elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (5.15) me 7 / 9 pikë nga Guru L ___ Arkë (4.76) nga ai Conte Latino

"Ne nuk heqim dorë kurrë"
EDITORIAL

"Ne nuk heqim dorë kurrë"

Arkë (6.85) nga ai Ray allenNBA

Arkë (6.02) nga ai Guru L

Arkë (3.71) nga ai Arbitri

Arkë (18.76) me 4/5 gjysma - më në fund në kolonë HT - FT

~ Pas golit të fitores kundër Atalantës, Cristiano Ronaldo u dërgoi mesazhin e tij miqve të United.

Për një lojë tjetër të Manchester United, Cristiano Ronaldo hoqi gështenjat nga zjarri. "Djajtë e kuq" i gjetën ata të errët kundër Atalantës dhe e gjetën veten përsëri herët në rezultat. Në pjesën e dytë, ata reaguan dhe shtynë për golin e fitores.

I dyshuari i zakonshëm Cristiano Ronaldo edhe një herë e shpëtoi lojën për nikoqirët, duke shënuar rezultatin përfundimtar 3-2 me një goditje me kokë në minutën e 81-të.

Pra, pas përfundimit të ndeshjes, ai shpërtheu në festa, pasi e di që goli i tij rezulton të jetë jashtëzakonisht i dobishëm në ekonominë e grupit.

Entuziazmi dhe lidershipi i Ronaldos u shpreh gjithashtu në mesazhin që ai postoi në llogarinë e tij personale në twitter.

"Po! Teatri i Dndrrave po digjet! Jemi gjalle! Ne jemi Manchester United dhe nuk heqim dorë kurrë! Ky është Old Trafford! " Ai shkroi.

Viktima e 38 -të e ndryshme e Cristianos

Sulmuesi portugez shënoi golin e tij të 137 -të në Ligën e Kampionëve. Sigurisht, ai është golashënuesi më i mirë i turneut dhe vazhdon të vendos rekorde të reja.

Në veçanti, Atalanta është ekipi i 38 -të i ndryshëm kundër të cilit Cristiano shënon në Ligën e Kampionëve. Duhet të theksohet se vetëm 17 lojtarë kanë shënuar më shumë se 38 gola në Ligën e Kampionëve.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

Statistika e tmerrshme e regjistruar nga Bruno Fernandez

Ai nëntë në një ndeshje, pjesa tjetër më pak në të gjitha lojërat e tyre së bashku! Shikoni statistikat mahnitëse të Bruno Fernandes në Manchester United-Atalanta.

Ai është një nga lojtarët më të mirë të futbollit në planet. I njohur. Sidoqoftë, statistika e regjistruar mbrëmjen e së mërkurës (20/10) nga Bruno Fernandez është vërtet e paimagjinueshme!

Konkretisht, asi i Manchester United krijoi nëntë mundësi për shokët e tij të skuadrës (me dy prej tyre që përfunduan me gola). Detaj i rëndësishëm: Asnjë lojtar tjetër - në të gjitha ndeshjet e tij këtë vit në Ligën e Kampionëve - nuk ka arritur të kapë këtë numër!

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

«21+ | Rregullatori Kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pronës Linja e ndihmës KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi ".

Vlachodimos: "Unë nuk kam parasysh mundësinë e largimit nga Benfica"

Odisea Vlachodimos foli për të ardhmen e tij në Benfica, duke theksuar se për momentin nuk po mendon të largohet nga "shqiponjat".

Odisea Vlachodimos dëshiron të qëndrojë në Benfica, pasi theksoi në deklaratat e tij se nuk po mendon të largohet nga "shqiponjat" për momentin.

Portieri grek vuri në dukje se Portugezët janë një klub i madh, se ai punon me njerëzit e duhur dhe beson se më e mira është ende për të ardhur.

Deklaratat e bëra nga Odisea Vlachodimos:

“Nuk e kam parasysh mundësinë e largimit nga Benfica. Unë kam një kontratë me ekipin deri në vitin 2024, e cila është një periudhë e rëndësishme kohore.

Benfica është një klub i madh, ai bën gjithçka për t'i mbajtur lojtarët të fokusuar vetëm në futboll. Unë punoj me njerëzit e duhur dhe jam i sigurt se më e mira është ende për të ardhur. Në fund të fundit, ende nuk është në nivelin maksimal që dua ”.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Deri në vitin 2027 në Barcelona Fati, në 1 miliard klauzola e tij

Ansou Fati është gjithashtu zyrtarisht i lidhur me Barcelonën deri në vitin 2027. Me 1 miliard euro klauzola e tij.

