elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (5.15) me 7 / 9 pikë nga Guru L ___ Arkë (4.76) nga ai Conte Latino

Pershendetje Bruce
EDITORIAL

Pershendetje Bruce

Fondi i Ri me 7/9 pikë & (2) Bomba (5.00 & 3.90) nga Guru L

Fondi (6.80) nga Alogomuri

Fondi (30.74) me 3/4 barazime në kolonë Vizatimi i ditës nga ai Conte Latino

Fondi (34.57) me 4/5 gjysma - më në fund në kolonë HT - FT

Φαίνεται Pranë daljes duket se është trajneri i Newcastle, Steve Bruce.

Tottenham shkatërroi Newcastle ... festimin dhe duket se do të ketë pasoja për "buzzards".

Festa për sezonin e ri në klub u kombinua me një humbje 3-2 në shtëpi, ndërsa loja e 1000-të e Steve Bruce në stol, u tregua e pasjellshme për trajnerin 60-vjeçar. E cila pritet të jetë një gjë e së kaluarës

Në çdo rast, ishte bërë e qartë se që nga momenti kur sudanezët morën klubin, të dy palët po çonin në një "divorc". Humbja nga "Spurs" sharroi edhe më shumë karrigen e tij.

Siç është raportuar në Inside Island, pritet të jetë një e kaluar e menjëhershme dhe njoftimi përkatës pritet në orët e ardhshme.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Para 1: Për një humbës nuk humbni në Pamestoixima.gr!

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

Mourinho: "Mund të them vetëm se pashë një Romë të madhe sonte"

Jose Mourinho u shfaq plotësisht i kënaqur me paraqitjen e Romës në humbjen nga Juventus në Torino.

“Mund të them vetëm se pashë një Romë të madhe sonte. Kështu u thashë lojtarëve të mi në dhomat e zhveshjes. Natyrisht, ne po flasim për një humbje dhe zero pikë, por gjithçka që mund të them është se pashë një Romë të madhe në çdo nivel.

Të gjitha fjalët që dëgjuam nga Juventusi në dhomat e zhveshjes, shpresoj që t'i thonë në publik. Ata e dinë sa shumë kanë vuajtur nga ne. Urime për organizimin, punën e palodhur, për ata që luajtën pavarësisht problemeve të dëmtimit dhe mungesave për shkak të detyrimeve ndërkombëtare.

Unë pashë guxim, besim, besim. Sigurisht, humbja është gjithmonë humbje, por nëse shikoj projektin, kjo do të thotë që unë shikoj zhvillimin e ekipit me kalimin e kohës. Unë mund ta shoh ndryshe nga ju, por pashë një ekip që meritonte të fitonte në fund. Shumë vite më parë kam fituar këtu pa luajtur shumë mirë, tani kemi humbur duke luajtur shumë mirë dhe kjo tregon se jemi në drejtimin e duhur ”.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

«21+ | Rregullatori Kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pronës Linja e ndihmës KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi ".

"Unë jam Hatiz Cengiz, e fejuara e Jamal Kasogi ..."

Ndërsa tifozët e Newcastle po festonin ndryshimin e pronësisë, një furgon jashtë "St. "James Park" kishte mesazhin "Drejtësi për Jamal Kasogi".

Atmosfera jashtë St James Park ishte festive, pasi ishte loja e parë e sezonit të ri të Newcastle. Sidoqoftë, në rrugët jashtë stadiumit ishte një furgon me një poster të madh që shkruante: "Drejtësi për Jamal Kasogi".

Duke u kthyer në kohë, shefi i ri i Newcastle, Mohammed bin Salman, ishte i lidhur me rastin e vrasjes së gazetarit Jamal Kasogi, i cili u mbyt nga një grup prej 15 ekzekutuesish dhe trupi i tij u copëtua në tetor 2018 brenda konsullatës saudite. Në Kostandinopojë.

Në janar 2019, 11 prej tyre u gjykuan, me pesë të dënuar fillimisht me vdekje, por dënimet e tyre u ndryshuan në 20 vjet burg pasi u falën nga familja e Kasogit. Tre të tjerë u dënuan me burg.

