elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Rruge e re
Redaksional

Rruge e re

Fondi (6.00) nga Guru L

Gareth Bale thuhet se është i gatshëm të refuzojë ofertën e Manchester United për Tottenham.

E ardhmja e Gareth Bale mbetet e pasigurt. Uellsiani është në thelb një trup i huaj në kampin e Real Madrid, i cili po përpiqet ta heqë qafe atë në çdo mënyrë, pasi ai nuk llogaritet nga Zinedine Zidane për sezonin e ri.

Ka shumë raporte që e lidhin atë me Manchester United, i cili thuhet se po shqyrton seriozisht një propozim zyrtar, por pa siguruar nënshkrimin e tij.

Kjo sepse, sipas anglishtes ESPN, 31-vjeçari është i gatshëm të refuzojë "djajtë e kuq", pasi ish-skuadra e tij, Tottenham, gjithashtu bën një goditje zyrtare. Për momentin, "nxitjet" nuk kanë lëvizur, megjithatë, të dhënat mund të ndryshojnë pas kthesës së re të çështjes ...

Rinovuar Pamestoixima.gr! 0% grabujë & oferta reale bastesh! | 21+

Deri në vitin 2023, Obamayang!

Pierre Emerick Obameyang i dha fund ... serialit, me Gabonezo Për rinovimin e kontratës së tij deri në verën e 2023.

Pierre Emerick Obameyang nuk po e trondit nga Arsenali!

Sulmuesi Gabonez nënshkroi një kontratë të re tre-vjeçare, deri në verën e vitit 2023. Disi, ai hyri në një nga ... serialet e verës me Mikel Artetas që mbante armën më të fuqishme sulmuese në duar!

Obamayang filloi ... i nxehtë në premierën duke shënuar kundër Fulham, ndërsa pak më herët ai i kishte dhënë Arsenalit, me dy gola të tij, Kupën kundër Chelsea.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

Kuman: "Ne do të vazhdojmë me të njëjtët lojtarë që kemi pasur më parë"

Ronald Koeman dukej i pakënaqur me transferimin ... mosveprimi i Barcelonës pasi ai deklaroi se ai ndoshta do të vazhdojë me lojtarët që ka nga kampionati i vitit të kaluar.

Trajneri i Barcelonës u pyet për rastin Depay nga "Fox Sports Netherlands" dhe u përgjigj: "Ne jemi duke punuar për sezonin e ri dhe unë mendoj se do të vazhdojmë me të njëjtët lojtarë që kemi pasur më parë".

Ai gjithashtu iu referua çështjes së Messit, duke thënë: "Messi kishte një mosmarrëveshje me administratën. Kam biseduar me të dhe gjithçka është kthyer në normalitet, ne punojmë së bashku ”

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Mbaron në "blaugrana"

Largimi i Luis Suarez nga Barcelona është i bllokuar dhe katalanasit janë të gatshëm të paguajnë diferencën nga kontrata që ai do të nënshkruajë me ekipin e tij të ri, nëse fitimet e tij atje janë më të ulëta.

Ronald Koeman nuk ka llogari te Luis Suarez për sezonin e ri dhe uruguajani po kërkon një ekip. Në ditët e fundit, megjithatë, dhe ndërsa gjithçka tregonte se ai do të shkonte në Juventus, çështja nuk shkon përpara dhe μένει mbaron te "blaugrana".

Siç raporton "Sport" sot, dëshira e Barcelonës për Suarez të largohet është e tillë që madje është i gatshëm t'i paguajë diferencën, nëse fitimet në kontratë që ai do të nënshkruajë në ekipin e tij të ri, do të jenë më të vogla se ato për të cilat do të kishte vitin e tij të fundit në Barcelonë.

Vetë asi 33-vjeçar, megjithatë, është prezantuar për një kohë të gjatë, i prekur nga qëndrimi i ekipit ndaj tij, pasi ai konsideron, dhe në mënyrë të arsyeshme, që oferta e tij për klubin nuk është vlerësuar. Ju kujtojmë se në sezonin e saj të parë miqësor kundër Tarragona, Suarez nuk ishte as në mision.