Më në fund një lajm i gëzueshëm për miqtë e Barcelonës. Disa minuta pas fitores, por pa një paraqitje bindëse kundër Dynamo Kiev për Ligën e Kampionëve (1-0), Ansou Fati shkoi në zyrat e klubit dhe nënshkroi zgjatjen e kontratës, deri në vitin 2027.

Sulmuesi i ri me rrënjë nga Guinea Bissau, i cili mbyllet më 30 tetor në 19, do të ketë një klauzolë prej 1 miliardë eurosh, ashtu si Pedri i cili disa ditë më parë gjithashtu nënshkroi një zgjatje me "blaugrana".

Vlen të përmendet se ai është lojtari që mori fanellën me numrin "10" pas largimit të Lionel Messi, një shenjë e besimit që ekziston në klub se ai mund të zhvillohet në një drejtues ekipi në vitet e ardhshme.

Edhe pse pas dëmtimit të vitit të kaluar dhe katër operacioneve që ka kryer që atëherë ai humbi pjesën më të madhe të sezonit të kaluar, Fati tashmë ka 47 paraqitje me ekipin e parë, por edhe 15 gola dhe 13 asistime. Tashmë këtë vit ai numëron dy gola.

Surfbet.net (2000-2021): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Ata u bëjnë thirrje tifozëve që të ndalojnë veshjen e të famshmëve në fushë

Në një deklaratë, Newcastle u kërkoi tifozëve të ekipit të mos mbanin kapele në fushë, pasi kjo lëvizje mbart rrezikun e keqkuptimit.

Javët e fundit, Newcastle po jeton në ... furinë e sauditëve, pas shitjes së aksioneve të klubit në fondet e investimeve të vendit, përmes të cilave ndryshon statusi i tij përgjithmonë konkurrues!

"Çmenduria" që mbizotëron në radhët e tifozëve të klubit është e tillë që në ndeshjen e parë në shtëpi në ... sezonin e ri, tribunat e "St. James Park "i mbushur me miq të ekipit të veshur me të famshëm për nder të pronarëve të rinj!


Sidoqoftë, "zhurmuesit" lëshuan një deklaratë në të cilën u bëjnë thirrje tifozëve të ndalojnë veshjen e personazheve të famshëm në fushë. Kjo ndodh sepse kjo lëvizje mund të keqkuptohet dhe madje të konsiderohet ofenduese nga një pjesë e botës.

Për më tepër, Newcastle sqaroi se pronarët e rinj nuk kishin asnjë problem me këtë veprim, përkundrazi atyre u pëlqeu. Sidoqoftë, bazuar në sa më sipër, ata u kërkuan fansave të ndalonin veshjen e kostumeve tradicionale të Arabisë Saudite.

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj"

21+ | Luaj me Përgjegjësi. | * Kushtet dhe Kushtet në dispozicion në novibet.gr/info/oroi.

Bruce: "Mendoj se mund të jetë puna ime e fundit"

Steve Bruce tani ka kaluar stolin e Newcastle, me trajnerin me përvojë që duket i frustruar dhe i hidhëruar.

Prej kohësh dihej që Steve Bruce do të linte stolin në Newcastle dhe tani është bërë zyrtare. Klubi anglez njoftoi trajnerin 60-vjeçar me një njoftim dhe i dha fund bashkëpunimit të tyre.

Anglezi u shfaq në deklarata se ishte shumë i zhgënjyer dhe i hidhëruar, duke thënë se Newcastle mund të ketë qenë puna e tij e fundit.

