elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fondi (4.60) nga Guru L

Ν Kevin De Bruyne nuk do të luajë në ndeshjen e parë të kombëtares belge kundër Rusisë.

Kevin De Bruyne është jashtë premierës së Euro 2020! Mesfushori 29-vjeçar ende nuk e ka kapërcyer problemin e dëmtimit që pësoi në finalen e Ligës së Kampionëve midis Chelsea dhe Manchester City dhe trajneri i ekipit kombëtar, Roberto Martinez, e la atë jashtë premierës.

De Bruyne është normalisht në mision, por nuk është stërvitur me Belgjikën deri më tani.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Bastet afatgjata me shanse të zgjeruara në Evropian! Kushtet dhe kushtet | +21

104 gola në 175 paraqitje Ronaldo

Me golin që shënoi në fitoren 4-0 ndaj Izraelit, Ronaldo zvogëloi distancën nga rekordmeni, Ali Daei.

Cristiano Ronaldo dikur shënoi në ndeshjen miqësore midis Portugalisë dhe Izraelit, duke arritur kështu 104 gola në 175 paraqitje me kombëtaren e vendlindjes së tij.

CR7 tani është vetëm pesë pikë larg Ali Daye, i cili është rekordmeni absolut në ekipet kombëtare të meshkujve.

Sulmuesi iranian kishte shënuar 109 herë në 149 ndeshje me ekipin kombëtar të vendit të tij midis 1993 dhe 2006, një numër që askush nuk e ka arritur ende. Sidoqoftë, Ronaldo është afër dhe dihet që ai nuk i lë rekordet aq lehtë ...

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

Karim Benzema normalisht do të luajë në Euro me kombëtaren franceze.

Të gjitha të mirat me Karim Benzema! Sulmuesi 33-vjeçar ishte pak i shqetësuar për trajnerin Didier Deschamps, kur në ndeshjen miqësore me Lituaninë ai kërkoi të largohej nga ndeshja, pasi goditi gjurin.

Sipas mediave franceze, megjithatë, Benzema do të kthehet me shpejtësi të plotë në 2-3 ditët e ardhshme dhe do të jetë gati për premierën e turneut kundër Gjermanisë.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Lev: "Ne e dimë se si ata luajnë dhe megjithatë është pothuajse e pamundur të merremi me të"

Joachim Lev e di shumë mirë që Gjermania do të ketë një detyrë shumë të vështirë në premierën e saj në Euro kundër Francës.

Aventura e Gjermanisë në Euro fillon më 15 qershor kundër Francës në Mynih dhe Joachim Lev është i vetëdijshëm për shkallën e vështirësisë që do të ketë premiera për ekipin e tij.

"Të gjithë e dinë që duhet të jemi gati menjëherë. Ne e njohim shumë mirë Francën, është ekipi në botë që i përshtatet më së miri kundërshtarit të saj. Ne e dimë se si luajnë ata dhe megjithatë është pothuajse e pamundur të merremi me të, sepse është jashtëzakonisht fleksibël. Ka lojtarë të pabesueshëm. "Ata janë jashtëzakonisht të fortë dhe është shumë e vështirë t'i ndalosh ato," tha trajneri federal gjerman.

"Një mbrojtje solide do të jetë një parakusht. Nëse nuk e kemi, do të kemi probleme dhe francezët dhe portugezët do të përfitojnë prej tij. Ju nuk mund të bëni keq kundër tyre. "Nëse përqendrimi juaj nuk është vazhdimisht në kulmin e tij, ai do të shfrytëzohet pa pushim," tha ai.

Surfbet.net (2000-2021): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Fonseca në Tottenham

Paulo Fonseca është në negociata të avancuara me Tottenham për të marrë drejtimin e tij teknik.

Udhëheqja teknike e Tottenhamit merret nga Paulo Fonseca! Trajneri portugez është në negociata të avancuara me "spurs" dhe pritet të ulet në stolin e tyre nga sezoni i ri.

Kontrata midis dy palëve pritet të zgjasë për tre vjet, me Fonseca që gjen një ekip menjëherë pas largimit të tij nga Roma. Stoli i Tottenham mbeti i lirë deri më sot, pasi nuk u arrit asnjë marrëveshje në diskutimet me Antonio Conte, por trajneri 48-vjeçar Portugez përfundimisht do të jetë i zgjedhuri.

Përveç Fonseca, Tottenham pritet të bëjë edhe Fabio Paratici, i cili dha dorëheqjen disa ditë më parë nga pozicioni i drejtorit sportiv që mbajti në Juventus.

Novibet: "Evropiani nuk është i mundur pa grekë. (21+) »

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

Lautaro Martines hedh poshtë propozimin e Nerazzurrit

Agjenti i Lautaro Martinez konfirmoi se klienti i tij refuzoi ofertën e rinovimit që i ishte bërë nga Interi.

