elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 7/9 pikë nga Guru L ___ Kutia (25.96) me 3/4 barazime në kolonën Vizatimet e Ditës nga Conte Latino

"Ata na vodhën"
Redaksional

"Ata na vodhën"

Jürgen Klopp kishte shumë nerva për vendimet që u morën, përmes VAR dhe që nuk e ndihmuan Liverpoolin kundër Everton.

Shumë herë Jürgen Klopp thotë atë që mendon. Ai nuk merret me përgjigjet klishe gjatë një konference për shtyp. Sidomos pasi gjërat dhe mrekullitë kanë ndodhur.

Gjermani e thotë atë jashtë dhëmbëve. Dhe nga atje e tutje, le të bie gjithçka që bie shi. Kjo ishte e dukshme në gjithçka që ai kishte për të thënë pas përfundimit të ndeshjes midis Liverpool dhe Everton në "Goodison Park".

Kampionët anglezë mbetën në 2-2 me "karamelet". Sidoqoftë, ky nuk ishte problemi i "Klopo". Në fakt, gjithçka tjetër. Ai kishte vetëm gjëra të mira për të thënë për lojtarët e tij dhe përpjekjen që ata bënë kundër Carlo Ancelotti si një e tërë. Tekniku me përvojë qëndroi, ndër të tjera, në dy vendimet e marra përmes VAR.

E para kishte të bënte me Virgil Van Dyke dhe Jordan Pickford. I dyti me golin që nuk llogaritej për ekipin e tij në vonesa, për shkak të offside.

Pamestoixima.gr: "Performanca e nxehtë ... x3". Kthime të përmirësuara.

"Nuk mund ta besoj. Unë nuk mund ta kuptoj atë. Sinqerisht Nuk mund ta kuptoj se si u morën të gjitha këto vendime sot me VAR. Shkova në dhomat e zhveshjes së futbollistëve të mi dhe u thashë atyre që nuk duhet të dorëzohemi ose ta vendosim poshtë. Unë isha i kënaqur si me pamjen e tyre ashtu edhe me rezultatin, megjithëse mund të merrnim diçka më shumë, pasi gjërat dolën.

Ne shënuam dy gola shumë të bukur. Shembull i futbollit që luajmë. Sidoqoftë, Everton ishte gjithashtu shumë i fortë. Ajo shfrytëzoi pikat e saj të forta dhe shënoi dy gola radhazi. Gjithë sa kam për të thënë për lojtarët e mi dhe përpjekja e tyre është shumë urime dhe urime.

Tani sa i përket VAR. Unë kam thënë shumë herë në të kaluarën që futbolli mund të ndihmojë nëse zbatohet si duhet. Por, në lojërat tona kjo nuk ndodh. Ne u anuluam golat nga West Ham. Sot me Everton u desh ta merrnim kundërshtarin tonë dy herë të kuq. Një në fazën e Van Dyke dhe një në takimin që bëjnë në Alcantara. Unë pashë në një foto kornizën që u anulua për shkak të golit jashtë loje. Nuk ka asnjë lojë jashtë loje. Na vodhën përsëri ”, fjalët e tij.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

Guardiola 500 fitore në karrierën e tij

Fitorja e Manchester City 1-0 ndaj Arsenal ishte e një rëndësie të veçantë për Pep Guardiola.

Me këtë fitore, trajneri spanjoll arriti 500 në karrierën e tij, duke përfshirë mandatin e tij në Bacelona B. Pep Guardiola ka arritur 177 fitore me Manchester City, 124 fitore me Bayern dhe 179 si trajner i Barcelonës. 

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Από fatal ίος nice

Me Bruno Fernandez që u bë fatal… i bukur, Manchester United bëri mërzitjen dhe u arratis (4-1) nga Newcastle!

Edhe pse ishte prapa rezultatit nga dhoma e zhveshjes, Manchester United dhe Bruno Fernandez gjetën forcën dhe triumfuan (4-1) në selinë e Newcastle!

Portugezi kishte një penallti të humbur në 1-1, por ishte ai që hapi… rrugën në 86 ’me autogolin e tij për fitoren e madhe të“ djajve të kuq ”.

Zidane: "Nuk ka justifikime për spektaklin e sotëm"

Zinedine Zidane nuk ishte aspak i kënaqur me imazhin që lojtarët e Real Madrid kishin kundër Cadiz.

