elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

"Unë jam mirënjohës"
EDITORIAL

"Unë jam mirënjohës"

Deklaratat e Cristiano Ronaldos pas paraqitjes së shkëlqyeshme në ndeshjen midis Hungarisë dhe Portugalisë.

Cristiano Ronaldo është mirënjohës për ekipin portugez, pasi ata e ndihmuan atë në mënyrë të konsiderueshme për të shënuar dy nga tre golat kundër Hungarisë për Euro.

"E rëndësishme ishte të fitonim. Ishte një lojë e vështirë ndaj një kundërshtari që mbrohej shumë mirë dhe i jam mirënjohës skuadrës që më ndihmoi të shënoj dy gola dhe do të jem lojtari më i vlefshëm i ndeshjes.

"Ishte e nevojshme të fillohet me të drejtën sot për të marrë psikologji dhe tani është e nevojshme të vazhdohet në të njëjtën mënyrë, duke fituar ndeshjen tjetër," tha CR7.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Lojë Euro: 100.000 € në total çmimi i garantuar! Kushtet dhe rregullat | +21

Çdo ditë dhe një ofertë speciale për Evropianin! Kushtet dhe rregullat | +21

Deschamps: "Ne shpëtuam një tragjedi sot"

Didier Deschamps ishte i tërbuar pas përfundimit të ndeshjes në lidhje me incidentin e rëndë me aktivistin që u ul me parashutë në fushë, para fillimit të ndeshjes midis Francës dhe Gjermanisë.

Trajneri Federal i "trengjyrësh" iu referua incidentit dhe përshkroi momentet kur "pushtuesi" specifik ishte pranë stolit të ekipit francez: "Ne i shpëtuam një tragjedie sot. Ndërsa përpiqesha të mbrohesha, godita në stol. Nuk është asgjë serioze por mund të jetë ". 

I pyetur për incidentin, trajneri gjerman, Joachim Lev, i cili tha: "Ne dënojmë veprime të tilla, ato nuk janë të pranueshme. "Gjëra të tilla nuk duhet të ndodhin, mund të jetë më keq." 

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

Lev: "Ne nuk mund të shmangim kundërsulmet franceze"

Joachim Lev pranoi se Gjermania kishte një problem në mbrojtjen kundër Bape dhe Griezmann.

Trajneri Federal Francez tha pas përfundimit të ndeshjes dhe humbjes 1-0: "Ishte një ndeshje me intensitet të mjaftueshëm, ne i dhamë të gjitha në betejat personale, në vrapime. Ne nuk mund të shmangnim kundërsulmet franceze dhe të kufizonim Bape dhe Griezmann. Ne kemi nevojë për të përmirësuar efikasitetin tonë "ndërsa kur u pyet nëse ai do të ndërmarrë më shumë rreziqe me Portugalinë, ai tha:" Ne kemi luajtur me një mjet mbrojtës, kemi mjaft ... forcë në sulmin tonë. Ne duhet të mbrohemi mirë ". 

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

"Witsel tani është gati për të luajtur"

Në dispozicion të Roberto Martinez për ndeshjen e dytë të grupeve Euro do të jetë Axel Witsel.

Problemet janë zvogëluar për trajnerin federal belg, Roberto Martinez, pasi pasi Kevin de Bruyne dhe Axel Witsel do të jenë në dispozicion për ndeshjen e së enjtes (17/06) me Danimarkën në Kopenhagë.

Mesfushori i Dortmund kishte qenë jashtë fushe që nga janari i kaluar, me një këputje të pjesshme të tetivës së Akilit, por tani ai e ka lënë pas problemin dhe e ka vënë veten në dispozicion të ekipit teknik.

"Ai tani është gati të luajë. "Ai nuk ka frikë dhe mund të luftojë për disa minuta në fillim, në mënyrë që të fillojë të gjejë ritmin", theksoi të martën (15/06) në një konferencë shtypi, kreu i ekipit të fizioterapistit të Kombëtares belge, Leven Maesolk i cili kishte marrë përsipër Witsel në të gjithë fazën e restaurimit të tij.

"Vendimi për të luajtur Witsel në ndeshjen kundër Danimarkës ishte marrë shumë kohë më parë. Ai u bashkua me kampin e Kombëtares përpara lojtarëve të tjerë dhe ne e përgatitëm atë shumë mirë. "Trajneri tani do të vendosë pas trajnimit nëse do të luajë," shtoi mjeku i kombëtares belge, Gert Deklerk.

Surfbet.net (2000-2021): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

UEFA ka filluar një hetim mbi festimin e Arnautoviç

UEFA ka filluar një hetim për festimin e Marko Arnautovic në ndeshjen midis Austrisë dhe Maqedonisë Veriore.

