elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (5.15) me 7 / 9 pikë nga Guru L ___ Arkë (4.76) nga ai Conte Latino

Ai insiston te Pogba
EDITORIAL

Ai insiston te Pogba

Dy (2) fonde me 6 / 6 pikë me 13.79 performanca nga Guru L

Real ka ndërmend të kthehet dhe të këmbëngulë për të blerë Paul Pogba.

"Mbretëresha" rindezi interesin e saj për mesfushorin francez, i cili është në gjendje shumë të mirë siç tregoi me paraqitjet e tij në Ligën e Kombeve të fundit, të cilën e fitoi me fanellën e ekipit të tij kombëtar.

Kontrata e Pogba me Manchester United skadon në verën e vitit 2022, kështu që nga janari ai mund të nënshkruajë në ekipin e zgjedhur prej tij.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Para 1: Për një humbës nuk humbni në Pamestoixima.gr!

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

Phil Fontaine do të qëndrojë në Manchester City për shumë vite në vazhdim

Manchester City ka arritur një marrëveshje me mesfushorin 21-vjeçar për një kontratë të re gjashtëvjeçare deri në verën e vitit 2027. Mbeten vetëm njoftimet.

Sipas raporteve britanike, "qytetarët" kanë arritur një marrëveshje me instrumentin 21-vjeçar për një kontratë të re gjashtëvjeçare që do të jetë e vlefshme deri në verën e vitit 2027.

Përkundër faktit se mesfushorit të ri i kishin mbetur edhe tre vjet në kontratën e tij aktuale, kampionët anglezë vendosën të vazhdojnë me një zgjatje të hershme, madje duke rritur fitimet e lojtarit.

Siç u përmend, marrëveshja pritet të shpallet në ditët në vijim. Këtë sezon, ndërkombëtarja angleze ka luajtur në gjashtë ndeshje të City në të gjitha garat, duke numëruar dy gola dhe një numër të barabartë asistimesh.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

«21+ | Rregullatori Kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pronës Linja e ndihmës KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi ".

Timo Werner është në pamjen e Newcastle.

Pronarët e rinj të ekipit po planifikojnë planet e tyre për ... Newcastle të ri, të cilët pritet të hedhin shumë para për lëvizjet e ardhshme të transferimit.

Postimet tashmë kanë marrë flakë dhe pothuajse çdo ditë del një emër i ri. E fundit, ajo e Timo Werner. Sipas mediave gjermane dhe konkretisht BILD, "zhurmat" po synojnë Timo Werner të Chelsea dhe po shikojnë transferimin e tij me një sy të mirë.

Në fakt, gjermani ka të njëjtën axhendë me Fabian Sir, i cili luan në Newcastle. Sidoqoftë, tani për tani, vetë Chelsea dhe Werner nuk duan të "prishin" bashkëpunimin e tyre.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Ibrahim është dyshues për ndeshjen me Juventusin

Tami Ibrahim e la lojën mes Anglisë dhe Hungarisë të dëmtuar dhe pjesëmarrja e tij në lojën midis Romës dhe Juventusit është e dyshimtë.

Zhvillim i keq për Romën në funksion të derbit me Juventusin.

Jose Mourinho pa Tami Ibrahim të largohej duke çaluar nga loja me Anglinë, me Hungarinë disa minuta pasi kaloi si zëvendësues.

Sipas vlerësimeve të para, 24-vjeçari pësoi një dëmtim të muskujve dhe gjendja e tij do të rishqyrtohet brenda 24 orëve të ardhshme, me pjesëmarrjen e tij në derbin e së dielës në selinë e Juventusit për ndeshjen e 8-të të Serie A, duke qenë tejet i dyshimtë.

Tami Ibrahim u transferua në Romë këtë verë, nga Chelsea me Romën që tërhoqi 40 milionë euro nga arka e saj.

Në praninë e tij të deritanishme me fanellën e Romës, ai ka regjistruar 10 pjesëmarrje duke shënuar 4 gola.

Surfbet.net (2000-2021): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Ata bënë një kartë së bashku

Manchester City, Manchester United, Liverpool dhe Chelsea janë ndër skuadrat e Premier League që së bashku hartuan një statut për të siguruar kthimin në kohë të nëntë ndërkombëtarëve të Amerikës së Jugut në Angli!