Jo vetëm që Real Madrid nuk luajti mirë. Jo, thjesht nuk ishte si herët e tjera këtë vit. Ishte shumë më keq. Shumë poshtë parashikimeve. Për këtë arsye, ai pësoi një humbje 1-0 larg Cadiz. Diçka që Zinedine Zidane nuk i pëlqente aspak.

Trajneri francez ka një marrëdhënie shumë të mirë me lojtarët e tij. Sidoqoftë, edhe ai nuk mund ta shpjegonte këtë spektakël. "Zizou" me deklaratat e tij pas përfundimit të ndeshjes vuri futbollistët e tij para përgjegjësive të tyre.

Ndër të tjera, ai theksoi se nuk ka justifikime për këtë paraqitje. Në fakt, siç theksoi ai, ai nuk e dinte arsyen pse "mbretëresha" ishte kaq e keqe në lojën me Cadiz.

Shumë gjëra kanë ndryshuar që kur Zinedine Zidane u kthye në Real Madrid. Për më mirë edhe pse. Jo e kundërta. Sidoqoftë, për momentin këtë vit, gjërat nuk duken si ato kur mbaroi sezoni.

"Merençët" kanë problem me golin. Dhe ky nuk është problemi i tyre i vetëm. Ka edhe diçka tjetër. Ato nuk prodhojnë faza. Kjo u pa në ndeshjen jashtë fushe kundër Cadiz dhe deklaratat e "Zizou" janë të paktën tipike.

"Nuk ka justifikime apo ndonjë gjë tjetër për spektaklin e sotëm. Nuk ishte dita jonë. Kjo ishte e qartë. Ne ishim shumë keq. Nga fillimi deri në fund të ndeshjes, nuk kemi asnjë justifikim. Cadiz kishte më shumë shpejtësi, energji dhe më shumë dëshirë për të fituar ndeshjen. Ai me të drejtë fitoi në fund. Duhet t’i përgëzojmë ”, fjalët e trajnerit francez.

Surfbet.net (2000-2020): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

"Pesë ndeshje, katër pa pësuar gol. Rezultati Iviç »

Falënderimet e Vladan Iviç, për sjelljen shumë të mirë mbrojtëse të ekipit, u "thurën" nga Watford përmes mediave sociale.

"Pesë ndeshje, katër pa pësuar gol. "Rezultati Iviç", ishte komenti që Watford "ngarkoi" sot në llogarinë e tij zyrtare në Twitter.

Me këto fjalë, "grerëzat" donin t'i bënin haraç trajnerit serb për performancën e tyre në pesë ndeshjet e para të Kampionatit,

Ku Watford numëron tre fitore, një barazim dhe një humbje tjetër, pasi ka pësuar vetëm një gol, në 1-0, përveç Reading!

Skuadra e Vladan Iviç është në vendin e pestë me 10 pikë, e ndjekur nga Bournemouth i tretë dhe Swansea i katërt, me dy më pak se në krye ku janë Bristol City dhe Reading.

Novibet: 100% pranë lojtarit *

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj"

E ardhmja e Fernandez në Manchester United duket e pasigurt

Në krye të listës së Barcelonës dhe Realit është sipas raporteve britanike, Bruno Fernandes i Manchester United.

Bruno Fernandes po shkon drejt largimit nga Manchester United, siç tregon gjithçka.

Azi portugez u zëvendësua në ndeshjen kundër Tottenham, diçka që shkaktoi pakënaqësinë e tij… Në të njëjtën kohë, raportet nga Anglia flasin për një largim të mundshëm të lojtarit nga "djajtë e kuq".

Ky zhvillim ka rezultuar që klubet e mëdha evropiane, të tilla si Barcelona dhe Real, të jenë vigjilente për blerjen e saj, ndërsa sipas "Daily Mail", të dy ekipet po monitorojnë nga afër çështjen e tij.

E ardhmja e Fernandez në Manchester United duket e pasigurt, tetë muaj pas transferimit të tij në Sporting Lisbon për 68 milion €.

Deri më tani Bruno Fernandes ka regjistruar si lojtar i ekipit anglez në asetet e tij 14 gola në të gjitha garat, duke u konsideruar kështu një nga lojtarët më të vlefshëm të ekipit.

Në këtë pikë duhet të përmendet se ky artikull thekson se Bruno Fernandez nuk pajtohet me disa nga vendimet e Ole Gunnar Solskier, një zhvillim që e bën atë të mendojë për të ardhmen e tij larg Manchesterit.