"Unë jam Hatiz Cengiz, e fejuara e Jamal Kasogi, i cili u vra në Konsullatën e Arabisë Saudite në Stamboll në Tetor 2018, në rrethana vërtet të tmerrshme, ndërsa e prisja që të kthehej tek unë jashtë. "Ne kishim planifikuar të martoheshim vetëm disa ditë më vonë," tha e veja e Kasogi në një letër drejtuar fansave të Newcastle.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Zidane: "Tani për tani, Benzema është në një re. Unë do t'i jepja Topin e Artë "

Lista e atyre që do të donin që Karim Benzema të fitonte "Topin e Artë" këtë vit po rritet. 

 I fundit që iu bashkua ishte Zinedine Zidane, ish -trajneri i Real Madridit, i cili kishte dhe ka një marrëdhënie shumë të veçantë me Benzema.

"Tani për tani, Benzema është në një re. "Unë do t'i jepja Topin e Artë," tha Zidane për Telefoot. 

“Ai meriton ta fitojë këtë Top të Artë. Ai është një lojtar i jashtëzakonshëm, pata nderin e madh të isha lojtar. Ai mund të bëjë gjithçka në fushë. "Ai është në krye, dhe shpresoj që t'i japin këtë Top të Artë".

Kreu i FIFA -s për zhvillimin e futbollit Arsene Wenger, nga ana e tij, gjithashtu e sheh Benzemën si një nga favoritët, por ka dyshime nëse titujt përfundimisht do të luajnë një rol vendimtar në këtë proces. 

"Në performancën individuale, rrjedhimisht, Benzema është në nivelin më të lartë. "Pasiguria është nëse pesha e trofeve luan një rol vendimtar," tha Wenger për Telefoot.

Surfbet.net (2000-2021): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Benzema: "Loja më e madhe në futboll është El Clasico"

Karim Benzema në një intervistë për ESPN shprehu mendimin se "El CLasico" mbetet derbi më i madh, pavarësisht mungesës së Lionel Messit.

Një nga derbitë më të mëdhenj dhe më të këndshëm në botë po afron dhe kjo nuk është tjetër veçse loja mes Real Madridit dhe Barcelonës.

Sigurisht, "El Clasico" i këtij viti do të jetë shumë më ndryshe nga ato të mëparshme të viteve të mëparshme, pasi do të ketë një mungesë të fortë dhe kjo nuk është tjetër veçse Lionel Messi.

Karim Benzena u pyet nëse loja do të bëjë ndonjë ndryshim dhe nëse ai do të humbasë një pjesë të shkëlqimit të tij tani me mungesën e superyllit argjentinas me sulmuesin francez duke iu përgjigjur kategorikisht jo, pasi ai tha se mbetet e njëjta lojë e madhe, më e madhe. ne futboll.

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj"

21+ | Luaj me Përgjegjësi. | * Kushtet dhe Kushtet në dispozicion në novibet.gr/info/oroi.

Detajet e asaj që Karim Benzema tha për ESPN: 

"Nuk mbetet e njëjta lojë e madhe, më e madhe në futboll. Nuk ka rëndësi se cilët lojtarë luajnë. Real-Barcelona është histori. Emrat ndryshojnë vetëm. Dikur ishte Zidane, Ronaldinho, Ronaldo, Eto. "Real Barça gjithmonë do të jetë Real Barça, pavarësisht nga lojtarët."

Kroos kthehet dhe "rregullon" Ancelottin!

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti është në pritje të kthimit të Tony Kroos, sipas mediave spanjolle.

Ai është një nga protagonistët e Real Madridit. Jo vetëm tani. Për vite. Kur Tony Kroos mungon, ose për një kohë ose për një kohë të gjatë, "mbretëresha" ka shumë dhimbje.

Carlo Ancelotti është duke pritur për kthimin e mesfushorit gjerman, në mënyrë që ai të jetë përsëri gati për planet e tij. Siç raportohet nga shumica e mediave spanjolle.

Lajmi i vetëm e ka bërë trajnerin italian i cili e di se qendra e tij do të ngrihet përsëri. Kroos mund të ketë vitet e tij, por edhe tani ai mbetet një nga lojtarët më të mirë në pozicionin e tij dhe këtë e tregon jo vetëm me fjalë.

Por me veprime dhe ai ka fituar një pozicion pozitiv gjatë gjithë jetës si lojtar kyç në planet e Ancelotti, duke filluar me të në të 11 -in!

Ai nuk ka nevojë të japë asistime apo të shënojë gol. Tony Kroos ka klasin dhe cilësinë, për të spikatur dhe ndihmuar ekipin e tij dhe shokët e tij të skuadrës si me kilometrat që bën, por, kryesisht, me ritmin që i jep ndeshjes.

