seri të tmerrshme me fitoren e djeshme të Chelseat në Londrën Veriore.

Thomas Tuchel ka qenë në stolin e Chelseat për gati një vit. Një vit plot suksese, që nga janari i 2021 e deri më sot, Chelsea ka fituar Ligën e Kampionëve ndaj Manchester Cityt dhe Superkupën kundër Villarrealit.

Gjermani ka “transformuar” “blutë” dhe ka gjetur… recetën e suksesit, si dhe dje ka arritur të marrë një tjetër kualifikim të madh, duke siguruar prezencën e Chelseat në finalen e Carabao Cup ku do të presë fituesin e dyshja Arsenal – Liverpool.

Me këtë fitore ndaj Tottenhamit në Londrën Veriore, Tuhel ka mundur të vazhdojë një seri “të frikshme” që ka bërë. Që nga fillimi i karrierës së tij si trajner e deri më sot, Tuhel nuk ka humbur asnjë ndeshje gjysmëfinale në asnjë turne që ka arritur të kalojë në finale.

Trajneri gjerman ka dhënë gjithsej nëntë ndeshje gjysmëfinale me Dortmundin, Parisin dhe Chelsean dhe ka nëntë fitore!

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj"

21+ | Luaj me Përgjegjësi. | * Kushtet dhe Kushtet në dispozicion në novibet.gr/info/oroi.

Bruno Fernandes është transferimi më i mirë "dimëror" i të gjitha kohërave,

Ajo që shumica e njerëzve shohin në fushë erdhi për të konfirmuar një studim të BBC bazuar në një sondazh në të cilin morën pjesë tifozët.

Bruno Fernandez është transferimi kryesor i të gjitha kohërave dimëror me 31% të votave, përpara Virgil Van Dyke (Liverpool), Nemanja Vidic (Manchester United) dhe Luis Suarez (Liverpool).

Mesfushori ndërkombëtar portugez, i cili mbërriti në janar 2020 nga Sporting i Lisbonës, tashmë ka 45 gola dhe 34 asistime për Manchester United.

Ai është gjithashtu lojtari i vetëm në historinë e Premier League që ka fituar katër çmime Lojtari i Muajit në një vit të vetëm kalendarik, një arritje që e ka arritur në vitin 2020, pikërisht në vitin kur bëri debutimin e tij në Premier Ligën angleze.

Këtë sezon, Bruno Fernandez ka luajtur 25 ndeshje për Manchester United, duke shënuar pesë gola dhe duke ndarë nëntë asistime. 

Surfbet.net (2000-2022): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Messi: “E kalova Covid-in, më mori më shumë se sa prisja të shërohesha”

Lionel Messi foli për herë të parë për aventurën e tij me koronavirusin.

Në një postim në rrjetet sociale, Lionel Messi falënderoi të gjithë për mesazhet e tij dhe iu referua aventurës së tij me koronavirusin.

“Siç e dini, e kalova Covid-in dhe do të doja t'ju falënderoja për mesazhet që mora dhe t'ju them se m'u desh më shumë nga sa prisja të shërohesha, por pothuajse jam duke u rikuperuar dhe mezi pres të kthehem në fushë. . Ditët e fundit jam duke u stërvitur për të arritur sërish 100%, sfida shumë të bukura po vijnë këtë vit dhe nëse kemi fat do t'i themi sërish së shpejti. Faleminderit!"

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Cristiano: “Nuk e pranoj që nuk besojmë se do të jemi në treshen e parë”

Pak para se të mbushte 37 vjeç, Cristiano Ronaldo mbetet... i uritur dhe e tregon në çdo mënyrë.

Portugezi i famshëm, i rikthyer në Manchester United, i ardhur nga Juventusi, nuk mund të...përthasë se skuadra e tij është 22 pikë larg majës së Premierligës dhe bashkatdhetarit të tij, City, ndërsa e konsideron të paimagjinueshme që “të kuqtë” djajtë "mbeten jashtë tresheve të para në ligën më të mirë në botë.

CR7 ka dhënë një intervistë për “Skysports” dhe ka tentuar të “zgjojë” shokët e skuadrës, pasi United është katër pikë larg vendit të 4-t, që është e barabartë me pjesëmarrjen në Ligën e re të Kampionëve.

“Nuk e pranoj që nuk besojmë se do të jemi në top treshen e Premier League. Mendoj se për të ndërtuar gjëra të mira, ndonjëherë duhet të shkatërrosh të tjerët. Pra, pse jo? Vit i ri, jetë e re dhe shpresojmë që Manchester United të jetë në nivelin që duan tifozët. E meritojnë”, tha Ronaldo me kuptim dhe shtoi:

Allegri: "Futbollin e ka shpikur djalli"

Në humbjen e Juventusit në finalen e Superkupës nga Interi (2-1 në kohën shtesë), por edhe në anën e kundërt të futbollit, ai i qëndroi deklaratave të Massimiliano Allegrit.

