elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

"Më duhet kohë për të menduar"
EDITORIAL

"Më duhet kohë për të menduar"

Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate ka folur se si ndihet pas disfatës në finalen e Euro 2020.

Me humbjen e dhimbshme të penalltive nga Italia në finalen e EURO 2020 ende i freskët në mendjen e tij, Gareth Southgate ka deklaruar se nuk është ende gati të flasë për të ardhmen e tij në stolin e Anglisë.

Trajneri i "tre luanëve" shprehu dëshirën për të udhëhequr ekipin në Kupën e Botës të vitit të ardhshëm në Katar (gjithsesi ai ka një kontratë deri në fund të vitit 2022), por shpjegoi se ai nuk dëshiron të angazhohet më tej, duke mbrojtur projektin dhe vuri në dukje stabilitetin që ekipi kombëtar i Anglisë po tregon në kohën e vet.

"Unë nuk mendoj se është koha e duhur për të menduar për të. Ne duhet të kualifikohemi për në Katar. "Më duhet kohë për të menduar për EURO 2020 dhe për të pushuar," tha Southgate në një konferencë për shtyp një ditë pas finales së Wembley. "Të udhëheqësh vendin tënd në turne të tillë ka një kosto. Unë nuk dua të angazhohem më shumë sesa është e nevojshme. Nuk është çështje financiare. "Ndërsa gjërat tani qëndrojnë, unë do të doja ta merrja ekipin në Katar," shtoi federali anglez.

"Nëse doni të jeni të suksesshëm si skuadër, duhet të evoluoni vazhdimisht, të përmirësoheni dhe të arrini në fazat e fundit të turneut. "Këtë mëngjes ndjej sikur stomaku im është shkulur, por fakti që ne treguam disa shenja të para të stabilitetit - gjysmëfinalen e Kupës së Botës, finalen e EURO - duhet të jetë një hap në drejtimin e duhur," tha Southgate, i cili pranoi që e nesërmja e disfatës është e vështirë.

Sa i përket mesazheve raciste të urrejtjes të marra nga disa ndërkombëtarë britanikë përmes mediave sociale, Southgate i përshkroi ato si të papranueshme, ndërsa në të njëjtën kohë ai tha se ishte krenar për mbështetjen e shumicës dërrmuese të tifozëve anglezë.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

Mourinho: "Saka nuk duhet ta ketë të gjithë Anglinë në kurriz"

Jose Mourinho foli për përzgjedhjen e lojtarëve të ekipit kombëtar të Anglisë për penalltitë, duke e karakterizuar padrejtësisht një të ri si Saka për të ekzekutuar të fundit, duke theksuar se disa njerëz u fshehën ...

Trajneri i Romës foli për "talkSPORT" dhe theksoi: "difficultshtë e vështirë dhe e padrejtë të largohesh nga Saka i fundit. Tooshtë shumë për një fëmijë që të ketë të gjithë Anglinë në shpinë. Por nuk e di, kjo pyetje duhet t'i drejtohet Gareth Southgate, sepse nganjëherë këta lojtarë që duhet të jenë aty, me penallti, nuk janë sepse shmangin përgjegjësinë. Disa u fshehën ... ".

Portugezi gjithashtu tha: "Unë ndiej që Gareth është i sinqertë dhe mbrojtës ndaj lojtarëve të tij, kështu që ai nuk do të thotë asgjë që ai lojtar nuk donte të merrte një penallti. Ai nuk do t'i zbulojë ato. Ku ishte Rahim Sterling? Ku ishte Stones? Lu pra? Pse nuk qëndruan Henderson apo Walker në luftë? Shtë e vështirë për Rasford dhe Sancho të hyjnë dhe të marrin një penallti, pasi kanë prekur topin një herë. "Saka kishte fatin e vendit në shpinë, ishte shumë". 

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

Mancini me Premier League dhe euro

Mancini ka arritur diçka që askush tjetër nuk e ka bërë në të kaluarën.

Në punën e tij të parë në një ekip kombëtar, Roberto Mancini solli Euro në Itali, duke shkruar emrin e tij me shkronja të arta në historinë e "azurit".

Përveç kësaj, trajneri italian arriti diçka unike: Ai u bë trajneri i parë që mbajti Premier League dhe Kampionatin Evropian!