“Mendoj se kjo mund të jetë puna ime e fundit. Nuk jam vetëm unë, është e ngarkuar me të gjithë anëtarët e familjes sime, sepse ata janë të gjithë nga Newcastle dhe nuk mund ta injoroj. Ata ishin të shqetësuar për mua ... veçanërisht gruan time. "Ajo u përball me vdekjen e prindërve të mi, e saj nuk është aq e mirë dhe në të njëjtën kohë ajo duhej të shqetësohej për atë që po kaloj dy vitet e fundit", ajo fillimisht deklaroi dhe vazhdoi:

“Mendova se do të kisha sukses, por ishte shumë e vështirë. Për të mos qenë kurrë vërtet i kërkuar, për të lexuar vazhdimisht se njerëzit thonë se do të dështoj, se isha e padobishme, një humbje hapësire, një budalla apo çfarëdo. Nga dita 1 ", theksoi ai, duke shpjeguar se:" Kur ishim mirë ishte "po, por stili i futbollit është pleh" ose thjesht isha "me fat". Unë u përpoqa ta shijoja dhe e bëra. Gjithmonë më ka pëlqyer lufta, për të vërtetuar se njerëzit e kanë gabim, por kjo ishte e gjitha. Beteja, lufta. Edhe kur fitoni një lojë, nuk ndiheni sikur po fitoni tifozë.

Doja shumë ta bëja atë të funksionojë. Isha krenar që isha menaxher i Newcastle, edhe në kohërat e errëta, isha i vendosur të vazhdoja të përpiqesha, ta mbaja këtë klub në Premier League. Njerëzit më thanë të jepja dorëheqjen dhe nëse nuk do të ishte për Newcastle unë do të refuzoja. Sapo u bashkova se ai që do të vijë mund të bëjë më mirë se unë ".

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Fonseca, Martinez favoritët për stolin e Newcastle

Terreni i stërvitjes është në një tërbim për fatlumin që do të marrë punën dhe do të bëhet pasardhësi i Steve Bruce në stolin e Newcastle!

Një alarm mbizotëron në terrenin e stërvitjes për elitën që do të pasojë Steve Bruce në stolin e Newcastle. Sipas mediave vendase, zhurmat tashmë kanë filluar kontaktet e para me anën e portugezit Paulo Fonseca, ndërsa favoriti tjetër është trajneri spanjoll Roberto Martinez, i cili ka një klauzolë lirimi nga stoli i Kombëtares belge dhe sipas informacioneve eshte shume i interesuar per pozicionin.

Lista e emrave që janë publikuar është vërtet e pafund, me Graham Potter, Steven Gerrard, Wayne Rooney, Frank Lampard që janë vetëm disa nga emrat që janë dëgjuar deri më tani.

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 9597
- 9063 ditë më parë
  • Guru L -

    Foto e plotë nga Emen

    18: 00 ** Vojvodina Novi Sad - Mladost Lucani: Dy disfatat e fundit të Mladost Lucanit me (2-1) gola problem objektiv. Vojvodina Novi Sad po vjen nga një dopietë jashtë shtëpisë duke u rikthyer te fitorja. Në 7 pikë diferenca në favor të Vojvodina Novi Sadit në rezultat. -- 1 -.

    19: 00 ** Gioztepe - Fenerbahçe: Ky imazh i keq i Gioztepe me vetëm 2 fitore në 13 ndeshje. Tashmë negative që nuk shënon në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi me një numër të barabartë humbjesh. Fenerbahçe, e cila ka performancën më të mirë jashtë fushe pas Trabzonit, mori një shtysë të dyfishtë në Galata në ndeshjen e fundit të kampionatit. Fenerbahçe Mbi 1.5 dhe - 2 -.

    Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

PAOK - Aris dhe Chelsea - Man. United me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

E diela me derbi të mëdhenj futbolli në të gjithë Evropën është përpara dhe interesimi është i madh!

Pra, çfarë presim në programin e së dielës (28/11)? PAOK pret Arisin në derbin e Selanikut, i cili do të gjykojë shumë për rrjedhën e dy kundërshtarëve në Superligën e këtij viti. Në Pamestoixima.gr ajo PAOK – Aris ti e jeton me te 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe Kthim parash* në rast penallti të humbur!

Kemi edhe një derbi të madh në ishull! Ju e jetoni ndryshe ndeshjen e madhe të Premier League mes Chelsea dhe Manchester United Pamestoixima.gr, me 0% grabujë **, por edhe me mbi 500 baste speciale për shanset që keni dashur gjithmonë!

Tekst lidhje: PAOK - Aris dhe Chelsea - Man. Bashkuar me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

 

PAS Giannina - AEK dhe Villarreal - Barcelona me 0% grabujë ** në Pamestoixima.gr!

Na pret një e shtunë e mbushur me aksione futbollistike dhe interesi është i madh për top kampionatet europiane.

