elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Paraja e gatshme (26.07) me 3/4 barazime në kolonën Vizatimet e ditës nga Conte Latino

Gara e fundit
EDITORIAL

Gara e fundit

Boris Johnson duket se ka vendosur të lejojë tifozët të kthehen në stadiumet angleze në ndeshjen e fundit të Premier League!

Duket se tifozët në Angli do të kthehen në stadiume në ndeshjen e fundit të Premier League!

Në veçanti, sipas raporteve, duke përfshirë SkySports, Boris Johnson duket se ka vendosur të hapë dyert për ngjarjet sportive nga 17 maj, që do të thotë se ndeshjet e fundit të kampionatit në 23 të të njëjtit muaj do të mbahen me njerëz!

Jo, sigurisht… është shitur, por, siç raportohet nga të njëjtat botime, me 25% të kapacitetit të secilit stadium! Me fjalë të tjera, rreth 10.000 njerëz priten në stadiumet e mëdha.

Ju kujtojmë se një numër i vogël i tifozëve u lejuan të hyjnë në stadiume të caktuara angleze, por në dhjetor, kur u njoftua bllokimi i ri, ai gjithashtu ndaloi.

Për rekord, Manchester City, i cili tani është favorit i madh për të fituar titullin, po luan ndeshjen e tij të fundit me Everton në '' Etihad '', kështu që -koronalisht e lejuar- mund të festojë kupën me tifozët e tij!

Pamestoixima.gr: Me shanse të zgjeruara në të gjitha ndeshjet e Ligës së Kampionëve | +21

Pamestoixima.gr: Beteja e madhe e Olympiacos me 0% grabitje dhe Kthim Parash | +21

Me mungesa Atletico kundër Chelsea

Pa Jimenez, Carasco, Vrsaliko dhe Tripierin e ndëshkuar, Atletico do të presë Chelsea të Martën (23/2) për "16" të Ligës së Kampionëve.

Me mungesa të konsiderueshme, Atletico Madrid do të presë Chelsea të Martën (23/2, 22:00) në ndeshjen e tyre të parë për "16" të Champions League.

Konkretisht, emrat e Karasko, Vrsaliko dhe Jimenez të dëmtuar mungojnë në misionin prej 21 anëtarësh të njoftuar nga "Rochiblancos" për ndeshjen. Si dhe Tripier i cili mbetet i ndëshkuar (për përfshirjen e tij në bast).

Në detaje, misioni i Atleticos: Grbic, Oblak, Roman, Lodi, Savic, Felipe, Hermoso, Garcia, Ricard, Kontogbia, Torreira, Koke, Saul, Lemar, Giorente, Vitolo, Felix, Suarez, Cape.

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

Flick: "Unë pres që ekipi të jetë shumë i motivuar"

Trajneri i Bayern Munchen Hansi Flick i ra ziles për ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Lazios.

Dy rezultatet e njëpasnjëshme të pasuksesshme në Bundesliga (barazim 3-3 me Arminia Bielefeld dhe humbje 2-1 nga Eintracht Frankfurt) kanë goditur një zile në Bayern përpara nesër (23/2) ndeshjen e parë për Lazio, "16" të Liga e Kampioneve.

Hansi Flick e përqendroi problemin në fillimin e dobët të ekipit të tij (në të dyja ato ndeshje ai ishte përsëri herët në rezultat) dhe u duk i sigurt për zgjidhjen e tij.

"Ne e dimë se çfarë ka ndodhur në ditët e mëparshme. Kundër Lazios, ne duam të luajmë si skuadër që nga fillimi. Ne kemi një ide se si duam të luajmë dhe duhet ta bëjmë që nga fillimi ", tha trajneri i kampionëve të Evropës, i cili nuk kërkoi justifikime në humbjen e disa lojtarëve, qoftë për shkak të dëmtimit ose për shkak të në koronavirus.

"Ne duam të jemi në formën tonë më të mirë kur të fillojë Champions League. Në javët e fundit kemi pasur shumë ndeshje, shumë presion mbi ekipin dhe disa mungesa. "Isshtë një lojë e veçantë (kundër Lazios) dhe unë pres që ekipi të jetë shumë i motivuar", përfundoi Flick.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Diogo Zota u kthye në stërvitje

Diogo Zota është kthyer në seancat stërvitore të Liverpool dhe nuk është vonë për ditën kur Giergen Klopp do ta rillogarisë atë në planet e tij.