Votuesi 57-vjeçar ishte ngjitur në majë të Anglisë me Manchester City në 2012 dhe nëntë vjet më vonë u kthye në Ishull për të pushtuar atë të Evropës ...

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Chiellini e mrekullueshme: "Unë gjithashtu dua t'i kushtoj trofe Davide Astorit"

Italia u kthye në Romë me trofeun dhe Giorgio Chiellini nuk e harroi mikun e tij Davide Astori.

Italia mbizotëroi në penallti me 3-2 të Anglisë në penallti. Squadra Azzurri u kthye në Romë dhe në deklaratat e tij udhëheqësi i ekipit nuk harroi mikun e tij, Davide Astori, i cili vdiq papritur në Mars 2018.

Astori ishte një anëtar kryesor i ekipit kombëtar italian, udhëheqës i Fiorentinës dhe një mik i Giorgio Chiellini. Mbrojtësi 36-vjeçar në deklaratat e tij pas kthimit të misionit deklaroi:

"Z. President, unë dua të falënderoj ju dhe miliona tifozë italianë. Ne ia kushtojmë trofeut të gjithëve që na bënë të mos ndihemi vetëm në këtë udhëtim. Unë gjithashtu dua t’ia kushtoj trofeun Davide Astorit, ne do të dëshironim ta kishim me vete, ai është gjithmonë këtu në mendimet dhe zemrat e atyre që i njihnin.

Matteo Beretini javët e fundit (arriti në finalen e Wimbledon) na bëri të ëndërrojmë, ne inkurajonim njëri-tjetrin sikur të ishim shokë të ekipit. Mos u ndalni, kjo na bën të ndjehemi vëllezër, të gatshëm për gjithçka kur na fton atdheu ynë ”.

Surfbet.net (2000-2021): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Rasford kërkoi falje për humbjen e penalltisë së tij në finale.

Ai ishte një nga fatalistët e Anglisë. Goditja e dënimit ndaj Italisë u ndal në traversë, me "azurët" që festuan pak më vonë pushtimin e euros brenda "Wembley".

Marcus Rasford mendon përsëri dhe përsëri në atë moment, kur mbishkrimet në formën e tij në Wittington ranë viktima të vandalëve.

Vetëm disa orë më vonë, shprehjet vulgare që kishin “shtypur” një pjesë të tij, u mbuluan nga zemra, flamuj dhe shënime mbështetëse.

Vetë futbollisti ... kërkoi falje përmes rrjeteve sociale, ku edhe publikoi letra mbështetëse që mori nga fëmijët.

Ndër të tjera, ai shkroi se "një penallti ishte e vetmja gjë që u kërkua të kontribuoja. Unë marr një penallti në gjumë, pse jo? Skena "luan" pa ndalur në mendjen time dhe ndoshta nuk ka fjalë për të përshkruar se si ndihem. Finale, 55 vjet, një dënim, histori. Gjithë çka mund të them më vjen keq. Do të doja të kishte shkuar ndryshe. Për sa kohë që vazhdoj të kërkoj falje, dua të nderoj shokët e mi të skuadrës. Frashtë ndërtuar një vëllazëri që nuk prishet. Suksesi juaj është i imi, dështimi juaj është i njëjtë.

Mesazhet që mora sot ishin tepër pozitive dhe reagimi që pashë ndaj mbishkrimeve në Widington më bëri të marr mendje. Unë jam Marcus Rasford, 23 vjeç, një njeri i zi nga Widington dhe Widenso, South Manchester. "Edhe sikur të mos kisha asgjë tjetër, unë i kam këto".

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

De Atletico De Paul

Atletico Madrid njoftoi transferimin e De Paul nga Udinese.

Një kampion i Amerikës së Jugut, në kampion i Spanjës!

Atletico Madrid ka njoftuar blerjen e Rodrigo De Paul, i cili po largohet nga Italia dhe Udinese për pesë vjet për të luajtur përsëri në Gadishullin Iberik, duke u rikthyer pas dy vitesh në Valencia midis 2014 dhe 2016.

Mesfushori 27-vjeçar nënshkroi një kontratë pesë-vjeçare me "Rochiblancos", të cilët dyshohet se shpenzuan 35 milion euro për ta sjellë atë në Madrid.