 Në këtë mënyrë ata sigurohen që lojtarët do të kthehen menjëherë dhe do të vihen në dispozicion të klubeve të tyre pa çështjen e mungesës së tyre nga ndeshjet e fundjavës.  

Me 18 skuadra, Ligue 1 nga sezoni 2023/24!

Do të ketë ndryshime të rëndësishme në Ligue 1 nga sezoni 2023/24, pasi ekipet e divizionit të lartë të vendit do të reduktohen nga 20 në 18.

Do të ketë ndryshime të rëndësishme në Ligue 1 nga sezoni 2023/24, duke ndryshuar hartën e futbollit të Francës!

Liga Franceze njoftoi programin e sezonit 22/23, një vit që ka veçantinë e Kupës së Botës në Katar i cili do të mbahet nga 21 nëntor deri më 18 dhjetor 2022.

Në të njëjtën kohë, LFP njoftoi se propozimi për ristrukturimin e divizionit të lartë të vendit dhe uljen e ekipeve nga 20 në 18 për sezonin 2023/24 u votua pro me 19-1 vota në favor të Ligue 1 ekipet. ajo ishte Metz.

Kështu, fundi i sezonit 2022/23 do të gjejë katër ekipe që marrin rrugën drejt kategorisë së dytë, me dy skuadrat që do të ndjekin rrugën e kundërt për sallonet e mëdha të vendit duke kompletuar enigmën e 18 skuadrave.

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj"

21+ | Luaj me Përgjegjësi. | * Kushtet dhe Kushtet në dispozicion në novibet.gr/info/oroi.

Katalanasit arritën një marrëveshje me Pedrin për të rinovuar kontratën e tij

Barcelona do ta ketë Pedrin si të vetin edhe për pesë vjet të tjera. "Blaugrana" u pajtua me asin e ri për një rinovim të kontratës, në të cilën u vendos një klauzolë hapësinore.

Një lajm i mirë pas një kohe të gjatë erdhi për miqtë e Barcelonës. Sipas Fabrizio Romanos autoritar, katalanasit arritën një marrëveshje me Pedrin për të rinovuar kontratën e tij.

Asi i ri do të nënshkruajë deri në vitin 2026, me detajet e marrëveshjes që do të bëhen publike, sipas postimit përkatës, në ditët apo edhe orët e ardhshme.

Karakteristike se sa vlerësohet vlera futbollistike e lojtarit nga "blaugrana" është klauzola e lirimit që ishte vendosur në kontratë dhe thuhet se arrin 1 miliard euro.

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Bashkëpunimi i Hernan Crespo dhe Sao Paulo u përfundua me pëlqim të ndërsjellë.

Hernan Crespo ka qenë drejtuesi teknik i Sao Paulos që nga e Mërkura (13/10), me klubin brazilian që njoftoi zgjidhjen e përbashkët të konsensusit të bashkëpunimit midis dy palëve.

Sao Paulo po bën një ecje të keqe në Serie A në vazhdim, duke qenë në vendin e 13 -të (30b.) Dhe në -23 nga kampioni Atletico Mineiro.

Ai ka qenë në stolin e Sao Paulos që nga shkurti i kaluar, duke e çuar atë në 53 ndeshje (24N-19I-10H, mungon në katër ndeshje për shkak të Covid-19). Momenti i tij më i rëndësishëm është qartë pushtimi i Campeonato Paulista (kampionati lokal i Shtetit të Sao Paulos), i cili ishte i pari për klubin brazilian pas 2005.

Poyet: "Ardhja e Ronaldos nuk i lë shumë vend Cavanit"

Mendimi i tij se Edison Cavani duhet të largohet nga Manchester United u shpreh në deklaratat e bëra nga bashkatdhetari i tij dhe ish -trajneri i AEK, Gustavo Poyet

Manchester United e mbajti Edinson Cavanin në skuadrën e tyre këtë verë, por mediat argjentinase këmbëngulin se “Matador” do të vesh fanellën e Boca Juniors në janar, ndërsa mediat spanjolle flasin për interesimin e Barcelonës.
    
Sulmuesi uruguaian 33-vjeçar ka nënshkruar një kontratë njëvjeçare me "djajtë e kuq", por pas blerjes së Cristiano Ronaldos ai ka humbur vendin e tij në formacionin startues dhe dëshiron të largohet nga Mançester në merkaton e dimrit.
    