Lajmi i mirë i sotëm për Liverpool dhe rrjedhimisht Gyrgen Klopp në realitetin e zymtë të dëmtimeve të përsëritura që i kanë goditur ata.

Dhe kjo pasi Diogo Zota u kthye në stërvitjen e “të kuqve”, pas tre javësh ku bëri stërvitje individuale, në mënyrë që të kapërcente dëmtimin e tij!

Tani, anësori portugez do të kthehet në normalitet dhe prandaj dita nuk do të jetë e gjatë kur Klopp do ta rillogarisë atë në planet e tij për detyrimet e Liverpool.

Ju kujtojmë se sulmi i kampionëve anglezë nuk është në gjendjen më të mirë, me Mohamed Salah, Santio Mane dhe Roberto Firmino që nuk gjejnë rrjeta në vitin e ri në nivelin e Premier League

Surfbet.net (2000-2020): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Karim Benzema dhe Atalanta praktikisht u nokautuan

Karim Benzema i dëmtuar është padyshim jashtë planeve të Zinedine Zidane për ndeshjen e parë midis Real Madrid dhe Atalanta.

Karim Benzema ishte praktikisht nokaut nga ndeshja e parë midis Real Madrid dhe Atalanta, për "16" të Ligës së Kampionëve të këtij viti.

Sulmuesi francez i "mbretëreshës së bardhë" nuk mori pjesë në stërvitjen e ekipit të tij përsëri, si rezultat i së cilës ai nuk llogaritet nga Zinedine Zidane për ndeshjen që do të zhvillohet pasnesër (24/02) në Bergamo .

Nga atje e tutje, Zidane nuk do të ketë në dispozicion kundër ekipit italian dhe as të dëmtuarit tjetër, pasi asnjë prej tyre nuk ishte në gjendje të kthehej në ritmet normale në seancën e fundit stërvitore të Realit.

Novibet: 100% pranë lojtarit * | 21+

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

Bundesliga i kërkoi Dortmund shpjegime

Administrata e Borussia Dortmund nxitoi të dënojë sjelljen e lojtarëve dhe tifozëve të saj, për sjelljen e tyre pas derbit me Schalke.

Menjëherë pas derbit të Luginës së Ruhr, ku Dortmund triumfoi ndaj Schalke (0-4), tifozët dhe lojtarët e Westphalia festuan së bashku fitoren e madhe, duke injoruar çdo protokoll për koronavirusin.

Kjo ngjarje provokoi reagimin e Bundesligës, e cila kërkoi shpjegime nga ekipi gjerman, ndërsa Dortmund lëshoi ​​një deklaratë në të cilën i "qortoi" ata për lojtarët dhe tifozët.

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+ | Luaj me Përgjegjësi Autoriteti Kompetent: Asistent Rregullatori i Tregtisë

Njoftimi në detaje:

"Pavarësisht nga gëzimi për të fituar derbin, kishte shkelje të rregullave për koronavirusin, diçka që nuk tolerohet. Rreth 150-200 tifozë festuan me ekipin jashtë terrenit, disa pa maska ​​dhe pa mbajtur distancën.

Lojtarët festuan me tifozët. "Ne vetëm mund të kërkojmë falje dhe të premtojmë të flasim me policinë, por gjithashtu të theksojmë se si skena të tilla mund të përjashtohen në të ardhmen."

Pamestoixima.gr: Beteja e madhe e Olympiacos me 0% grabitje dhe Kthim Parash | +21

Sergio Aguero nga Manchester City

Në kontakt me Sergio Aguero, i cili mbetet i lirë këtë verë, thuhet se ata kanë ardhur në funksion të sezonit të ri, Inter dhe Juventus.

E kaluara, siç tregon gjithçka, do të jetë Sergio Aguero nga Manchester City gjatë verës.

Si rezultat i këtij zhvillimi, kanë filluar thashethemet për fazën tjetër të karrierës së tij në futboll.

Sipas emisionit autoritativ të televizionit spanjoll "El Chiringuito", skuadra nga Italia kanë shprehur interes për të blerë qendërsulmuesin argjentinas.

Arsyeja për Interin dhe Juventusin. Sidoqoftë, ata nuk janë të vetmit, pasi Barcelona dhe Paris Saint-Germain, ndër të tjera, janë në lojë për të blerë lojtarin.