Loja fillon përsëri me oferta reale bastesh! | 21+

Me njerëz në Bundesliga

Me pëlqimin e të gjithë kategorive të L të Gjermanisë, u vendos që do të kishte një turmë në kampionatin e ri. Minimumi 1.000 spektatorë dhe deri në 20% të kapacitetit të stadiumeve.

16 Ldander të Gjermanisë ranë dakord të Martën (15/9) për të lejuar një numër të caktuar spektatorësh të hyjnë në Bundesliga, që nga fillimi i ligës së re, e cila fillon të Premten e ardhshme (18/9) me Bayern Munchen-Schalke!

Kujtohet se prania e njerëzve në stadiumet gjermane ishte e ndaluar, për shkak të pandemisë së koronavirusit, pas rinisjes së sezonit të kaluar majin e kaluar ...

Sidoqoftë, pas telekonferencës që u zhvillua sot, midis përfaqësuesve të 16 L .nder, u ra dakord që do të kishte një periudhë prove gjashtë javore, ku tifozët do të lejoheshin të hynin në tribuna.

Konkretisht, gjatë kësaj periudhe, 20% e kapacitetit të stadiumeve do të jetë e hapur, me respektimin e protokolleve shumë të rrepta shëndetësore dhe ndalimin e alkoolit, ndërsa minimumi do të jetë 1.000 spektatorë!

Surfbet.neto (2000-2020): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

"Jo" për propozimin e Juventusit

Sipas radios katalanase Rac1, sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, iu përgjigj negativisht propozimit të Juventusit!

Përgjigja përfundimtare e Luis Suarez ndaj Juventus ishte negative!

Siç u zbulua nga radio katalanase Rac1, sulmuesi uruguajan i Barcelonës i tha "jo" propozimit të ekipit italian, megjithëse fillimisht kishte zëra për një marrëveshje midis dy palëve.

Sipas të njëjtit raport, vonesa në çështjen e lëshimit të një pasaporte italiane luajti një rol të rëndësishëm në vendimin e Suarez, pasi sulmuesi 33-vjeçar pritet ta marrë atë në duart e tij pas 6 tetorit dhe për këtë arsye ekzistonte mundësia që ai të lihej jashtë listës për fazën e parë. të Ligës së Kampionëve.

Sidoqoftë, sulmuesi uruguajan është i vendosur të largohet nga Barcelona dhe tashmë po shqyrton oferta të tjera.

Novibet: 100% pranë lojtarit *

Mouriki ose Lazio

Banori i Olimpico Vedat Muriki.

Lojtari i Lazios me të gjithë zyrtarizmin është sulmuesi kosovar Vedat Muriki.

"Latsiali" i dha 17 milion euro Fener për të blerë futbollistin, i cili këtë sezon shënoi 17 gola dhe ndau shtatë asistime në 32 ndeshje në kampionatin turk. Marrëveshja gjithashtu ofron disa shpërblime të cilat mund të rrisin shumën përfundimtare të transferimit në 20 milion.

Vlen të përmendet se Mouriki ishte dëshira e zjarrtë e Lazios, pasi që ekipi italian po përpiqet ta blejë atë që nga fillimi i verës.

Pamestoixima.gr: Loja fillon përsëri me oferta reale bastesh! | 21+

"Jep 10 milion Dimbala që Juventus të qëndrojë në Torino"

Juventus është i gatshëm të japë një kontratë "të artë" me Dimbala për të mbetur rezident i Torinos.

Kontrata e Paulo Dimbala me Juventus skadon në verën e vitit 2022, por Andrea Pirlo dëshiron ta mbajë atë në Torino.

Sipas raporteve në Itali, kampioni do t'i japë 10 milion në vit mesfushorit argjentinas, me agjentin e tij në veriun italian për të mbyllur marrëveshjen.

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

Jack Grillis nënshkruan marrëveshje të re pesë-vjeçare me Aston Villa

Kapiteni i Villa nënshkroi një "kontratë jete" deri në verën e vitit 2025, duke i dhënë fund të gjithë skenarëve të transferimit të tij në Manchester United.

