elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fund (5.54) dhe Bomba (5.75) nga Guru L ___ Fund (7.75) nga Alogomouri

Fillimi i kokës
EDITORIAL

Fillimi i kokës

Chelsea mbizotëroi ndaj Porto 2-0 në "Sanchez Pietnam" dhe fitoi epërsinë për t'u kualifikuar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Chelsea bëri hapin e parë drejt kualifikimit për në gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve, pasi ata mbizotëruan ndaj Porto 2-0 në "Sanchez Pituani". Londinezët me nga një gol në secilën pjesë (Mount, Chilwell) morën një epërsi të qartë kualifikuese në funksion të revanshit (13/4).

Shumë baste speciale në Europa League! Kushtet dhe rregullat | +21

Hakmarrja për finalen e humbur të vitit 2020

Me Neymar në shërbim dhe Ebape “ekzekutues”, Paris Saint-Germain mundi Bayern 3-2 të mundësive të humbura në Mynih dhe ... sheh gjysmëfinalet.

Hakmarrja për finalen e humbur të vitit 2020 është më se e mundur! Tepër cinik, Paris Saint-Germain mbizotëroi ndaj Bayern 3-2 në një ndeshje të shkëlqyeshme në Mynih dhe ka arsyen e parë për t'u kualifikuar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Ndeshje e shkëlqyeshme nga Ebape dhe Neymar, të cilët kishin përkatësisht dy gola dhe dy asistime, me bavarezët që paguanin për mungesën e Lewandowski.

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

Bape: "Ne duhet të luajmë në ndeshjen e dytë me të njëjtën besim"

Killian Bape pranoi se i pëlqejnë këto lojëra dhe theksoi se fitorja është një përpjekje ekipore.

Asi francez theksoi në deklaratat e tij: "Ishte një performancë e shkëlqyer e ekipit. Jemi vetëm në gjysmën e parë. Ne vuajtëm. Shkojmë në Paris me një buzëqeshje të madhe, shikojmë ndeshjen kundër Strasburgut dhe më pas Bayern. Siç e thashë me Barcelonën, më pëlqejnë këto lojëra. Ai jo gjithmonë më ka buzëqeshur, por unë nuk fshihem dhe duhet të jem i vendosur ”ndërsa shtoi:“ Trajneri donte që unë t’i bëja ata të vrapojnë dhe të hapin linjat. Ne duhet të luajmë në ndeshjen e dytë me të njëjtën siguri. "Kur ju luani në Champions League, ju luani kundër ekipeve të shkëlqyera si Bayern". 

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Flick është në krah të Maule Neuer

Hans Flick qëndroi pranë Maule Neuer, duke mos dashur të komentojë gabimin e trajnerit gjerman në golin e parë të Paris Saint-Germain ...

Pas gati dy vjetësh, gjermanët pësuan një disfatë në Champions League! Ndërsa ishte disfata e parë e Flick në këtë ngjarje! Pas ndeshjes, trajneri gjerman donte t’i referohej Manuel Neuer, i cili merr kritika të forta për mënyrën se si reagon ndaj golit të parë të parizianëve

"Unë nuk e fajësoj Neuer. Na ka shpëtuar shumë herë gjatë viteve. "Ai është portieri më i mirë në botë", tha trajneri bavarez.

Sidoqoftë, trajneri i kampionëve gjermanë pretendoi se skuadra e tij ishte në kontroll të ndeshjes, por dështimi në përpjekjet e fundit ishte vendimtar. Ai qëndroi në mundësitë e pakta të parizianëve, por ishte i lumtur me paraqitjen e ekipit të tij.

"Ne kemi humbur shumë mundësi, por mënyra se si kemi luajtur ishte e mahnitshme. Në asnjë mënyrë nuk dua të them se rekomandoj që nëna të mos jetë aktive. Por kur humbasim të paktën për ta bërë atë duke luajtur futboll të mirë, siç bëmë sot. Nëse e shihni ndeshjen tonë sot, atëherë ekziston një element pozitiv në funksion të ndeshjes në Paris. Paris shënoi tre gola dhe pati pak mundësi. Ne mund të kishim një rezultat më të mirë. "Unë jam i kënaqur me mënyrën se si kemi luftuar, kjo është e vetmja gjë e sigurt," tha Flick!

"Më duhet të them se Gorejka dhe Soule kanë dëmtime të muskujve. "Ata do të bëjnë testet e nevojshme dhe do të shohim për sa kohë do të jenë jashtë veprimit," tha ai.

