elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

"Momenti ynë i shkëlqyeshëm"
EDITORIAL

"Momenti ynë i shkëlqyeshëm"

Kampionët e Premier League Manchester United përballen me Liverpoolin e vendit të dytë të Dielën e ardhshme dhe Paul Pogba foli për një moment të shkëlqyeshëm.

Mesfushori francez ishte shënuesi në fitoren e djeshme (0-1) të Manchester United në selinë e Burnley.

"Djajtë e kuq" janë në krye me tre pikë më shumë se Liverpool, i cili do t'i presë të dielën në "Anfield". 

"Do të jetë një lojë e bukur për të gjithë," i tha Pogba BBC Sport.

"Shtë një lojë e madhe, prandaj le të bëhemi gati për të. Ne e dinim që nëse mundnim Burnley do të ishim në krye kur të përballeshim me Liverpool. Ne duhet të qëndrojmë të qetë, tani është koha e madhe. Ne do të shohim se çfarë do të ndodhë ”, shtoi francezi. 

Pamestoixima.gr: Ofroj Zona me 0% grabujë në të gjitha ndeshjet e Super dhe Premier League! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

Solskier: "Ne jemi gati të përballemi me Liverpoolin"

Manchester United me një gol të Paul Pogba doli fitimtar (0-1) nga selia e Burnley, në një ndeshje të shtyrë dhe është i vetëm në krye të Premier League, tre pikë përpara kampionëve, Liverpool, me të cilin përballen të Dielën.

Timeshtë hera e parë që Manchester United e ka arritur këtë, pasi ka luajtur të paktën 17 ndeshje, që nga ndeshja e fundit e kursit të saj në 2012-13, duke pasur Sir Alex Ferguson në stolin e tij. 

"Anulimi i golit të Maguire na bëri nervoz, por më pas luajtëm një pjesë të dytë të shkëlqyeshme. "Unë nuk e shikoj rezultatin tani, do ta bëj në prill", tha Ole Gunnar Solskier pas ndeshjes.

"Gjithmonë kam thënë se Paul (Pogba) është një lojtar shumë i rëndësishëm për ne. Sot (ss: dje) ai luajti një ndeshje të shkëlqyeshme dhe jo vetëm për golin që shënoi. "Tani do të përballemi me kampionët, ne jemi gati", shtoi trajneri norvegjez i "djajve të kuq" i cili do të shkojë në "Anfield" të Dielën e ardhshme për të luajtur me Liverpool. 

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

Një vit i pamposhtur larg United

Manchester United, pas fitores së tyre 1-0 në Burnley, përfundoi një vit të pamposhtur larg Old Trafford.

Skuadra e Ole Gunnar Solskj .r ka 15 ndeshje të pamposhtura, me 12 fitore dhe 3 barazime. Fati, natyrisht, luan lojëra të çuditshme që kur disfata e fundit e United ishte në Anfield nga Liverpool me 2-0 falë golave ​​të Van Dyke dhe Salah. 

Dhe tani të Dielën të dy "të mëdhenjtë" e futbollit anglez përballen me njëri-tjetrin në Anfield, me United që është në vendin e 1-të të Premier League me 36 pikë, ndërsa Liverpool në të 2-in me 33 pikë. 

Pamestoixima.gr: Kampionatet evropiane luajnë me oferta për ... lojtarë! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

Lojtari i Atletico Madrid Dembele

Musa Dembele është gjithashtu zyrtarisht një lojtar i Atletico, me Spanjollët që shpallin huazimin e sulmuesit francez nga Lyon për pjesën e mbetur të sezonit.

Musa Dembele, i cili është i huazuar nga Lyon, do të luajë për Atletico Madrid deri në fund të sezonit. Kostoja e huasë është 1.5 milion euro, ndërsa ekziston gjithashtu një mundësi për të blerë sulmuesin francez nga Rojiblancos që arrin në 33.5 milion. euro plus 5 milion bonus. 

Sidoqoftë, francezët tashmë kanë gjetur dhe fituar zëvendësimin e Dembele, pasi ata më parë njoftuan Islam Slimanin, i cili u lirua nga Leicester. 

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

"Administrata shqyrton të gjitha rastet dhe çdo interes"

Drejtori i përgjithshëm, Bebe Marotta, konfirmoi zërat në lidhje me shitjen e mundshme të Interit, i cili po përballet me një problem serioz të likuiditetit.