I vetmi ndryshim midis "Nerazzurri" dhe "Bianconeri", në lidhje me katalanasit dhe parizianët, është se diskutimet kanë filluar tashmë me menaxherin e lojtarit, nëse ai do të ishte i interesuar të luante në Serie A.

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Sterling: "simpleshtë e thjeshtë. Ne duam gjithçka "

Sovrani Manchester City do të fitojë me besim titullin e këtij viti, pasi dje mundi Londrën dhe Arsenalin 1-0, në ndeshjen e 25-të të Premier League dhe rriti në dhjetë pikë diferencën nga ndjekësit e tij.

Skuadra e pabesueshme e Pep Guardiola arriti fitoren e 18-të me radhë (!), Në ​​të gjitha garat, me golin e Rahim Sterling vetëm në minutën e 2-të të ndeshjes.

Sulmuesi ndërkombëtar anglez foli për qëllimet e skuadrës së tij këtë sezon. 

"Shtë e thjeshtë. Ne duam gjithçka. Ne duam të fitojmë të gjitha turnet në të cilat marrim pjesë ”, ishin fjalët e Sterling. 

Pochettino: "Ne duhet të punojmë shumë"

Mauricio Pochettino u kërkoi lojtarëve të tij që të punojnë shumë për të ndryshuar situatën pas humbjes së Paris Saint-Germain nga Monaco.

Monegasques zbarkuan në Paris, pas triumfit në Barcelona në Champions League me 4-1 kundër Barcelonës dhe e detyruan atë në humbjen e gjashtë në sezonin në kampionat.

Këto janë humbjet më të mëdha që Paris ka përjetuar në një sezon, pasi Nasser Al-Kalaifi bleu ekipin.

"Ne pësuam një gol pas pesë minutash dhe nuk krijuam mundësi të mjaftueshme. Ne nuk ishim mjaft të mirë dhe kjo është arsyeja pse e humbëm ndeshjen. Monaco bëri dy raste dhe shënoi dy gola. Ne e dominuam lojën për më shumë se 75 minuta me topin, por asnjëherë nuk gjetëm një mënyrë për të thyer vijën e tyre mbrojtëse. Sigurisht, ata u mbrojtën mirë, urime në Monako. "Ne duhet të punojmë shumë për ta kthyer këtë situatë," tha Pochettino pas ndeshjes në Paris.

Kuman në një pozicion të vështirë

Ronald Koeman e di se ai është në një pozitë të vështirë dhe në dy javët e ardhshme ... disa gjëra do të jenë sqaruar!

Ashtë e dhënë që ekziston shqetësim i madh dhe zhgënjim i madh në radhët e Barcelonës. Skuadra mund të ketë treguar se është në rritje, por pas disfatës nga Sevilla për Kupën, erdhën disa rezultate negative, me rezultatin e fundit barazimin në shtëpi me Cadiz. Ronald Koeman e dinte se do të ishte një sezon i vështirë, por tani klima ka ndryshuar për mirë.

Mediat nga Spanja raportojnë se megjithëse nuk ka mundësi të largimit të tij para fundit të sezonit, por në rast se ai “dështon” këtë vit, atëherë largimi i tij në verë duhet të konsiderohet i dhënë.

Në ditët në vijim, katalanasit do të japin ndeshje kyçe për të gjitha turnet! Me siguri, njerëzit e Barcelonës e dinë se do të jetë e vështirë të "kthehet" situata me Paris Saint-Germain. Por ndeshja e madhe që të gjithë në klub kanë shënuar është revansh me Sevilla për Kupën. Në ndeshjen e parë, Sevilla kishte mbizotëruar 2-0!

Trajneri i Blaugrana e di që e ardhmja e tij vetëm në Barcelonë nuk duhet të konsiderohet e sigurt dhe ai dëshiron të ndryshojë menjëherë imazhin e ekipit të tij.