Ai është metronoma e Real Madridit. Në fakt, statistikat e tij të fundit nga koha kur u bashkua me ekipin spanjoll e deri më sot tregojnë se përveç të qenit i madh dhe i madh, ata janë në gjendje të tregojnë një pjesë të madhështisë së tij.

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Premier League ka atletët më pak të vaksinuar në botë

Premier League aktualisht është duke vendosur një rekord negativ, pasi është liga me përqindjet më të ulëta të lojtarëve të vaksinuar në botë, sipas një sondazhi të Mail on Sunday.

Premier League duket se ka pozitën më të keqe në botë për çështjen djegëse të vaksinimit, pasi klubet e saj mbeten dukshëm prapa ligave të tjera të larta në të gjitha sportet.

Në veçanti, sipas gjetjeve të hulumtimit të gazetës Mail on Sunday, pothuajse të gjitha ligat e tjera në botë kanë një shkallë vaksinimi shumë më të lartë në krahasim me futbollin anglez dhe Premier League.

Edhe tenisi, i cili gjithashtu ka një problem të ngjashëm me hezitimin e vaksinimit, ka kapërcyer futbollin anglez, me përqindjen e pjesëmarrjes së atletëve që marrin pjesë në ATP Tour që është rritur me rreth 20% në gjashtë javët e fundit.

Nga 20 klubet e Premier League, 13 kanë një shkallë vaksinimi më të vogël se 50%, sipas një letre informacioni të marrë nga administratat e tyre. Ky numër ka të ngjarë të jetë rritur pak që atëherë.

EFL ndjek të njëjtën rrugë, me shifrat e fundit të publikuara javën e kaluar nga Sportsmail duke zbuluar se vetëm 49% e lojtarëve janë plotësisht të vaksinuar.

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 8304
- 10591 ditë më parë
 • Guru L -

  Malm. Dëshiron të qëndrojë në krye

  14: 00 ** Osnabrück - Freiburg II: (2-15) gola në 7 ndeshje jashtë për Freiburg II. Osnabrick është vazhdimisht i mirë në 2η pozicioni i tabelës së rezultatit. - 1 - .

  ** Saint-Etienne - Paris Saint-Germain: 2 & Mbi 2.5

  14: 30 ** Paderborn - Hansa Rostock: Paderborn shkëlqen në të gjitha kategoritë statistikore. - 1 -.

  ** Hamburg - Ingolstadt: Hamburg Mbi 1.5, gjithsej Mbi 2.5 dhe - 1 -.

  ** Sheffield United - Bristol City: Sheffield United vjen nga një dopietë në Rating. Bristol City ka humbur me një numër të barabartë treshe në 3 ndeshjet e fundit jashtë fushe. Sheffield United Mbi 1.5 dhe - 1 -.

  ** Genk - Klubi Brugge: G / G & Mbi 2.5

  15: 00 ** Esbjerg - Nicking: Nga 5 dhe 4 Mbi 2.5 përkatësisht vijnë ekipet. (10-8) dhe (11-10) në 6 të fundit brenda jashtë dy skuadrave. Mbi 2.5

  Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

PAOK - Aris dhe Chelsea - Man. United me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

E diela me derbi të mëdhenj futbolli në të gjithë Evropën është përpara dhe interesimi është i madh!

Pra, çfarë presim në programin e së dielës (28/11)? PAOK pret Arisin në derbin e Selanikut, i cili do të gjykojë shumë për rrjedhën e dy kundërshtarëve në Superligën e këtij viti. Në Pamestoixima.gr ajo PAOK – Aris ti e jeton me te 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe Kthim parash* në rast penallti të humbur!

Kemi edhe një derbi të madh në ishull! Ju e jetoni ndryshe ndeshjen e madhe të Premier League mes Chelsea dhe Manchester United Pamestoixima.gr, me 0% grabujë **, por edhe me mbi 500 baste speciale për shanset që keni dashur gjithmonë!

Tekst lidhje: PAOK - Aris dhe Chelsea - Man. Bashkuar me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

 

PAS Giannina - AEK dhe Villarreal - Barcelona me 0% grabujë ** në Pamestoixima.gr!

Na pret një e shtunë e mbushur me aksione futbollistike dhe interesi është i madh për top kampionatet europiane.