Inter është në pronësi të Suning të Xiang Jidong dhe ditët e fundit ishte bërë e ditur në Itali se klubi po kërkon një investitor ose 'shok skuadre' për të hyrë në arka menjëherë. Arsyeja është se qeveria kineze ka dhënë një vijë për të mos bërë investime të mëdha jashtë dhe veçanërisht në futboll dhe meqenëse bosi synon të futet në politikë, ai nuk mund ta injorojë direktivën. Në fakt, problemi i likuiditetit është aq i madh në Nerazzurri, sa që sipas Gazzetta dello Sport, lojtarët janë paguar paga për vetëm dy muaj që nga fillimi i sezonit, ndërsa nuk dihet nëse trajneri Antonio Conte merr përfitimet e përllogaritura.

Para ndeshjes me Fiorentina për "16" të Coppa Italia, Marotta u pyet dhe ishte e qartë. "Administrata po shqyrton të gjitha rastet dhe çdo interes që ekziston. Me respekt për historinë e klubit, i udhëhequr nga e ardhmja. Menaxhmenti punon në një mjedis të qëndrueshëm dhe bazohet në një staf teknik solid. "Ajo që po ndodh nuk duhet të na ndikojë."

Surfbet.net (2000-2020): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Gjithçka tregon se Luka Modric do të vazhdojë vitin e ardhshëm në Real.

Luka Modric është shumë afër një marrëveshje për rinovimin e kontratës me Realin. Mesfushori kroat konfirmoi se është afër të mbetet në "mbretëreshë" deri në verën e vitit 2022.

"Ne po flasim me menaxhmentin dhe unë jam i lumtur për këtë, por nuk mund të them asgjë më shumë tani", theksoi azi 35-vjeçar, i cili nëse nënshkruan do të plotësojë një dekadë në Real.

Këtë vit, pavarësisht nga vitet e tij, ai mbetet zgjedhja kryesore e Zinedine Zidane, duke pasur 23 paraqitje, 4 gola dhe 1 asistim.

Novibet: 100% pranë lojtarit * | 21+

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

Fuçi: "Lukaku ka forcë fizike si ajo e Shaquille O'Neal"

Nicolo Barela foli me fjalët më të mira për shokun e tij të skuadrës në Inter, Romelu Lukaku, duke e krahasuar atë me Shaquille O'Neal.

Lavdërimet e shokut të tij të skuadrës në Inter, Romelu Loukakou, ishin të endura nga mesfushori i "nerazzuri", Nikolo Barela.

Ndërkombëtari 23-vjeçar, me deklaratat e tij për një media italiane, iu referua karakterit të sulmuesit belg, por edhe fizikut të tij ... rrallë për një futbollist. Në mënyrë tipike, Barella e krahasoi Lukakun me lavdinë e madhe të NBA, Shaquille O'Neal!

"Lukaku ka forcë fizike si ajo e Shaquille O'Neal. Fuqia e tij është "arma" e tij e madhe. Askush nuk mund ta shkundë atë, madje edhe në stërvitje. Duhen tre lojtarë për ta ndaluar. Ai është një ... përbindësh i natyrës "

Mesfushori 23-vjeçar fillimisht deklaroi, duke theksuar se: "Romelou është diçka më shumë se kaq. Ai është një udhëheqës i shkëlqyeshëm, pasi gjithnjë ka një fjalë të mirë për t’i thënë të gjithëve, i përshtatet të gjithëve, ndërsa hyn në fushë me vendosmëri si kushdo tjetër ”.

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+ | Luaj me Përgjegjësi Autoriteti Kompetent: Rregullatori i Komunikimit Komercial: EEEP | KETHEA: 2109215776 Rreziku i varësisë dhe humbja e pasurisë

Shumë afër marrëveshjes Milan - Tsalhanoglou

Ka evoluar në një serial, por duket se është në episodet e fundit. Milan dhe Hakan Tsalhanoglou po i afrohen një marrëveshje përfundimtare për një kontratë deri në 2024.

