elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Fondi (4.06) nga Guru L

Rekord shpifës
EDITORIAL

Rekord shpifës

18ο Fondi në 22 ditët e fundit nga Guru L

Fondi (5.05) nga Guru L

~ Manchester United regjistroi një rekord negativ sulmues në humbjen nga Young Boys, në premierën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Sikur humbja (2-1) në vonesat nga Young Boys të mos ishte e mjaftueshme, Manchester United vendosi një rekord shumë nënçmues në Bernë, në historinë e pasur të Ligës së Kampionëve.

Konkretisht, "djajtë e kuq" përfunduan lojën kundër Zvicrës, duke pasur vetëm dy gjuajtje!

Të dy ishin nga Cristiano Ronaldo, ku njëri ishte goli, me të cilin kaluan në epërsi në 13 ’dhe tjetri dhe –i fundit- përsëri nga Portugalia në 25’! Minutat e mbetura, lojtarët e Ole Gunnar Solsier nuk gjuajtën asnjë goditje të vetme!

Sipas Opta, kjo statistikë është një rekord negativ në historinë e Manchester United, në 138 ndeshjet e tyre të fundit në kompeticionin më të lartë evropian të klubeve, që nga sezoni 2003/04.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Para 1: Për një humbës nuk humbni në Pamestoixima.gr!

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

Një tjetër arritje për Cristiano Ronaldon

Një tjetër arritje unike për Cristiano Ronaldon në Ligën e Kampionëve me golin që arriti.

Një tjetër arritje për Cristiano Ronaldon. Asi portugez shënoi përsëri për Manchester United, këtë herë në ndeshjen kundër Young Boys, që ishte goli i parë i sezonit për turneun.

Kështu, Cristiano Ronaldo u bë lojtari i vetëm në karrierën e tij që dy herë arriti të shënojë golin e parë në një sezon në Ligën e Kampionëve.

Hera e parë ishte në ndeshjen e parë të sezonit 2009-10 kur ai kishte hapur rezultatin për Real Madridin në ndeshjen kundër Cyrihut jashtë shtëpisë. “Mbretëresha” kishte fituar 5-2 në këtë ndeshje.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

«21+ | Rregullatori Kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pronës Linja e ndihmës KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi ".

Barcelona regjistroi dy rekorde negative me humbjen nga Bayern Munich ...

U deshën 24 vjet të tëra që Barcelona të shijonte hidhërimin e humbjes në një premierë të Ligës së Kampionëve, e cila iu dorëzua plotësisht superioritetit të Bayern Munich (0-3).

Katalanasit humbën në ndeshjen e parë të fazës së grupeve për herë të parë që nga viti 1997, kur u mundën 2-3 nga Newcastle.

Gjithashtu, për herë të parë që nga sezoni 2003-04, ata nuk patën asnjë përpjekje të vetme për gol në një ndeshje të Ligës së Kampionëve!

Duket se të nesërmen pas largimit të Lionel Messi do të jetë mjaft e vështirë për "blaugrana" ...

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Pep Guardiola foli për përparimin e Manchester City në Ligën e Kampionëve.

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola ishte plotësisht i kënaqur, siç deklaroi në deklaratat e tij, në lidhje me përparimin e ekipit në Ligën e Kampionëve vitin e kaluar.

“Vitin e kaluar Manchester City bëri një hap të madh përpara, ne kemi bërë shumë përparim. Ne luajtëm 13 ndeshje të Ligës së Kampionëve, duke pasur 11 fitore, 1 barazim dhe 1 humbje, në finale.

Njerëzit mund të thonë se ishte një dështim, por ishte një gol i mahnitshëm. "Ne luajtëm mirë pothuajse në të gjitha ndeshjet dhe humbëm nga një kundërshtar i madh", deklaroi ai fillimisht dhe vazhdoi:

“Skuadra është përmirësuar shumë. Këta djem kanë fituar tre tituj në katër vitet e fundit në Premier League. Çdo vit ne kemi ndjenjën se mund të bëjmë më mirë, por ka shumë ekipe që duan ta fitojnë këtë turne.