E njëjta gjë mbështetet nga bashkatdhetari i tij, Gustavo Poyet, i njohur në Greqi nga qëndrimi i tij në stolin e AEK: "Ardhja e Ronaldos nuk i lë atij shumë hapësirë. "Ai duhet të largohet nga United dhe të luajë për një ekip ku do të jetë një lojtar kyç," theksoi trajneri uruguaian në "talkport".

I gatshëm t'i ofrojë 1 miliardë euro presidentit të Interit, Steven Zhang

Pronarët e rinj të Newcastle janë gati të ofrojnë deri në 1 miliard euro në mënyrë që të bindin presidentin e Interit, Steven Zang, që t’ua shesë ekipin atyre.

Pas blerjes së Newcastle nga Fondi i Investimeve Publike (PIF), Arabia Saudite jo vetëm që tani është zyrtarisht pjesë e skenës së futbollit, por gjithashtu synon të zgjerohet.

Sipas "Libero", pronarët e rinj të "buzzards" shfaqen të gatshëm për t'i ofruar 1 miliard euro presidentit të Interit, Steven Zang, për blerjen e "nerazzurrive".

Bosët e rinj të klubit të Anglisë veriore kishin bërë kontakte me familjen Zang, disa muaj më parë dhe para blerjes së Newcastle, megjithatë përgjigja që kishin marrë në atë kohë ishte negative, pasi pronari i skuadrës së Milanit e kishte bërë dihet se ai donte të qëndronte në udhëheqjen e "nerazzurrive" ...

Sidoqoftë, sipas botimit italian, situata ka ndryshuar dhe Zhang tani po e konsideron seriozisht shitjen e Interit, për shkak të problemeve të shumta financiare me të cilat po ballafaqohet.

Në këtë pikë vlen të përmendet se Fondi për Investime Publike (PIF), i cili është fondi dominues i investimeve në Arabinë Saudite ... thuhet se ka shprehur interes për të blerë Marsejën, por edhe një klub tjetër në Brazil.

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 7307
- 7285 ditë më parë
  • Guru L -

    Foto e plotë nga Emen

    18: 00 ** Vojvodina Novi Sad - Mladost Lucani: Dy disfatat e fundit të Mladost Lucanit me (2-1) gola problem objektiv. Vojvodina Novi Sad po vjen nga një dopietë jashtë shtëpisë duke u rikthyer te fitorja. Në 7 pikë diferenca në favor të Vojvodina Novi Sadit në rezultat. -- 1 -.

    19: 00 ** Gioztepe - Fenerbahçe: Ky imazh i keq i Gioztepe me vetëm 2 fitore në 13 ndeshje. Tashmë negative që nuk shënon në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi me një numër të barabartë humbjesh. Fenerbahçe, e cila ka performancën më të mirë jashtë fushe pas Trabzonit, mori një shtysë të dyfishtë në Galata në ndeshjen e fundit të kampionatit. Fenerbahçe Mbi 1.5 dhe - 2 -.

    Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

PAOK - Aris dhe Chelsea - Man. United me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

E diela me derbi të mëdhenj futbolli në të gjithë Evropën është përpara dhe interesimi është i madh!

Pra, çfarë presim në programin e së dielës (28/11)? PAOK pret Arisin në derbin e Selanikut, i cili do të gjykojë shumë për rrjedhën e dy kundërshtarëve në Superligën e këtij viti. Në Pamestoixima.gr ajo PAOK – Aris ti e jeton me te 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe Kthim parash* në rast penallti të humbur!

Kemi edhe një derbi të madh në ishull! Ju e jetoni ndryshe ndeshjen e madhe të Premier League mes Chelsea dhe Manchester United Pamestoixima.gr, me 0% grabujë **, por edhe me mbi 500 baste speciale për shanset që keni dashur gjithmonë!

Tekst lidhje: PAOK - Aris dhe Chelsea - Man. Bashkuar me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

 

PAS Giannina - AEK dhe Villarreal - Barcelona me 0% grabujë ** në Pamestoixima.gr!

Na pret një e shtunë e mbushur me aksione futbollistike dhe interesi është i madh për top kampionatet europiane.