UEFA, siç u njoftua sot, ka filluar një hetim për festimin e sulmuesit austriak, Marko Arnautovic, në ndeshjen kundër Maqedonisë së Veriut.

Maqedonia e Veriut nxiti UEFA të merrte parasysh reagimin e Arnaoutovic kur ai shënoi në minutën e 89-të për t'i dhënë fund fitores së Austrisë 3-1 të Dielën 13/6.

"Një inspektor etik dhe disiplinor është caktuar të hetojë incidentin që përfshin lojtarin Marko Arnautovic gjatë ndeshjes së Kampionatit Evropian 2020 midis ekipeve kombëtare të Austrisë dhe Maqedonisë Veriore në 13 qershor 2021," tha UEF në një deklaratë.

Arnautovic kërkoi falje të hënën për reagimin e tij ndaj tifozëve në Maqedoninë veriore, por mohoi të përdorte gjuhë raciste kundër tyre. Ai shkroi në një postim në Instagram: “Dua të them një gjë shumë qartë: Unë nuk jam racist. Unë kam miq në pothuajse çdo vend dhe mbështes diversitetin. "Kushdo që më njeh e di atë."

Federata e Maqedonisë Veriore njoftoi se Arnautovic po i drejtohej Gianni Alioskit, i cili ka rrënjë shqiptare. "Problemi është se pasi ai shënoi golin, ai më tha diçka dhe UEFA ka videot. "Isshtë e vështirë për mua të përsëris atë që tha ai," tha Alioski.

"Ne jemi gjithmonë kundër nacionalizmit, diskriminimit dhe të gjitha formave të tjera të fyerjeve dhe shpërthimeve që nuk janë në frymën e futbollit dhe vlerave të tij," tha federata e Maqedonisë Veriore.

Novibet: "Evropiani nuk është i mundur pa grekë. (21+) »

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

Mediat britanike flasin për marrëveshjen tre-vjeçare të Rui Patricio me Romën.

Në momentin kur Rui Patricio po luan si një lojtar kryesor në ndeshjen midis Portugalisë dhe Hungarisë për Euro, thashethemet dhe raportet për të ardhmen e tij dhe Romës ishin në zjarr.

Sipas tyre, portieri Portugez thuhet se më në fund ka arritur një marrëveshje me Romën për të vazhduar karrierën e tij atje, ndërsa menaxheri Jorge Mendes është duke punuar në detaje për të zgjidhur marrëveshjen në pritje midis ekipit italian. Dhe Wolves.

Në mënyrë të veçantë, ata pretendojnë se Rui Patricio tha "po" në bashkëpunim për një periudhë tre vjeçare, pa zbuluar detaje të tjera të marrëveshjes.

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

Kapaciteti i stadiumit Liverpool do të rritet me rreth 7.000 vende.

Liverpool pritet të ketë një vend edhe më të nxehtë nga vera e 2023, pasi mori "dritën jeshile" nga Autoriteti Komunal për të rritur kapacitetin e "Anfield" me 7.000 vende.

Konkretisht, pas punimeve që do të bëhen në stadiumin historik të "të kuqve", tribunat do të zgjerohen dhe tani do të jenë në gjendje të akomodojnë 61.000 tifozë.

Kështu, "Anfield" do të bëhet një nga tre stadiumet më të mëdhenj në Premier League, për nga kapaciteti.

Projekti i përgjithshëm pritet të kushtojë milion 60 milion dhe do të përfundojë në 18 muaj.

Përtej kësaj, njerëzit e Liverpoolit synojnë të instalojnë shina speciale në dy portat e stadiumit dhe në një total prej 7.800 vendesh në mënyrë që të sigurojnë siguri më të madhe për tifozët e tij.

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Higuain: "Në fillim, kur erdha për herë të parë, mendova se do të hyja në fushë dhe do të luaja me një cigare në gojë!"

Gonzalo Higuain pohoi se ai mendonte se gjërat do të relaksoheshin mjaft në MLS, megjithatë ai gjeti një kampionat të fortë, të cilin nuk e priste!

Në vitet e fundit, MLS është bërë, për të mos thënë asgjë tjetër, një destinacion tërheqës për shumë super yje që garojnë në kampionatet evropiane. Sigurisht që financat janë ato që sjellin shumë lojtarë në SH.B.A. pasi paratë rrjedhin me bollëk në klubet e tyre të MLS. Shembulli i fundit është Higuain!