Ne nuk jemi përjashtim. Presioni mbi mua? E pranoj, është njësoj çdo vit. "Nëse fitoj Ligën e Kampionëve do të jem i lumtur për klubin, por nëse nuk kam sukses, nuk mund të bëj asgjë."

Surfbet.net (2000-2021): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Guardiola po ndjek nga afër zhvillimin e Erdoganit

Sipas raporteve angleze dhe italiane, Pep Guardiola dëshiron që Teo Hernandez të "çmendet" te Manchester City, por Milani nuk do ta lërë të ikë aq lehtë.

Pep Guardiola nuk ndalet kurrë së kërkuari përforcimin e Manchester Cityt dhe këtë herë objektivi është Theo Hernandez.

Mbrojtësi i majtë francez i Milanit "e pëlqen" shumë trajnerin katalanas, i cili, sipas asaj që transmetohet në Angli dhe Itali, e do atë si "të çmendur" për "Qytetarët".

Siç theksohet, Guardiola ka ndjekur zhvillimin e Hernandez nga afër për dy vitet e fundit, ndërsa në të njëjtën kohë ajo që po ndodh me Benjamin Medi, krijon nevojën për të blerë një futbollist për skajet e mbrojtjes.

Sidoqoftë, Milani nuk do ta bëjë të lehtë jetën e Guardiolës. E kunderta ne fakt. Paolo Maldini, duke e ditur interesin për Hernandez, ka qenë në kontakt me lojtarin për një kohë të gjatë për të rinovuar bashkëpunimin e tij.

Ajo mund të skadojë në vitin 2024, por “kuqezinjtë” duan të trefishojnë pagën vjetore të lojtarit, i cili aktualisht paguhet 1,5 euro.

Përveç kësaj, vetë Hernandez ndihet i rëndësishëm në planet e Piolit dhe nuk është në planet e tij të menjëhershme për të lënë Milanin.

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj"

21+ | Luaj me Përgjegjësi. | * Kushtet dhe Kushtet në dispozicion në novibet.gr/info/oroi.

Sari ka dy ndeshje të mbetura

Mauricio Sari do të jetë jashtë fushave për dy ndeshje për sulmin verbal ndaj gjyqtarit të ndeshjes kundër Milanit.

Gjyqtari sportiv në Itali ndëshkoi Mauricio Sari me një "kambanë" prej dy ndeshjeve jashtë stolit.

Arsyeja nuk është tjetër veçse sulmi verbal i trajnerit italian ndaj gjyqtarit me Milanin, Daniele Tsifi, por edhe për një mosmarrëveshje me anësorin e Salemaekers të “Rossonerëve”.

Në fakt, Sari gjoja i tha gjyqtarit në fund të ndeshjes "duhet të kesh turp, na respekto më shumë" dhe u ndëshkua pas finales.

Winmasters: Rritja e * kthimit çdo ditë në tregjet e njohura

* Kushtet dhe afatet zbatohen.

21+ | Rregullatori i EEEP KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

Chelsea dëshiron një rinovim me Mount

Menaxhmenti i Chelsea është duke punuar në zgjatjen e kontratës së Mason Mount, duke dashur të mbajë një nga lojtarët e tyre më kryesorë.

Mason Mount është një pasuri e madhe për Chelsea dhe menaxhmenti i "bluve" dëshiron ta tregojë atë në praktikë.

Mesfushori anglez, i cili është produkt i akademive të Chelsea, ka një kontratë deri në vitin 2024, megjithatë, londinezët duan ta zgjasin atë edhe për tre vjet të tjerë dhe ta lidhin Mason Mount për gjashtë vitet e ardhshme, deri në verën e 2027.

Mount kishte një pasim nga Fitesse, Derby, ndërsa me fanellën e Chelsea ka 111 paraqitje, 17 gola dhe 16 asistime. Në të njëjtën kohë, ai është 24 herë ndërkombëtar me Anglinë, duke pasur 4 gola.

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Cristiano për lojtarët e United: "Dua të krijoj një mentalitet fitues"

Mesazhi i qartë i Cristiano Ronaldos për lojtarët e Manchester United pas kthimit të tij në ekip.

