elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Gjallë në çështjen kualifikuese
EDITORIAL

Gjallë në çështjen kualifikuese

Zinedine Zidane tha se ai ishte përgjithësisht i lumtur me performancën e Realit kundër Chelsea dhe theksoi se kualifikimi është ende i hapur.

Real ishte përsëri në rezultat nga Chelsea me një gol të Pulisik, por arriti të barazojë me Benzema dhe finalen 1-1 lë të hapur kualifikimin në funksion të revanshit në Londër. Zinedine Zidane tha pas ndeshjes se ai ishte përgjithësisht i kënaqur me paraqitjen e lojtarëve të tij dhe theksoi se madrilenët mbetën gjallë në rastin kualifikues.

"Pjesa e parë ishte pak e vështirë, ne kemi luajtur shumë më mirë në të dytën. Kishim më shumë posedim, trafik më të mirë. Ne ishim më të fortë dhe më të shpejtë. Ne ishim në kontroll, ne jemi gjallë dhe duhet të tregojmë një pamje të ngjashme në sërish. "Në përgjithësi, ne jemi të lumtur", tha francezi.

Pamestoixima.gr: Me shanse të zgjeruara në të gjitha ndeshjet e Ligës së Kampionëve | +21

Cesc Fabregas: "Cande luan për dy lojtarë »

Engolo Cade ishte një nga liderët e Chelsea në ndeshjen kundër Real Madrid, duke kontribuar më shumë në imazhin shumë të mirë të skuadrës së Thomas Tuchel.

Ekipi i Thomas Tuchel ishte përgjithësisht më i lartë se madrilenët, e cila është kryesisht për shkak të performancës mbresëlënëse të Engolo Cande, i cili mori komente pozitive nga Cesc Fabregas.

Ish mesfushori i Barcelona dhe Arsenal tha: "Cande ka qenë gjithmonë një lojtar i shkëlqyeshëm. Asnjëherë nuk ka pasur dyshime për të. Ai luan për dy lojtarë".

Dhe vërtet, nëse shikojmë hartën me fushën e veprimit të Engolo Cante, do të shohim se mesfushori francez ishte "paspartou" klasik i londinezëve. Ai kishte fituar 21 duele dhe kishte gjithsej gjashtë driblime të suksesshme, me lojtarët e Realit që të gjithë kishin gjithsej pesë.

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

Benzema kapi Raul në vendin e 4-të në listën e shënuesve

Arritje e jashtëzakonshme nga Karim Benzema i cili vazhdon të tërheq Real Madridin për dore.

Shumë njerëz menduan se çfarë do të ndodhte me Real Madrid kur Cristiano Ronaldo të largohej dhe kush do të ishte udhëheqësi i tij. Karim Benzema është përgjigjja, me sulmuesin francez që merr madrilenët për dore!

Benzema shënoi përsëri sot, duke barazuar finalen 1-1 për Real Madrid kundër Chelsea dhe arriti 71 gola në Ligën e Kampionëve. Disi, ai e kapi Raulin në vendin e 4-të në listën e shënuesve në garën më të mirë ndër-klubore, vetëm dy gola prapa Robert Lewandowski-ut të tretë.

Në krye është Cristiano Ronaldo me 134, ndërsa i dyti është Messi me 120.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Nagelsmann: "Të jesh në Bayern është një mundësi unike për mua"

Julian Nagelsmann foli publikisht për Bayern Munchen, e cila do të jetë faza tjetër e karrierës së tij.

Tani është njoftuar zyrtarisht se Julian Nagelsmann do të jetë trajneri i ri i Bayern Munich nga sezoni i ardhshëm dhe trajneri i ri foli publikisht për fazën tjetër të karrierës së tij, duke theksuar se është një mundësi unike për të.

"Leipzig është një klub i veçantë - por unë po largohem dhe do ta bëj me zemër të rëndë. Nuk ishte sekret që pozicioni i trajnerit në Bayern Mynih ishte tërheqës për mua dhe do të doja ta merrja këtë punë nëse do të kisha ndonjëherë mundësi.

"Pozicioni në Bayern është një mundësi unike për mua dhe unë do të doja të falënderoja Oliver Mintzlaf (drejtor atletik) dhe anëtarët e tjerë të Leipzig që gjetën zgjidhjen dhe më dhanë mundësinë," tha trajneri 33-vjeçar.

