elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (5.15) me 7 / 9 pikë nga Guru L ___ Arkë (4.76) nga ai Conte Latino

"Në 5-6 vjet do të jetë një superfuqi"
EDITORIAL

"Në 5-6 vjet do të jetë një superfuqi"

Menaxheri i Liverpoolit, Jurgen Klopp është shprehur kundër shitjes së Newcastle te sauditët, duke cituar të drejtat e njeriut dhe lojën e drejtë financiare.

Newcastle ka kaluar në duart e një fondi investimesh nga Arabia Saudite dhe së bashku me "buzzards" dhe Premier League pritet të kthejë faqen dhe të hyjë në një epokë të re "të artë", ku bilancet e futbollit të vendit pritet të ndryshojnë rrënjësisht.

Megjithatë, ka disa ... zëra që janë kundër blerjes së Newcastle, përfshirë trajnerin e Liverpoolit, Jurgen Klopp. 54-vjeçari gjerman kundërshtoi hapur shitjen, duke folur për një çështje të të drejtave të njeriut, ndërsa ai gjithashtu pyeti veten nëse Fair Play-i financiar është më i vlefshëm.

"Natyrisht që ka shqetësime për të drejtat e njeriut. Çfarë do të thotë kjo për futbollin? Disa muaj më parë ne kishim një çështje të madhe për Superligën Evropiane dhe 12 klubet. "Por tani po krijohet një super ekip që në pak vite do të ketë një vend të përhershëm në Ligën e Kampionëve", deklaroi fillimisht trajneri gjerman, duke shtuar më pas se:

"Është e qartë. Në 5-6 vjet do të jetë superfuqi. Ata kanë para të mjaftueshme në mënyrë që edhe nëse marrin vendime të gabuara në fillim, atëherë ata mund të marrin ato të duhurat dhe të arrijnë atje ku duan të shkojnë. Askush nuk e di se çfarë është e vlefshme dhe nëse Fair Play Financiar ekziston akoma. Ajo që ne dimë është se do të krijohet një superfuqi e re.

Premier League mendoi "Lëreni të shkojë", kjo nuk është hera e parë. Shtë klubi i tretë që tani i përket një vendi të tërë. Kjo është ajo me të cilën duhet të merremi të gjithë ”.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Para 1: Për një humbës nuk humbni në Pamestoixima.gr!

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

Zidane u përgjigj negativisht

Zinedine Zidane iu përgjigj negativisht qasjes së Newcastle për të marrë përsipër teknikën e udhëheqjes.

Zinedine Zidane mbetet i lirë, pas mandatit të tij të fundit në drejtimin teknik të Realit.

Asi veteran francez i Juventusit dhe "Mbretëresha" është trajneri i vetëm që ka arritur të fitojë tre Liga të Kampionëve radhazi, diçka që ka rezultuar që disa ekipe i janë afruar atij për të marrë drejtimin e tyre teknik.

E fundit ishte Newcastle, e cila pas blerjes së shumicës së aksioneve në Mohammed Bin Salman nga Mike Ashley po kërkon një emër të fortë për pozicionin e trajnerit. Emri i parë që u dëgjua për këtë pozicion ishte Antonio Conte, ndërsa emrat e Frank Lampard, Steven Gerrard dhe Brendan Rodgers gjithashtu kanë dalë në dritë.

"Zhurmat" trokitën në derën e Rogers, megjithatë ai refuzoi pasi konsideron se është trajneri i duhur për të zëvendësuar Pep Guardiola në Manchester City. Ky “i pavlefshëm” bëri që klubi i Anglisë veriore, t’i drejtohej rastit të Zidane, megjithatë ai nuk është i interesuar për një projekt si ai i Newcastle, pasi gjithçka tregon në mendjen e tij ka vetëm dy destinacione, Kombëtaren Franceze dhe Juventusin. 

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

«21+ | Rregullatori Kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pronës Linja e ndihmës KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi ".

Mo Salah është "i etur" për tituj.

Mohamed Salah është një barometër për të gjithë Klopp, dhe së bashku me Mane, Firminio kanë kompozuar një treshe sulmuese të mrekullueshme, e cila i bëri "të kuqtë" të fitojnë kampionatin në periudhën 2019-2020 pas 30 vitesh të tëra.