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 6563
- 5297 ditë më parë
 • Guru L -

  Deformimi i thellë i Southampton

  Μήνα Gëzuar muaj me shëndet

  15: 55 ** Persepolis - Saipa Karaj: (Iran) 5 fitoret radhazi me (10-1) gola e çojnë Persepolisin në 1η pozicioni Fiton për mikpritësin në 4 të fundit në selinë e tij. Ai e lufton atë me barazime (8) në 15 ndeshje me 3 fitore 4 humbje në pjesën tjetër duke pasur sulmin më të keq të kampionatit me 10 gola. - 1 -. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

  16: 05 ** Foolad Kuzestan - Zombie Ahan: (Iran) 2 humbjet e Fulland Kuzestan në 15 ndeshje tregojnë ekuilibër. Mban mbrojtjen më të mirë në shtëpi me gjithsej gola (9-2) në 7 ndeshje. Nga 2 humbje vjen Zombie Ahan që ka vetëm 1 fitore në 15 ndeshje me mbrojtjen më të dobët në kampionat. - 1 -. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

  16: 30 ** Paphos - Karmiotissa: Mbi 2.5 është verifikuar në 5 të fundit brenda Paphos me 4 prej tyre Mbi 3.5 & G / G. Karmiotissa ka pësuar të paktën 2 gola për ndeshje në 5 të fundit, përveç. Mbi 2.5. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

  Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

  19: 00 ** Academica - Varzim: Pas 5 fitoreve dhe 2 barazimeve, Akademika pësoi një humbje, e cila është 5 pikë prapa majës, por me një lojë më pak. Pavarësisht përpjekjes së saj të fundit jashtë, Varzim mbetet në fund të renditjes me 3 humbje në 21 ndeshje. Akademika Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

  19: 30 ** NPS Volos - Olympiacos: Për herë të parë pa fitore në 2 të fundit të kampionatit, Olympiacos. Jashtë ka një super rekord me 11 fitore 1 barazim dhe një raport golash shumë pozitiv (32-3). Volos vjen nga 2 fitore, duke lënë mënjanë një shenjë negative me 1 fitore në 7 ato paraardhëse menjëherë. olimpik Mbi 1.5. Statistika | Novibet - Vizitë | 21+

  19: 45 ** Excelsior - Ajax B ': G / G & Mbi 2.5. Statistika| Winmasters - Vizito | 21+

  Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

  * Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

  ** Laval - Kevigi: Nën 1.5, 2.5. Statistika | Winmasters - Vizito | 21+

  ** SonderjyskE - Lyngby: Personalisht, unë mund të kisha luajtur Sonderjysque me gatishmëri më të madhe; Statistika | Novibet - Vizitë | 21+

  21: 00 ** Benfica - Rio Ave.: Një arritje për Benfica, fitorja e parë në 1 ndeshjet e fundit të kampionatit. Mediokriteti i Rio Ave nuk mund të kërcënojë. Benfica Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

  Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

  21: 30 ** Shën Pauli - Hamburg: St. Pauli po kalon më të mirën e tij këtë vit me 6 fitore dhe 1 barazim që nga mesi i janarit, me sulmin e tij duke shënuar të paktën 2 gola për ndeshje dhe në 7 të përmendura më lart me 6 Over 2.5 dhe G / G. Deformimi del me 1 fitore në 5 të fundit dhe 5 të fundit me përjashtim të Hamburgut i cili regjistron 5 Mbi 3.5 në 7 ndeshjet e fundit. G/G & Mbi 2.5. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

  21: 45 ** Leuven - Antwerp: Nga 3 fitore 2 barazime vjen Antwerp duke vazhduar imazhin shumë të mirë nga dhjetë ditët e treta të dhjetorit. Me 3 fitore, 1 barazim në 4 ndeshjet e fundit jashtë. Gjërat e vogla Leuven me mbrojtjen e tyre të pësuar 21 gola në 12 ndeshjet e fundit. Më në fund, me 4 humbje, 2 fitore në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi. Mbi 2.5 dhe - 2 - . Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

  22: 00 ** Everton - Southampton: "Unë kam lindur Dritë, siç themi ne ..." Fitorja psikologjike e Everton me (0-1) në Liverpool në ndeshjen e fundit. Deformimi i thellë i Southampton regjistron 7 humbje dhe 1 barazim në 8 të fundit të Premier League me 1 fitore në 12 ndeshjet e fundit. Në 6 të fundit jashtë tij ai ka një total të golave ​​(3-18). Everton Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

  Pamestoixima.gr: Kampionatet evropiane luajnë me oferta për ... lojtarë! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

  ** Real Madrid - Sociedad: Sociedad u kthye në rezultate pozitive me 3 fitore radhazi dhe të pamposhtur në 5 më të fundit. Kursi i mirë i Real Madridit me 9 fitore, 2 barazime dhe 1 humbje në 12 paraqitjet e fundit e sjell atë 6 pikë prapa majës. G/G & Mbi 2.5. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

