elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fonde nga Guru L dhe Conte Latino

Ne minutin e fundit
EDITORIAL

Ne minutin e fundit

Ankthi arrin kulmin në Paris Saint-Germain në lidhje me praninë e Killian Bape në sërish lojën e Anglisë me Manchester City për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve (4/5).

Sulmuesi francez u stërvit vetë dhe tregoi prova të mira, se ai e ka kapërcyer dëmtimin e tij, por ende askush në Paris nuk mund të thotë me siguri nëse ai do të jetë në gjendje të jetë i pranishëm në sërish ndeshje kundër Manchester City. Në fakt, Pochettino do të vendosë fjalë për fjalë në minutën e fundit nëse do të hedhë asin francez në ndeshje apo jo. Kjo do të varet nga mënyra se si ndihet ai të martën në mëngjes. 

Sidoqoftë, Pep Guardiola është i sigurt se Bape do të luajë normalisht në ndeshjen e së martës: "Nëse më pyet nëse Bape do të luajë, unë do të them po, jam i sigurt që ai do të jetë normal në ndeshje. Ne jemi duke u përgatitur që të kemi Bape në ndeshje ”. 

Pamestoixima.gr: Me shanse të zgjeruara në të gjitha ndeshjet e Ligës së Kampionëve | +21

Ramos kthehet

Zinedine Zidane mund të mbështetet në shërbimet e kapitenit, Sergio Ramos, në funksion të revanshit me Chelsea për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve të Mërkurën e ardhshme (05/5, 22:00).

Lajmi që doli të hënën në mbrëmje në kampin e Real Madrid, në funksion të përsëritjes me Chelsea në Londër për gjysmëfinalet e Champions League, është pozitiv.

Në veçanti, sipas një raporti nga Spanja, Zinedine Zidane tani mund të llogarisë në shërbimet e Sergio Ramos në këtë lojë vendimtare. Kapiteni i "merençeve" duket se e ka kapërcyer plotësisht dëmtimin që e mundoi atë në periudhën e mëparshme, dhe tani pritet të kthehet në detyrimet e Madridit, duke filluar nga ndeshja me "blutë", ndërsa pretendon një fanellë bazë .

Një zhvillim që ... lëshon duart e trajnerit francez, pasi më herët sot, u bë e njohur se ndaluesi tjetër kryesor i Real Madrid, Rafael Varane, do të humbasë ndeshjen e së mërkurës me një problem në aduktorin e duhur.

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

Finalja e Europa League do të mbahet në Gdansk para 9.500 shikuesve.

Finalja e Europa League do të mbahet më 26 maj me një prani të fortë të njerëzve.

Autoritetet polake dhanë "dritën jeshile" për ndeshjen me tifozët në tribunat e "Gdansk Stadium". Pas këtij zhvillimi, UEFA lëshoi ​​një njoftim përkatës dhe loja do të luhet me një tavan prej 25% të botës.

Stadiumi ka një kapacitet prej 41.620 dhe për këtë arsye numri maksimal i tifozëve që stadiumi do të jetë në gjendje të akomodojë është 9.500 spektatorë. Kujtohet se Manchester United ka marrë një epërsi shumë të rëndësishme për kualifikimin pas fitores 6-2 ndaj Romës në ndeshjen e parë, ndërsa situata në çiftin tjetër është shumë më e lëngshme, pas fitores së Villarreal 2-1 ndaj Arsenal.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

"Ronaldo dëshiron të veshë përsëri fanellën e ekipit të tij të parë"

Fundi i karrierës së Cristiano Ronaldos do të jetë në Sporting Lisbon, siç raportohet nga një gazetar italian.

E ardhmja e Cristiano Ronaldos mbetet e pasigurt, me gazetarin italian Claudio Raimondi, i cili punon në Sport Mediaset, duke i dhënë një tjetër kthesë asaj që do të përfundojë 36-vjeçari.

Informacioni i transmetuar nga reporteri, tha se sulmuesi portugez dëshiron të largohet nga Juventusi në një vit dhe të respektojë kontratën e tij me ekipin italian deri në fund.