Një nga përbërësit kryesorë për suksesin absolut të Cristianos në fushat evropiane është mentaliteti fitues i asit portugez. Një element që ai u kujdes të ... merrte me vete kur u kthye në Manchester dhe në "Old Trafford", duke nënshkruar për Manchester United.
 
Në fakt, siç zbulohet nga gazeta britanike "Sun", CR7 foli me shokët e tij të rinj të skuadrës për të ditur se me kë ... kanë të bëjnë. Dhe fjalët e Portugezit të famshëm, konfirmojnë se ai mbetet një fitues i lindur, përkundër faktit se ai është në vitin e 37 -të të jetës së tij.

"Unë nuk kam ardhur për të qenë një nxitëse e tifozëve. Nëse doni të jeni të suksesshëm, duhet ta doni këtë klub nga zemra. Duhet të hash, të flesh dhe të luftosh për këtë klub. Pavarësisht nëse luani ose jeni zëvendësues, ju duhet të mbështesni shokët tuaj të skuadrës dhe gjithmonë të jepni më të mirën tuaj. Unë jam këtu për të fituar dhe asgjë tjetër. Fitorja na sjell gëzim. Unë dua të jem i lumtur. Ju; Ju të gjithë jeni lojtarë të mëdhenj dhe unë besoj në ju, përndryshe nuk do të kthehesha. Tifozët do t'ju mbështesin, nëse jepni më të mirën tuaj. Dua të krijoj një mentalitet fitues dhe kur të tërhiqem, qëndro, në mënyrë që ky ekip lojtarësh të dominojë futbollin, siç bëmë në të kaluarën. Unë do të jap gjithçka, por gjithashtu kam nevojë për mbështetjen tuaj. A jeni gati për të luftuar? "Jepni gjithçka në fushë?"

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 10703
- 11060 ditë më parë
 • Guru L -

  Gërvishtja e pjesës së poshtme është Altach

  Μήνα Gëzuar muaj me shëndet.

  17: 00 ** Aris - OFI: Marsi Mbi 1.5 dhe - 1 -.

  ** Eupen - Zulte Waregem: Favoritizmi në Eupen është i drejtë. Mbi 2.5 dhe - 1 -.

  ** Bohemianët - Carvina: (3-13) gola me 6 humbje 1 barazim me 7 pervec Karvines e cila ne 15 ndeshje lige nuk ka kaluar nje fitore. Bohemians kanë fituar 3 nga 4 ndeshjet e fundit në shtëpi me 10 gola. Bohemi Mbi 1.5 dhe - 1 -.

  19: 30 ** Maccabi Tel Aviv - Hapoel Nof Hagalil: Maccabi Tel Aviv Mbi 1.5 dhe - 1 -.

  Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Premier League dhe NBA me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Veprimi nuk ndalet kurrë, loja juaj merr një vlerë tjetër Pamestoixima.gr! Ju luani dhe mbledhni hyrje për shortin e madh! Festivali Javor Pamestoixima.gr: Çdo javë me më shumë se 16.000 fitues! Më shumë se 224.000 në 3 muaj! Më shumë informacion mund të gjeni në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: Javor Fest: Çdo bast mbështetet Pamestoixima.gr!

Në programin e së martës (30/11) bien në sy lojërat e saj Kryeministër Ligë. në Pamestoixima.gr veprimin e luftës Leeds - Crystal Palace e jeton më shumë me 0% grabujë ** dhe Kthim parash* në rast penallti të humbur.

Gjithashtu, aksioni në katet e tij vijon me interes të pashuar NBA. Ndeshjet “Zjarr” në Perëndim mes Diejtë dhe Luftëtarët, 0% grabujë ** dhe shumë baste të veçanta të lojtarëve për shanset që keni dashur gjithmonë Pamestoixima.gr!

Lidhja e tekstit: Premier League dhe NBA me 0% grabujë** Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

PAOK - Aris dhe Chelsea - Man. United me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

E diela me derbi të mëdhenj futbolli në të gjithë Evropën është përpara dhe interesimi është i madh!