Kontrata e Lautaro Martinez në Inter mund të jetë e vlefshme edhe për dy vjet, por kampionët italianë dëshironin të zgjasnin bashkëpunimin e tyre me Argjentinasin. Ai, megjithatë, i hodhi ata ... të pavlefshëm!

Agjenti i futbollistit konfirmoi se klienti i tij hodhi poshtë ofertën e Nerazzurrëve, duke thënë se "ne u thamë atyre se jemi të kënaqur me marrëveshjen ekzistuese".

Përveç kësaj, Alejandro Camano komentoi klauzolën e Argjentinës (111 milion euro), duke theksuar se "ajo është shumë e lartë. Të gjithë kanë çmimin e tyre dhe, megjithëse Interi nuk thotë për shitje, ne do të duhet të shohim se çfarë do të ndodhë me kalimin e kohës. Sa për Barcelonën, kush nuk do të donte të luante atje? Shtë një nga skuadrat më të mëdha në botë. Sidoqoftë, askush nuk na ka thirrur nga atje, prandaj tani për tani nuk po e mendojmë ”.

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

"Dy miliardë paund për të blerë Arsenalin"

Sipas Sky Sports, miliarderi suedez Daniel Ek synon të paraqesë një ofertë prej dy miliardë paund për të marrë shumicën e aksioneve në Arsenal!

Skuadra më e shtrenjtë e futbollit në histori dëshiron ta bëjë Daniel Ek, i cili e ka marrë çështjen e Arsenalit më shumë se të nxehtë! Manjati suedez dhe pronari i Sportify sipas Sky Sports është gati të paguajë një ofertë të re që do të arrijë dy miliard paund për të marrë nga Stan Kroenke pjesën më të madhe të aksioneve të tij të preferuar Arsenal!

Oferta e tij e parë prej 1,8 miliardë dollarësh u refuzua, por Ek, ​​i cili ka në krah të tij lavdi të mëdha për klubin si Arsene Wenger, Thierry Henry dhe Dennis Bergkamp, ​​nuk e vendos atë, duke rritur presionin në anën e tanishme administrata. e cila është një leckë e kuqe për tifozët e topit!

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Ancelotti dëshiron Ramos

Carlo Ancelotti po bën përpjekjet e tij për të mbajtur Sergio Ramos në Real Madrid.

E ardhmja e Sergio Ramos është ende e pasigurt, pasi mbrojtësi qendror spanjoll nuk ka rënë dakord ende për të nënshkruar një kontratë të re me Real Madrid, pasi ata trokasin në derë nga jashtë.

Sipas mediave italiane dhe autorizuesit Fabrizio Romano, Carlo Ancelotti ka marrë përsipër çështjen dhe po përpiqet të mbajë ndaluesin 34-vjeçar në Mbretëreshë. Sipas gazetarit italian, Ancelotti ka qenë në kontakt me Spanjollin gjatë ditëve të fundit dhe po përpiqet të ndryshojë mendje dhe ta bindë atë për të vazhduar karrierën e tij në Madrid.

Vetë Ramos thuhet se ka sqaruar se ai nuk do të nënshkruajë një kontratë një vjeçare, me topin tani në duart e Florentino Perez.

Një nga shënjestrat e Juan Laporta është Ilkay Gudogan.

Barcelona thuhet se ka kontakte me skuadrën e Ilkay Gudogan për një transferim të mundshëm.

Barcelona ka hyrë në tregun e transferimeve në mënyrë dinamike, pasi "blaugrana" tashmë ka njoftuar Sergio Aguero dhe Eric Garcia, ndërsa ata janë një frymë larg marrëveshjes përfundimtare me Memphis Depay.

Sipas Medias Italiane dhe autorizuesit Fabrizio Romano, Barcelona nuk dëshiron të ndalet këtu, pasi dëshiron të vazhdojë me lëvizje të tjera transferimi. Sipas gazetarit italian, një nga shënjestrat e Juan Laporta është Ilkay Gudogan.

Në fakt, "blaugrana" tashmë ka bërë kontaktet e tyre të para - njohjen me palën e medias gjermane në mënyrë që të zbulojnë qëllimet e tij, përpara se t'i bëhet një propozim Manchester City.

Ruben Semedo kthehet në ballë për Porton

Sergio Conceiçοo u kërkoi njerëzve të Portos të merrnin Ruben Semedo.

Ruben Semedo kthehet në ballë për Porton! Sipas "abola", trajneri i "dragonjve" Sergio Conceiçοo u kërkoi njerëzve të skuadrës që t'i sillnin ndaluesin e Olympiakos.