Loja fillon përsëri me oferta reale bastesh! | 21+

"Gjithmonë ka pasur dhe do të ketë thashetheme"

Afati i transferimit mund të ketë mbaruar, por te Reali interesi mbetet për Killian Bape, me Zinedine Zidane që pranon një pyetje përkatëse në lidhje me mundësinë e bashkëpunimit verën e ardhshme.

Trajneri i Realit sqaroi se ai nuk është prekur, as skuadra nga ajo që është raportuar në shtyp për transferimin, ndërsa theksoi për çështjen e Bape: "Gjithmonë ka zëra për Real Madrid dhe nuk flas vetëm për futbollistët çdo gjë në lidhje me klubin. Nuk ndikon tek unë apo dhomat e zhveshjes. Dritarja e transferimit është e mbyllur. Gjithmonë ka pasur dhe do të ketë thashetheme. "Ne kemi ekipin që kemi dhe do të luftojmë me ... armët që kemi."

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+ | Luaj me Përgjegjësi Autoriteti Kompetent: Rregullatori i Komunikimit Komercial: EEEP | KETHEA: 2109215776 Rreziku i varësisë dhe humbja e pasurisë

Cristiano: "Dielli dhe gjumi"

Cristiano Ronaldo u dha një këshillë fansave dhe ndjekësve të tij. Si ndihmojnë rrezet e diellit dhe gjumi i mirë në luftën kundër koronavirusit.

Cristiano Ronaldo mbetet në karantinë në shtëpinë e tij ultra-luksoze në Itali, pasi ai ishte pozitiv për koronavirusin.

Asi portugez i Juventusit e shfrytëzoi rastin nga fakti që ai është në shtëpi gjatë gjithë ditës dhe e bëri atë drejtpërdrejt në Instagram. Atje ai dha këshillat e tij dhe zbuloi se çfarë ndihmon në luftën kundër virusit.

Konkretisht, kur u pyet nga një tifoz, Cristiano u përgjigj se banja në diell dhe gjumi i mirë me të gjitha dritat e ndezura ndihmojnë për të luftuar SARS CoV-2.

“Dielli ndihmon shumë. Njerëzit nuk e kanë në mendje por bën mirë. Kur kam mundësi bëj banja dielli. Në Torino kjo është më e vështirë, por unë gjithmonë përpiqem të "marr" 20-30 minuta me diell. Më pëlqen të bëj banja dielli në çatinë e shtëpisë time, është shumë e rëndësishme. Shumë njerëz nuk e pëlqejnë bërjen e diellit por është po aq e rëndësishme sa ecja. Dhe të bësh një gjumë të mirë natën është e rëndësishme. Me të gjitha dritat e fikura. Për fat të mirë, unë fle 8-9 orë në ditë ”, ishin fjalët e CR7.

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Killian Bape, nëse gjithçka shkon mirë, do të shkruajë shumë faqe të historisë në librin e tij.

Gati për të thyer çdo rekord me Paris Saint-Germain këtë vit duket se është Killian Bape me numrat që ai ka regjistruar tashmë.

Ai është mrekulli fëminore e futbollit francez. Killian Bape, nëse gjithçka shkon mirë, do të shkruajë shumë faqe të historisë në librin e tij. Ai tashmë ka arritur disa gjëra në karrierën e tij.

Nuk janë vetëm golat ose rekordet që pothuajse çdo lojë shënon. Ai tashmë është një Kampion Bote me ngjyrat e ekipit kombëtar të Francës. Diçka që lojtarët e mëdhenj, të tillë si Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo, nuk e kanë arritur ende.

Pra, nëse ai vazhdon të punojë njësoj, është e mundur që numrat e tij të arrijnë ose edhe të tejkalojnë ato të Argjentinës dhe Portugezit. Bisedë e shkëlqyeshme? Me siguri. Sidoqoftë, ky sezon tashmë ka filluar idealisht për sulmuesin e ri i cili ka vendosur një qëllim të na çmendë dhe ta mbyllë vitin me numra të çmendur.

Më konkretisht, në katër ndeshjet e para të Ligue 1, sulmuesi francez tashmë ka shënuar katër gola dhe katër asistime të tjera me kampionët francezë. Duke treguar me veprime dhe jo me fjalë që ata mund të mbështeten në të.