Me 2-1 në kohën shtesë (1-1 sezoni i rregullt) Juventus humbi në finalen e Superkupës së Italisë që u zhvillua në Milano dhe në “Giuseppe Meazza”.

Trajneri i “Bianconerëve”, Massimiliano Allegri në deklaratat që bëri pas përfundimit të ndeshjes iu referua imazhit që skuadra e tij paraqiti në ndeshje, por edhe gabimeve që bëri.

“Ishte një luftë e vërtetë. Një test shumë i mirë për ne për të parë se ku jemi. Fatkeqësisht, futbolli ndonjëherë duket se është shpikur nga djalli! Bëmë një gabim naiv pesë sekonda para fundit. Luajtëm kundër skuadrës më të fortë për momentin në Itali dhe patëm mundësi, duke lënë pak te Interi. E patëm të vështirë në 10 minutat e para, por dolëm mjaft mirë”, është shprehur ai në fjalët e tij karakteristike. 

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 5169
- 4577 ditë më parë
  • Guru L -

    Rekord mbresëlënës...

    19: 00 ** PAEEK - Paphos: Paphos humbi në ndeshjen e fundit pas 4 fitore dhe 3 barazime. Me 1 fitore në 10 ndeshjet e fundit, dhe asnjë fitore në 5 të fundit brenda PAEEK. - 2 -.

    Ora 20:00 ** Në Francë | Ligue 2 ruajmë fitoret ndaj Caen dhe Paris.

    Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Chelsea - Tottenham dhe Milan - Juventus me 0% grabujë ** dhe 500+ blerje!

Veprimi nuk ndalet kurrë, loja juaj merr një vlerë tjetër Pamestoixima.gr! Ju luani dhe mbledhni hyrje për shortin e madh! Festivali Javor Pamestoixima.gr: Çdo javë me deri në 16.416 fitues dhe çmime me vlerë totale mbi 40.000 euro!

Tekst lidhje: Javor Fest: Çdo bast mbështetet Pamestoixima.gr!

Përveç Javor Fest, në vitin 2022 hyn fuqishëm në Pamestoixima.gr dhe me ofertë e re * mujore, që këtë herë ka të bëjë me Virtual Sportiv! Në Pamestoixima.gr numri i përgjithshëm i sporteve virtuale është 43 dhe për gjithë janarin loja bëhet më e mirë se kurrë në Virtual Sports me ofertën Janar+! Më shumë informacion mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

Nga atje e tutje, E diela (23/01) përfshin një derbi të madh! Fillimisht, të Chelsea e mirëpret atë Tottenham në Premier League, ndërsa pak më vonë, të milan mirëpret Juventus për Serinë A. Në Pamestoixima.gr jetoni me të dyja këto lojëra të shkëlqyera 0% grabujë **, por edhe mbaruar 500 tregje speciale, në mosmarrëveshjet që keni dashur gjithmonë! Gjithashtu, Milan - Juventus është në dispozicion nëpërmjet jetojnë Me kullim*, si çdo ndeshje në ligën italiane.

Tekst lidhje: Chelsea - Tottenham dhe Milan - Juventus me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Të shtunën (22/01) me lojëra fantastike me 0% raket ** në Pamestoixima.gr!

Veprimi nuk ndalet kurrë, loja juaj merr një vlerë tjetër Pamestoixima.gr! Ju luani dhe mbledhni hyrje për shortin e madh! Festivali Javor Pamestoixima.gr: Çdo javë me deri në 16.416 fitues dhe çmime me vlerë totale mbi 40.000 euro!

Tekst lidhje: Javor Fest: Çdo bast mbështetet Pamestoixima.gr!

Përveç Javor Fest, në vitin 2022 hyn fuqishëm në Pamestoixima.gr dhe me ofertë e re * mujore, që këtë herë ka të bëjë me Virtual Sportiv! Në Pamestoixima.gr numri i përgjithshëm i sporteve virtuale është 43 dhe për gjithë janarin loja bëhet më e mirë se kurrë në Virtual Sports me ofertën Janar+! Më shumë informacion mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

Që aty e tutje, në programin e tij mjaft të plotë futbollistik Të shtunën (22/01) Bien në sy ndeshjet e Premier League, Serie A dhe Super League. Në Pamestoixima.gr lojërat Manchester United – West Ham, Ionikos - Panathinaikos dhe Lacio – Atalanta janë në dispozicion me 0% grabujë **, ndërkohë që ka shumë baste speciale për… të gjitha shijet, me shanset që keni dashur gjithmonë! Gjithashtu, Lazio – Atalanta, si çdo ndeshje të kampionatit italian, e shijon jetojnë Me kullim*!

Tekst lidhje: Ionikos - Panathinaikos me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Efes - Panathinaikos OPAP me 0% grabujë ** në Pamestoixima.gr!