Lojëbërësi turk është një tjetër lojtar - për më të mirën - në vitin e fundit, ai është Nr. 1 në krijimin e mundësive në 5 ligat e mëdha dhe meqenëse mbetet i lirë, ai kishte krijuar interes nga skuadra të tilla si Bayern Munchen dhe Manchester United. Sidoqoftë, siç doli në ditët e fundit dhe u konfirmua pas emërimit të menaxherit të tij me Rossonerët, ai do të vazhdojë të luajë në San Siro. Të dy palët ranë dakord të bëjnë lëshime të ndërsjella dhe sipas raporteve të fundit, Tsalhanoglou do të nënshkruajë një kontratë të re deri në vitin 2024 dhe fitimet e tij vjetore do të jenë 4 milion euro në vit plus një bonus.

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Një hap para rinovimit, Neymar

Neymar është një hap përpara rinovimit të kontratës së tij me Paris Saint-Germain.

Neymar po afron rinovimin e kontratës së tij me Paris Saint-Germain.

Sipas "Mundo Deportivo", ylli i ekipit francez do të mbetet me parizianët, me kontratën e tij që skadon në 2022.

Sulmuesi 28-vjeçar u përfol shumë verën e kaluar, pasi ai vazhdimisht deklaroi se ai dëshiron të kthehet në Barcelonë dhe vazhdimisht po dilnin zëra se "Ney" është një hap përpara "blaugrana". Sidoqoftë, kjo nuk ka ndodhur kurrë.

Paris Saint-Germain dëshiron ta mbajë brazilianin në skuadër dhe sipas mediave të huaja i ofron atij një kontratë fitimprurëse.

Me parisienët, ai ka bërë 97 paraqitje, duke shënuar 79 gola dhe 46 asistime, që nga viti 2017 kur veshi fanellën e klubit francez për herë të parë.

Ase i Manchester City, Sergio Aguero tërhoqi vëmendjen e Barcelonës.

Barcelona hyri në lojë për të blerë yllin e Manchester City, Sergio Aguero.

Kontrata e argjentinasit 32-vjeçar skadon në verë me "qytetarët", diçka që… vendosi në fole "blaugrana" të cilët dëshirojnë ta rikthejnë sulmuesin përsëri në Spanjë.

Aguero ka qenë në klubin anglez për dhjetë vjet dhe po pret që administrata e Qytetit t’i ofrojë një kontratë të re, diçka që nuk ka ndodhur deri më tani.

Statistikat e Argjentinasit te "qytetarët" janë mbresëlënëse, pasi që nga viti 2011 kur ai veshi fanellën e Manchester City për herë të parë deri më tani, ai ka bërë 379 paraqitje, duke numëruar 256 gola dhe 73 asistime.

Witsel: "difficultshtë e vështirë të arrish me EURO"

Axel Witsel është në një gjendje të keqe psikologjike, i cili u operua dje, pasi kishte pësuar një tendencë të Akilit në këmbën e majtë, në derbin e Dortmund me Leipzig.

“Do të jetë shumë e vështirë për mua të fitoj Kampionatin Evropian me ekipin kombëtar. "Unë do të bëj gjithçka për të arritur, por fatkeqësisht është shumë e vështirë," tha mesfushori ndërkombëtar belg 31-vjeçar.

Witsel do të humbasë pjesën tjetër të sezonit të kampionatit gjerman dhe trajneri i ekipit kombëtar Roberto Martinez ka thënë se do të presë deri në minutën e fundit për ta përfshirë atë në skuadrën e Djajve të Kuq.

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 6218
- 6799 ditë më parë

Njoftime për shtyp

Dueli "Biceps", derbi absolut anglez dhe Casino Casino ofrojnë falas për të gjithë.

E diela luhet… përndryshe në Pamestoixima.gr Dy derbi të mëdha me super oferta * dhe një unik falas * për të gjithë në kazino janë duke pritur për ju në platformën e saj të rinovuar Pamestoixima.gr!

Në orën 19:30 stadiumi Toumba do të presë derbin e ndeshjes së 18-të të Superligës midis PAOK dhe AEK. Ndeshje e shkëlqyeshme në Selanik, me një shkallë që ndan dy gladiatorët të cilët thirren të japin gjithçka për fitoren. Tradicionalisht, ndeshjet mes tyre na japin një spektakël të pasur dhe një festë golash! Çfarë do të ndodhë me emërimin e tyre këtë vit?