Në programin e së shtunës (27/11), pra, spikat ndeshja e saj AEKJanina me PAS. Ju e jetoni këtë lojë shumë të rëndësishme për Superligën me 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale për shanset që keni dashur gjithmonë në rinovimin Pamestoixima.gr!

Kemi aksion edhe në La Liga. THE Villarreal mirëpret Barcelona e Xavi, në një ndeshje me të cilën jetoni 0% grabujë ** Pamestoixima.gr dhe ju mund të shikoni përmes jetojnë Me kullim* si çdo ndeshje e ligës spanjolle të futbollit.

Lidhja e tekstit: Super Liga dhe La Liga me 0% grabujë** Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

E Enjtja e Zezë me Super Ofertë * në Pamestoixima.gr!

Aksion i plotë me ndeshje të shumta dhe të rëndësishme në programin e futbollit dhe basketbollit të së enjtes (25/11). Në Pamestoixima.gr është e Enjtja e Zezë me Super Ofertë * në ndeshjet e futbollit të kompeticioneve më të mira europiane. Më shumë informacion në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: e zezë E enjte me Super Ofertë * në Pamestoixima.gr!

Pra, çfarë presim në programin e së enjtes (25/11)? Fillimisht, të PAOK testuar në selinë e saj slloven Bratislavë në Conference League në një ndeshje me të cilën mund të jetoni më shumë 400 tregje të veçanta në mosmarrëveshje të forta Pamestoixima.gr.

Pak orë më vonë, Olympiakos pret Fenerbahçen në një ndeshje vendimtare për Evropë Ligë. Olimpiakos – Fenerbahçe si dhe Monako – Real Sociedad ju mund t'i përjetoni ato ndryshe në Pamestoixima.gr me 0% grabujë ** dhe me shumë baste speciale për shanset që keni dashur gjithmonë!

Megjithatë, disa ditë pas fitores së tij ndaj Olympiakos, Panathinaikos OPAP ju mirëpret në OAKA Zeniti Shenjtor Petersburg nga Xavi Pascual. Një tjetër lojë e rëndësishme për të EuroLiga me 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale për lojtarët dhe ekipin Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: Olympiacos - Fenerbahce dhe Panathinaikos OPAP - Zenit me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Olympiacos - Panathinaikos OPAP me 0% grabujë ** në Pamestoixima.gr!

Është koha për derbin e parë të basketbollit të këtij sezoni! Në programin e së hënës (22/11) spikat ndeshja e madhe për kampionatin grek të basketbollit mes Olimpike dhe ai PanathinaikosOPAP. Në të rinovuar Pamestoixima.gr ajo Olympiacos - Panathinaikos OPAP e jetoni lart me 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale të lojtarëve dhe ekipeve për shanset që keni dashur gjithmonë!

Tekst lidhje: Olympiacos - Panathinaikos OPAP me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Gjithashtu, me të vijon normalisht edhe aksioni në kampionatin grek të futbollit Panathinaikos për t'u testuar jashtë shtëpisë kundër Shpirti, në një ndeshje tjetër me të cilën jetoni 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr.

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

AEK - Olympiacos me 0% grabujë ** dhe Moneyback * në Pamestoixima.gr

Aksioni vazhdon me ndeshje të rëndësishme në futboll, tenis dhe basketboll! Dhe me e kuqe Nëntor ka për TË GJITHË muajin çdo ditë Kthim parash*Pamestoixima.gr.

Lidhja e tekstit: Nëntori i Kuq: Secili ditë Kthimi i parave * Pamestoixima.gr!

Në programin e së dielës (21/11), pra, bie në sy derbi i madh mes AEK-ut dhe Olympiakos për kampionatin grek të futbollit. Në të rinovuar Pamestoixima.gr veprimin e saj AEK - Olympiacos e jeton më shumë me 0% grabujë **, me shume se 400 baste speciale për shanset SUPER dhe Kthim parash* në rast të një penallti të humbur!

Natyrisht që kemi aksion edhe në ligat e tjera më të mira në Evropë. Në kuadër të Serisë A, Inter mirëpret Napoli (19:00) në një ndeshje të madhe me të cilën jetoni 0% grabujë **, jetojnë Me kullim* dhe mbi 500 blerjet me shanset që keni dashur gjithmonë.

Lidhja e tekstit: e shtunë me Serie A dhe Premier League me 0% grabujë** Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Rënia në rënie

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.