elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

"Harry është lojtari ynë"
EDITORIAL

"Harry është lojtari ynë"

Fondi (5.20) me 5/6 pikë nga Guru L

Trajneri i ri i "nxitjeve", Nuno Espirito Santo, shprehu sigurinë se Harry Kane do të bindet të qëndrojë në Tottenham.

Në konferencën e parë për shtyp që dha pasi mori drejtimin teknik të Tottenham, trajneri i tij i ri sqaroi gjërat. Harry Kane thuhet se ka kërkuar një transferim në një ekip që nga maji ku ai do të jetë në gjendje të pretendojë tituj. Me Manchester City që fshihej, megjithatë, trajneri Portugez tha se ishte i sigurt se sulmuesi me përvojë do të bindej nga projekti i ri i Tottenham.

"Harry është lojtari ynë, periudha. Ne nuk kemi nevojë të flasim për asgjë tjetër. Tani është koha që Harry të rifitojë forcën e tij dhe të pushojë pas EURO 2020). Kur të kthehet, do të jetë koha të flasim dhe të përgatitemi për atë që do të vijë, "tha Nuno." Unë nuk kam asnjë dyshim.

Kur të kthehet, ai do të ndiejë që të gjithë jemi të përkushtuar që të bëhemi më të mirë. "Ne jemi shumë ambiciozë, duam të bëjmë mirë dhe nuk kam asnjë dyshim për Harry për këtë".

Ish-trajneri i Wolves premtoi gjithashtu kthimin e Tottenham në një futboll agresiv dhe tërheqës. Kjo pa dyshim… u humb gjatë mandatit të Jose Mourinho në stol. Dhe ai theksoi se qëllimi i tij është të bëjë krenarë tifozët e ekipit.

Sidoqoftë, nuk e dimë nëse vetë Kane do të dëshirojë të vazhdojë të jetë lojtar i skuadrës londineze. Perspektiva e City, sigurisht që e tërheq, pasi ai logjikisht do të jetë sulmuesi kryesor nëse merr një transferim atje. E gjithë kjo natyrisht do të sqarohet kur lojtari të kthehet nga pushimet.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

Arsenali dëshiron Ibrahimin

Arsenali po kërkon lojtarë për linjën e tyre sulmuese dhe një nga zgjedhjet kryesore të Mikel Arteta është Tami Ibrahim i Chelsea.

Sulmuesi 23-vjeçar anglez nuk është në planet e Tuhel, në fakt ai ka hyrë në diskutim në këmbim të Haland, ndërsa diçka e ngjashme është bërë me Tottenham në rastin e Harry Kane. Por asnjë nga dy propozimet nuk shkoi përpara dhe kështu ai mbetet në Chelsea deri kohët e fundit.

Sipas "Telegrafit", Arsenali dëshiron të përfitojë nga ky fakt dhe është i interesuar ta blejë atë dhe nuk përjashtohet që së shpejti të paraqesin një propozim për blerjen e tij. Chelsea, megjithatë, nuk po mendon menjëherë të shesë Ibrahimin pasi ata duan ta përdorin atë në këmbim të rasteve të tjera të synimeve të tyre të transferimit. Gjithashtu një çështje që shqetëson "topçinjtë" janë 40 milion paund që Chelsea ka vendosur si çmim, një shumë që ata do të dëshironin që Arsenali të ulte. 

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

Ancelotti mbështetet në shërbimet e Bale

Gareth Bale nuk kishte marrëdhëniet më të mira me Zinedine Zidane por klima duket se është ndryshe me Carlo Ancelotti.

Sipas "AS", trajneri italian është duke llogaritur në shërbimet e asit Uellsian dhe do t'i japë një mundësi tjetër për të treguar aftësitë e tij me fanellën e Realit, së cilës ai u kthye pas huazimit të tij në Tottenham vitin e kaluar. 

Marrëdhënia mes të dyve është në një nivel të mirë, në fund të fundit, Ancelotti ishte ai që në 2013 e solli atë në Real, nga Tottenham, me Uellsin që kishte 32 gola në 92 ndeshje, derisa italiani u largua nga "Mbretëresha" në 2015.. 

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Paredes: "Unë kurrë nuk e kam parë Messin kaq të lumtur"

Leandro Paredes duke folur për "TyC Sport" në lidhje me triumfin e paharrueshëm të Argjentinës theksoi se ai kurrë nuk e ka parë Lionel Messin kaq të lumtur.