Reprezentuesi anglez do të vazhdojë nën drejtimin e Dean Smith në mënyrë që ta mbajë Villa edhe këtë vit në Premier League.

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Ginny Vainaldum do të mbetet banore e Liverpool.

Ginny Vainaldum vazhdon në Liverpool pas një takimi që ai kishte me Jürgen Klopp dhe tani çështja e rinovimit të kontratës së tij po del.

Ginny Vainaldum do të mbetet banore e Liverpool.

Mesfushori holandez, pavarësisht skenarëve për të cilët ata folën, ishte i interesuar në takimin e Barcelonës me trajnerin "e kuq" Jurgen Klopp, i cili arriti ta bindte atë të qëndronte në ekip.

Pas këtij zhvillimi, Vainaldum pranoi të qëndrojë në kampionët e Anglisë dhe brenda periudhës tjetër pritet të dalë përpara, çështja e rinovimit të kontratës së tij me klubin anglez, e cila skadon në verën e vitit 2021.

Me Bape në Burnaby të ri

Vera e qetë e këtij viti në Madrid pritet të kthehet në një gjysmëhëne transferimi për Real Madridin e Zinedine Zidane.

Kjo verë ka kaluar. Në Madrid. Real me vetëdije abstenoi nga tregu i transferimeve, duke treguar se do të mbështetet në materialet e tij ekzistuese. Zinedine Zidane që nga dita kur mori drejtimin e klubit përsëri besoi aq shumë sa çdokush në listë. Francezi rivendosi qetësinë dhe bashkë me të edhe trofeun e kampionit spanjoll në Santiago Bernabeu.

Pra, Reali i sezonit të ri do të jetë shumë i njëjtë me vitin e kaluar. Ndryshimet minimale në potencialin e saj dhe cel bodrum i madh vere për verën e ardhshme. Pastaj madrilenët aspirojnë të hedhin në erë bankën duke sjellë gjeneratën e re të yjeve në kryeqytetin spanjoll. Killian Bape, Haland, Sancho janë disa nga emrat që tashmë janë në listën e "Mbretëreshës".

Florentino Perez planifikon të nesërmen, duke dashur të ndërtojë një dinasti të re në Spanjë dhe Evropë nën udhëheqjen e Zinedine Zidane. Trajneri francez ka personalitetin për të fituar nënshkrimin e futbollistëve super të talentuar të mësipërm. I pari dhe më kryesorja është Killian Bape, me broshurat spanjolle që e marrin transferimin e tij nga Parisi në Madrid si të dhënë.

Faqja e parë e sotme e AS paraqet fytyrën e yllit francez, duke vendosur si sfond shtetin e ri të artit Santiago Bernabeu. Sulmuesi i ri hodhi një bombë disa ditë më parë, duke njoftuar në Paris qëllimin e tij për të lënë klubin verën e ardhshme. Bape dëshiron të jetojë aventura të reja me Real Madridin që hapet para tij si mundësia ideale.

Sipas artikullit, i riu u ka kërkuar parizianëve që të mos qëndrojnë në rrugën e një lëvizjeje të tillë. Real Madrid thuhet se do të jetë në gjendje të shpenzojë një shumë për Bape që varion nga 125 në 150 milion euro. Vera e ardhshme pritet të jetë "e nxehtë" për ekipin madrilen, pavarësisht rezultatit të këtij sezoni. Ndryshimet në listë janë të dhëna.

E-mail : [Email mbrojtur]
Previous: Huazuar | Tjetra: "Trump"
Views: 4535
- 4644 ditë më parë
  • Guru L -

    Rezultate të shkëlqyera

    ** DERRY CITY - ATLETIKA E ST PATRIKS: St. Patrick nuk arriti të shënonte në 4 ndeshjet e fundit me gjithashtu 3 humbje negative 1 barazim në 4 të fundit me 1 aset gol. Vetëm kampioni Shamrock Rovers mundi Derry në 5 ndeshjet e fundit. - 1 -. Statistika

    ** KRASNODAR - KIMKI: Pa një fitore në 7 ndeshjet e para, Kimiki me 4 humbje dhe 3 barazime me sulmin e saj duke mos shënuar më shumë se 1 gol për ndeshje. Nga Krasnodar vjen nga dyshe me të pamposhtur në 3 më të fundit. Nga ana pozitive, ajo ka mbrojtjen më të mirë në kampionat me 4 gola pasiv. Krasnodar Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

    Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Vetëm për sot W Fituesi i Superligës Olimpike me shanse të zgjeruara!