  ** Venecia - Retziana: Nga një barazim (1-1) në Empoli vjen Venezia me 4 fitore në ato të mëparshmet. Fiton në 3 ndeshjet e fundit në shtëpi për ekipin vendas. Korrigjime për Reggiana edhe më të fundit me problem zero në sulm në 5 nga 6 të fundit jashtë. - 1 -. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

  ** Brenda - Top Os: Nga 4 fitore me 11 gola pasuri vjen Brenda e cila mbetet e pamposhtur në 10 ndeshjet e fundit. Me 6 humbje, 1 fitore në 7 ndeshje, Os me 17 gola pasiv. Brenda Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika | Novibet - Vizitë | 21+

  22: 15 ** Moreirense - Belenense: Belenenses nuk ka shënuar në 6 ndeshjet e fundit jashtë. Me 2 fitore, 1 barazim dhe 1 humbje në 4 të fundit, Moreirense. Të shohësh diçka nuk do të thotë që duhet ta prekësh. Statistika | Winmasters - Vizito | 21+

   Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

  BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

  20: 30 ** Cluj - Arges Pitesti: Cluj solli të 3 rezultatet në 3 më të fundit me sulmin e tyre duke mos shënuar më shumë se 1 gol në 5 nga 6 të fundit të kampionatit. Arges Pitesti mban të pamposhtur në 11 ndeshjet e fundit me gjithashtu të pamposhtur në 6 ndeshjet e fundit me 4 fitore dhe 2 barazime. Nën 2.5 dhe - 2 -. Statistika |Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

  Pamestoixima.gr: Kampionatet evropiane luajnë me oferta për ... lojtarë! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

  Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Pamestoixima.gr: Revansh kuqezi me super koeficientë!

Lojërat e Europa League kryesojnë veprimin e basteve sot! Qëndroni në akord dhe shijoni të gjitha ndeshjet e shkëlqyera çdo ditë me 0% grabujë *, shumë oferta ** dhe shumë baste speciale!

Në Hollandë, çifti Eindhoven - Olympiacos premton gola dhe spektakël, me "kuqezinjtë" që kanë një epërsi kualifikuese pas fitores së tyre javën e kaluar. Semedo kthehet në qendër të mbrojtjes, duke forcuar Olympiakos. Ekipi grek ka dy barazime dhe tre humbje në tokën Hollandeze, me Eindhoven duke numëruar gjashtë fitore dhe një barazim kundër klubeve greke. Po luan ndeshja e shkëlqyeshme në "Philips Stadion"Pamestoixima.gr me 0% grabujë *, para mbrapa ** në tregun e golashënuesit më të mirë nëse ndeshja përfundon 0-0, shanse të zgjeruara multiscore dhe mbi 400 tregje bastesh!

Në nivelin e Euroleagës, ndeshja CSKA Moskë - Olympiacos ka interesin grek. Piraeus kanë një rekord prej 11-14 dhe kërkojnë urgjentisht një fitore për të ruajtur shpresat e tyre për të hyrë në tetë më të mirat. Papanikolaou dhe Martin mbeten të plagosur. Nga ana e saj, CSKA është e dyta me një rekord prej 16-8, duke pasur një ndeshje më pak. Eric dhe Ludberg janë gati për debutimin e tyre në Moskovit. Rinovuar Pamestoixima.gr ju ofron ndeshjen interesante me 0% grafik * dhe shumë bastesh speciale!

* E vlefshme vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.
** Kushtet dhe afatet zbatohen.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Pamestoixima.gr: 0% grabitje, Kthimi i Parave dhe shanse të zgjeruara në ndeshjet e Champions League!

Lojërat Gladbach - Manchester City dhe Atalanta - Real Madrid mbajtur sonte në nivel ChampionsLigë dhe veprimi i basteve merr hov! Qëndroni të ndezur dhe shijoni të gjitha ndeshjet e shkëlqyera çdo ditë me 0% grabujë *, shumë oferta ** dhe shumë baste speciale!

