elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Të paktën milion 150 milion
EDITORIAL

Të paktën milion 150 milion

Fondi (4.90) nga Guru L

Tottenham nuk janë të gatshëm ta shesin Harry Kane lirë, me çmimin e sulmuesit anglez që është ... koprrac.

Sulmuesi i Tottenhamit Harry Kane ka shprehur dëshirën të largohet nga klubi londinez në verë dhe të provojë fatin e tij në një klub tjetër.

Sipas gazetës britanike "The Sun", "gjelët" vendosën të plotësonin dëshirën e drejtuesit të kombëtares së Anglisë, por me një kusht.

Sipas artikullit, presidenti i "nxitjeve", Daniel Livy, dëshiron të paktën 150 milion paund ose, përndryshe, 174,5 milion euro, në mënyrë që të lejojë Kane të largohet.

Tottenham nuk dëshiron të humbasë asetin e tij më të shtrenjtë dhe kështu çdo skuadër që dëshiron ta bëjë atë do të duhet ta fusë dorën mjaft thellë në xhepin e saj.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Bastet afatgjata me shanse të zgjeruara në Evropian! Kushtet dhe kushtet | +21

Didier Deschamps u shfaq qetësues për Benzema

Deschamps u shfaq i qetë për dëmtimin e Benzema, duke thënë se ai u zëvendësua kryesisht si një masë paraprake.

Miqtë e ekipit kombëtar të Francës ... ngriu në imazhin e Karim Benzema duke u larguar me një problem dëmtimi gjatë miqësore me Bullgarinë, megjithatë Didier Deschamps u shfaq qetësues.

"Ai mori një goditje," shpjegoi trajneri federal, i cili theksoi se "ai goditi vetëm mbi gju. Ne e zëvendësuam atë sepse nuk donim të rrezikonim. Stafi mjekësor është në anën e tij ".

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

Ebape: "Nuk mund të krahasohem me të"

Sulmuesi francez foli me shumë respekt për superyllin portugez.

Cristiano Ronaldo është një idhull për shumë futbollistë dhe mes tyre është edhe Killian Ebape. Në një intervistë për gazetën gjermane "Bild", sulmuesi francez foli, ndër të tjera, për super yllin portugez, kur u pyet për të.

"Ai ka bërë kaq shumë gjëra në futboll, nuk do të ishte mirë të bënte krahasime. Kam mësuar shumë prej tij vetëm duke e parë. Padyshim që unë nuk jam në nivelin që ai është. Cristiano Ronaldo tashmë ka shkruar histori në futboll. Unë kam luajtur për pesë vjet, kështu që nuk mund ta krahasoj veten me të. Për mua, është çështje respekti ", theksoi fillimisht sulmuesi i Paris Saint-Germain dhe shtoi:

"Unë padyshim që dua të lë disi gjurmën time në këtë sport. Prandaj, në fund të fundit, unë luaj futboll. Unë gjithashtu dua të ofroj gëzim për tifozët në të gjithë botën. Dhe sigurisht për të fituar tituj ”.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Sari ose Lazio

Trajneri i ri i Lazios është, siç tregon gjithçka, Mauricio Sari, i cili nënshkroi një kontratë 2-vjeçare me italianët, sipas raporteve italiane.

Pasardhësi i Inzaki në stol u gjet, siç tregon gjithçka, nga Lazio, me Mauricio Sari që merr drejtimin e skuadrës, duke nënshkruar një kontratë dy-vjeçare, me opsionin e rinovimit për një vit tjetër me ekipin e Romës, sipas " Gazzeta dello Sport ”. Kështu, trajneri 62-vjeçar kthehet në pankina pas një viti mungesë, kur u largua nga Juventusi, ndërsa fitimet e tij vjetore pritet të arrijnë 3 milion euro. 

Surfbet.net (2000-2021): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Jose Sa është portieri që ata e shohin si një zgjidhje ideale për Ujqërit

Jose Mourinho thuhet se dëshiron Rui Patricio në Roma me Ujqërit që përqendrohen te Jose Sa për zëvendësimin e tij.

Shënjestra e parë e Romës për përforcim në pozicionin e portierit duket se është Rui Patricio. Në fakt, skuadra e Jose Mourinho thuhet se është në negociata të avancuara me Ujqërit për të blerë portierin ndërkombëtar Portugez me "Ujqërit" që tashmë kërkojnë zëvendësimin e tij.