Surfbet.net (2000-2021): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Luis Suarez është jashtë fushe për tre javët e ardhshme

Një lajm i keq duket se është lajmi për Luis Suarez, pas dëmtimit të tij në seancën stërvitore të Atletico Madrid.

Diego Simeone i kishte të gjitha, i mungonin. Në një kohë kur Atletico Madrid ka humbur epërsinë që kishte për titullin në Spanjë, shënuesi më i mirë i skuadrës, Luis Suarez, pritet të jetë jashtë fushe për tre javët e ardhshme.

Uruguajani u largua nga seanca stërvitore e së mërkurës me një problem muskulor në këmbën e tij të majtë dhe sipas raporteve spanjolle, mendimi mjekësor tregoi një dëmtim që do ta mbajë atë larg për të gjithë Prillin.

Që do të thotë se sulmuesi me përvojë do të humbasë ndeshjet e ligës kundër Eibar, Huesca dhe Athletic Bilbao, me qëllimin për të luajtur përsëri në ndeshjen kundër Elche, më 2 maj.

Suarez ka 19 gola në 32 paraqitje me "Rochiblancos" këtë vit, duke qenë një nga më të ankuarit e skuadrës "Tsolo".

Europa League me Zonën e Ofertës! Kushtet dhe rregullat | +21

Thashethemet e kthimit të Icardi në Itali

Raportet e shtypit ndërkombëtar tregojnë se Icardi mund të kthehet në Itali, gjë që është në interesin e Interit.

Pas gati dy vitesh në Francë dhe Paris Saint-Germain, Mauro Icardi duket se ka humbur vendin e tij në ekipin e Mauricio Pochettino, me rezultatin që sulmuesi argjentinas të hezitojë nëse do të vazhdojë atje.

Raportet e shtypit ndërkombëtar deklarojnë se kthimi në Serie A është në diskutim, me Juventusin, Romën dhe Napolin të interesuar për sulmuesin 28-vjeçar.

Sidoqoftë, nëse ai kthehet në kampionatin ku u promovua Icardi, edhe Inter do të përfitojë! Kjo pasi kur futbollisti iu dha parizianëve, Bebe Marotta kishte rënë dakord për një klauzolë prej 15 milion eurosh që do të duhet të paguhet te "nerazzurët" në rast se Icardi kthehet në Serie A për një ekip tjetër.

Kjo klauzolë do të aktivizohet verën e ardhshme, me lojtarin e Parisit, megjithatë, duke rënë në sy të klubeve të Premier League.

Novibet: 100% pranë lojtarit * | 21+

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

De Bruyne: "Nuk mund të jem më i lumtur"

Manchester City ka njoftuar zyrtarisht rinovimin e kontratës së Kevin De Bruyne.

Ishte e njohur për disa javë që asi belg kishte rënë dakord me "Qytetarët" për të zgjatur kontratën e tij, por nënshkrimet nuk ishin futur. 

Kjo ndodhi disa orë pas fitores së City ndaj Dortmund në çerekfinalen e parë të Champions League dhe klubi anglez vazhdoi njoftimin zyrtar të marrëveshjes. 

Sipas asaj që u bë e njohur, De Bruyne, i cili u shfaq si një lojtar më i mirë në Premier League sezonin e kaluar, rinovoi deri në 2025. 

"Nuk mund të jem më e lumtur. Që nga dita e parë e ndjeva këtë ekip si shtëpinë time. "Me Guardiola, ne e shohim futbollin në të njëjtën mënyrë dhe marrëdhënia jonë është shumë e rëndësishme për mua," theksoi mesfushori ndërkombëtar në deklaratat e tij të para.

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+ | Luaj me Përgjegjësi Autoriteti Kompetent: Asistent Rregullatori i Tregtisë

Paris për Begerin

Paris Saint-Germain duket se është afër një marrëveshje për blerjen e Hector Begerin nga Arsenal, sipas mediave angleze.

Mbrojtësi 25-vjeçar spanjoll u bashkua me "topçinjtë" në 2011 dhe arriti të vendoset në formacionin startues.

Begerin ka qenë në vëmendjen e kampionëve francezë që nga vera e kaluar për të mbushur pozicionin e mbrojtësit të djathtë, ndërsa Mauricio Pochettino, i cili mori ekipin janarin e kaluar, është gjithashtu një lojtar i kërkuar. 

Kostoja e transferimit të tij nga Arsenali, nëse përfundon këtë verë, vlerësohet të arrijë në 30 milion euro.