Ndeshja Gladbach - Manchester City kryer në Hungarinë neutrale. Mikpritësit nuk po kalojnë një periudhë forme ndërsa çështja e trajnerit të tyre po vonon, me Marco Rose që tashmë ka rënë dakord të marrë Dortmund dhe atmosfera në dhomën e zhveshjes është e çuditshme. "Qytetarët" ecin nga suksesi në sukses dhe nuk vënë asnjë frenë në rrugën e tyre. Qëllimi i tyre sot është të fitojnë për të fituar epërsinë e madhe kualifikuese. Po luan ndeshja e shkëlqyeshme në "Puskas Arena" në BudapestPamestoixima.gr me 0% grabujë *, kthimi i parave ** në tregun e golashënuesit më të mirë nëse ndeshja përfundon 0-0, shanse të zgjeruara multiscore dhe 400 tregje bastesh!

Cifti Atalanta - Real Madrid imagjinon duelin biblik David - Goliath. "Bergamaski" është i pushtuar nga injoranca e rrezikut dhe është në kërkim të fitores në çdo ndeshje, pavarësisht nga kundërshtari! Ata gjithashtu do të mbështeten sonte në Zapata dhe Muriel të cilët do të drejtojnë vijën e goditjes. Madrilenët rreshtohen në Veriun Italian me nëntë mungesa, disa të rëndësishme dhe disa jo, me misionin duke përfshirë lojtarët e ekipit të tyre të dytë! Vinicius - Dias - Asensio do të kompozojë treshen e tyre sulmuese! E përtërirë Pamestoixima.gr ju ofron ndeshjen interesante me 0% grazhd *, kthimi i parave ** në tregun e golashënuesit më të mirë nëse ndeshja përfundon 0-0, shanse të zgjeruara dhe mbi 400 tregje bastesh në total!

* E vlefshme vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.
** Kushtet dhe afatet zbatohen.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Pamestoixima.gr: Dritat në Romë dhe Bukuresht me 0% grabujë dhe 400+ blerje!

Ndeshjet në Champions League dhe Europa League ata kthehen dhe veprimi i basteve merr hov! Ndeshja e dytë e ndeshjes ends përfundon në Ligën e Kampionëve, me revanshin që zhvillohet pas 2 javësh. Përkundrazi, përsëritës në ndeshjet e tij Europa League, me Olympiakos për të dhënë tjetrën E enjte betejën e tij për t'u kualifikuar në 16 ekipet më të mira.

Pamestoixima.gr nuk mund të humbte një "festë" të tillë evropiane. Qëndroni të ndezur dhe shijoni të gjitha ndeshjet e shkëlqyera çdo ditë me 0% grabujë *, shumë oferta ** dhe shumë baste speciale! dhe bëhesh edhe më i madh sigurinë!

Ndeshja Atletico - Chelsea kryer në Rumaninë neutrale. Pritësit e "Rochiblancos" janë dobësuar padyshim nga ky fakt, duke pasur një seri prej 13 ndeshjeve të pamposhtura në shtëpi në turne. Rastësisht apo jo, Chelsea ishte skuadra e fundit që festoi një fitore në Atletico Stadium në vjeshtën e vitit 2017. Ndeshja e shkëlqyeshme në "Arena Nacionalla" në Bukuresht po luanPamestoixima.gr me 0% grabujë *, kthimi i parave në tregun e golashënuesit më të mirë nëse ndeshja përfundon 0-0 dhe shanset e zgjeruara në rezultatet e zgjedhjeve të shumëfishta 3-1, 2-2, 1-2!

Në Romë, çifti Lazio - Bayern na jep të qartë rolet e nënvlerësuesit dhe të preferuarit. "Lazio" ka një traditë pozitive ndaj ekipeve gjermane në shtëpi (6-1-1) por Bayern nuk është thjesht një skuadër e rastit, me 7-4-9 në tokën italiane. Bavarezët duhet të humbasin në nivelin e Ligës së Kampionëve që nga marsi i vitit 2019, pra gati dy vjet! E përtërirë Pamestoixima.gr ju ofron ndeshjen interesante me 0% grazhd *, paratë mbrapa në tregun e golashënuesit më të mirë nëse ndeshja përfundon 0-0 dhe rrit shanset multiscore!

 

* E vlefshme vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.
** Kushtet dhe afatet zbatohen.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Pamestoixima.gr: Panaitolikos - Panathinaikos me 0% grabitje dhe shumë rezultate!