Egjiptiani shpreson të jetojë ditë të ngjashme, i cili ka filluar mbresëlënës këtë sezon dhe dëshiron që shokët e tij të skuadrës të kalojnë në të njëjtin nivel, duke dërguar një mesazh kundërsulmi në funksion të vazhdimit.

“Për sa kohë që skuadra fiton, unë jam i lumtur. Unë gjithmonë përpiqem të ndihmoj në çdo mënyrë dhe natyrisht me gola. Më të rëndësishmet janë fitoret për ekipin.

Ne duhet të japim gjithçka për të marrë një titull dhe ne kemi cilësinë për ta bërë atë. Ne kemi një listë të nivelit të lartë dhe duhet të shtyjmë veten në kufijtë për të pasur sukses këtë vit. "Unë mendoj se të gjithë mendojnë njësoj," tha ai në faqen zyrtare të ekipit.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Me ... bekimet Raiola

Kontrata e Paul Pogba me Manchester United skadon verën e ardhshme, me menaxherin e mesfushorit francez, Mino Raiola, duke e shtyrë atë në Real Madrid.

Në fokusin e Real Madridit me ... bekimet e menaxherit të tij, Mino Raiola, duket se Paul Pogba është!

Pas pesë vitesh në Angli dhe Manchester United, kontrata e mesfushorit 28-vjeçar përfundon verën e ardhshme. Pavarësisht përpjekjeve për rinovimin e bashkëpunimit nga "djajtë e kuq", pala e lojtarit nuk i është përgjigjur ende propozimit të klubit.

Sipas raporteve spanjolle, "merengues" duan të përfitojnë nga ky fakt dhe të fitojnë një transferim falas të yllit francez. Në fakt, madrilenët duket se kanë një "aleat" në këtë përpjekje, agjentin e madh të lojtarit, Mino Raiola, i cili dëshiron ta shohë klientin e tij të veshur me "të bardhë".

Siç vihet re, Real, i cili dëshiron të ndërtojë një ... koloni franceze me Benzema, Camavinga, Ebape dhe Pogba, është i gatshëm t'i ofrojë asit të United 14 milionë euro në vit për shërbimet e tij!

Surfbet.net (2000-2021): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Menaxheri i Newcastle Steve Bruce ishte zemëruar me shtypin.

Që nga momenti kur ai qëndroi në stolin e Newcastle për ndeshjen kundër Tottenham, Steve Bruce u sigurua të shpërthejë kundër gazetarëve.

I zemëruar me shtypin, trajneri i Newcastle Steve Bruce u shfaq në intervistën standarde para ndeshjes me rastin e skenarit që shpërtheu gjatë gjithë javës, i cili donte që ai të linte udhëheqjen teknike të ekipit të tij menjëherë.

"Shpresoj që tani të hani një pranga nga shefat tuaj, duke ju thënë se nuk e keni bërë mirë punën tuaj. "Cilido që të jetë burimi juaj, kushdo që ju ushqeu nuk e trajtoi siç duhet, kështu që shpresoj që të ndiheni pak të zemëruar tani," tha trajneri me përvojë i cili do të përfundojë 1.000 ndeshje në karrierën e tij si trajner kundër Tottenham.

Vlen të përmendet se pavarësisht qëndrimit të tij në udhëheqjen teknike, trajneri i Newcastle konsiderohet nga mediat angleze si një e dhënë që ai do të largohet, sapo të gjendet zëvendësuesi i tij.

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj"

21+ | Luaj me Përgjegjësi. | * Kushtet dhe Kushtet në dispozicion në novibet.gr/info/oroi.

Unë nuk mund të garantoj kohën e pjesëmarrjes "

Pep Guardiola iu referua çështjes që ka lindur pas deklaratave të fundit të Rahim Sterling për largimin nga Manchester City.

Manchester City po përgatitet të kthehet në aksion pas pushimit për shkak të ekipeve kombëtare, pasi nesër të shtunën (16/10) "qytetarët" do të presin Burnley për ndeshjen e 8 -të të Premier League.