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Griezmann nuk dëshiron të luajë në Paris Saint-Germain

Antoine Griezmann nuk duket se është në gjendje të vazhdojë karrierën e tij në Paris Saint-Germain.

Ai mund të ketë dëgjuar shumë, por këtë sezon Antoine Griezmann ka arritur të bëjë të ndjehet prania e tij, pasi ka shënuar disa gola shumë të rëndësishëm me fanellën e Barcelonës.

Paraqitjet e tij këtë vit duket se kanë fituar interesin e Paris Saint-Germain, pasi parisienët e kanë vendosur sulmuesin e Barcelonës lart në listën e transferimeve.

Sidoqoftë, sipas mediave të Barcelonës, 30-vjeçari nuk po mendon të largohet nga "Camp Nou" në asnjë rrethanë. Sipas Mundo Deportivo, Griezmann nuk dëshiron të luajë në Paris Saint-Germain, pasi ai beson se ai mund të japë shumë më tepër me Barcelonën.

Barcelona po i afrohet gjithnjë e më shumë rinovimit të Usman Dembele.

Pas katër vitesh, Usman Dembele ka arritur të tregojë… më në fund disa nga kualifikimet e tij me Barcelona këtë sezon. Anësori francez ka shpëtuar nga dëmtimet, si rezultat i të cilave ai kishte sezonin e tij më të "plotë" që nga vera e 2017, kur u ble.

Sipas mediave spanjolle, "blaugrana" beson fuqimisht në 22-vjeçarin dhe dëshiron ta mbajë atë në "Camp Nou" për disa vite të tjera. Qëllimi i Barcelonës është që Dembele të evoluojë më tej dhe të bëhet një nga lojtarët më të rëndësishëm në ekip.

Katalanasit janë në negociata me futbollistin dhe nuk përjashtohet që në javët e ardhshme të arrijnë një marrëveshje përfundimtare dhe të rinovojnë bashkëpunimin e tyre.

Irlanda mohon praninë e tifozëve në ndeshjet për Euro 2020

Sipas raportit të sotëm të "Sun", Irlanda mohon praninë e tifozëve në ndeshjet për Euro 2020, të cilat ka shumë të ngjarë të mbahen në një stadium anglez.

Të dhëna të reja në sjelljen e saj Euro 2020, siç zbulon sot një raport në gazetën angleze "Sun" se Dublini ka shumë të ngjarë të mos organizojë ndeshje të ngjarjes!

Arsyeja, sipas botimit të gazetës angleze, është refuzimi i Irlandës për praninë e tifozëve në tribunat e stadiumit "Aviva", i cili është planifikuar të presë tre ndeshje në fazën e grupeve dhe një në "16" .

Kështu, siç është përmendur në raport, këto ndeshje do të zhvendosen në Angli dhe ka shumë të ngjarë në një nga dy stadiumet në Manchester. Ose, në selinë e Tottenham, për shkak të infrastrukturës dhe hoteleve që ekzistojnë në zonën e Londrës ...

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 8360
- 8017 ditë më parë
 • Guru L -

  Deri tani sulmi më i mirë

  16:00 ** Chipa United - Mamelodi Sundowns: (Afrika e Jugut) E para e pamposhtur për Mamelodi Sundowns me 12 fitore, 7 barazime me gjithsej gola (32-10). Chipa United nuk ka fituar për 8 ndeshje. - 2 -. Statistika

  17:20 ** Sepahan - Naft Masjed Soleiman: (Iran) Sepahan vjen nga 6 fitore. Naft Masjed Soleiman ka shënuar vetëm 1 gol në 5 ndeshjet e fundit jashtë, duke mbetur pa fitore në 8 ndeshjet e fundit. - 1 -. Statistika

  17:30 ** Volgar Astr. - Krylya Sovetov: (Rusi | NFL) Shumë i fortë me 9 fitore radhazi me (25-2) gola nga Krylya Sovetov. Llogaritur nga ana tjetër nga Volgar Astr. me 1 disfatë në 11 anët e fundit. - 2 -.Statistika

  Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Pamestoixima.gr: 0% grabujë dhe 350+ blerje në Thelta - Sevilje!

Loja është përcaktuar nga fillimi në Pamestoixima.gr. Përpjekjet e tij Champions Ligë kthehuni këtë javë, me aksionin që vazhdon me një ritëm të qëndrueshëm! Përveç kësaj, me Ofroj Zonë ju jetoni të fortë gjithë veprimin! Qëndroni të akorduar sepse të gjitha ndeshjet e mëdha luhen në Pamestoixima.gr me koeficient të fortë, super oferta ** dhe shumë baste speciale.