Gënjeshtra të këqija. Kampionati francez duket se është “i vogël” për ta vendosur Killian Bape në një pozitë të vështirë. Diçka që u pa edhe në ndeshjen jashtë fushe midis Paris Saint-Germain dhe Nimes.

Atje francezi u tërbua. Ai shënoi dy gola dhe nëse ishte më i kujdesshëm në zgjedhjet e tij, atëherë nuk përjashtohet që shërbimi statistikor të kishte regjistruar emrin e tij edhe herë të tjera. Pavarësisht, ish-sulmuesi i Monakos bëri që prania e tij të ndihej.

Dhe ai kontribuoi më së shumti në fitoren 4: 0 të Parisit. Sigurisht, sa më shumë gola të shënojë, aq më shumë kërkesa ka Bape si për njerëzit e klubit ashtu edhe për njerëzit e ekipit. Fillimi i sezonit gjithmonë fsheh rreziqe dhe probleme për futbollistët, pasi ata nuk i kanë gjetur hapat e tyre.

Sidoqoftë, nëse Bape fillon kështu, atëherë nuk përjashtohet që në periudhën e ardhshme kohore të shohim gjëra dhe mrekulli nga ai dhe lojtarët e tjerë të ekipit francez.

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 6535
- 8227 ditë më parë
 • Guru L -

  Të paktën 3 gola për ndeshje ...

  ** HOLSTEIN KIEL - GRUITTER FIRT: Holstein erdhi i fortë me 3 fitore dhe 1 barazim me (5-1) gola. Pa një fitore me 3 barazime 1 humbje Greuther. - 1 -. Statistika

  ** HANNOVER - FORTUNA DUSSELDORF: Fiton në 2 shtëpi me (6-1) gola, humbje në 2 jashtë Fortuna me 4 gola pasiv. - 1 -. Statistika

  ** HOMBRO - ESBIERG: (14-15) dhe (12-11) shënojnë skuadrat përkatësisht. G / G. Statistika

  ** HAM WEST - QYTETI MANCHESTER: Ngritja e West Ham me 2 fitore dhe 1 barazim me sulmin e tij duke arritur problemin e 10 golave ​​për qytetin mediokër i cili në 4 të parat e ligës numëron 2 fitore 1 barazim 1 humbje me (7-7) gola. G / G.Statistika

  Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Hapi i parë për AEK dhe PAOK me 0% grabujë. Super Triniteti në "Hot Performance"

Aksioni vazhdon në Pamestoixima.gr me mbajtjen e fazës së parë konkurruese të grupeve të Europa League sonte! Dy përfaqësuesit e Greqisë, PAOK dhe AEK që do të përballen përkatësisht Omonia dhe Braga. Përveç kësaj, ka akoma lojëra shumë interesante në grupet e tjera, të cilat mund t'i gjeni në Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje dhe një numër bastesh speciale!

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike! 

Në Toumba, PAOK mirëpret Omonia dhe nëse dikush dëshiron të kujtojë takimin e parë evropian të dy ekipeve, ata duhet të shkojnë mjaft larg. Në sezonin 1976-77, në ndeshje të dyfishta, PAOK ishte kualifikuar kundër ekipit të Nikosias. Që atëherë, "Dikefalos tou Vorras" nuk ka takuar një klub qipriot, në ndryshim nga "Vasilissa" që është përballur me AEK dhe Olympiakos. Cila nga dy skuadrat do të buzëqeshë sonte?

Në Portugali, Braga dhe AEK përballen me njëri-tjetrin në një takim të paqartë, me trajnerin e ekipit vendas, Carlos Carvalhal që e njeh Unionin ndërsa ai ka punuar për Asteras Tripolis në gjysmën e parë të sezonit 2008-09. Tradita për Braga ndaj ekipeve Greke është pozitive, me dy fitore dhe një barazim. Megjithatë, "verdhezinjtë" mbeten të pamposhtur në dhjetë ndeshjet e tyre të fundit evropiane jashtë fushe (5-5-0), a do të jenë në gjendje të zgjasin serinë e tyre sonte?

Betejat e ekipeve Greke në Europa League fillojnë dhe ofrohen në Pamestoixima.gr me 0% grafik * dhe shumë baste speciale!

Performanca e nxehtë!