Natyrisht, Pep Guardiola u pyet në konferencën për shtyp në lidhje me çështjen që ka lindur pas deklaratave të fundit të Rahim Sterling për largimin nga klubi, duke thënë se ai beson fuqishëm në potencialin e anglezit 27-vjeçar, por theksoi se ai mund nuk i garanton askujt kohë pjesëmarrjeje me stadiumin që është "pasqyrë".

"Sterling është një lojtar për ne dhe shpresoj se ai është një lojtar i rëndësishëm në sezon për ne. Lojtarët duan të luajnë gjatë gjithë kohës, por ata e dinë që unë nuk mund ta garantoj këtë. Nuk mund t'i siguroj sa minuta do të luajnë. "Jo vetëm Rahim duhet të flasë në fushë, por të gjithë lojtarët"., tha fillimisht tekniku 50-vjeçar, duke theksuar se:

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Ferran Torres do të jetë jashtë për 2-3 muaj

Pep Guardiola konfirmoi se dëmtimi i sulmuesit 21-vjeçar është më serioz nga sa ishte vlerësuar fillimisht dhe do të mungojë për 2-3 muaj.

Një goditje e madhe në linjën e sulmit të Manchester Cityt, pasi "qytetarët" përfundimisht do të privohen nga Ferran Torres për një kohë të gjatë.

Sulmuesi 21-vjeçar pësoi një frakturë metatarsale gjatë pranisë së tij në ekipin kombëtar spanjoll. Vlerësimet fillestare sugjeruan se ai do të ishte jashtë për katër deri në gjashtë javë.

Sidoqoftë, në deklaratat e tij, trajneri i kampionëve të Anglisë, Pep Guardiola, sqaroi se problemi me të cilin përballet asi i ri është më serioz nga sa ishte vlerësuar fillimisht, si rezultat i të cilit ai do të jetë jashtë fushave për 2-3 muaj.

Disi, kthimi i tij shkon për ... 2021. Këtë sezon Torres numëron 7 paraqitje me 3 gola dhe një asistim në të gjitha garat me Cityn.

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 10217
- 8440 ditë më parë
  • Guru L -

    Foto e plotë nga Emen

    18: 00 ** Vojvodina Novi Sad - Mladost Lucani: Dy disfatat e fundit të Mladost Lucanit me (2-1) gola problem objektiv. Vojvodina Novi Sad po vjen nga një dopietë jashtë shtëpisë duke u rikthyer te fitorja. Në 7 pikë diferenca në favor të Vojvodina Novi Sadit në rezultat. -- 1 -.

    19: 00 ** Gioztepe - Fenerbahçe: Ky imazh i keq i Gioztepe me vetëm 2 fitore në 13 ndeshje. Tashmë negative që nuk shënon në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi me një numër të barabartë humbjesh. Fenerbahçe, e cila ka performancën më të mirë jashtë fushe pas Trabzonit, mori një shtysë të dyfishtë në Galata në ndeshjen e fundit të kampionatit. Fenerbahçe Mbi 1.5 dhe - 2 -.

    Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

PAOK - Aris dhe Chelsea - Man. United me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

E diela me derbi të mëdhenj futbolli në të gjithë Evropën është përpara dhe interesimi është i madh!

Pra, çfarë presim në programin e së dielës (28/11)? PAOK pret Arisin në derbin e Selanikut, i cili do të gjykojë shumë për rrjedhën e dy kundërshtarëve në Superligën e këtij viti. Në Pamestoixima.gr ajo PAOK – Aris ti e jeton me te 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe Kthim parash* në rast penallti të humbur!

Kemi edhe një derbi të madh në ishull! Ju e jetoni ndryshe ndeshjen e madhe të Premier League mes Chelsea dhe Manchester United Pamestoixima.gr, me 0% grabujë **, por edhe me mbi 500 baste speciale për shanset që keni dashur gjithmonë!

Tekst lidhje: PAOK - Aris dhe Chelsea - Man. Bashkuar me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

 

PAS Giannina - AEK dhe Villarreal - Barcelona me 0% grabujë ** në Pamestoixima.gr!

Na pret një e shtunë e mbushur me aksione futbollistike dhe interesi është i madh për top kampionatet europiane.

Në programin e së shtunës (27/11), pra, spikat ndeshja e saj AEKJanina me PAS. Ju e jetoni këtë lojë shumë të rëndësishme për Superligën me 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale për shanset që keni dashur gjithmonë në rinovimin Pamestoixima.gr!