Derbi "Biceps" ofrohet me 0% grabujë **, para mbrapa fo 0-0, shanse të zgjeruara në rezultatin përfundimtar 2-0, 1-1, 0-1 dhe mbi 300 tregje bastesh! Ku tjetër… vetëm në Pamestoixima.gr!

Kupa Angleze e FA mund të mos ketë magjepsjen e kampionatit, por kur Manchester United dhe Liverpool përplasen në këtë turne, atëherë temperatura rritet në mënyrë të rrezikshme dhe godet "të kuqen"! Si skuadra e Solskier ashtu edhe skuadra e Klopp do të rreshtohen për kualifikimin fitues në një ndeshje nokaut befasuese! Tradita përmend 9 fitore të United ndaj 4 të Liverpool dhe 4 barazime në gjithsej 17 ndeshje për institucionin e FA Cup. Cila nga dy skuadrat e mëdha do të buzëqeshë sonte në Ishull?

Derbi i madh i Kupës Angleze ofrohet në Pamestoixima.gr me 0% grabujë **, para mbrapa fo 0-0, shanse të zgjeruara në rezultatin përfundimtar 3-1, 2-2, 1-2 dhe mbi 300 tregje bastesh! Pse në Pamestoixima.gr i jetoni derbitë me shanse më të mira!

Ofertat nuk ndalen këtu. E diela ka filluar me XNUMX EURO E diela * !! hyj në Kazinoja e tij Pamestoixima.gr dhe gjeni plotësisht falas atë që ju pret në lojë Aloha!

* Kushtet dhe afatet zbatohen.

** E vlefshme vetëm për tregun "Rezultati përfundimtar" deri në fillimin e lojërave.

New NoviLeague me 1,000,000 € për fituesin & 220,000 € të garantuara për të gjithë!

New NoviLeague me 1,000,000 € për fituesin & 220,000 € të garantuara për të gjithë!

Në fund të fundit, Novileague i ri vjen me çmime edhe më të mëdha dhe më shumë shanse për të fituar shikuar të njëjtën garë ju merrni pjesë në 2 gara në të njëjtën kohë!

Novileague kthehet në Novibet me 1,000,000 XNUMX XNUMX € fituesit, 220,000 € fitime të garantuara pjesëmarrësve, struktura e re, më shumë kampionate dhe madje edhe më shumë mënyra për të fituar, pasi që përmes një ndeshjeje merrni pjesë në dy gara në të njëjtën kohë. Thjesht qëndron e njëjta gjë ju merrni pjesë falas!

Në Novileague të ri, gjëja e sigurt është se nuk do ta humbni interesin tuaj për asnjë moment!

Çfarë ndryshoi

  • 1,000,000 € çmimi i lartë (në vend të 500,000 €): Edhe më shumë shanse në Novileague të re. Ju mund të bëni 35 parashikime të sakta në rezultatin e saktë në 100 lojëra? Kjo është, ju gjeni pothuajse 1 në 3 rezultate dhe ... ju jeni një milioner!
  • Çmim i garantuar katërfish: 50,000 € e garantuar e tenderëve të mëparshëm tani u bënë 220,000 €.
  • Duke parë një ndeshje ju merrni pjesë në dy gara në të njëjtën kohë, plotësisht falas!
  • Tani ju mendoni jo vetëm rezultatet e sakta, por edhe atë shënues i ndeshjeve në çdo kohë, për të mos humbur interesin tuaj në 90 minutat e ndeshjes! Çdo 20 lojëra, shpërndahet një 44,000 € e garantuar!
  • 22,000 € shpërndahen për 20 ndeshje në kampionat Gjeni shënuesin. Deri në fund të Novileaguedo të ketë pesë turne të tillë. Fitues në secilën prej tyre fiton 20,000 € dhe 2th 2,000 €.
  • Të tjerët 22,000 € ndahen çdo 20 gara dhe në kampionate Gjeni rezultatin e saktë. E para të secilës nga 5 ligat - pas përfundimit të 20 ndeshjeve - merr këtu edhe 20,000 € dhe e dyta 2,000 €.

Kështu luhet lajmi Novileague (Kliko Këtu)

Fillon të enjten me ndeshjen Liverpool - Burnley (21/1, 22:00), zgjat 100 ndeshje dhe përfundon në finalen e Champions League (29/5).