Keni një arsye për të hyrë përsëri në lojë pasi në Pamestoixima.gr gjeni të gjitha ndeshjet e shkëlqyera me shanset më të mira dhe një numër bastesh speciale por edhe një super ofertë, në kategorinë e re "Shanset e nxehta"!

Sot, Pamestoixima.gr ka përgatitur për ju një bast të kombinuar me zgjedhje nga lojërat e Europa League me shanse të zgjeruara **:

Celtic - Milan: Milani fiton

Tottenham - Leinster: Mbi 1,5 gola nga Tottenham

Rapid - Arsenal: 2/2 Gjysma / Finale

Performanca e përmirësuar e ditës luan këtu!

 

 

 

 

 

 

Pamestoixima.gr: Olympiacos po kërkon një debutim fitimtar

Aksioni kulmon me premierën e grupeve të Champions League për të mahnitur tifozët e futbollit! Sonte është radha e Olympiacos, i cili mirëpret në "G. Karaiskakis "Marseille në një ndeshje me një super ofertë ** në Pamestoixima.gr!

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike! 

Të dy ekipet do të rreshtohen me orientime agresive, në një formacion 4-3-3. Pa mungesa, Olympiakos, mungon mesfushori i ndëshkuar Kamara nga Marseja. Elementi i veçantë është përplasja e dy trajnerëve portugezë, Pedro Martins kundër Andre Villas-Boas, e cila pritet me shumë interes.

"Kuqezinjtë" nuk kanë një traditë pozitive ndaj ekipeve franceze, duke numëruar vetëm 8 fitore në 25 ndeshje evropiane, ndërsa ndaj Marsejës ata kanë dy humbje në shtëpi, në nivelin e Kupës së Kupave (1-2, 1994) dhe Champions League (0-1 , 2011). "Fokees" kanë një traditë totale 4-1-1 me skuadrat rivale Greke dhe po kërkojnë një rezultat pozitiv sonte për të shpresuar me të drejtë kualifikimin nga grupi.

Ndeshja e shkëlqyeshme Olympiacos - Marseille ofrohet me 0% grafik * dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr!

Performanca e nxehtë!

Keni një arsye për të hyrë përsëri në lojë pasi në Pamestoixima.gr gjeni të gjitha ndeshjet e shkëlqyera me shanset më të mira dhe një numër bastesh speciale por edhe një super ofertë **, në kategorinë e re "Shanset e nxehta"!

Sot, Pamestoixima.gr ka përgatitur për ju një bast të kombinuar me zgjedhje nga lojërat e Champions League me shanse të zgjeruara **:

Inter - Gladbach: Niki Inter

Bayern - Atletico: Mbi 1,5 gola për Bayern

Manchester City - Porto: 1/1 Gjysma / Finale

Performanca e përmirësuar e ditës luan këtu!

Pamestoixima.gr: Paris - Manchester G. me një super ofertë!

Veprimi kulmon me fillimin e grupeve të Champions League dhe çka më mirë me mbajtjen e ndeshjes së shkëlqyer Paris - Manchester United në "Park de Prince" sonte që luan me një super ofertë ** në Pamestoixima.gr!

Parisianët e Thomas Tuhel befasuan vitin e kaluar, duke arritur në finalen e turneut dhe oreksi i tyre mbetet i hapur. Ata janë forcuar sonte me kthimin e Di Maria dhe Neymar, ndërsa përkundrazi, Paredes, Verati dhe Icardi janë nokautuar. Tradita e fundit ndaj ekipeve angleze është pozitive, me tre fitore, tre barazime dhe një humbje, me rezultatin negativ që vjen kundër kundërshtarit të mbrëmjes!

Nga ana e tij, Manchester United do të kërkojë të fillojë vitin e ri në mënyrë dinamike në nivelin e Champions League. Ole Gunnar Solskier nuk llogarit te Maguire dhe Cavani, megjithatë Martiali i çmuar kthehet. Për adhuruesit e traditave, në dhjetë ndeshjet e fundit të "djajve të kuq" në tokën franceze, ata kanë pësuar vetëm një humbje, nga Paris Saint-Germain!

Beteja e Titanëve Paris - Mançester ofrohet me 0% grabitje * dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr!

Performanca e nxehtë!

Keni një arsye për të hyrë përsëri në lojë pasi në Pamestoixima.gr gjeni të gjitha ndeshjet e shkëlqyera me shanset më të mira dhe një numër bastesh speciale por edhe një super ofertë **, në kategorinë e re "Shanset e nxehta"!