Në Vigo, Thelta mirëpret Seville në një ndeshje shumë interesante. Pritësit janë të dhjetët në renditje dhe vështirë se do të jenë në gjendje të shënojnë ndonjë gjë të rëndësishme gjatë pjesës tjetër të vitit. Sidoqoftë, ata kanë tre fitore radhazi ndaj Sevillas të cilët figurojnë në katër të parët, duke mos pasur asnjë konkurrent serioz për pozicionin prapa treshes kryesore të Atletico - Real - Barcelona. Ndeshja e shkëlqyeshme luhet me 0% grafik * dhe 350+ tregje bastesh në Pamestoixima.gr!

* E vlefshme vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.
** Kushtet dhe afatet zbatohen.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Pamestoixima.gr: Derbi i përjetshëm me Zonën e Ofertës!

Loja është përcaktuar nga fillimi në Pamestoixima.gr. Sot është një ditë derbi, pasi të dy përjetësit përplasen në Faliro.

Olympiacos dhe Panathinaikos kanë takimin e tyre sonte për playoff-et e saj super Ligë.

Mikpritësit duken si favorit i palëkundur për të fituar kampionatin e këtij viti dhe ata duan ta provojnë atë kundër kundërshtarit të përjetshëm. Të ftuarit vizitojnë "G. Karaiskakis "ngriti psikologjinë, pas 3-0 kundër PAOK një javë më parë. Kush do të jetë fituesi i derbit të madh në orën 19:30? Më herët, zhvillohen 2 ndeshjet e mbetura (Aris - AEK dhe Asteras - PAOK). Grek El Clλάsico dhe të gjitha lojërat e tyre playoff-et e saj super Liga luhet në Pamestoixima.gr me Ofroj Zonë!

 • 0% grabujë
 • Kthimi i parave në 0-0
 • Shanse të përmirësuara në bastet speciale
 • 300+ tregje bastesh

* E vlefshme vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.
** Kushtet dhe afatet zbatohen.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Pamestoixima.gr: El klasik me një super ofertë në Zonën e Ofertës!

Loja është përcaktuar nga fillimi në Pamestoixima.gr. Kampionatet e mëdha evropiane kthehen dhe na japin ndeshje të shkëlqyera me të cilat mund të shijoni 0% grabujë *, shumë oferta ** dhe shumë baste speciale sepse këtu ofertat nuk ndalen kurrë!

Për lojtarët e tij Pamestoixima.gr sot ka një ofertë speciale. Hyni në platformën e rinovuar tani dhe gjeni super ofertën e saj Ofroj Zonë për ndeshjen e madhe Real - Barcelona!

Ky El klasik luhet me edhe më shumë oferta. Real dhe Barcelona përballen në një duel të shkëlqyeshëm të ligës. Mysafirët janë në vendin e dytë me 65 pikë ndërsa nikoqirët janë në 3η pozicion me 63 pikë. Në fakt, në rast të humbjes së pikëve të kampionit Atletico (luan jashtë me Betis), ekziston një rast që një nga dy skuadrat të arrijë majën. Derbi i madh luhet Pamestoixima.gr me Ofroj Zona dhe shanset e përmirësuara dhe bastet super speciale!

Në nivelin e Premier League, loja Crystal Palace - Chelsea është një derbi mini në Londër. Mikpritësit janë në mes të renditjes, me vetëm një humbje në gjashtë ndeshjet e fundit. Vizitorët kanë përfunduar pesë ndeshje të pamposhtur jashtë shtëpisë, duke qenë në pesë të parët. Ndeshja e shkëlqyer e "Selhurst Park "ofrohet me 0% grafik * dhe 350+ tregje bastesh në rinovuar Pamestoixima.gr!

Në nivelin e Bundesligës, ndeshja Shtutgart - Dortmund është jashtëzakonisht interesante për gjashtë të parat e renditjes. Pritësit po bëjnë shumë mirë këtë vit dhe kanë lënë madhësi më të mëdha pas. Ata numërojnë tre fitore radhazi në shtëpi dhe duan të zgjasin serinë e tyre. Mysafirët, të cilët gjithashtu luajnë në nivelin evropian kundër City, luajnë hapur dhe ofrojnë gola dhe spektakël në pothuajse çdo lojë. Ndeshja e tij jashtëzakonisht interesante "Mercedes-Benz Arena "luan me 0% grafik * dhe 350+ tregje bastesh në Pamestoixima.gr kjo është këtu dhe është më e mirë se kurrë!