Kujtohet se fituesi i një të mëparshmi Novileague, ο Α.Κ, marrë 50,000 € më 23/12/2020. A do të ketë një milioner në Novileague të ri?

Shkruani historinë tuaj në një nga konkurset më të mëdha të Parave të gatshme ndonjëherë!

Kushtet dhe Kushtet zbatohen për Konkursin Konkurrenca është falas dhe nuk kërkohet pjesëmarrje në lojëra

Pamestoixima.gr: Kthim parash dhe 300+ blerje në Juventus - Napoli!

Dita e sotme i kushtohet futbollit evropian me ndeshje nga ligat kryesore dhe një ofertë e pabesueshme ** ju pret në Pamestoixima.gr! Qëndroni të ndezur dhe shijoni çdo ditë të gjitha ndeshjet e shkëlqyera me 0% grabitje * dhe shumë baste speciale!

Lojërat kryesore luajnë me super mosmarrëveshje dhe 0% grazhd! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

Finalja e tij Italiane super Filxhan mbajtur në selinë e Sassuolo, midis Juventus dhe ajo Napoli. "Bianconerët" janë në një krizë konkurruese dhe shpresat për pushtimin e 10th kampionatet radhazi duket se po zvogëlohen gjithnjë e më shumë. Titulli i Super Kupës do të jetë një ngushëllim. Nga ana e tyre, "Partenopei" po ndjekin titullin në kampionat por nuk do të jenë indiferentë ndaj Super Kupës, veçanërisht kur duhet të përballen me Juventusin në finale. Shokët e vjetër të skuadrës janë dy kundërshtarët e mbrëmjes së sotme në stol, Andrea Pirlo dhe Gennaro Gattuso. Finalja e paqartë luan me 0% grafik * dhe 300+ blerje por dhe një ofertë e pabesueshme ** në treg: Golashënuesi më i mirë! Pamestoixima.gr ju rimburson për blerjen specifike, në rast se lojërat përfundojnë 0-0. Pse këtu, me para prapa ti nuk humb!

Juventus - Napoli me 300+ tregje bastesh dhe para prapa! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

Veprimi në Kryeministër Ligë Nuk ka fund për dritat e ndezura sonte në "Craven Cottage" dhe përballjen ndërmjet Fulham dhe ajo Manchester United. Pritësit mbeten në zonën e rrezikut dhe përpiqen të shmangin fatalen. Ata nuk e kanë shijuar gëzimin e një fitore në shtëpi ndaj United për 12 vjet, me suksesin e fundit që u regjistrua në 2009! Që atëherë, "djajtë e kuq" numërojnë 9 fitore dhe 2 barazime kur priten në jugperëndim të Londrës. A do të arrijë që të gjithë ekipi i Ole Gunnar Solskj krijuesit të festojnë një fitore tjetër dhe të ngjiten në krye të renditjes? Ndeshja e shkëlqyeshme luan me të 0% grabitje * dhe shumë baste speciale Pamestoixima.gr!

Fulham - Manchester G. me 0% grabujë! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

* E vlefshme vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.
** Kushtet dhe afatet zbatohen.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT:

Pamestoixima.gr: 0% grabujë në "Emirates"!

Java e re fillon me një program të pasur në futboll dhe basketboll dhe super koeficientë në Pamestoixima.gr! Qëndroni të ndezur dhe shijoni të gjitha ndeshjet e shkëlqyera çdo ditë me 0% grazhd * dhe oferta ** për lojtarët!

Lojërat kryesore luajnë me super mosmarrëveshje dhe 0% grazhd! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

19η garat e saj Kryeministër Ligë vazhdon me ndeshjen interesante midis Arsenal dhe Newcastle. Të dy ekipet kanë zhgënjyer tifozët e tyre, duke qëndruar në pjesën e dytë të renditjes deri më tani. Më në fund, "topçinjtë" u dekurajuan dhe vijnë nga rezultate pozitive, ndryshe nga Newcastle, i cili po shkon nga humbja në humbje. Vitet e fundit, "zhurmëmadhët" po e kanë të vështirë në Londër jo vetëm për të arritur një rezultat pozitiv, por edhe për të shënuar. Ndeshja e shkëlqyeshme e "Emirates" luan me 0% grabitje * dhe shumë baste speciale Pamestoixima.gr!