Veprimi nuk ndalet kurrë, loja juaj merr një vlerë tjetër Pamestoixima.gr! Ju luani dhe mbledhni hyrje për shortin e madh! Festivali Javor Pamestoixima.gr: Çdo javë me deri në 16.416 fitues dhe çmime me vlerë totale mbi 40.000 euro!

Tekst lidhje: Javor Fest: Çdo bast mbështetet Pamestoixima.gr!

Përveç Javor Fest, në vitin 2022 hyn fuqishëm në Pamestoixima.gr dhe me ofertë e re * mujore, që këtë herë ka të bëjë me Virtual Sportiv! Në Pamestoixima.gr numri i përgjithshëm i sporteve virtuale është 43 dhe për gjithë janarin loja bëhet më e mirë se kurrë në Virtual Sports me ofertën Janar+! Më shumë informacion mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

Nga aty e tutje, në programin e së premtes (21/01) spikat testi i tij jashtë fushe Panathinaikos OPAP në Stamboll me Efektet. “Të jeshilët” janë testuar ndaj kampionëve të Europës dhe ju e jetoni ndryshe këtë ndeshje Pamestoixima.gr, me 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale të lojtarëve dhe ekipeve për shanset që keni dashur gjithmonë!

Tekst lidhje: Efes - Panathinaikos OPAP me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Panathinaikos - Olympiakos me 0% grabujë ** dhe 400+ baste speciale në Pamestoixima.gr

Veprimi nuk ndalet kurrë, loja juaj merr një vlerë tjetër Pamestoixima.gr! Ju luani dhe mbledhni hyrje për shortin e madh! Festivali Javor Pamestoixima.gr: Çdo javë me deri në 16.416 fitues dhe çmime me vlerë totale mbi 40.000 euro!

Tekst lidhje: Javor Fest: Çdo bast mbështetet Pamestoixima.gr!

Përveç Javor Fest, në vitin 2022 hyn fuqishëm në Pamestoixima.gr dhe me ofertë e re * mujore, që këtë herë ka të bëjë me Virtual Sportiv! Në Pamestoixima.gr numri i përgjithshëm i sporteve virtuale është 43 dhe për gjithë janarin loja bëhet më e mirë se kurrë në Virtual Sports me ofertën Janar+! Më shumë informacion mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

Prej aty e tutje, në programin e së dielës (16/01) janë të shumtë derbitë që vjedhin shfaqjen, me kryesuesin ndër Panathinaikos dhe ai Olimpike. Derbin “të përjetshëm” të Superligës e jeton ndryshe në Pamestoixima.gr, me 0% grabujë ** dhe mbi 400 blerje speciale me shanset që keni dashur gjithmonë! Gjithashtu në Pamestoixima.gr ti jeton me 0% grabujë ** dhe mbi 500 baste speciale derbi Tottenham - Arsenal për Premier League, ndërsa 0% grabujë ** ka dhe Athletic Bilbao - Real Madrid, e cila është gjithashtu e disponueshme përmes Transmetimit të drejtpërdrejtë *, si çdo ndeshje e La Ligës.

Tekst lidhje: Panathinaikos - Olympiakos dhe Tottenham - Arsenal me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Manchester City - Chelsea me 0% rake ** dhe 500+ baste speciale në Pamestoixima.gr!

Veprimi nuk ndalet kurrë, loja juaj merr një vlerë tjetër Pamestoixima.gr! Ju luani dhe mbledhni hyrje për shortin e madh! Festivali Javor Pamestoixima.gr: Çdo javë me deri në 16.416 fitues dhe çmime me vlerë totale mbi 40.000 euro!

Tekst lidhje: Javor Fest: Çdo bast mbështetet Pamestoixima.gr!

Përveç Javor Fest, në vitin 2022 hyn fuqishëm në Pamestoixima.gr dhe me ofertë e re * mujore, që këtë herë ka të bëjë me Virtual Sportiv! Në Pamestoixima.gr numri i përgjithshëm i sporteve virtuale është 43 dhe për gjithë janarin loja bëhet më e mirë se kurrë në Virtual Sports me ofertën Janar+! Më shumë informacion mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

Tekst lidhje: Ofertë speciale* Janar+: Loja bëhet më e mirë se kurrë Pamestoixima.gr!

Nga aty e më tej, në programin e së shtunës (15/01) bien në sy ndeshjet e Premierligës. Më konkretisht, të Mançester qytet e mirëpret atë Chelsea në një lojë tjetër të mrekullueshme me të cilën jetoni 0% grabujë **Pamestoixima.gr, ndërsa mbi janë në dispozicion 500 blerje speciale me shanset që keni dashur gjithmonë! Megjithatë, me 0% grabujë ** ju jetoni lojën e saj Aston vilë e Steven Gerrard me Mançester Të bashkuar, ndërsa si çdo ditë, edhe sot (15/01) janë në dispozicion trenjakët paroli në rendimentet super të rritura!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Rënia në rënie

Më parë Redaksia

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.