Gonzalo Higuain është një nga futbollistët që vendosën të largohen nga Evropa dhe të udhëtojnë në SHBA! Sulmuesi argjentinas u largua nga Juventusi dhe mori një transferim në Inter Miami, i cili i ofroi para të çmendura për ta joshur dhe më në fund arriti të merrte përgjigjen e tij pozitive.

Këtë vit ai tashmë ka shënuar 4 gola në 7 paraqitje, në mos asgjë tjetër ... statistika të mira për asin 33-vjeçar. Sidoqoftë, siç deklaroi ai, ai nuk e priste që MLS të ishte një kampionat kaq i fortë!

Në vend të kësaj ai mendoi se do të shkonte me pushime në SH.B.A. dhe parashikimi i tij nuk u konfirmua.

Konkretisht, Gonzalo Higuain bëri një deklaratë magjike! Argjentinasi pretendoi se ai mendonte se do të luante me një cigare në gojë, ndërsa nuk hezitoi të krahasonte kampionatin MLS me atë të Serisë A! Kjo mund të jetë tërhequr pak

"Isshtë një kampionat shumë i vështirë dhe i vështirë. Mund të them se është mjaft e ngjashme me kampionatin italian dhe futbollin italian. "Në fillim, kur erdha për herë të parë, mendova se do të hyja në fushë dhe do të luaja me një cigare në gojën time!", Tha sulmuesi argjentinas i Inter Miami!

Sidoqoftë, deri më tani ai po ecën jashtëzakonisht mirë dhe gjithçka tregon se ai do të "zërë rrënjë" në kampionatin MLS për disa vite!

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 10214
- 9615 ditë më parë
  • Guru L -

    4/4 fitore brenda Coventry, 4/4 humbje jashtë Peterborough

    19: 00 ** Usti Nand Lambem - Brno: (Republika Çeke | FNL) Fitorja pas 6 ndeshjeve për Usti Nant Lambem. Rekordi i 6 fitoreve, 1 barazimit dhe 1 humbjes e sjell Brno -n në krye. - 2 -.

    ** Vitezh Lodz - Skra Cestochova: (Polonia | I Liga) 5/5 fitore në shtëpi nga Vitevz Lodz me (14-3) gola. Skra Cestochova është mediokër me një gol të vështirë. Vitzev Lodz Mbi 1.5 dhe - 1 -.

    Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Aris - Panathinaikos me 0% grabujë dhe koeficient të shtuar!

Aksioni në ligat kryesore të Evropës vazhdon me shumë interes! Ndeshja e vaksinave në Superligë, ndërsa kemi ndeshje të rëndësishme edhe në Spanjë - Itali! Sigurisht, veprimi bëhet edhe më emocionues me EkstremShtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr! Oferta * madje ka hyrë në fazën përfundimtare!

Tekst lidhje: Kthimi i parave * T ALL GJITHA muaj për të Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtatori Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Në programin e së mërkurës (22/09) spikatin ndeshjet e kampionatit grek, me sytë që bien kryesisht në ndeshjen mes Aris dhe Panathinaikos. Ekipet që vijnë nga humbjet dhe duan me çdo kusht të kthehen në rezultate pozitive! E Aris - Panathinaikos ti e jeton me te 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: Aris - Panathinaikos me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Gjithashtu, për një ditë më shumë mund të gjeni shanse të zgjeruara Pamestoixima.gr! Më konkretisht, ka performanca e përmirësuar për rezultatin përfundimtar në Aris - Panathinaikos, ndërsa mund të luani me të dy treshet e zgjeruara. Më konkretisht, në 11.00 Panathinaikos mbi 1,5 gola, Tikinio për të shënuar dhe PAOK mbi 4,5 kënde, ndërsa në 9.70 asi në pjesën e parë për Sevilla, Rebic për të shënuar dhe Ronaldo për të gjetur rrjetën!

Së fundi, mos harroni se jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Udinese - Napoli me 0% grabujë dhe koeficient të shtuar!

Ne lamë pas një fundjavë të plotë, megjithatë e hëna është gjithashtu shumë interesante si për futbollin ashtu edhe për bastet! Dhe sigurisht, veprimi bëhet edhe më emocionues me të EkstremShtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr! Oferta * madje ka hyrë në fazën përfundimtare!

Tekst lidhje: Kthimi i parave * T ALL GJITHA muaj për të Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtatori Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Me interes të madh, pra, është programi i së hënës (20/09), me Napolin që po testohet në selinë e Udineses në Serie A dhe dëshiron të vazhdojë me një rezultat të ri pozitiv. Do t’ia dalë; E Udinese - Napoli ti e jeton me te 0% grabujë **, jetojnë Me kullim* dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: E hënë me shanse të rritura më Pamestoixima.gr!