Por planet e sulmuesit nuk duket se ndalen këtu. Raporti thekson se Ronaldo dëshiron të veshë përsëri fanellën e ekipit të tij të parë, me të cilin ai synon të luajë edhe për dy vjet dhe më pas të përfundojë karrierën e tij.

Pamestoixima.gr: Oferta e Zonës me 0% grabitje në të gjitha ndeshjet Superleague Playoff, Premier League, Bundesliga, Serie A. Kushtet dhe kushtet zbatohen | +21

Antonio Conte është i lumtur pasi Interi fitoi kampionatin.

Interi u bë kampion për herë të 19-të në historinë e tyre, pas (1-1) Atalanta me Sassuolo dhe u kthye në majën e futbollit italian pas 11 vitesh.

"Ne jemi më të qetë, të lumtur dhe të lumtur. Ne kemi sjellë një Scudetto përsëri në Inter dhe pasi kemi siguruar titullin katër ndeshje më herët, kjo dëshmon për punën e mirë të bërë nga këta lojtarë. Ka shumë më shumë qetësi, ne jemi vërtet të lumtur. Por ka katër ndeshje dhe ne duam të vazhdojmë të bëjmë mirë. Do të ishte e drejtë t'u jepet më shumë hapësirë ​​atyre që kanë luajtur më pak deri më tani. "Lojtarët e dinë shumë mirë se çfarë mendoj dhe çfarë mentaliteti pres nga ata," i tha Antonio Conte Rai2, duke komentuar blerjen e Skudetos nga Interi.

"Një ekip i pjekur duhet të dijë të përshtatet. Ne kemi ndryshuar shpesh gjatë vitit. Një ekip i madh nuk duhet të ketë vetëm një skenar. Ne luajmë futboll modern. "Dhe unë mendoj se këtë vit elementi vendimtar ishte pjekuria jonë për sa i përket taktikave," shtoi ai.

"Gjëja më e mirë që më ndodhi ishte që gjeta një grup pune që besonte verbërisht në idetë e mia dhe udhëheqjen time. Inevshtë e pashmangshme që zhvillimi i të gjithëve çoi në këtë rezultat. Fitorja e Interit nuk ishte e lehtë: është një situatë e komplikuar. Mua më kërkuan ta sjell Interin në titull në tre vjet, pasi që ia arrita në dy vjet është një moment krenarie. Tani thjesht dua ta shijoj momentin, sepse shpesh fitoja shumë pak. Tani jam rritur dhe ndryshuar: Unë dua të shijoj momentin me klubin, familjen time dhe lojtarët. "Ne e kemi fituar atë, askush nuk mund ta marrë prej nesh," shtoi Conte.

Surfbet.net (2000-2021): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Manchester United: "Ai do të dënojë të përfshirë"

Një ditë pas skenave të papara të luajtura në "Old Trafford" nga miqtë e United, klubi lëshoi ​​një njoftim të mprehtë.

Një ditë pas skenave të pabesueshme që ndodhën në "Old Trafford" si rreth stadiumit ashtu edhe në fushë nga miqtë e ekipit, Manchester United lëshoi ​​një njoftim të mprehtë.

Konkretisht, menaxhmenti i shoqatës shpjegon në detaje të gjithë afatin kohor të episodeve, duke sqaruar se do të bashkëpunojë plotësisht me policinë për gjetjen e autorëve, duke theksuar se vetë grupi do të ndëshkojë ata që përfshihen në këto veprime që çuan në shtyrjen e saj. me Liverpoolin.

Novibet: 100% pranë lojtarit * | 21+

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

Njoftimi i Manchester United në detaje:

"Pas ngjarjeve të djeshme, megjithëse shumë tifozë dëshironin të ushtronin të drejtën e tyre për të protestuar dhe shprehur pikëpamjet e tyre në mënyrë paqësore, disa u përpoqën të ndalonin përgatitjet e ekipit dhe derbin me Liverpool, siç mund të shihet nga ajo që ndodhi në Hotel Lowry." Dhe në fushë

Raportet se protestuesit arritën të pushtonin stadiumin dhe stadiumin përmes një porte të hapur nga zyrtarët e klubit janë plotësisht të gabuara.

