elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (5.15) me 7 / 9 pikë nga Guru L ___ Arkë (4.76) nga ai Conte Latino

Ngarkuar
EDITORIAL

Ngarkuar

Arkë (5.00) me 7 / 9 pikë nga Guru L

Ανε Arsenali i promovuar “shtypi” 3-1 Aston Villa dhe iu rikthye fitoreve, duke mbetur i pamposhtur për ndeshjen e shtatë radhazi.

Ndeshja që hapi ndeshjen e 9-të të Ligës Premier u lye ... bardh e kuq, me Arsenalin që mbizotëronte 3-1 ndaj Aston Villa dhe u ngrit në vendin e 9-të në renditje.

Topçinjtë kaluan në epërsi me Partei në minutën e 23-të, me Obamjang që dyfishoi golat e skuadrës së tij me një goditje dënimi të synuar mirë në minutën e gjashtë të pjesës së parë.

Smith-Rowe ngriti rezultatin në 3-0 në 56 ’, me vizitorët që reduktuan në 3-1 në finale me një goditje të bukur të Ramsey në 82’.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

Ronaldo: "Përshtatja do të marrë kohë"

Cristiano Ronaldo është i bindur se Manchester United mund ta ndryshojë situatën në Premier League.

Cristiano Ronaldo e cilësoi këtë sezon për Manchester United si një periudhë kalimtare, në deklaratat e tij në prag të derbit të nesërm (e shtunë 23/10) me Liverpool-in në Premier League, duke theksuar se rëndësi ka suksesi i “djajve të kuq” dhe jo i tij. të dhënat individuale.

"Ne jemi në një kohë kur, për mendimin tim, Manchester United po bën disa ndryshime: Ata më blenë mua, blenë Varane dhe Sancho. Përshtatja do të marrë kohë, madje edhe sistemi i lojës që luajmë, por mendoj se hap pas hapi duhet të kemi parasysh se gjithçka është e mundur.

Unë nuk po flas vetëm për arritjet e mia individuale, së pari kam vënë të mirën e klubit. Është më e lehtë të arrihen dallime individuale. Të gjithë duhet të dinë rolin e tyre. E di rolin tim në ekip, në klub.

"Roli im është të shënoj, të ndihmoj skuadrën me përvojë dhe të di të 'lexojë' lojën," tha CR7 për Sky Sports. Ne do të përmirësohemi. Ne kemi tifozë fantastikë, një stadium fantastik, një ekip fantastik, kështu që ne duhet të vazhdojmë.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

«21+ | Rregullatori Kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pronës Linja e ndihmës KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi ".

Me Azar dhe Carvajal në klasik

Me Eden Hazard dhe Danny Carvajal, Real Madrid pritet të rreshtohet në klasikun e së dielës.

Real Madridi do të luajë i përforcuar të dielën në “Camp Nou” ndaj Barcelonës në “Clasicon” e parë të sezonit, teksa rikthehen Eden Hazard dhe Danny Carvajal, të cilët kanë kapërcyer dëmtimet dhe janë gati të kthehen në fushë.

Sipas mediave në kryeqytet, të dy lojtarët do të kenë një vend në mision, megjithatë duket tejet e dyshimtë që ata të fillojnë si lojtarë kryesorë, edhe pse Carlo Ancelotti la gjithçka të hapur në konferencën e tij të fundit për shtyp.

Skuadra madrilene është dy pikë përpara Barcelonës në renditje dhe synimi i saj është fitorja, për të zgjeruar diferencën dhe për t'i “shpëtuar” në +5 nga “blaugrana”.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Solskier: "“Ronaldo është unik me paraqitje fantastike para shtëpisë së kundërshtarit”

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjr vlerësoi Mo Salah, duke thënë se egjiptiani ka marrë flakë.

Mo Salah u vlerësua nga Ole Gunnar Solskier në deklaratat e tij përpara derbit Manchester United-Liverpool të së dielës. Konkretisht, trajneri norvegjez i “djajve të kuq” ka deklaruar se do të mbështesë gjithmonë Cristiano Ronaldon, megjithatë Salah ka rënë në flakë së fundmi. 

“Gjithmonë do ta mbështes Cristianon në çdo event, ai është unik me paraqitje fantastike para shtëpisë së kundërshtarit. Por Salah është në zjarr ... Duke parë disa nga golat që ai ka shënuar javët e fundit, ne e kuptojmë se duhet të japim maksimumin për ta kufizuar atë. Lojtarë të tillë nuk dalin shpesh.