Sipas artikullit, Olympiacos kishte kërkuar shumën prej 15 milion eurosh verën e kaluar për të lënë Semedo të largohej, por kjo pritet të bjerë këtë vit në një shumë që do të jetë e mundur për Porto.

Semedo është një zgjedhje personale e Sergio Conceiç .o, i cili beson se ndaluesi portugez mund të jetë lider në mbrojtjen e Portos për vitet e ardhshme. Në të njëjtën kohë, i referohet legjislacionit të posaçëm që ekziston në vend për punëtorët Portugezë, i cili ul ndjeshëm taksimin dhe do të jetë në të mirë të futbollistit.

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 4202
- 3989 ditë më parë
 • Guru L -

  Në zakonet e Squadra Azzurra.

  19:00 ** Itali - Uells: (Romë) Italia vazhdon me të dhënat e saj me 2 fitore me një numër të barabartë të tresheve në turne. Ai tani vjen nga 10 fitore pa pësuar gol, me një rekord prej 24 fitoreve dhe 5 barazimeve me (80-7) gola në 29 ndeshjet e fundit. Nga ana tjetër, Uellsi mbizotëroi në mënyrë të drejtë (0-2) ndaj Turqisë, duke pasur tani 4 pikë në grup. Mbi zakonet e Squadra Azzurra. Itali Mbi 1.5, në total Mbi 2.5, për të shënuar Imobile. - 1 -.

  Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

  19:00 ** Zvicër - Turqi: (Baku) Me dobësi të forta, Turqia, në rrethana dhe kundër Uellsit, ku zhgënjeu me praninë e saj. Zvicra tregoi rezultate të mira në ndeshjen e parë kundër Uellsit, ndërsa në ndeshjen e dytë ka vështirësi objektive ndaj Italisë. Zvicër Mbi 1.5, në total Mbi 2.5, por Empolo shënon. - 1 -.

  Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Euro Zonë me super oferta dhe Euro Lojë me 100.000 € çmim të garantuar!

Ky Evropian kalon nëpër Pamestoixima.gr. ajo Euro lojë *** vazhdon dhe ju ofron përvojën përfundimtare falas. me Çmim i garantuar prej 100.000 €, ju mblidhni pikë duke iu përgjigjur pyetjeve të thjeshta në lidhje me Evropianin! Çdo ditë dhe një pyetje deri në fund të ngjarjes dhe ju mund të jeni me fat!

Plus, ju mund të shijoni lojërat e sotme Zvicër - Turqi dhe Itali - Uells me:

 • 0% grabujë**
 • PARA Prapa
 • 2-0 & PEDRFUNDUAR
 • REZULTATI 3
 • FITOJNIC FITORIN

Akoma në Euro Zona do të gjeni një kalendar super të ofertave me një ofertë speciale * çdo ditë!

* Kushtet dhe afatet zbatohen.
** E vlefshme për "Rezultatin Final" dhe para fillimit të ndeshjes.
** Pjesëmarrja në veprim është falas dhe nuk kërkohet asnjë pjesëmarrje në lojërat e fatit.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Super ofertë në Eurozonën e sotme!

Ky Evropian po kalon Zonën e tij Euro Pamestoixima.gr! me kalendari i ofertës * dhe oferta fikse * për të gjitha ndeshjet e turneut. A do të mbeteni thjesht një spektator? Përveç kësaj, me euro Statistika keni në duar gjithçka që ju nevojitet: program, rezultate, lista, statistika për t'u informuar plotësisht për ngjarjen e këtij viti.

Tre ndeshjet aktuale Suedi - Sllovaki, Kroaci - Republikë Çeke dhe Angli - Skoci mund të shijohen me:

 • 0% grabujë**
 • PARA Prapa
 • 2-0 & PEDRFUNDUAR
 • REZULTATI 3
 • FITOJNIC FITORIN

E sotmja euro Zona është e veçantë! Një super ofertë * ju pret në Luftën Civile Britanike - Skoci nga Pamestoixima.gr. Sepse këtu ne i japim vlerë lojës tuaj dhe asaj evropiane.

Mos harroni se euro Lojë *** është këtu me një çmim të garantuar prej 100.000 €! Ju mbledh pikë duke iu përgjigjur pyetjeve të thjeshta në lidhje me të përditshmen evropiane. Çdo përgjigje e saktë ju afron me çmimin e madh. Në çfarë pozicioni do të përfundoni? Hyni edhe ju euro Lojë dhe jetoni përvojën e fundit evropiane!

* Kushtet dhe afatet zbatohen.
** E vlefshme për "Rezultatin Final" dhe para fillimit të ndeshjes.
*** Pjesëmarrja në veprim është falas dhe nuk kërkohet asnjë pjesëmarrje në lojërat e fatit.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Kalendari dhe ofertat ditore në të gjitha ndeshjet EURO!