Fitimi i Copa America me Argjentinën e dërgoi Messin në qiellin e shtatë, me shokun e tij të skuadrës dhe mesfushorin e Paris Saint-Germain Leonardo Paredes duke theksuar se ai nuk e ka parë kurrë më kaq të lumtur.

Lionel Messi përfundoi enigmën që i mungonte kabinetit të tij të trofeve, duke ngritur trofeun e Copa America në qiellin e "Maracana", duke mbyllur gojën e urrejtësve që e gënjejnë për faktin se ai nuk kishte arritur të fitonte asnjë titull me Ekipi kombëtar argjentinas.

Duke folur për "TyC Sport" në lidhje me triumfin e paharrueshëm me "albiseleste", Paredes theksoi: "Jo vetëm ne, por 45 milion Argjentinas donin që Leo të fitonte një titull me kombëtaren.

"Ishte e pabesueshme për mua të kontribuoja në këtë ndodhi dhe të isha atje duke festuar me të. Unë kurrë nuk e kam parë Messin kaq të lumtur. Më pëlqente shumë që ai ishte me ne. Ishte si një udhëtim diplomimi ku u argëtuam shumë.

Ne fituam, sepse e bëmë kundër të gjithëve dhe arritëm në finale. "Për ne, ishte një Copa America me të vërtetë e pabesueshme, një ëndërr e realizuar".

Surfbet.net (2000-2021): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Ndalimi i transferimit nga FIFA për dy vjet në Spezia

FIFA ka vendosur një ndalim transferimi dy-vjeçar në Spezia për parregullsi në transferimin e lojtarëve të rinj nga skuadra italiane.

Gjërat do të jenë të vështira kur bëhet fjalë për transferime për Spezia në dy vitet e ardhshme. FIFA ndëshkoi ashpër ekipin italian me një ndalim transferimi për dy vitet e ardhshme. Dënimi fillon të llogaritet nga janari 2022.

Arsyeja e ndëshkimit është se klubi italian procedoi me shumë parregullsi në lidhje me transferimet te futbollistët e mitur.

Spezia do të ndjekë çështjen dhe të apelojë, por shanset nuk janë në favor të saj. Sigurisht, Spezia nuk është e vetmja që është ndëshkuar me përjashtim.

Në të kaluarën, klube të mëdha si Barcelona, ​​Real dhe Atletico Madrid janë ndëshkuar me ndëshkime përkatëse.

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

Rasti i Jesse Lingard thuhet se po shqyrtohet nga Atletico Madrid.

Menaxheri i West Ham, David Moyes mund të ketë shprehur shpresë se Jesse Lingard do të bindet të qëndrojë në ekipin ku u bashkua në janar si huazim nga Manchester United, por çështja është shumë e vështirë.

28-vjeçari ndërkombëtar ishte një nga lojtarët më të mirë të "çekiçëve", por do të jetë shumë e vështirë për të që të mbetet në ekipin londinez në sezonin e ri dhe Moies po kërkon një zëvendësim.

Sipas mediave angleze, Atletico Madrid është i interesuar në blerjen e Lingard, në formën e një huazimi njëvjeçar, dhe propozon një klauzolë blerje te United, për verën e ardhshme, në shumën prej 37 milion euro.

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

Topi. Shkon te Dembele

Barcelona nuk ka ndërmend të negociojë sipas kushteve të Usman Dembele për rinovimin e kontratës ...

Duket se Barcelona është e gatshme ta çojë çështjen e rinovimit të Usman Dembele në ekstrem. Edhe pse "blaugrana" dëshiron ta mbajë francezin, ata nuk dëshirojnë të negociojnë mbi kushtet e tij dhe kjo është arsyeja pse ata tashmë i kanë dërguar mesazhin 23-vjeçarit.

Sipas mediave spanjolle, Barcelona tashmë e ka informuar Dembele për qëllimet e saj. Sipas raporteve, ekipi i Barcelonës ka informuar Dembele se nëse ai nuk rinovon me kushtet e propozuara nga klubi, atëherë ai do të shkojë në "akull" dhe nuk do të luajë derisa të vijë një propozim ose deri në verën e ardhshme, kur të përfundojë kontrata e tij!

Kështu që goes topi shkon për Dembele i cili duhet të vendosë se çfarë të bëjë në fund

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Firence njoftoi largimin e tij nga Paris Saint-Germain përmes mediave sociale.