Surfbet.net (2000-2021): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Mohamed Salah ka folur për të ardhmen e tij.

Kontrata e Mohamed Salah me Liverpool skadon në vitin 2023 dhe sulmuesi egjiptian foli për Sky Sports se me çfarë do të lindë, duke sqaruar dëshirën e tij.

“Do të doja të qëndroja këtu deri në ditën e fundit të karrierës sime”, tha Mo, duke shtuar megjithatë se “nuk është vetëm puna ime. Nuk mund të them shumë, nuk është në dorën time. Çështja është se çfarë dëshiron të bëjë klubi. Për momentin, nuk mund ta imagjinoj të luaj kundër Liverpool-it. Nuk dua të flas për këtë, do të shohim se çfarë do të ndodhë në të ardhmen”.

Kujtohet se futbollisti 29-vjeçar luan për “të kuqtë” që nga viti 2017 dhe deri më tani ka shënuar 137 gola në 214 ndeshje, si dhe katër tituj.

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj"

21+ | Luaj me Përgjegjësi. | * Kushtet dhe Kushtet në dispozicion në novibet.gr/info/oroi.

Ata i ofrojnë një kontratë trevjeçare Paulo Fonseca-s

“Buzaqet” janë gati t’i ofrojnë një kontratë trevjeçare Paulo Fonseca-s, me trajnerin portugez që pritet të ndjekë nga afër ndeshjen e së shtunës në Newcastle.

Newcastle është në kërkim të një trajneri pas largimit të Steve Bruce, me administratën e re të sauditëve në kërkim të “elitës” së epokës së re.

Një nga emrat e dëgjuar për shtetin pasardhës është ai i Paulo Fonseca. Gazetari me reputacion, Rudy Galetti, me “tweet”-in e tij aktual e çon rastin e trajnerit 48-vjeçar portugez një ... hap më tej.

Në veçanti, ai tha se ish-trajneri i Romës është i gatshëm të nënshkruajë një kontratë trevjeçare me "buzzards", ndërsa në fakt është mjaft e mundshme të jesh në tribunat e "Selhurst Park" të Shtunën për testin jashtë fushe të Newcastle me Crystal Palace në kuadër të ndeshjes së 9-të të Premier League.

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Erling Haland u eliminua sërish në Dortmund.

Manta e keqe për Dortmundin. Erling Haland u eliminua sërish pasi sapo u kthye nga një mungesë prej tre ndeshjesh.

Sulmuesi 21-vjeçar vuan nga një dëmtim i kofshës dhe sipas trajnerit të Borussia-s do të duhen disa javë që të rikthehet.

Norvegjezi e kishte nisur furishëm edhe këtë sezon duke numëruar 13 gola dhe 4 asistime në 10 paraqitje, derisa dëmtimet e “frenën”.

Fillimisht pritet të humbasë ndeshjet ndaj Arminia Bielefeld, Ingolstadt dhe Këlnit.

Pavarësisht thashethemeve, Reali nuk ka ndërmend të shesë Marco Asensio.

Drejtuesit e Real Madridit nuk do të hyjnë në diskutim për transferimin e Marco Asensio-s dhe e kanë sqaruar në axhendën e asit spanjoll, ndonëse sulmuesi 25-vjeçar është i pakënaqur me trajtimin e tij nga Carlo Ancelotti dhe nuk ka vendosur. nga transferimi i tij në një ekip jashtë vendit. 

Së fundmi kanë qarkulluar sërish zëra, sipas të cilave asi 25-vjeçar është i pakënaqur me “mbretëreshën” dhe po mendon një transferim. Sipas raportimeve përkatëse, Liverpool është gati të hyjë në pretendimin e “blancos”, por presidenti i skuadrës, Florentino Pereth, ka sqaruar se asi ndërkombëtar do të qëndrojë në “Bernabeu”.

Për Rudiger, Bayern

Antonio Rudiger nuk e ka pranuar ende ofertën për të nënshkruar një kontratë të re me Chelsean, fakt që i vë skuadrat e tjera në lojë për ta blerë atë. 

Sipas mediave gjermane dhe konkretisht gazetës "Bild", Bayern Munich iu afrua Chelseat për mbrojtësin 27-vjeçar ndërkombëtar gjerman, por skuadra londineze nuk dëshiron ta japë atë dhe madje i ofroi një zgjatje dyvjeçare të kontratës së tij, e cila skadon në verë. 