Kemi aksion edhe në La Liga. THE Villarreal mirëpret Barcelona e Xavi, në një ndeshje me të cilën jetoni 0% grabujë ** Pamestoixima.gr dhe ju mund të shikoni përmes jetojnë Me kullim* si çdo ndeshje e ligës spanjolle të futbollit.

Lidhja e tekstit: Super Liga dhe La Liga me 0% grabujë** Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

E Enjtja e Zezë me Super Ofertë * në Pamestoixima.gr!

Aksion i plotë me ndeshje të shumta dhe të rëndësishme në programin e futbollit dhe basketbollit të së enjtes (25/11). Në Pamestoixima.gr është e Enjtja e Zezë me Super Ofertë * në ndeshjet e futbollit të kompeticioneve më të mira europiane. Më shumë informacion në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: e zezë E enjte me Super Ofertë * në Pamestoixima.gr!

Pra, çfarë presim në programin e së enjtes (25/11)? Fillimisht, të PAOK testuar në selinë e saj slloven Bratislavë në Conference League në një ndeshje me të cilën mund të jetoni më shumë 400 tregje të veçanta në mosmarrëveshje të forta Pamestoixima.gr.

Pak orë më vonë, Olympiakos pret Fenerbahçen në një ndeshje vendimtare për Evropë Ligë. Olimpiakos – Fenerbahçe si dhe Monako – Real Sociedad ju mund t'i përjetoni ato ndryshe në Pamestoixima.gr me 0% grabujë ** dhe me shumë baste speciale për shanset që keni dashur gjithmonë!

Megjithatë, disa ditë pas fitores së tij ndaj Olympiakos, Panathinaikos OPAP ju mirëpret në OAKA Zeniti Shenjtor Petersburg nga Xavi Pascual. Një tjetër lojë e rëndësishme për të EuroLiga me 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale për lojtarët dhe ekipin Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: Olympiacos - Fenerbahce dhe Panathinaikos OPAP - Zenit me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Olympiacos - Panathinaikos OPAP me 0% grabujë ** në Pamestoixima.gr!

Është koha për derbin e parë të basketbollit të këtij sezoni! Në programin e së hënës (22/11) spikat ndeshja e madhe për kampionatin grek të basketbollit mes Olimpike dhe ai PanathinaikosOPAP. Në të rinovuar Pamestoixima.gr ajo Olympiacos - Panathinaikos OPAP e jetoni lart me 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale të lojtarëve dhe ekipeve për shanset që keni dashur gjithmonë!

Tekst lidhje: Olympiacos - Panathinaikos OPAP me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Gjithashtu, me të vijon normalisht edhe aksioni në kampionatin grek të futbollit Panathinaikos për t'u testuar jashtë shtëpisë kundër Shpirti, në një ndeshje tjetër me të cilën jetoni 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr.

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

AEK - Olympiacos me 0% grabujë ** dhe Moneyback * në Pamestoixima.gr

Aksioni vazhdon me ndeshje të rëndësishme në futboll, tenis dhe basketboll! Dhe me e kuqe Nëntor ka për TË GJITHË muajin çdo ditë Kthim parash*Pamestoixima.gr.

Lidhja e tekstit: Nëntori i Kuq: Secili ditë Kthimi i parave * Pamestoixima.gr!

Në programin e së dielës (21/11), pra, bie në sy derbi i madh mes AEK-ut dhe Olympiakos për kampionatin grek të futbollit. Në të rinovuar Pamestoixima.gr veprimin e saj AEK - Olympiacos e jeton më shumë me 0% grabujë **, me shume se 400 baste speciale për shanset SUPER dhe Kthim parash* në rast të një penallti të humbur!

Natyrisht që kemi aksion edhe në ligat e tjera më të mira në Evropë. Në kuadër të Serisë A, Inter mirëpret Napoli (19:00) në një ndeshje të madhe me të cilën jetoni 0% grabujë **, jetojnë Me kullim* dhe mbi 500 blerjet me shanset që keni dashur gjithmonë.

Lidhja e tekstit: e shtunë me Serie A dhe Premier League me 0% grabujë** Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Rënia në rënie

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.