Sot, Pamestoixima.gr ka përgatitur për ju një bast të kombinuar me zgjedhje nga lojërat e Champions League me shanse të zgjeruara **:

Lazio - Dortmund: Fitorja e Dortmundit

Dinamo Kiev - Juventus: Mbi 1,5 gola për Juventusin

Barcelona - Ferencvaros: Fitorja e Barcelonës dhe Mbi 2,5

Performanca e përmirësuar e ditës luan këtu!

Betejat e mëdha të Champions & Europa League me 0% grabitje në Pamestoixima.gr! * Kushtet dhe kushtet | 21+

Dritat janë në "Rrugën Eland"!

Aksioni vazhdon me Kryeministër Liga sonte, me ndeshjen Leeds - Wolves duke magnetizuar interesin e tifozëve! "Pallonjtë" kundër "ujqërve" në "Rrugën Eland" historike dhe kush duron!

Në gjysmën e dytë të renditjes të dy ekipet, të cilat bazuar në performancat e tyre, meritonin të kishin fituar më shumë pikë. Cila nga dy skuadrat do të buzëqeshë sonte? E tërë Marcelo Bielsa apo ekuivalenti i Nuno Espirito Santo?

Ndeshja e "Eland Road" ofrohet me 0% grabitje * dhe shumë mundësi bastesh në Pamestoixima.gr!

Performanca e nxehtë!

Ju keni një arsye për t'u rikthyer në lojë pasi në Pamestoixima.gr takoni të gjitha ndeshjet e shkëlqyera me shanset më të mira dhe një numër bastesh speciale por edhe një super ofertë **, në kategorinë e re "Shanset e nxehta"!

Sot, Pamestoixima.gr ka përgatitur për ju një bast të kombinuar me zgjedhje nga kampionatet më të mira evropiane me performancë të zgjeruar **:

West Brom - Burnley: Win West Brom & qëllimi /qëllim

Jurgarden - Malm :: Niki Jurgarden

Galatasaray - Alanyaspor: Mbi 2,5 Galatasaray

Performanca e përmirësuar e ditës luan këtu!

Pamestoixima.gr: Konflikti i "Biceps" luan me 0% grabujë!

Aksioni vazhdon edhe sot, me programin që është veçanërisht i pasur për sa i përket opsioneve të kuponit të futbollit. Interesimi i tifozëve grekë është përqendruar në derbin e shkëlqyeshëm AEK - PAOK por ka shumë lojëra në dispozicion me shumë opsione bastesh dhe shanse super në Pamestoixima.gr!

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike! 

Në orën 20:30 në OAKA, AEK përballet me PAOK-un në ndeshjen e madhe të Superligës. Të dy “Biceps” kanë zhvilluar shumë konkurrencë vitet e fundit dhe lojërat mes tyre janë gjithmonë plot pasion, intensitet dhe spektakël. Massimo Carrera po përballet me probleme të ndryshme ndeshjeje, me Lopez, Bakaki, Galanopoulos, Simoes, Simanski, që janë jashtë fushe ndërsa Tsigrinski, Paulinho, Insua, Sahof mbeten të dyshimtë. Në vend të kësaj, i sapoardhuri Tankovic është në dispozicion, një lojtar nga i cili pritet shumë në Union. Abel Ferreira nuk mund të llogarisë në shërbimet e Crespo por të gjithë ndërkombëtarët e "bardhezinjve" janë në dispozicion të cilët ishin integruar pa probleme në përgatitjen e mesjavës.

Përplasja e dy "Biceps" ofrohet me 0% grabitje dhe 200+ opsione në Pamestoixima.gr!

Performanca e nxehtë!

Keni një arsye për të hyrë përsëri në lojë pasi në Pamestoixima.gr takoni të gjitha ndeshjet e shkëlqyera me shanset më të mira dhe një numër bastesh speciale por edhe një super ofertë **, në kategorinë e re "Shanset e nxehta"!

Sot, Pamestoixima.gr ka përgatitur për ju një bast të kombinuar me zgjedhje nga kampionatet më të mira evropiane me performancë të zgjeruar **:

Crystal Palace - Brighton: Crystal Palace fiton

Roma - Benevento: 1/1 gjysmë / finale

Schalke - Bashkimi: Mbi 2,5

Performanca e përmirësuar e ditës luan këtu!

Rënia në rënie

Më parë Redaksia