Rudiger ka qenë një lojtar kyç që kur Tuhel mori drejtimin e klubit, por sipas gazetës gjermane "Bild", ai ende nuk e ka refuzuar ofertën e Bayernit, i cili është gati të ofrojë 50 milionë euro për ta blerë dhe për t'i dhënë një kontratë pesëvjeçare. me një pagë vjetore rreth dhjetë milionë euro.

Pep Guardiola është shprehur optimist për imazhin e skuadrës së tij, në kuadër të ndeshjes së nesërme me Brighton.

Pas fluturimeve të larta të performancës së lojtarëve të tij në ndeshjen me Bruges në Champions League, Pep Guardiola është rehat karakteristik. Manchester City ka një ndeshje të shtunën pasdite me Brighton për ndeshjen e 9-të të Premierligës.

Trajneri katalanas nuk është i shqetësuar për lodhjen e mundshme të lojtarëve të tij. Këtë, ndër të tjera, ai e deklaroi në konferencën për shtyp. City për rekord nuk ka fituar asnjë nga dy ndeshjet e mëparshme të ligës që i dha menjëherë pas një ndeshje të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë pas humbjes së Leipzigut (6-3) u la 0-0 me Southampton në “Etihad”. Ndërsa pas humbjes në Paris me 2-0, erdhi në barazim 2-2 me Liverpool-in.

Nëse shikojmë ndeshjet e sezonit të kaluar, ato u mundën nga Chelsea 1-2 29-1 katër ditë pas fitores-kualifikimit kundër Parisit në gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve, në fillim të majit. Për Compulsive, më 0 maj humbën në finale nga Chelsea në ndeshjen e fundit zyrtare. Në të parin për këtë vit, ai humbi XNUMX-XNUMX në Tottenham.

“Nuk shqetësohem për lodhjen e lojtarëve të mi. Statistikisht, ju do të humbni nëse shikoni se çfarë kemi bërë në katër vitet e fundit. Askush nuk mund të na mundë kaq lehtë, ndaj as që e konsideroj këtë traditë. As nëse i ka paraprirë apo jo një ndeshje të Champions League. As një ndeshje e kombëtares. “Skuadra është ajo që është dhe stërvitet njësoj për çdo kundërshtar”.

Pep Guardiola gjithashtu komentoi se si Steve Bruce u largua nga Newcastle. Me këtë rast, ai iu referua kritikave të bëra ndaj trajnerëve. “Ajo që po ndodh në shoqëri është më e keqe se ajo që manipulohet. Kritikat e trajnerëve janë të pabesueshme. Kur fiton je i mirë, kur humbet jo. Kjo është arsyeja pse unë nuk i kushtoj vëmendje komenteve."

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 9987
- 8299 ditë më parë
  • Guru L -

    Foto e plotë nga Emen

    18: 00 ** Vojvodina Novi Sad - Mladost Lucani: Dy disfatat e fundit të Mladost Lucanit me (2-1) gola problem objektiv. Vojvodina Novi Sad po vjen nga një dopietë jashtë shtëpisë duke u rikthyer te fitorja. Në 7 pikë diferenca në favor të Vojvodina Novi Sadit në rezultat. -- 1 -.

    19: 00 ** Gioztepe - Fenerbahçe: Ky imazh i keq i Gioztepe me vetëm 2 fitore në 13 ndeshje. Tashmë negative që nuk shënon në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi me një numër të barabartë humbjesh. Fenerbahçe, e cila ka performancën më të mirë jashtë fushe pas Trabzonit, mori një shtysë të dyfishtë në Galata në ndeshjen e fundit të kampionatit. Fenerbahçe Mbi 1.5 dhe - 2 -.

    Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

PAOK - Aris dhe Chelsea - Man. United me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

E diela me derbi të mëdhenj futbolli në të gjithë Evropën është përpara dhe interesimi është i madh!

Pra, çfarë presim në programin e së dielës (28/11)? PAOK pret Arisin në derbin e Selanikut, i cili do të gjykojë shumë për rrjedhën e dy kundërshtarëve në Superligën e këtij viti. Në Pamestoixima.gr ajo PAOK – Aris ti e jeton me te 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe Kthim parash* në rast penallti të humbur!

Kemi edhe një derbi të madh në ishull! Ju e jetoni ndryshe ndeshjen e madhe të Premier League mes Chelsea dhe Manchester United Pamestoixima.gr, me 0% grabujë **, por edhe me mbi 500 baste speciale për shanset që keni dashur gjithmonë!

Tekst lidhje: PAOK - Aris dhe Chelsea - Man. Bashkuar me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

 

PAS Giannina - AEK dhe Villarreal - Barcelona me 0% grabujë ** në Pamestoixima.gr!