Gjithashtu, për një ditë më shumë mund të gjeni shanse të zgjeruara Pamestoixima.gr! Më konkretisht, ka performanca e përmirësuar për rezultatin përfundimtar në Udinese - Napoli, ndërsa ju gjithashtu mund të luani me një treshe në performancë e shtuar (3.30), e cila përfshin mbi 1,5 golat e Barcelonës (Barcelona), mbi 1,5 golat e Napolit (Udinese - Napoli) dhe mbi 4,5 në cepin e Benfica (Benfica - Boavista).

Mos harroni, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

PAOK dhe derbi në Londër me 0% grabujë në Pamestoixima.gr

E diela e mbushur me futboll para nesh dhe siç pritej, ndeshjet e ligave të larta vjedhin shfaqjen në program! Dhe natyrisht, veprimi bëhet edhe më emocionues me të EkstremShtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: Kthimi i parave * T ALL GJITHA muaj për të Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtatori Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Të Dielën (19/09), PAOK testohet në Tripoli kundër Asteras dhe dëshiron të sakrifikojë pikat e fitores me çdo kusht, pasi vjen nga një fitore evropiane ndaj Lincoln, por në premierën e Superligës ata humbën në shtëpi nga PAS Giannina Me E Asteras Tripolis - PAOK ti e jeton me te 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: Asteras - PAOK dhe Tottenham - Chelsea me 0% grabu ** në Pamestoixima.gr!

Ndeshje shumë e madhe në Londër, me Tottenham për ta mirëpritur ChelseaMe Po jetoni derbin e së dielës (19/09) në Premier League 0% grabujë ** në rinovuar Pamestoixima.gr!

Sigurisht, sot (19/09) në Pamestoixima.gr do të gjeni koeficientë të shtuar për të dyja lojërat Asteras - PAOK dhe Tottenham - Chelsea, por edhe për ndeshjet e tjera të rëndësishme të ditës (19/09), si p.sh OFI - AEK dhe Lamia - Olympiacos që bien në sy në programin e Superligës.

Tekst lidhje: super Ligë me kthime të zgjeruara më Pamestoixima.gr!

Mos harroni, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

PAS Giannina - Panathinaikos me 0% grabujë në Pamestoixima.gr

Po hyjmë në një fundjavë plot me futboll, me ndeshjet e kampionateve më të larta evropiane që vjedhin - siç është logjike - shfaqjen! Dhe natyrisht, veprimi bëhet edhe më emocionues me të Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: Kthimi i parave * T ALL GJITHA muaj për të Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtatori Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Të shtunën (18/09), Panathinaikos testohet në Janinë kundër PAS -it vendas, në një ndeshje që të gjithë e presin me shumë interes (futboll dhe bast) pas rezultateve të suksesshme të dy kundërshtarëve në premierën e Superligës. E PAS Giannina - Panathinaikos ti e jeton me te 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: PAS Giannina - Panathinaikos me 0% grabu ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, sot (18/09) në Pamestoixima.gr do të gjeni shanse të rritura për të dy PAS Giannina - Panathinaikos, por edhe për ndeshjet e tjera të rëndësishme të ditës (18/09), si p.sh Liverpool - Crystal Palace, Inter - Bolonja, Burnley - Arsenal dhe Atletico Madrid - Athletic Bilbao.

Mos harroni, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Olympiacos dhe PAOK me koeficient të shtuar!

Java e Evropës vazhdon me ndeshjet e Ligës së Evropës dhe Konferencës, me skuadrat greke që gjithashtu hyjnë në lojë! Dhe natyrisht, veprimi bëhet edhe më emocionues me të Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst link: Rimbursim * GJITH MUAJ në Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtator në Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Në programin e saj E enjte (16/09) Lojrat e skuadrave greke bien në sy, me PAOK që po testohet në selinë e Lincoln për Konferencën League dhe Olympiakos pret Antwerpin në premierën e tij në grupet e Europa League. Në Pamestoixima.gr lojërat Lincoln - PAOK dhe Olympiacos - Antwerp ti jeton me 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe performanca e përmirësuar në rezultatin përfundimtar dhe në paroli!

Lidhja e tekstit: Olympiacos dhe PAOK me 0% grabu ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, në programin e së enjtes (15/09) ka akoma ndeshje shumë të rëndësishme për garat evropiane, me lojërat Galatasaray - Lazio, Eintracht Frankfurt - Fenerbahce, Rangers - Lyon dhe Leicester - Napoli duke vjedhur shfaqjen.

Të gjitha ndeshjet e tij Europa League dhe e tij Lidhja e Konferencave ju i jetoni ato më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Ndërtuesi i basteve *, Fitore Boost * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Rënia në rënie

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.