Sipas "Sky Sport Italia", Jose Sa është portieri që ata e shohin si një zgjidhje ideale për Ujqërit dhe synojnë të fillojnë menjëherë procedurat për ta fituar atë.

Diçka që nuk do të jetë e lehtë pasi që asi 28-vjeçar ka një kontratë edhe për dy vjet me Olympiakos i cili nuk do ta lerë portierin e tij kryesor të largohet nëse nuk është i kënaqur financiarisht.

Sigurisht, shumë do të varet nga zhvillimet me Patricio dhe dominon që pritet të krijohet nëse portugezi largohet për në Romë.

Novibet: "Evropiani nuk është i mundur pa grekë. (21+) »

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

Marcelo Bielsa shkoi në stërvitje të Leeds

Marcelo Bielsa gjeti një mënyrë tjetër të veçantë për të treguar dashurinë e tij për futbollin, duke qenë i pranishëm në trajnimin e Leeds iko.

Marcelo Bielsa ka arritur të bëhet i dashur nga një pjesë e madhe e tifozëve, jo vetëm për shkak të rezultateve të ekipeve që ai ka drejtuar herë pas here, por edhe për shkak të karakterit të tij dhe punës së përgjithshme që kryen.

Trajneri argjentinas mund të jetë me leje, por marrëdhënia e tij me futbollin është e tillë që në vend që të bëjë një pushim, ai gjen një mënyrë për të kaluar ditën e tij në fushë.

Në këtë kontekst, trajneri i Leeds u pa të hënën në mbrëmje (7/6) duke dhënë "të pranishëm" në stërvitjen e ekipit U11 të Leeds dhe duke folur me fëmijët për futbollin.

Sigurisht, fotot e tenistit 66-vjeçar me fëmijët në mediat sociale u bënë menjëherë virale dhe mblodhën komente të rrafshëta në fytyrën e Bielsa për dashurinë e tij për futbollin.

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

Romelou Loukakou foli për racizmin në futboll

Romelou Loukakou foli për racizmin në futboll, duke deklaruar se për momentin ai është në nivelet më të larta të të gjitha kohërave.

Romelou Loukakou dha një intervistë interesante për "CNNSports", duke folur për racizmin në futboll dhe sport.

Sulmuesi belg i Inter theksoi se për momentin racizmi është në nivelin më të lartë të të gjitha kohërave, kryesisht për shkak të mediave sociale.

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Deklaratat e Romelos Loukakos:

"Besoj se racizmi në futboll është në nivelin më të lartë të të gjitha kohërave, për shkak të mediave sociale. Unë e kuptoj pse njerëzit si Henry bllokojnë mediat sociale sepse është e lehtë, lehtë mund të ndjekësh dikë.

Kompanitë e mediave duhet të bëjnë më shumë për mua. Për mua, të jem i sinqertë, në të vërtetë nuk shoh ndonjë përparim. Unë shoh shumë fushata dhe gjithçka që lidhet, por nuk ka asnjë veprim real deri më tani.

Në Itali, kur më ndodhi mua, diçka ndodhi me të vërtetë sepse Serie A kontaktoi direkt me mua dhe ekipin. Dhe ne në thelb u përpoqëm të edukonim njerëzit në Itali që nuk është mirë, sepse Italia është një vend i bukur dhe unë jam pritur me të vërtetë mirë nga të gjithë, tifozët tanë, por edhe nga skuadrat e tjera.

Besoj se kur kjo ndodhi, ajo ndryshoi. Kjo është ajo që duhet të bëjnë të gjitha ligat. "Ata duhet të flasin me lojtarët dhe të marrin masa me lojtarët dhe ekipet."

Real dëshiron të përdorë Metropolitano për ndeshjet në shtëpi të La Liga deri në tetor në fazën e parë.

Real Madrid po kërkon një stadium për ndeshjet e para në shtëpi të La Ligas dhe Madridi dëshiron ... Wanda Metropolitano!

Real Madrid po përgatitet për sezonin e ri të kërkuar. Madrilenët kanë shumë çështje për të zgjidhur në funksion të vitit të ri. Njëra prej tyre është ajo që do të japë ndeshjet e para në shtëpi në kampionatin spanjoll.

Puna ka vazhduar për disa muaj në selinë historike të Realit, Bernabeu. Faza emblematike e mënyrave do të jetë gati në fund të vitit 2021. Kështu që menaxhmenti i ekipit siç e kuptoni është në kërkim të një vendi!