Pasi thyen kangjellat dhe shmangën sigurinë jashtë, disa protestues u ngjitën në portat në fund të "Tunelit të Mynihut" dhe më pas hynë nga dera anësore në tribuna, duke hapur një derë të jashtme për tifozët e tjerë për të hyrë në stadium dhe në stadium. . Një shkelje e dytë ndodhi kur një protestues theu derën e një ashensori për personat me aftësi të kufizuara, duke lejuar një grup të hynte në stenda.

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+ | Luaj me Përgjegjësi Autoriteti Kompetent: Asistent Rregullatori i Tregtisë

Shumica e tifozëve tanë kanë dënuar dhe do të dënojnë këto dëme kriminale, si dhe çdo dhunë ndaj stafit të ekipit, policisë dhe tifozëve të tjerë. Çështja tani është në duart e policisë. Grupi nuk dëshiron të shohë të dënuar ata që protestuan paqësisht, por do të punojë me policinë për të identifikuar ata të përfshirë në krim. Në fakt, ai do të vendosë ndëshkimet e tij për çdo mbajtës të biletave të sezonit ose anëtar të identifikuar, në përputhje me politikën e botuar të ndëshkimeve.

Informacioni në lidhje me ndeshjen me Liverpool do të shpallet pas një marrëveshje me Premier League ”.

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Lojtarët e ekipit kombëtar italian u vaksinuan në pikëpamje të euros

Doza e parë e vaksinës së koronavirusit u dha nga shumica e futbollistëve kombëtarë italianë, që dëshironin të mbroheshin në Euro të ardhshme.

Doza e parë e vaksinës së koronavirusit u dha nga shumica e futbollistëve kombëtarë italianë, që dëshironin të mbroheshin në Euro të ardhshme.

Konkretisht, vaksinat Barella, Bastoni, Bellotti, Bernadeski, Biraghi, Bonucci, Calabria, Castrovili, Chiellini, Chiesa, Darmian, Di Lorenzo, Insigne, Donaruma, Meret, Pesioni, Pesolini, Politano, Politano Pfizer, ndërsa në ditët në vijim dhe të gjithë anëtarët e stafit të futbollit do të ndjekin.

Doza e dytë e vaksinës pritet t'u jepet të gjithë anëtarëve të misionit kombëtar italian brenda tre javësh.

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 6914
- 5148 ditë më parë
 • Guru L -

  Ata e rikthejnë Sp Gijon përsëri në fitore

  15: 00 ** Pisa - Entella: Entela është thjesht se Serie-B ka më të keqen për të treguar. Pisa ka një imazh të keq, por me 22 pikë më shumë se kundërshtari i saj. Nga 4 Mbi 3.5 & G / G vjen Pisa. Statistika

  Bet365 - Vizito | 21+

  19: 00 ** Holstein Kiel - Hanover: Me një fitore sot, Holstein Kiel është afër një pikë prapa majës. Demarage me 3 fitore 1 barazim në 4 më të fundit duke patur 5 fitore në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi. Zhgënjim është Hannover me 1 fitore në 11 ndeshje me 25 gola pasiv. Vjen nga 10 G / G me 9 Mbi 2.5. Holstein Kiel Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.Statistika

  Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Roma - United dhe Arsenal - Villarreal me 0% grabitje dhe kthim parash!

Loja është përcaktuar nga fillimi në Pamestoixima.gr. Ndeshjet kryesore ofrohen çdo ditë me super mosmarrëveshje dhe shumë bastesh speciale! Qëndroni në gjendje të shijoni veprimet e basteve në një tjetër nivel! Organizata e tij ka nderin sonte Europa League, me gjysmëfinalet e përsëritura gati për të na dhënë palën e tij finalja e madhe!