Sezonin e kaluar, argjentinasi kishte nëntë gola dhe njëmbëdhjetë asistime në 38 paraqitje me "Friuliani".

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

United dhe Real arritën një marrëveshje për Varane

Rafael Varane pritet të vazhdojë karrierën e tij në Manchester United pasi anglezët duket se janë një frymë larg marrëveshjes përfundimtare me Real Madrid.

Sipas gazetës "Manchester Evening News", United dhe Real kanë arritur një marrëveshje për një shumë afër 35 milion paund në lidhje me transferimin e asit ndërkombëtar francez. 

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Ajo që mbetet është të gjesh seksionin "e artë" midis ekipit anglez dhe Varane, i cili fillimisht kërkoi një kontratë me 200.000 paund në javë, diçka që nuk u pranua dhe tani hoqi pretendimet e tyre në 180.000 paund. United, nga momenti që ranë dakord me Realin, nuk duket i vendosur për të humbur lojtarin, kështu që logjikisht një zgjidhje do të gjendet në financat e Varane gjithashtu. 

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 6273
- 6452 ditë më parë
 • Guru L -

  Ata e çojnë atë në vendin e parë

  13: 00 ** Rio Ave - Feirense: Të dy ekipet dolën të fortë me Rio Ave edhe më mirë, duke shënuar 16 gola kundër Feirense 7. - 1 -.

  14: 00 ** Esbjerg - Freeman Amager: Esbjerg vjen nga një fitore psikologjike, e para në kampionat. (3-10) gola me 4/4 humbje përveç Freeman Amager. Esbjerg Mbi 1.5 dhe - 1 -.

  14: 30 ** Ujqërit - Brentford: Fitorja jashtë në Watford la mënjanë 3 humbjet e Wolves. Brentford po merr radhë nga fillimi i kampionatit. - 1 -.

  ** Holstein Kiel - Hanover: 6/6 Mbi 2.5 Holstein Kiel me (7-13) gola, sjellje e keqe mbrojtëse nga Hannover me 10 gola pasivë në 6 ndeshje. Mbi 2.5

  Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

PAS Giannina - Panathinaikos me 0% grabujë në Pamestoixima.gr

Po hyjmë në një fundjavë plot me futboll, me ndeshjet e kampionateve më të larta evropiane që vjedhin - siç është logjike - shfaqjen! Dhe natyrisht, veprimi bëhet edhe më emocionues me të Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: Kthimi i parave * T ALL GJITHA muaj për të Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtatori Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Të shtunën (18/09), Panathinaikos testohet në Janinë kundër PAS -it vendas, në një ndeshje që të gjithë e presin me shumë interes (futboll dhe bast) pas rezultateve të suksesshme të dy kundërshtarëve në premierën e Superligës. E PAS Giannina - Panathinaikos ti e jeton me te 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: PAS Giannina - Panathinaikos me 0% grabu ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, sot (18/09) në Pamestoixima.gr do të gjeni shanse të rritura për të dy PAS Giannina - Panathinaikos, por edhe për ndeshjet e tjera të rëndësishme të ditës (18/09), si p.sh Liverpool - Crystal Palace, Inter - Bolonja, Burnley - Arsenal dhe Atletico Madrid - Athletic Bilbao.

Mos harroni, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Olympiacos dhe PAOK me koeficient të shtuar!

Java e Evropës vazhdon me ndeshjet e Ligës së Evropës dhe Konferencës, me skuadrat greke që gjithashtu hyjnë në lojë! Dhe natyrisht, veprimi bëhet edhe më emocionues me të Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst link: Rimbursim * GJITH MUAJ në Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtator në Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Në programin e saj E enjte (16/09) Lojrat e skuadrave greke bien në sy, me PAOK që po testohet në selinë e Lincoln për Konferencën League dhe Olympiakos pret Antwerpin në premierën e tij në grupet e Europa League. Në Pamestoixima.gr lojërat Lincoln - PAOK dhe Olympiacos - Antwerp ti jeton me 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe performanca e përmirësuar në rezultatin përfundimtar dhe në paroli!