Në programin e së shtunës (27/11), pra, spikat ndeshja e saj AEKJanina me PAS. Ju e jetoni këtë lojë shumë të rëndësishme për Superligën me 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale për shanset që keni dashur gjithmonë në rinovimin Pamestoixima.gr!

Kemi aksion edhe në La Liga. THE Villarreal mirëpret Barcelona e Xavi, në një ndeshje me të cilën jetoni 0% grabujë ** Pamestoixima.gr dhe ju mund të shikoni përmes jetojnë Me kullim* si çdo ndeshje e ligës spanjolle të futbollit.

Lidhja e tekstit: Super Liga dhe La Liga me 0% grabujë** Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

E Enjtja e Zezë me Super Ofertë * në Pamestoixima.gr!

Aksion i plotë me ndeshje të shumta dhe të rëndësishme në programin e futbollit dhe basketbollit të së enjtes (25/11). Në Pamestoixima.gr është e Enjtja e Zezë me Super Ofertë * në ndeshjet e futbollit të kompeticioneve më të mira europiane. Më shumë informacion në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: e zezë E enjte me Super Ofertë * në Pamestoixima.gr!

Pra, çfarë presim në programin e së enjtes (25/11)? Fillimisht, të PAOK testuar në selinë e saj slloven Bratislavë në Conference League në një ndeshje me të cilën mund të jetoni më shumë 400 tregje të veçanta në mosmarrëveshje të forta Pamestoixima.gr.

Pak orë më vonë, Olympiakos pret Fenerbahçen në një ndeshje vendimtare për Evropë Ligë. Olimpiakos – Fenerbahçe si dhe Monako – Real Sociedad ju mund t'i përjetoni ato ndryshe në Pamestoixima.gr me 0% grabujë ** dhe me shumë baste speciale për shanset që keni dashur gjithmonë!

Megjithatë, disa ditë pas fitores së tij ndaj Olympiakos, Panathinaikos OPAP ju mirëpret në OAKA Zeniti Shenjtor Petersburg nga Xavi Pascual. Një tjetër lojë e rëndësishme për të EuroLiga me 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale për lojtarët dhe ekipin Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: Olympiacos - Fenerbahce dhe Panathinaikos OPAP - Zenit me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Olympiacos - Panathinaikos OPAP me 0% grabujë ** në Pamestoixima.gr!

Është koha për derbin e parë të basketbollit të këtij sezoni! Në programin e së hënës (22/11) spikat ndeshja e madhe për kampionatin grek të basketbollit mes Olimpike dhe ai PanathinaikosOPAP. Në të rinovuar Pamestoixima.gr ajo Olympiacos - Panathinaikos OPAP e jetoni lart me 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale të lojtarëve dhe ekipeve për shanset që keni dashur gjithmonë!

Tekst lidhje: Olympiacos - Panathinaikos OPAP me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Gjithashtu, me të vijon normalisht edhe aksioni në kampionatin grek të futbollit Panathinaikos për t'u testuar jashtë shtëpisë kundër Shpirti, në një ndeshje tjetër me të cilën jetoni 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr.

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

AEK - Olympiacos me 0% grabujë ** dhe Moneyback * në Pamestoixima.gr

Aksioni vazhdon me ndeshje të rëndësishme në futboll, tenis dhe basketboll! Dhe me e kuqe Nëntor ka për TË GJITHË muajin çdo ditë Kthim parash*Pamestoixima.gr.

Lidhja e tekstit: Nëntori i Kuq: Secili ditë Kthimi i parave * Pamestoixima.gr!

Në programin e së dielës (21/11), pra, bie në sy derbi i madh mes AEK-ut dhe Olympiakos për kampionatin grek të futbollit. Në të rinovuar Pamestoixima.gr veprimin e saj AEK - Olympiacos e jeton më shumë me 0% grabujë **, me shume se 400 baste speciale për shanset SUPER dhe Kthim parash* në rast të një penallti të humbur!

Natyrisht që kemi aksion edhe në ligat e tjera më të mira në Evropë. Në kuadër të Serisë A, Inter mirëpret Napoli (19:00) në një ndeshje të madhe me të cilën jetoni 0% grabujë **, jetojnë Me kullim* dhe mbi 500 blerjet me shanset që keni dashur gjithmonë.

Lidhja e tekstit: e shtunë me Serie A dhe Premier League me 0% grabujë** Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Rënia në rënie

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.