Në "Emirates", ndeshja Arsenal - Villarreal duket veçanërisht i paqartë dhe i hapur për çdo rezultat. Spanjollët mbizotëruan në takimin e parë, por rezultati 2-1 është lehtësisht i kthyeshëm. Topçinjtë kanë një rekord 7-3-1 kur ata presin skuadra spanjolle, ndërsa "nëndetësja e verdhë" duhet të përballet me një statistikë që frikëson çdo kundërshtar: 23 ndeshje pa humbje nga një ekip jo-spanjoll në turne me 17 fitore dhe 6 vizaton këtë vit. hapësirë! Dueli i shkëlqyeshëm i Londrës është duke luajtur Pamestoixima.gr me 0% grabujë *, 300+ tregje bastesh dhe para mbrapa në tregun e shënuesit të parë nëse përfundon 0-0!

Në "Olimpico", the Roma pret Manchester United dhe shpreson për një mrekulli për ta gjetur veten në finalen e turneut. Humbja e rëndë, me rezultat 6-2, që pësoi në tokën angleze është përgjegjëse për këtë. Në shtëpi, megjithatë, turneu zhvillon një seri prej 11 ndeshjeve të pamposhtura (6-5-0 rekordin e saj). "Djajtë e kuq" ishin mbresëlënës në ndeshjen e parë dhe në thelb kanë zënë një vend në finale. Por ata gjithashtu duhet të jenë seriozë sonte. Sidoqoftë, nuk është rastësi që në 13 udhëtimet e tyre të fundit ata kanë pësuar vetëm një humbje, duke provuar seriozitetin e tyre. Ndeshja e madhe sonte ofrohet në Pamestoixima.gr me 0% grabujë *, 300+ tregje bastesh dhe para mbrapa në tregun e shënuesit të parë nëse përfundon 0-0!

* E vlefshme për tregun "Rezultati Final" para fillimit të garës.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Chelsea - Real me 0% grabitje, veçanërisht dhe kthim parash!

Loja është përcaktuar nga fillimi në Pamestoixima.gr. Ndeshjet kryesore ofrohen çdo ditë me super mosmarrëveshje dhe shumë bastesh speciale! Qëndroni në gjendje të shijoni veprimet e basteve në një tjetër nivel!

ajo së pari bileta u gjykua dje në Mançester, me qytet për të fituar përsëri Paris Saint-Germain dhe kalon në finale për herë të parë në historinë e saj. Sonte pritet të shohim një tjetër ndeshje të shkëlqyeshme.
Gjysmëfinalja e shkëlqyer e Champions League mes saj Chelsea dhe ajo Real Madrid zhvillohet sonte në Londër. Gjithçka është e hapur pas barazimit 1-1 në Madrid, me "blutë" që pritet të rreshtohen me Werner në krye të sulmit dhe Mount dhe Pulisic të luajnë pas tij. "Mënyrat" e Zidane thirren për të shënuar dhe Azar - Benzema - Vinicius kanë epërsinë për tre pozicionet e vijës së goditjes. Ndeshja e tij e madhe sonte "Stamford Bridge "ofrohet në Pamestoixima.gr me 0% grabujë *, shumë baste speciale, 400+ tregje bastesh dhe kthimi i parave ** në 0-0!

* E vlefshme për tregun "Rezultati Final" para fillimit të garës.
** Kushtet dhe afatet zbatohen.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Manchester G. - Liverpool me 0% grabitje dhe kthim parash!

Gëzuar Ditëlindjen dhe Gëzuar Pashkët!
Loja është përcaktuar nga fillimi në
Pamestoixima.gr. Ndeshjet kryesore ofrohen çdo ditë me super mosmarrëveshje dhe shumë bastesh speciale! Qëndroni në gjendje të shijoni veprimet e basteve në një tjetër nivel!