Një javë tjetër bastesh plot ndeshje të shkëlqyera në Pamestoixima.gr! Lojërat Champions Liga dhe Evropë Ligë është përsëri me ne në ditët në vijim dhe veprimi i basteve merr hov! Rrini të qetë dhe shijoni të gjitha ndeshjet e shkëlqyera çdo ditë me 0% grabujë *, shumë oferta ** dhe shumë baste speciale! Përveç kësaj, Paypal është në Pamestoixima.gr si një mënyrë e re pagese dhe ju merrni edhe më shumë sigurinë! Nje nga më të popullarizuara kompanitë e pagesave elektronike të disponueshme në platformën e saj të rinovuar Pamestoixima.gr!

Ndeshja Panaitolikos - Panathinaikos plotëson 23η garat e saj super League. Pritësit po kërkojnë me padurim rezultatin pozitiv pasi janë gjetur të parafundit dhe beteja për të siguruar një qëndrim po zhvillon. Ata duhet të jenë veçanërisht të kujdesshëm në pjesën mbrojtëse, e cila është thembra e tyre e Akilit këtë vit. "Tërfili" është rreshtuar në Agrinio me defense mbrojtje eksperimentale pasi mungesat janë të shumta, me njëmbëdhjetë e tij duke qenë një enigmë për zgjidhës të fortë. Ndeshja interesante Panaitolikos - Panathinaikos luan në Pamestoixima.gr me 0% grabujë * dhe shanse të zgjeruara në rezultatet me zgjedhje të shumëfishtë 1-0, 1-1, 1-2!

* E vlefshme vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.
** Kushtet dhe afatet zbatohen.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Pamestoixima.gr: Nata Olimpike dhe Tsitsipas me super oferta!

Lojërat e para të fazës së "32" e Evropë Ligë mbahen sonte, me interesin grek që përqendrohet në ndeshje Olympiacos - Eindhoven! Nata është kuq e bardhë, pasi ekipi i basketbollit i Olympiacos luan më herët (19:30) në “Poli” ndaj Efes së fortë. Shkopin e basteve e merr Stefanos Tsitispas i cili luan në Pamestoixima.gr me shumë oferta. Qëndroni të ndezur dhe shijoni të gjitha ndeshjet e shkëlqyera çdo ditë me 0% grabujë *, shumë oferta ** dhe shumë baste speciale!

Përballja Olympiacos - Eindhoven është e rëndësishme si për përfaqësuesin tonë ashtu edhe për rezultatin e vendit tonë në UEFA. "Kuqezinjtë" numërojnë 4-1-0 ndaj ekipeve Hollandeze në shtëpi, me 4 sukseset që shoqërohen me zero detyrime. Hollandezët kanë luajtur shtatë herë në tokën Greke, me një rekord prej tre fitoreve dhe katër humbjeve. Veprimi kulmon në Pamestoixima.gr që ju ofron ndeshjen e shkëlqyeshme me 0% grackë *, para Kthehuni në tregun e shënuesit të parë në rast të një rezultati përfundimtar 0-0, shanse të zgjeruara por edhe 400+ tregje bastesh!

Në një nivel Eurolegë, h Efektet e mirëpret Olimpike në Kostandinopojë. Turqit janë në tetë më të mirët, aty ku dëshiron të jetë Olympiacos, me pesë fitore në gjashtë ndeshjet e tyre të fundit. Skuadra greke do të privohet nga shërbimet e Harrison por Vezenkov, i cili është një nga lojtarët më të mirë të këtij viti, po kthehet. Rinovuar Pamestoixima.gr ju ofron ndeshjen interesante me 0% grafik * dhe shumë bastesh speciale!

Mbrëmja vazhdon me Australian Open. Në 10:30 të mëngjesit tjetër, Stefanos Tsitsipas do të përballet me Medvedev rus në gjysmëfinale, por do të gjeni shumë oferta nga sot. “2-0 & ndeshje ”** të jep mundësinë të jesh të sigurt në bast tuaj, në rast se fituesi që zgjodhët të ishte përpara me 2-0 sete. Diçka e ngjashme ndodhi në fitoren e madhe të Stefanos kundër Nadal ku spanjolli udhëhoqi 2-0 por asi grek përmbysi "skenën" dhe fitoi 3-2. Në Pamestoixima.gr të dy opsionet fituese u paguan

Në gjysmëfinalen e madhe të Melburnit do të gjeni mjaft të veçantë por edhe atë Lajme "kryq sportiv props" ku ka baste të kombinuara me tenis, basketboll dhe futboll!

* E vlefshme vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.
** Kushtet dhe afatet zbatohen.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Rënia në rënie

Më parë Redaksia

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.