Mbrojtësi i djathtë ndërkombëtar italian, Alessandro Florenzi, kampion evropian disa ditë më parë në Wembley me "azurit", njoftoi të enjten (15/07) largimin e tij nga Paris Saint-Germain.

Në një mesazh që postoi në rrjetet sociale, mbrojtësi italian shkruajti: “It'sshtë koha të them lamtumirë. Ishte një nder dhe privilegj i madh të isha pjesë e kësaj familje. Një mundësi e shkëlqyer për tu rritur si lojtar. Falënderimet e mia të përzemërta për të gjithë. Ekipi teknik, menaxherët e ekipit dhe shokët e mi të ekipit. Unë ju uroj më të mirë".

Mbrojtësi 30-vjeçar kthehet te Roma, duke përfunduar magjinë e tij të huazimit në Paris (21 ndeshje, 2 gola), pasi francezët, pas blerjes së Ashraf Hakimit, nuk aktivizuan mundësinë e blerjes së tij nga "jialorosi".

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 6901
- 6178 ditë më parë
  • Guru L -

    4/4 fitore brenda Coventry, 4/4 humbje jashtë Peterborough

    19: 00 ** Usti Nand Lambem - Brno: (Republika Çeke | FNL) Fitorja pas 6 ndeshjeve për Usti Nant Lambem. Rekordi i 6 fitoreve, 1 barazimit dhe 1 humbjes e sjell Brno -n në krye. - 2 -.

    ** Vitezh Lodz - Skra Cestochova: (Polonia | I Liga) 5/5 fitore në shtëpi nga Vitevz Lodz me (14-3) gola. Skra Cestochova është mediokër me një gol të vështirë. Vitzev Lodz Mbi 1.5 dhe - 1 -.

    Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Aris - Panathinaikos me 0% grabujë dhe koeficient të shtuar!

Aksioni në ligat kryesore të Evropës vazhdon me shumë interes! Ndeshja e vaksinave në Superligë, ndërsa kemi ndeshje të rëndësishme edhe në Spanjë - Itali! Sigurisht, veprimi bëhet edhe më emocionues me EkstremShtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr! Oferta * madje ka hyrë në fazën përfundimtare!

Tekst lidhje: Kthimi i parave * T ALL GJITHA muaj për të Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtatori Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Në programin e së mërkurës (22/09) spikatin ndeshjet e kampionatit grek, me sytë që bien kryesisht në ndeshjen mes Aris dhe Panathinaikos. Ekipet që vijnë nga humbjet dhe duan me çdo kusht të kthehen në rezultate pozitive! E Aris - Panathinaikos ti e jeton me te 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: Aris - Panathinaikos me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Gjithashtu, për një ditë më shumë mund të gjeni shanse të zgjeruara Pamestoixima.gr! Më konkretisht, ka performanca e përmirësuar për rezultatin përfundimtar në Aris - Panathinaikos, ndërsa mund të luani me të dy treshet e zgjeruara. Më konkretisht, në 11.00 Panathinaikos mbi 1,5 gola, Tikinio për të shënuar dhe PAOK mbi 4,5 kënde, ndërsa në 9.70 asi në pjesën e parë për Sevilla, Rebic për të shënuar dhe Ronaldo për të gjetur rrjetën!

Së fundi, mos harroni se jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Udinese - Napoli me 0% grabujë dhe koeficient të shtuar!

Ne lamë pas një fundjavë të plotë, megjithatë e hëna është gjithashtu shumë interesante si për futbollin ashtu edhe për bastet! Dhe sigurisht, veprimi bëhet edhe më emocionues me të EkstremShtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr! Oferta * madje ka hyrë në fazën përfundimtare!

Tekst lidhje: Kthimi i parave * T ALL GJITHA muaj për të Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtatori Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Me interes të madh, pra, është programi i së hënës (20/09), me Napolin që po testohet në selinë e Udineses në Serie A dhe dëshiron të vazhdojë me një rezultat të ri pozitiv. Do t’ia dalë; E Udinese - Napoli ti e jeton me te 0% grabujë **, jetojnë Me kullim* dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: E hënë me shanse të rritura më Pamestoixima.gr!

Gjithashtu, për një ditë më shumë mund të gjeni shanse të zgjeruara Pamestoixima.gr! Më konkretisht, ka performanca e përmirësuar për rezultatin përfundimtar në Udinese - Napoli, ndërsa ju gjithashtu mund të luani me një treshe në performancë e shtuar (3.30), e cila përfshin mbi 1,5 golat e Barcelonës (Barcelona), mbi 1,5 golat e Napolit (Udinese - Napoli) dhe mbi 4,5 në cepin e Benfica (Benfica - Boavista).