Na pret një e shtunë e mbushur me aksione futbollistike dhe interesi është i madh për top kampionatet europiane.

Në programin e së shtunës (27/11), pra, spikat ndeshja e saj AEKJanina me PAS. Ju e jetoni këtë lojë shumë të rëndësishme për Superligën me 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale për shanset që keni dashur gjithmonë në rinovimin Pamestoixima.gr!

Kemi aksion edhe në La Liga. THE Villarreal mirëpret Barcelona e Xavi, në një ndeshje me të cilën jetoni 0% grabujë ** Pamestoixima.gr dhe ju mund të shikoni përmes jetojnë Me kullim* si çdo ndeshje e ligës spanjolle të futbollit.

Lidhja e tekstit: Super Liga dhe La Liga me 0% grabujë** Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

E Enjtja e Zezë me Super Ofertë * në Pamestoixima.gr!

Aksion i plotë me ndeshje të shumta dhe të rëndësishme në programin e futbollit dhe basketbollit të së enjtes (25/11). Në Pamestoixima.gr është e Enjtja e Zezë me Super Ofertë * në ndeshjet e futbollit të kompeticioneve më të mira europiane. Më shumë informacion në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: e zezë E enjte me Super Ofertë * në Pamestoixima.gr!

Pra, çfarë presim në programin e së enjtes (25/11)? Fillimisht, të PAOK testuar në selinë e saj slloven Bratislavë në Conference League në një ndeshje me të cilën mund të jetoni më shumë 400 tregje të veçanta në mosmarrëveshje të forta Pamestoixima.gr.

Pak orë më vonë, Olympiakos pret Fenerbahçen në një ndeshje vendimtare për Evropë Ligë. Olimpiakos – Fenerbahçe si dhe Monako – Real Sociedad ju mund t'i përjetoni ato ndryshe në Pamestoixima.gr me 0% grabujë ** dhe me shumë baste speciale për shanset që keni dashur gjithmonë!

Megjithatë, disa ditë pas fitores së tij ndaj Olympiakos, Panathinaikos OPAP ju mirëpret në OAKA Zeniti Shenjtor Petersburg nga Xavi Pascual. Një tjetër lojë e rëndësishme për të EuroLiga me 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale për lojtarët dhe ekipin Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: Olympiacos - Fenerbahce dhe Panathinaikos OPAP - Zenit me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Olympiacos - Panathinaikos OPAP me 0% grabujë ** në Pamestoixima.gr!

Është koha për derbin e parë të basketbollit të këtij sezoni! Në programin e së hënës (22/11) spikat ndeshja e madhe për kampionatin grek të basketbollit mes Olimpike dhe ai PanathinaikosOPAP. Në të rinovuar Pamestoixima.gr ajo Olympiacos - Panathinaikos OPAP e jetoni lart me 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale të lojtarëve dhe ekipeve për shanset që keni dashur gjithmonë!

Tekst lidhje: Olympiacos - Panathinaikos OPAP me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Gjithashtu, me të vijon normalisht edhe aksioni në kampionatin grek të futbollit Panathinaikos për t'u testuar jashtë shtëpisë kundër Shpirti, në një ndeshje tjetër me të cilën jetoni 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr.

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

AEK - Olympiacos me 0% grabujë ** dhe Moneyback * në Pamestoixima.gr

Aksioni vazhdon me ndeshje të rëndësishme në futboll, tenis dhe basketboll! Dhe me e kuqe Nëntor ka për TË GJITHË muajin çdo ditë Kthim parash*Pamestoixima.gr.

Lidhja e tekstit: Nëntori i Kuq: Secili ditë Kthimi i parave * Pamestoixima.gr!

Në programin e së dielës (21/11), pra, bie në sy derbi i madh mes AEK-ut dhe Olympiakos për kampionatin grek të futbollit. Në të rinovuar Pamestoixima.gr veprimin e saj AEK - Olympiacos e jeton më shumë me 0% grabujë **, me shume se 400 baste speciale për shanset SUPER dhe Kthim parash* në rast të një penallti të humbur!

Natyrisht që kemi aksion edhe në ligat e tjera më të mira në Evropë. Në kuadër të Serisë A, Inter mirëpret Napoli (19:00) në një ndeshje të madhe me të cilën jetoni 0% grabujë **, jetojnë Me kullim* dhe mbi 500 blerjet me shanset që keni dashur gjithmonë.

Lidhja e tekstit: e shtunë me Serie A dhe Premier League me 0% grabujë** Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Rënia në rënie

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.