Vitin e kaluar, mbretëresha i dha ndeshjet në shtëpi "Di Stefano", megjithatë, ky stadium nuk ka një kapacitet të madh. Me të dhënat e deritanishme, në sezonin e ri normalisht do të ketë njerëz në tribunat e stadiumeve të La Liga!

Siç është zbuluar përmes Spanjës dhe konkretisht MARCA, Real Madrid… dëshiron të luajë në Wanda Metropolitano, në selinë e bashkatdhetarit Atletico!

Në fakt, mënyrat zyrtare tashmë e kanë kërkuar zyrtarisht nga administrata e "Rochiblancos". Deri më tani, megjithatë, nuk ka pasur asnjë përgjigje nga Atletico. Real dëshiron të përdorë Metropolitano për ndeshjet në shtëpi të La Liga deri në tetor në fazën e parë.

Ashtë e dhënë që Atletico do të kërkojë një çmim nëse i thonë "po" Realit. Sidoqoftë, duke pasur parasysh se do të ketë disa reagime nga miqtë e "Rochiblancos".

Anfield: Do të arrijë 61.000 vende

Brenda një jave studimet do të përfundojnë dhe të nesërmen ato do të paraqiten për miratim, në mënyrë që "Anfield" të bëhet edhe më i madh dhe akoma më modern!

Liverpool nuk ndalet së evoluari dhe fiton "shtëpinë" dhe objektet që janë të përshtatshme për madhësinë e tij.

Pasi u transferua në Kirkby dhe tashmë është rritur dhe përmirësuar shumë stadiumin e tij, Liverpool pritet të paraqesë plane të reja për të zgjeruar më tej kapacitetin e "Anfield".

Këshilli i Qytetit të Liverpool do të thirret të vendosë për rindërtimin midis Anfield Road End dhe Kenny Dalglish Stand në mënyrë që vendet të arrijnë 61.000.

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 8069
- 7970 ditë më parë
 • Guru L -

  Ata e çojnë atë në vendin e parë

  13: 00 ** Rio Ave - Feirense: Të dy ekipet dolën të fortë me Rio Ave edhe më mirë, duke shënuar 16 gola kundër Feirense 7. - 1 -.

  14: 00 ** Esbjerg - Freeman Amager: Esbjerg vjen nga një fitore psikologjike, e para në kampionat. (3-10) gola me 4/4 humbje përveç Freeman Amager. Esbjerg Mbi 1.5 dhe - 1 -.

  14: 30 ** Ujqërit - Brentford: Fitorja jashtë në Watford la mënjanë 3 humbjet e Wolves. Brentford po merr radhë nga fillimi i kampionatit. - 1 -.

  ** Holstein Kiel - Hanover: 6/6 Mbi 2.5 Holstein Kiel me (7-13) gola, sjellje e keqe mbrojtëse nga Hannover me 10 gola pasivë në 6 ndeshje. Mbi 2.5

  Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

PAS Giannina - Panathinaikos me 0% grabujë në Pamestoixima.gr

Po hyjmë në një fundjavë plot me futboll, me ndeshjet e kampionateve më të larta evropiane që vjedhin - siç është logjike - shfaqjen! Dhe natyrisht, veprimi bëhet edhe më emocionues me të Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: Kthimi i parave * T ALL GJITHA muaj për të Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtatori Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Të shtunën (18/09), Panathinaikos testohet në Janinë kundër PAS -it vendas, në një ndeshje që të gjithë e presin me shumë interes (futboll dhe bast) pas rezultateve të suksesshme të dy kundërshtarëve në premierën e Superligës. E PAS Giannina - Panathinaikos ti e jeton me te 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: PAS Giannina - Panathinaikos me 0% grabu ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, sot (18/09) në Pamestoixima.gr do të gjeni shanse të rritura për të dy PAS Giannina - Panathinaikos, por edhe për ndeshjet e tjera të rëndësishme të ditës (18/09), si p.sh Liverpool - Crystal Palace, Inter - Bolonja, Burnley - Arsenal dhe Atletico Madrid - Athletic Bilbao.

Mos harroni, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Olympiacos dhe PAOK me koeficient të shtuar!

Java e Evropës vazhdon me ndeshjet e Ligës së Evropës dhe Konferencës, me skuadrat greke që gjithashtu hyjnë në lojë! Dhe natyrisht, veprimi bëhet edhe më emocionues me të Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst link: Rimbursim * GJITH MUAJ në Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtator në Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Në programin e saj E enjte (16/09) Lojrat e skuadrave greke bien në sy, me PAOK që po testohet në selinë e Lincoln për Konferencën League dhe Olympiakos pret Antwerpin në premierën e tij në grupet e Europa League. Në Pamestoixima.gr lojërat Lincoln - PAOK dhe Olympiacos - Antwerp ti jeton me 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe performanca e përmirësuar në rezultatin përfundimtar dhe në paroli!