Ju luani me 0% grabitje në ndeshjen Arsenal - Newcastle! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

* E vlefshme vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.
** Kushtet dhe afatet zbatohen.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Kjo e diel nuk humbet në Pamestoixima.gr! Ball dhe uman Jumanji!

Kjo e diele nuk ka humbur Pamestoixima.gr. Nga orët e para të mëngjesit në Kazinoja e tij Pamestoixima.gr do të gjesh një super ofertë * në lojën spektakolare Jumanji! Pa pagese* për të gjithë deri në fund të ditës!

Ai merr shkopin bast, me programin e sotëm duke qenë plot derbi! Liverpool - Manchester United, Aris - Panathinaikos dhe Inter - Juventus luajnë me super oferta dhe mbi 300 tregje bastesh!

Ne fillojmë me Kryeministër Ligë dhe derbi i fundit Liverpool - Manchester United në Anfield! Këtë vit, të dy skuadrat po garojnë për krye të ligës dhe ndeshja e pasdites duket si një derbi i hershëm i titullit! Me përkatësisht 19 dhe 20 tituj kampionati, këto janë dy klubet më të suksesshme në kategorinë më të mirë të futbollit anglez. Që nga viti 1894, kur skuadrat u takuan për herë të parë, janë luajtur 232 ndeshje, me 88 fitore për United, 77 për Liverpool dhe 67 barazime. Fitorja e fundit e United në Anfield erdhi në janar 2016, me Wayne Rooney që shënoi. Derbi i fundit anglez ofrohet me 0% grazhd **, para mbrapa *, shanse të zgjeruara në rezultatet e zgjedhjeve të shumëfishta dhe 300+ tregje bastesh në Pamestoixima.gr!

Pamestoixima.gr: Kampionatet evropiane luajnë me oferta për ... lojtarë! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

Ne vazhdojmë me super Ligë dhe ndeshjen në Selanik midis tyre Ares dhe e tij Panathinaikos. “Të verdhët” vijnë nga dy rezultate negative dhe synojnë t’i rikthehen golave ​​dhe fitoreve. Ekipi i Akis Mantziou tani ka AEK në vendin e dytë dhe vazhdimi do të jetë jashtëzakonisht interesant. "Tërfili" figuron i pesti, që vjen nga dy fitore radhazi. Sezonin e kaluar, kundërshtarët u takuan dy herë në "Vikelidis" në sezonin e rregullt (fitorja 4-0 e Aris) dhe në play off (fitorja 1-0 e Panathinaikos). Çfarë besoni; Cili nga të dy do të buzëqeshë sonte? Dueli i shkëlqyeshëm i "Vikelidis" ofrohet me 0% grazhd *, para mbrapa **, shanse të përmirësuara me zgjedhje të shumëfishtë dhe 300+ tregje bastesh në Pamestoixima.gr!

Ne përfundojmë me seri A dhe "Derby d 'Italia" me Inter për të mirëpritur Juventus në "Giuseppe Meazza". Kjo do të jetë 202ο derbi i kampionatit, me "Vekia Siniora" që ka 92 fitore ndaj 58 Inter dhe 51 barazime. Katër pikë i ndajnë të dy gladiatorët këtë vit me ndeshjen e mbrëmjes së sotme që është një lojë prove. A do të munden "nerazzurët" të mbizotërojnë dhe të mbahen në gjueti për bashkatdhetarin e tyre Milan? Apo do të "bianconerët" dyfishojnë suksesin e tyre në Milano dhe do të hyjnë përherë në gjirin e titullit? Dhe kjo sepse dhjetë ditë më parë ata kishin kapërcyer pengesën e Milanit. Derbi i Italisë Veriore ofrohet me 0% grabujë **, para mbrapa *, shanse të zgjeruara në rezultatet e zgjedhjeve të shumëfishta dhe 300+ tregje bastesh në Pamestoixima.gr!

Pamestoixima.gr: Kampionatet evropiane luajnë me oferta për ... lojtarë! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

* Kushtet dhe afatet zbatohen.
** E vlefshme vetëm për tregun "Rezultati përfundimtar" deri në fillimin e lojërave.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Rënia në rënie

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.