Lidhja e tekstit: Olympiacos dhe PAOK me 0% grabu ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, në programin e së enjtes (15/09) ka akoma ndeshje shumë të rëndësishme për garat evropiane, me lojërat Galatasaray - Lazio, Eintracht Frankfurt - Fenerbahce, Rangers - Lyon dhe Leicester - Napoli duke vjedhur shfaqjen.

Të gjitha ndeshjet e tij Europa League dhe e tij Lidhja e Konferencave ju i jetoni ato më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Ndërtuesi i basteve *, Fitore Boost * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Inter - Real Madrid me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Faza e grupeve në Ligën e Kampionëve filloi me surpriza dhe programi të Mërkurën (15/09) pritet me interes edhe më të madh! Dhe sigurisht, aksioni bëhet edhe më emocionues me të Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst link: Rimbursim * GJITH MUAJ në Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtator në Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Ndeshja e Interit me Real Madridin është ajo që vjedh shfaqjen në programin e së Mërkurës 15/09, me parashikimin për fituesin përfundimtar që duket mjaft i rrezikshëm, pasi ndeshja është e paparashikueshme! Kush do të mbizotërojë në fund? Në Pamestoixima.gr ajo Inter - Real Madrid ti e jeton me te 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe performanca e përmirësuar në rezultatin përfundimtar dhe në paroli!

Tekst link: Inter - Real Madrid me 0% grabu ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, ka ende ndeshje shumë të rëndësishme në programin e së mërkurës (15/09), me Paris Saint-Germainin e Leo Messit që po testohet në Club Brugge, Manchester City pret Leipzig, Atletico luan me Porton në Madrid dhe Liverpool për t'u përballur me Milanin në shtëpi.

ajo Champions Ligë, kështu vazhdon, interesi i basteve arrin kulmin dhe nuk duhet ta harroni atë në rinovimin Pamestoixima.gr të gjitha ligat kryesore gjithashtu luajnë me të Bast Ndërtuesi *, Fitore Boost * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Barcelona - Bayern Munich me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Koha e madhe ka ardhur! Sentra sonte (14/09) në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve me aksionin duke u bërë edhe më emocionues me Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst link: Rimbursim * GJITH MUAJ në Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtator në Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Ndeshja mes Barcelonës dhe Bayern Munich është ajo që vjedh spektaklin në programin e së martës 14/09, me bavarezët që duken si favoritja e madhe dhe shanset e katalanasve të nisur! Kush do të mbizotërojë në fund? Në Pamestoixima.gr ajo Barcelona - Bayern Mynih ti e jeton me te 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe performanca e përmirësuar në rezultatin përfundimtar dhe në paroli!

Tekst link: Barcelona - Bayern Munich me 0% grabitje ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, ka ende ndeshje shumë të rëndësishme në programin e së martës (14/09), me Manchester United dhe Juventus që testohen jashtë shtëpisë kundër Young Boys dhe Malmo respektivisht, ndërsa Chelsea mirëpret Zenit.

ajo Champions League, kështu, fillon, interesi i basteve arrin kulmin dhe nuk duhet ta harroni atë në të rinovuar Pamestoixima.gr të gjitha ligat kryesore gjithashtu luajnë me të Ndërtuesi i basteve *, Fitore Boost * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Aris - OFI me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Tani kemi hyrë për mirë në sezonin 2021-22, pasi të gjitha ligat tashmë kanë bërë krosime dhe po përgatitemi edhe për grupet në garat kryesore evropiane! Sigurisht, aksioni është edhe më emocionues me Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst link: Rimbursim * GJITH MUAJ në Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtator në Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Pra, pak orë para se të hyjmë në një humor europian, Aris mirëpret OFI në ndeshjen që spikat nga programi i së hënës (13/09). Të dy kundërshtarët duan të hyjnë në Superligën e re me dorën e djathtë dhe dueli mes tyre pritet me shumë interes. Në Pamestoixima.gr ajo Aris - OFI ti e jeton me te 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe performanca e përmirësuar në rezultatin përfundimtar dhe në paroli!

Tekst link: Aris - OFI me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Mos harroni se në përtërirë Pamestoixima.gr të gjitha ligat kryesore gjithashtu luajnë me të Bast Ndërtuesi *, Fitore Boost * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Rënia në rënie

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.