Në Premier League, ndeshja Manchester United - Liverpool është derbi i madh në vend. Dy ekipet me më shumë liga angleze përbëjnë një palë në të cilën bien të gjitha dritat dhe interesi i tifozëve të futbollit. Megjithatë, këtë sezon, të dy qëndruan larg luftës për titull, me Manchester City që dukej i papërmbajtshëm. Sidoqoftë, fitorja është ajo që kërkohet për të dy palët pasi prestigji luan një rol dominues në këtë duel. Derbi i "I vjetër Trafford "ofrohet në Pamestoixima.gr me 0% grabujë * dhe para përsëri në tregun e golashënuesit më të mirë nëse përfundon 0-0!

Në Ligue 1, ndeshja Monako - Lion është një nga më të rëndësishmet e 35th garash Mononegaskët janë në vendin e tretë ndërsa pas tyre "luanët" janë katër pikë larg. Të dy ekipet u takuan kohët e fundit në Kupën e Francës me Monakon që mbizotëroi 2-0. Në takimet e tyre të fundit në "Louis II" lojërat e tyre përmbajnë një spektakël të pasur dhe shumë gola, a do të vazhdojë kjo traditë? Ndeshja e shkëlqyeshme luan në Pamestoixima.gr me 0% grabujë * dhe para përsëri në tregun e golashënuesit më të mirë nëse përfundon 0-0!

* E vlefshme për tregun "Rezultati Final" para fillimit të garës.
** Kushtet dhe afatet zbatohen.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

0% grabujë dhe 350+ blerje në Everton - Aston Villa!

Loja është përcaktuar nga fillimi në Pamestoixima.gr. Fundjava është plot me ndeshje nga ligat e mëdha. Derbi i lartë ofrohet çdo ditë me super koeficientë, super dhe shumë baste speciale! Qëndroni në gjendje të shijoni të gjithë veprimin e basteve!

Në një kohë tjetër të sezonit, ndeshja Huesca - Real Sociedad do të ishte një nga më indiferentët! Jo kete here… Pritësit po luftojnë për të shmangur rënien dhe aktualisht janë nën zonën e rrezikut. Mysafirët duan të qëndrojnë në pesë të parët, duke patur garën e Betis dhe Villarreal. Ndeshja e shkëlqyeshme luan në Pamestoixima.gr me 0% grabujë * dhe shumë baste speciale!

Në Premier League, ndeshja Everton - Aston Villa është i paqartë me të dy ekipet që janë në mes të renditjes. Pritësit llogarisin vetëm një fitore në nëntë ndeshjet e tyre të fundit në shtëpi, vizitorët numërojnë dy fitore në shtatë udhëtimet e tyre të fundit. Në takimin e tyre vitin e kaluar, rezultati përfundimtar ishte një barazim (1-1). Ndeshja e tij interesante "Goodison Park "ofrohet në Pamestoixima.gr me 0% grabujë * dhe 350+ tregje bastesh!

* E vlefshme për tregun "Rezultati Final" para fillimit të garës.
** Kushtet dhe afatet zbatohen.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Werder - Leipzig me 0% grabujë!

Loja është përcaktuar nga fillimi në Pamestoixima.gr. Ndeshjet kryesore ofrohen çdo ditë me super mosmarrëveshje, super promovime ** dhe shumë baste speciale! Qëndroni në gjendje të shijoni të gjithë veprimin e basteve!

Në nivelin e Kupës së Gjermanisë, ndeshja Werder - Leipzig ka role të qarta të nënvlerësuesve dhe favoritëve. Pritësit po kalojnë nga dështimi në dështim në kampionat dhe synojnë të kualifikohen në finalen e institucionit për të shpëtuar vitin. Mysafirët janë të dytët pas Bayern dhe qëllimi i tyre është të fitojnë Kupën. Ndeshja e shkëlqyeshme luan në Pamestoixima.gr me 0% grabujë *, para përsëri në tregun e golashënuesit më të mirë nëse përfundon 0-0, por edhe shumë baste speciale!


* E vlefshme për tregun "Rezultati Final" para fillimit të garës.
** Kushtet dhe afatet zbatohen.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Rënia në rënie

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.