Në programin e së shtunës (27/11), pra, spikat ndeshja e saj AEKJanina me PAS. Ju e jetoni këtë lojë shumë të rëndësishme për Superligën me 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale për shanset që keni dashur gjithmonë në rinovimin Pamestoixima.gr!

Kemi aksion edhe në La Liga. THE Villarreal mirëpret Barcelona e Xavi, në një ndeshje me të cilën jetoni 0% grabujë ** Pamestoixima.gr dhe ju mund të shikoni përmes jetojnë Me kullim* si çdo ndeshje e ligës spanjolle të futbollit.

Lidhja e tekstit: Super Liga dhe La Liga me 0% grabujë** Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

E Enjtja e Zezë me Super Ofertë * në Pamestoixima.gr!

Aksion i plotë me ndeshje të shumta dhe të rëndësishme në programin e futbollit dhe basketbollit të së enjtes (25/11). Në Pamestoixima.gr është e Enjtja e Zezë me Super Ofertë * në ndeshjet e futbollit të kompeticioneve më të mira europiane. Më shumë informacion në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: e zezë E enjte me Super Ofertë * në Pamestoixima.gr!

Pra, çfarë presim në programin e së enjtes (25/11)? Fillimisht, të PAOK testuar në selinë e saj slloven Bratislavë në Conference League në një ndeshje me të cilën mund të jetoni më shumë 400 tregje të veçanta në mosmarrëveshje të forta Pamestoixima.gr.

Pak orë më vonë, Olympiakos pret Fenerbahçen në një ndeshje vendimtare për Evropë Ligë. Olimpiakos – Fenerbahçe si dhe Monako – Real Sociedad ju mund t'i përjetoni ato ndryshe në Pamestoixima.gr me 0% grabujë ** dhe me shumë baste speciale për shanset që keni dashur gjithmonë!

Megjithatë, disa ditë pas fitores së tij ndaj Olympiakos, Panathinaikos OPAP ju mirëpret në OAKA Zeniti Shenjtor Petersburg nga Xavi Pascual. Një tjetër lojë e rëndësishme për të EuroLiga me 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale për lojtarët dhe ekipin Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: Olympiacos - Fenerbahce dhe Panathinaikos OPAP - Zenit me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Olympiacos - Panathinaikos OPAP me 0% grabujë ** në Pamestoixima.gr!

Është koha për derbin e parë të basketbollit të këtij sezoni! Në programin e së hënës (22/11) spikat ndeshja e madhe për kampionatin grek të basketbollit mes Olimpike dhe ai PanathinaikosOPAP. Në të rinovuar Pamestoixima.gr ajo Olympiacos - Panathinaikos OPAP e jetoni lart me 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale të lojtarëve dhe ekipeve për shanset që keni dashur gjithmonë!

Tekst lidhje: Olympiacos - Panathinaikos OPAP me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Gjithashtu, me të vijon normalisht edhe aksioni në kampionatin grek të futbollit Panathinaikos për t'u testuar jashtë shtëpisë kundër Shpirti, në një ndeshje tjetër me të cilën jetoni 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr.

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

AEK - Olympiacos me 0% grabujë ** dhe Moneyback * në Pamestoixima.gr

Aksioni vazhdon me ndeshje të rëndësishme në futboll, tenis dhe basketboll! Dhe me e kuqe Nëntor ka për TË GJITHË muajin çdo ditë Kthim parash*Pamestoixima.gr.

Lidhja e tekstit: Nëntori i Kuq: Secili ditë Kthimi i parave * Pamestoixima.gr!

Në programin e së dielës (21/11), pra, bie në sy derbi i madh mes AEK-ut dhe Olympiakos për kampionatin grek të futbollit. Në të rinovuar Pamestoixima.gr veprimin e saj AEK - Olympiacos e jeton më shumë me 0% grabujë **, me shume se 400 baste speciale për shanset SUPER dhe Kthim parash* në rast të një penallti të humbur!

Natyrisht që kemi aksion edhe në ligat e tjera më të mira në Evropë. Në kuadër të Serisë A, Inter mirëpret Napoli (19:00) në një ndeshje të madhe me të cilën jetoni 0% grabujë **, jetojnë Me kullim* dhe mbi 500 blerjet me shanset që keni dashur gjithmonë.

Lidhja e tekstit: e shtunë me Serie A dhe Premier League me 0% grabujë** Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Rënia në rënie

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.