Ky Evropian po kalon Zonën e tij Euro Pamestoixima.gr! Me një kalendar ofertash * dhe oferta fikse * për të gjitha ndeshjet e turneut. A do të mbeteni thjesht një spektator? Përveç kësaj, ju mund t'i shihni ato euro Statistikat me orarin, vlerësimet, listat, statistikat për tu informuar plotësisht për këtë vit Euro!

Shijoni tre ndeshjet aktuale Ukrainë - Maqedonia Veriore, Danimarka - Belgjika dhe Hollanda - Austria me:

 • 0% grabujë**
 • PARA Prapa
 • 2-0 & PEDRFUNDUAR
 • REZULTATI 3
 • FITOJNIC FITORIN

ajo euro Lojë *** është këtu me një çmim të garantuar prej 100.000 €! Çdo ditë dhe një pyetje e thjeshtë në lidhje me Evropianin. Me çdo përgjigje të saktë ju mblidhni pikë dhe shkoni në renditje. Në çfarë pozicioni do të përfundoni? Hyni edhe ju euro Lojë dhe jetoni përvojën e fundit evropiane!

* Kushtet dhe afatet zbatohen.
** E vlefshme për "Rezultatin Final" dhe para fillimit të ndeshjes.
*** Pjesëmarrja në veprim është falas dhe nuk kërkohet asnjë pjesëmarrje në lojërat e fatit.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Francë - Gjermani me 0%, Kthimi i Parave në VAR, blerjet 2-0 & 500+ përfunduan!

Ky Evropian kalon nëpër Pamestoixima.gr. Euro Game *** është këtu me një çmim të garantuar prej 100.000 €! Ju mblidhni pikë duke iu përgjigjur pyetjeve të thjeshta në lidhje me Evropianin! Çdo ditë dhe një pyetje deri në fund të ngjarjes ... secila përgjigje ju afron çmim i madh prej 100.000 €! Hyni edhe ju Euro Game dhe jetoni përvojën e fundit Evropiane!

ajo Euro Game nuk kërkon pjesëmarrje në lojëra dhe është plotësisht falas për të gjithë!

Gëzoni tre ndeshjet aktuale Hungari - Portugali dhe Francë - Gjermani me:

 • 0% grabujë**
 • PARA Prapa
 • 2-0 & PEDRFUNDUAR
 • REZULTATI 3
 • FITOJNIC FITORIN

Edhe në "kalendarin e tij të ofertave" Zonën Euro do ta gjeni çdo ditë nga një ofertë speciale *!

* Kushtet dhe afatet zbatohen.
** E vlefshme për "Rezultatin Final" dhe para fillimit të ndeshjes.
*** Pjesëmarrja në veprim është falas dhe nuk kërkohet asnjë pjesëmarrje në lojërat e fatit.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Të gjitha ndeshjet Euro me 0%, Kthimi i Parave në VAR, blerjet 2-0 & 500+ kanë mbaruar!

Ky Evropian kalon nëpër Pamestoixima.gr. euro Game * është këtu me një çmim të garantuar prej 100.000 €! Ju mblidhni pikë duke iu përgjigjur pyetjeve të thjeshta në lidhje me Evropianin! Çdo ditë dhe një pyetje deri në fund të ngjarjes ... secila përgjigje ju afron çmim i madh prej 100.000 €!

Hyni edhe ju euro Lojë dhe jetoni përvojën e fundit evropiane! euro Loja nuk kërkon pjesëmarrje në lojëra dhe është plotësisht falas për të gjithë!

Orari i sotëm përfshin si zakonisht 3 ndeshje, me fillimin e parë në orën 16:00 (Skoci - Republika Çeke). Në orën 19:00 Poloni - Sllovaki dhe ndeshja në mbrëmje në orën 22:00 ndërmjet Spanjës - Suedisë! Të tre ndeshjet luhen në Pamestoixima.gr me shume oferta **:

 • 0% grabujë***
 • PARA Prapa
 • 2-0 & PEDRFUNDUAR
 • REZULTATI 3
 • FITOJNIC FITORIN
 • 500+ tregje bastesh

Mos harroni se euro Zona është në ekranin tuaj çdo ditë! Çdo ditë dhe një Oferta speciale * po ju pret në "kalendarin e ofertave"!

* Pjesëmarrja në veprim është falas dhe nuk kërkohet asnjë pjesëmarrje në lojërat e fatit.
* Kushtet dhe afatet zbatohen.
*** E vlefshme për "Rezultatin Final" dhe para fillimit të ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Rënia në rënie

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.