Mos harroni, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

PAOK dhe derbi në Londër me 0% grabujë në Pamestoixima.gr

E diela e mbushur me futboll para nesh dhe siç pritej, ndeshjet e ligave të larta vjedhin shfaqjen në program! Dhe natyrisht, veprimi bëhet edhe më emocionues me të EkstremShtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: Kthimi i parave * T ALL GJITHA muaj për të Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtatori Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Të Dielën (19/09), PAOK testohet në Tripoli kundër Asteras dhe dëshiron të sakrifikojë pikat e fitores me çdo kusht, pasi vjen nga një fitore evropiane ndaj Lincoln, por në premierën e Superligës ata humbën në shtëpi nga PAS Giannina Me E Asteras Tripolis - PAOK ti e jeton me te 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: Asteras - PAOK dhe Tottenham - Chelsea me 0% grabu ** në Pamestoixima.gr!

Ndeshje shumë e madhe në Londër, me Tottenham për ta mirëpritur ChelseaMe Po jetoni derbin e së dielës (19/09) në Premier League 0% grabujë ** në rinovuar Pamestoixima.gr!

Sigurisht, sot (19/09) në Pamestoixima.gr do të gjeni koeficientë të shtuar për të dyja lojërat Asteras - PAOK dhe Tottenham - Chelsea, por edhe për ndeshjet e tjera të rëndësishme të ditës (19/09), si p.sh OFI - AEK dhe Lamia - Olympiacos që bien në sy në programin e Superligës.

Tekst lidhje: super Ligë me kthime të zgjeruara më Pamestoixima.gr!

Mos harroni, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

PAS Giannina - Panathinaikos me 0% grabujë në Pamestoixima.gr

Po hyjmë në një fundjavë plot me futboll, me ndeshjet e kampionateve më të larta evropiane që vjedhin - siç është logjike - shfaqjen! Dhe natyrisht, veprimi bëhet edhe më emocionues me të Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: Kthimi i parave * T ALL GJITHA muaj për të Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtatori Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Të shtunën (18/09), Panathinaikos testohet në Janinë kundër PAS -it vendas, në një ndeshje që të gjithë e presin me shumë interes (futboll dhe bast) pas rezultateve të suksesshme të dy kundërshtarëve në premierën e Superligës. E PAS Giannina - Panathinaikos ti e jeton me te 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: PAS Giannina - Panathinaikos me 0% grabu ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, sot (18/09) në Pamestoixima.gr do të gjeni shanse të rritura për të dy PAS Giannina - Panathinaikos, por edhe për ndeshjet e tjera të rëndësishme të ditës (18/09), si p.sh Liverpool - Crystal Palace, Inter - Bolonja, Burnley - Arsenal dhe Atletico Madrid - Athletic Bilbao.

Mos harroni, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Olympiacos dhe PAOK me koeficient të shtuar!

Java e Evropës vazhdon me ndeshjet e Ligës së Evropës dhe Konferencës, me skuadrat greke që gjithashtu hyjnë në lojë! Dhe natyrisht, veprimi bëhet edhe më emocionues me të Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst link: Rimbursim * GJITH MUAJ në Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtator në Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Në programin e saj E enjte (16/09) Lojrat e skuadrave greke bien në sy, me PAOK që po testohet në selinë e Lincoln për Konferencën League dhe Olympiakos pret Antwerpin në premierën e tij në grupet e Europa League. Në Pamestoixima.gr lojërat Lincoln - PAOK dhe Olympiacos - Antwerp ti jeton me 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe performanca e përmirësuar në rezultatin përfundimtar dhe në paroli!

Lidhja e tekstit: Olympiacos dhe PAOK me 0% grabu ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, në programin e së enjtes (15/09) ka akoma ndeshje shumë të rëndësishme për garat evropiane, me lojërat Galatasaray - Lazio, Eintracht Frankfurt - Fenerbahce, Rangers - Lyon dhe Leicester - Napoli duke vjedhur shfaqjen.

Të gjitha ndeshjet e tij Europa League dhe e tij Lidhja e Konferencave ju i jetoni ato më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Ndërtuesi i basteve *, Fitore Boost * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Rënia në rënie

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.