Pamestoixima.gr: Oferta e Zonës me 0% grabitje në të gjitha ndeshjet Superleague Playoff, Premier League, Bundesliga, Serie A. Kushtet dhe kushtet zbatohen | +21

"Paris Saint-Germain konsideron se i ka bërë një ofertë të pamposhtur Lionel Messit"

Sipas gazetarit Marcelo Behler, Paris Saint-Germain i ka paraqitur propozimin e tij Lionel Messit.

Gazetari i mirënjohur i TNT Sports, Marcelo Bechler lëshoi ​​një bombë megaton në llogarinë e tij personale në Twitter, duke zbuluar se Paris Saint-Germain i ka paraqitur një ofertë partneriteti Lionel Messi.

Në veçanti, Bechler pretendon se ekipi francez i ka bërë një ofertë superyllit argjentinas për një bashkëpunim dy-vjeçar, por edhe me kushtin e rinovimit të kontratës së tij për një vit tjetër.

"Paris Saint-Germain beson se i ka bërë një ofertë të pamposhtur Lionel Messit dhe se Argjentinasi përfundimisht do ta pranojë atë," tha gazetari në një transmetim të drejtpërdrejtë.

ESL: Reagimet masive

Besimi i Florentino Perez në Andrea Anielli u trondit në një masë të madhe pas dështimit të ESL, sipas burimeve italiane.

Florentino Perez dhe Andrea Anielli ishin dy polet më të fortë në përpjekjen për të krijuar Superligën Evropiane, e cila u fundos. Sipas burimeve italiane, presidenti i Real Madrid humbi shumë besimin që kishte te njeriu i fortë i Juventusit pas zhvillimeve të fundit, pasi ky i fundit ishte ai që e siguroi atë që projekti do të kurorëzohej me sukses.

Sipas raportit, Anielli bindi Perez për të njoftuar krijimin e kampionatit, megjithë rezervat e spanjollit, që lidhej kryesisht me reagimet e UEFA-s.

Burri 45-vjeçar dyshohet se hoqi hezitimin e tij të fundit, duke e siguruar që ai kishte kontroll të plotë të UEFA-s dhe Alexander Cheferin dhe se ai kishte siguruar që nuk do të kishte asnjë reagim.

Gjithçka që pasoi njoftimin themelues të ESL, me reagimet masive nga organet zyrtare dhe jozyrtare dhe "shkatërrimin e anijes" përfundimtare, e bëri Pereth të humbasë besimin që kishte te italiani, pasi nga sa e siguroi atë asgjë nuk ndodhi.

Surfbet.net (2000-2021): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Liverpool njoftoi humbje financiare prej 46 milion paund

Liverpool sot njoftoi të dhënat e tij financiare për vitin 2020 deri më 31 maj, duke regjistruar një humbje rekord prej 46 milion paund.

Liverpool njoftoi të dhënat e tij financiare për vitin 2020, gjatë së cilës regjistroi humbje prej 46 milion paund.

Në Mars 2020, në njoftimin e mëparshëm të të dhënave të tyre financiare, të Kuqtë kishin regjistruar një fitim prej 42 milion paund, pastaj fituan titullin e Premier League, megjithatë, pandemia e koronavirusit shkaktoi shkatërrim të madh financiar.

Të ardhurat nga ndeshja ranë me 13 milion në 71 milion si rezultat i katër ndeshjeve më pak në shtëpi të Premier League gjatë kësaj periudhe. Të ardhurat e medias ranë me 59 milion dhe nuk kaluan 202 milion për shkak të sezonit të Premier League i cili u shtri përtej periudhës së referencës financiare dhe përfundoi në korrik 2020.

Këto rezultate financiare pasqyrojnë ndikimin fillestar të pandemisë, e cila bëri që ndeshjet e futbollit fillimisht të pezulloheshin në Mars 2020 dhe më pas të rifillonin pas dyerve të mbyllura.

Novibet: 100% pranë lojtarit * | 21+

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

Ata po promovojnë një kampionat me 18 skuadra nga 2022 në Ligue 1

LFP në bashkëpunim me drejtuesit e ekipeve të Ligue 1 po mendojnë për një kampionat me 18 skuadra nga 2022.