* E vlefshme vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.
** Kushtet dhe afatet zbatohen.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Champions League me Super Speciale në Zonën e Ofertave!

Loja është përcaktuar nga fillimi në Pamestoixima.gr. Ndeshjet e mëdha evropiane janë përsëri në veprim Ofroj Zonë dhe adrenalina godet "e kuqe"! Qëndroni të akorduar sepse të gjitha ndeshjet e mëdha luhen në Pamestoixima.gr me mosmarrëveshje të forta, super oferta ** dhe shumë baste speciale.

Në Mançester, përballja Qyteti - Dortmund është jashtëzakonisht interesante, me "qytetarët" e Pep Guardiola në formë demonike. Ata po kalojnë nga suksesi në sukses brenda kufijve dhe tani janë të palëkundur në arritjen e diçkaje të rëndësishme gjithashtu në nivelin evropian. Gjermanët nuk lënë përshtypje të mira në kampionatin e brendshëm, por ata kanë një fanellë të rëndë dhe në ndeshje të tilla evropiane ata vërtetojnë vlerën e tyre. Sidoqoftë, detyra e tyre vetëm nuk do të jetë e lehtë sonte në "Etihad", ndërsa ndaj ekipeve angleze ata më në fund kanë një barazim dhe pesë humbje në gjashtë ndeshje.
Ndeshja e shkëlqyeshme luan me të Ofroj Zona në Pamestoixima.gr:

 • 0% raketë *
 • Kthimi i parave ** në 0-0 (në tregun e shënuesit të parë)
 • Shanse të përmirësuara në rezultatet 3-1, 2-2, 1-2
 • Shumë baste speciale për lojtarët
 • 400+ tregje bastesh

Në Madrid, loja Real - Liverpool lehtë mund të përshkruhet si finale e ngjarjes. Dy "kafshë" që kërkojnë famë në nivelin evropian si në ligat vendase nuk kanë kursin që prisnin. Real do të privohet nga shërbimet e kapitenit dhe kapitenit të lartë Ramos, Liverpoolit të kapitenit të tij dhe mesfushorit Henderson. Në 35 çerekfinale në të cilat Real ka luajtur, ai ka 29 kualifikues, 11 prej të cilëve janë ata të Liverpool në 15 raste. Cili nga të dy do të hedhë hapin e parë kualifikues sonte?
Luhet derbi i madh në Madrid Ofroj Zona në Pamestoixima.gr:

 • 0% raketë *
 • Kthimi i parave ** në 0-0 (në tregun e shënuesit të parë)
 • Shanse të përmirësuara në rezultatet 2-1, 2-2, 0-1
 • Shumë baste speciale për lojtarët
 • 400+ tregje bastesh

 

ajo Ofroj Zona ka një ofertë tjetër të shkëlqyeshme për ju. Nga sot ju luani bastet e kombinuara Kampione & Evropë Liga Shko brenda këtu dhe gjeni të gjitha specifikat combo bast mua mbi /nën në gola të përgjithshëm, shtëpi dhe fitore, handikap dhe shumë baste të tjera interesante!

* E vlefshme vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.
** Kushtet dhe afatet zbatohen.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Oferta e Javës së Zonës në Pamestoixima.gr!

Loja është përcaktuar nga fillimi në Pamestoixima.gr. Ndeshjet e mëdha evropiane kthehen në veprim këtë javë dhe ofrohen ndeshjet më të rëndësishme 0% grabujë *, shumë oferta ** dhe shumë baste speciale sepse këtu ofertat nuk ndalen kurrë!

Këtë javë veprimi i basteve përfshin Zonën e Ofertës. Qëndroni të akorduar sepse të gjitha ndeshjet e mëdha luhen në Pamestoixima.gr me mosmarrëveshje të forta, super oferta dhe shumë baste speciale.

Për ndeshjen e 30-të të Premier League, Wolves pret West Ham, në një ndeshje shumë interesante. Mikpritësit janë nën mes të tabelës dhe me një fitore në pesë ndeshjet e fundit. Mysafirët humbën në dy daljet e tyre të fundit, por qëndrojnë në shtatë më të mirët dhe kanë mundësinë të jenë sonte në vendin e pestë me një rezultat pozitiv. Ndeshja e "Molineux "ofrohet me 0% grabujë * dhe shumë tregje bastesh në rinovimin Pamestoixima.gr!

* E vlefshme vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.
** Kushtet dhe afatet zbatohen.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Rënia në rënie

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.