Lidhja e tekstit: Olympiacos dhe PAOK me 0% grabu ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, në programin e së enjtes (15/09) ka akoma ndeshje shumë të rëndësishme për garat evropiane, me lojërat Galatasaray - Lazio, Eintracht Frankfurt - Fenerbahce, Rangers - Lyon dhe Leicester - Napoli duke vjedhur shfaqjen.

Të gjitha ndeshjet e tij Europa League dhe e tij Lidhja e Konferencave ju i jetoni ato më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Ndërtuesi i basteve *, Fitore Boost * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Inter - Real Madrid me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Faza e grupeve në Ligën e Kampionëve filloi me surpriza dhe programi të Mërkurën (15/09) pritet me interes edhe më të madh! Dhe sigurisht, aksioni bëhet edhe më emocionues me të Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst link: Rimbursim * GJITH MUAJ në Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtator në Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Ndeshja e Interit me Real Madridin është ajo që vjedh shfaqjen në programin e së Mërkurës 15/09, me parashikimin për fituesin përfundimtar që duket mjaft i rrezikshëm, pasi ndeshja është e paparashikueshme! Kush do të mbizotërojë në fund? Në Pamestoixima.gr ajo Inter - Real Madrid ti e jeton me te 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe performanca e përmirësuar në rezultatin përfundimtar dhe në paroli!

Tekst link: Inter - Real Madrid me 0% grabu ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, ka ende ndeshje shumë të rëndësishme në programin e së mërkurës (15/09), me Paris Saint-Germainin e Leo Messit që po testohet në Club Brugge, Manchester City pret Leipzig, Atletico luan me Porton në Madrid dhe Liverpool për t'u përballur me Milanin në shtëpi.

ajo Champions Ligë, kështu vazhdon, interesi i basteve arrin kulmin dhe nuk duhet ta harroni atë në rinovimin Pamestoixima.gr të gjitha ligat kryesore gjithashtu luajnë me të Bast Ndërtuesi *, Fitore Boost * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Barcelona - Bayern Munich me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Koha e madhe ka ardhur! Sentra sonte (14/09) në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve me aksionin duke u bërë edhe më emocionues me Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst link: Rimbursim * GJITH MUAJ në Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtator në Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Ndeshja mes Barcelonës dhe Bayern Munich është ajo që vjedh spektaklin në programin e së martës 14/09, me bavarezët që duken si favoritja e madhe dhe shanset e katalanasve të nisur! Kush do të mbizotërojë në fund? Në Pamestoixima.gr ajo Barcelona - Bayern Mynih ti e jeton me te 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe performanca e përmirësuar në rezultatin përfundimtar dhe në paroli!

Tekst link: Barcelona - Bayern Munich me 0% grabitje ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, ka ende ndeshje shumë të rëndësishme në programin e së martës (14/09), me Manchester United dhe Juventus që testohen jashtë shtëpisë kundër Young Boys dhe Malmo respektivisht, ndërsa Chelsea mirëpret Zenit.

ajo Champions League, kështu, fillon, interesi i basteve arrin kulmin dhe nuk duhet ta harroni atë në të rinovuar Pamestoixima.gr të gjitha ligat kryesore gjithashtu luajnë me të Ndërtuesi i basteve *, Fitore Boost * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Aris - OFI me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Tani kemi hyrë për mirë në sezonin 2021-22, pasi të gjitha ligat tashmë kanë bërë krosime dhe po përgatitemi edhe për grupet në garat kryesore evropiane! Sigurisht, aksioni është edhe më emocionues me Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst link: Rimbursim * GJITH MUAJ në Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtator në Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Pra, pak orë para se të hyjmë në një humor europian, Aris mirëpret OFI në ndeshjen që spikat nga programi i së hënës (13/09). Të dy kundërshtarët duan të hyjnë në Superligën e re me dorën e djathtë dhe dueli mes tyre pritet me shumë interes. Në Pamestoixima.gr ajo Aris - OFI ti e jeton me te 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe performanca e përmirësuar në rezultatin përfundimtar dhe në paroli!

Tekst link: Aris - OFI me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Mos harroni se në përtërirë Pamestoixima.gr të gjitha ligat kryesore gjithashtu luajnë me të Bast Ndërtuesi *, Fitore Boost * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Rënia në rënie

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.