Drejtuesit e klubeve të Ligue 1 Francez, në bashkëpunim me LFP Professional Football League, po promovojnë një kampionat me 18 skuadra nga 2022, për shkak të humbjes së të ardhurave nga të drejtat e televizionit.

Kjo, siç zbulon gazeta franceze "Le Parisien", u diskutua gjatë takimit të bordit të LFP, i cili u zhvillua në 21 Prill. Siç është përmendur, nëse asgjë nuk është vendosur ende, ka shpresë që plani të paraqitet deri në vitin 2022.

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+ | Luaj me Përgjegjësi Autoriteti Kompetent: Asistent Rregullatori i Tregtisë

Vini re se të drejtat televizive për sezonin e ardhshëm nuk janë caktuar akoma, por çfarëdo që të ndodhë, shumat do të jenë më të ulëta sesa me Telefoot.

Presidenti i LFP Vincent Lambrun tashmë kishte mbrojtur idenë e 18 skuadrave që nga nëntori i vitit të kaluar, ndërsa presidenti i Lyon Jean-Michel Olas është ende duke mbrojtur uljen e ekipeve në 16.

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 10161
- 11252 ditë më parë
 • Guru L -

  I qëndrueshëm në anën e Jurgarden

  Μήνα Gëzuar muaj me shëndet

   14: 30 ** Saint -Gilles - Club Brugge: Club Brugge e pati të vështirë në premierën kundër Eupen. Saint-Julius vjen nga Anderlecht nga një dyshe e madhe. Klubi Bruges Mbi 1.5 dhe në total Mbi 2.5

  Ne Gjermani 2. Bundesliga fiton Hamburgun.

  ** Në Gjermani | 3. Lidhja Braunschweig fiton.

  Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Superkupa Franceze, Lille - Paris Saint -Germain me 0% grabujë dhe Transmetim Live!

Filloni në Francë me një Superkupë nëPamestoixima.gr. Lille dhe Paris Saint-Germain ndeshen sonte në Izrael në orën 21:00 me kohën greke.

Lille dhe Paris Saint-Germain janë në Tel Aviv, ku do të hapin vallen e detyrimeve të konkurrimit në Francë. E Pamestoixima.gr është gjithashtu afër Superkupës Franceze me super kuota dhe 0% grabujë! Gjithashtu për përdoruesit e tij Pamestoixima.gr ndeshja është në dispozicion me jetojnë Po transmeton!

Mos harroni se në Pamestoixima.gr do të gjeni shumë baste mbi to Lojra Olimpike. Ka edhe baste afatgjata në dispozicion për fituesit e medaljeve të arta në të gjitha sportet kryesore.

ajo Kazino Çmenduri Verore vazhdon. Çdo ditë dhe një ofertë e madhe ** ju pret në kalendarin ditor.


* E vlefshme për tregun "Tel. Rezultati ”dhe para fillimit të ndeshjes.
* Kushtet dhe kushtet zbatohen

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Superkupa e Portugalisë me 0% grabujë!

Portugalia po…. sefte nëPamestoixima.gr me super kupe. Sporting Lisbona dhe Braga përplasen sonte në "Municipal de Aveiro" në orën 22:45 me kohën greke.

Kampionët e Sporting të Lisbonës dhe Fituesit e Kupës Braga, për vitin 2021, për trofeun e parë të Portugalisë. Pra Superkupë me super shanse në Pamestoixima.gr. A do të konfirmojnë nikoqirët tipikë etiketën e të preferuarit margjinal? 0% grabitje dhe shanse super në gjysmëlojë Pamestoixima.gr.

Mos harroni se në Pamestoixima.gr do të gjeni shumë baste mbi to Lojra Olimpike. Ka edhe baste afatgjata në dispozicion për fituesit e medaljeve të arta në të gjitha sportet kryesore.

ajo Kazino Çmenduri Verore vazhdon. Çdo ditë dhe një ofertë e madhe ** ju pret në kalendarin ditor.


* E vlefshme për tregun "Tel. Rezultati ”dhe para fillimit të ndeshjes.
* Kushtet dhe kushtet zbatohen

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Për kualifikimin, Olympiacos në Baku me 0% grabujë!

Përsëritja për kualifikueset e Champions League po luan shumëPamestoixima.gr. Menuja e sotme është e pasur siç kemi nëntë ndeshjet totale dhe natyrisht interesi grek në betejën e Olympiacos.