Pra, çfarë presim në programin e së dielës (28/11)? PAOK pret Arisin në derbin e Selanikut, i cili do të gjykojë shumë për rrjedhën e dy kundërshtarëve në Superligën e këtij viti. Në Pamestoixima.gr ajo PAOK – Aris ti e jeton me te 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe Kthim parash* në rast penallti të humbur!

Kemi edhe një derbi të madh në ishull! Ju e jetoni ndryshe ndeshjen e madhe të Premier League mes Chelsea dhe Manchester United Pamestoixima.gr, me 0% grabujë **, por edhe me mbi 500 baste speciale për shanset që keni dashur gjithmonë!

Tekst lidhje: PAOK - Aris dhe Chelsea - Man. Bashkuar me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

 

PAS Giannina - AEK dhe Villarreal - Barcelona me 0% grabujë ** në Pamestoixima.gr!

Na pret një e shtunë e mbushur me aksione futbollistike dhe interesi është i madh për top kampionatet europiane.

Në programin e së shtunës (27/11), pra, spikat ndeshja e saj AEKJanina me PAS. Ju e jetoni këtë lojë shumë të rëndësishme për Superligën me 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale për shanset që keni dashur gjithmonë në rinovimin Pamestoixima.gr!

Kemi aksion edhe në La Liga. THE Villarreal mirëpret Barcelona e Xavi, në një ndeshje me të cilën jetoni 0% grabujë ** Pamestoixima.gr dhe ju mund të shikoni përmes jetojnë Me kullim* si çdo ndeshje e ligës spanjolle të futbollit.

Lidhja e tekstit: Super Liga dhe La Liga me 0% grabujë** Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

E Enjtja e Zezë me Super Ofertë * në Pamestoixima.gr!

Aksion i plotë me ndeshje të shumta dhe të rëndësishme në programin e futbollit dhe basketbollit të së enjtes (25/11). Në Pamestoixima.gr është e Enjtja e Zezë me Super Ofertë * në ndeshjet e futbollit të kompeticioneve më të mira europiane. Më shumë informacion në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: e zezë E enjte me Super Ofertë * në Pamestoixima.gr!

Pra, çfarë presim në programin e së enjtes (25/11)? Fillimisht, të PAOK testuar në selinë e saj slloven Bratislavë në Conference League në një ndeshje me të cilën mund të jetoni më shumë 400 tregje të veçanta në mosmarrëveshje të forta Pamestoixima.gr.

Pak orë më vonë, Olympiakos pret Fenerbahçen në një ndeshje vendimtare për Evropë Ligë. Olimpiakos – Fenerbahçe si dhe Monako – Real Sociedad ju mund t'i përjetoni ato ndryshe në Pamestoixima.gr me 0% grabujë ** dhe me shumë baste speciale për shanset që keni dashur gjithmonë!

Megjithatë, disa ditë pas fitores së tij ndaj Olympiakos, Panathinaikos OPAP ju mirëpret në OAKA Zeniti Shenjtor Petersburg nga Xavi Pascual. Një tjetër lojë e rëndësishme për të EuroLiga me 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale për lojtarët dhe ekipin Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: Olympiacos - Fenerbahce dhe Panathinaikos OPAP - Zenit me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Olympiacos - Panathinaikos OPAP me 0% grabujë ** në Pamestoixima.gr!

Është koha për derbin e parë të basketbollit të këtij sezoni! Në programin e së hënës (22/11) spikat ndeshja e madhe për kampionatin grek të basketbollit mes Olimpike dhe ai PanathinaikosOPAP. Në të rinovuar Pamestoixima.gr ajo Olympiacos - Panathinaikos OPAP e jetoni lart me 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale të lojtarëve dhe ekipeve për shanset që keni dashur gjithmonë!

Tekst lidhje: Olympiacos - Panathinaikos OPAP me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Gjithashtu, me të vijon normalisht edhe aksioni në kampionatin grek të futbollit Panathinaikos për t'u testuar jashtë shtëpisë kundër Shpirti, në një ndeshje tjetër me të cilën jetoni 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr.

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Rënia në rënie

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.