Οι e kuqe dhe e bardha janë të vendosura në Azerbajxhan dhe duan të largohen duke u kualifikuar për të raundi i tretë i kualifikimeve të Ligës së Kampionëve kundër Neftsi Baku. Ata thirren për të mbrojtur 1-0 të "G. Karaiskakis "dhe për të zgjeruar një varg të madh të pamposhtur në kualifikimet evropiane. Në fakt, nga ky sezon, rregulli i golave ​​jashtë nuk zbatohet.

Ndeshja e ditës Neftsi Baku - Olympiacos luhet në Pamestoixima.gr me 0% grabujë * dhe shumë baste speciale në para-lojë dhe jetoj!

Mos harroni se në Pamestoixima.gr ju do të gjeni shumë baste dhe për Lojërat Olimpike me koeficient të fortë. Ka edhe baste afatgjata në dispozicion për fituesit e medaljeve të arta në të gjitha sportet kryesore.

ajo Kazino Çmenduri Verore vazhdon. Çdo ditë dhe një ofertë e shkëlqyer ** ju pret. Sot njëra po ju pret ofertë speciale ** me një super çmim në një turne të veçantë Playson.


* E vlefshme për tregun "Tel. Rezultati ”dhe para fillimit të ndeshjes.
* Kushtet dhe kushtet zbatohen

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Kualifikuesit e Ligës së Kampionëve në Pamestoixima.gr!

Përsëritja për kualifikueset e Champions League po luan shumëPamestoixima.gr. Nesër lufton olimpik, i cili dëshiron të mbrojë shtëpinë 1-0. Shanset për ndeshjen e Olympiacos në Baku tashmë është në dispozicionPamestoixima.gr.

Katër ndeshje gjithsej sonte. "Vallja" hapet nga Omonia që mirëpret Dinamo Zagreb (19:00). Qipriotët nuk mund të qëndronin në pjesën e dytë të ndeshjes së parë dhe duhet të ngjiten në një "mal" të vogël pas humbjes 2-0. Ndeshja Omonia - Dinamo Zagreb është në dispozicion me jetojnë Transmetimi dhe shanset super!

Ndeshja e ditës zhvillohet në të njëjtën kohë (19:00) në Finlandë. Helsinki është thirrur të përmbysë 2-1 të ndeshjes së parë kundër Malmo. Revanshi është luajtur në Pamestoixima.gr me 0% grabujë * dhe baste speciale!

Mos harroni se në Pamestoixima.gr Ju do të gjeni shumë baste në Lojërat Olimpike. Ka edhe baste afatgjata në dispozicion për fituesit e medaljeve të arta në të gjitha sportet kryesore.

Kazinoja Verore Çmenduri vazhdon. Çdo ditë dhe një ofertë e shkëlqyer ** ju pret. Sot një ofertë speciale po ju pret ** për Legacy of Oz.


* E vlefshme për tregun "Tel. Rezultati ”dhe para fillimit të ndeshjes.
* Kushtet dhe kushtet zbatohen

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Flamengo - Sao Paulo me aromë samba dhe 0% grabujë!

Ndarja e parë e Brazilit vazhdon në ritme… samba! Flamengo dhe Sao Paulo përplasen sonte (22:00) në Corinthians Arena!

Fillimi i kundërt për të dy ekipet. Mikpritësit kanë arritur të mbledhin 18 pikë në 10 ndeshjet e para, madje duke pasur 2 trepjesësh radhazi kundër Sapecoense dhe Bahia. Fitorja e fundit ishte madje e theksuar (Bahia - Flamengo 0-5). Një vend para zonës së rënies është Sao Paulo, i cili filloi keq, por kohët e fundit duket se është zgjuar (2-1-2).

Ndeshja e shkëlqyer braziliane Flamengo - Sao Paulo është luajtur në Pamestoixima.gr me 0% grabujë *.

Mos harroni se Kazino verë çmenduri vazhdon në Kazinon e saj Pamestoixima.gr. Një ofertë e shkëlqyer ** ju pret çdo ditë për një kënaqësi edhe më të madhe!


* E vlefshme për blerjen "Rezultati Përfundimtar" dhe para fillimit të garës.
** Zbatohen termat dhe kushtet.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Rënia në rënie

Më parë Redaksia

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.