Loja tashmë ka filluar përsëri në Pamestoixima.gr dhe ofertat * nuk ndalen çdo ditë.

Kthime të zgjeruara në treg "Fituesi Olimpik super Liga »

A do të arrijë Olympiacos të ngrejë kupën e kampionit edhe këtë vit? Ekipi i Pireut ka përfunduar 45 kampionate dhe fillon si favorit për 46ο titulli i historisë së saj. Lojtarët e Pedro Martins do të përpiqen të përfundojnë në krye dhe e vërteta është se cilësia dhe përvoja e listës së këtij viti u jep atyre një epërsi relative ndaj konkurrentëve të tyre kryesorë. Pamestoixima.gr do të gjeni vetëm për sot opsionin "Fituesi Olimpik super League "me shanse të zgjeruara!

Ndeshjet për 2ο Raundi kualifikues i Europa League vazhdon mbrëmjen e sotme dhe është koha për pjesëmarrjen e dy skuadrave greke: Aris dhe OFI përkatësisht Kolos dhe Apollon Limassol.

Aris nuk ka garuar kurrë më në një turne evropian me një klub ukrainas. OFI është përballur një herë me një ekip qipriot në të kaluarën, në Kupën Intertoto 1995-96, kur mbizotëroi ndaj Nea Salamina (2-1).

Ndeshjet e shkëlqyera Aris - Kolos dhe OFI - Apollon luajnë me 0% grazhd ** në rinovimin Pamestoixima.gr!

* Kushtet dhe afatet zbatohen.
* Vlen vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Ofertë ekskluzive vetëm për sot në kualifikimin OFI!

Ndeshjet për 3ο Raundi i tij kualifikues ChampionsLigë vazhdo sonte me ndeshjen Midtjylland - I ri Ju mund të luani me një super ofertë në Pamestoixima.gr!

Danezët kundër zviceranëve, në revanshin e vitit 2012, kur ata ishin takuar përsëri, atëherë në nivelin e play off-eve të Ligës së Evropës. Young Boys kishte festuar kualifikimin, falë fitores 3-0 në Danimarkë dhe përkundër humbjes së saj nga Midtjylland (0-2) në Zvicër.

Midtjylland fitoi kampionatin e vitit të kaluar danez në këmbë, duke mos lënë vend për reagime në shtetin e Kopenhagës. Brian Priske, një ish-mbrojtës ndërkombëtar për Portsmouth dhe Bruges, mbetet trajneri i saj i cili arriti ta çonte atë në majë. Young Boys vjen nga një dyshe në Zvicër, duke zbuluar epërsinë e saj pas pushimit për shkak të COVID-19. Ai luajti futboll sulmues dhe ishte i justifikuar, me protagonistin Gerardo Soane që vazhdonte në skajin e stolit të "verdhezinjve".

Ndeshja e shkëlqyeshme Midland - Young Boys luan me 0% grabitje * në rinovimin Pamestoixima.gr!

Ofertë unike me kualifikim OFI vetëm për sot!

Loja fillon përsëri në Pamestoixima.gr dhe sot do ta gjeni një ofertë e pabesueshme*: Të kualifikohet OFI në grupet e Europa League me performancë të shtuar! Skuadra e Kretës pret nesër Apollon Limassol dhe nëse arrin të kualifikohet, do të përballet me fituesin e çiftit Hamarbi - Lech Poznan. Çfarë besoni; A do të jetë në gjendje klubi i Heraklion të jetë në grupet "e artë" të Ligës së Evropës pas një mungese 20-vjeçare në garat evropiane?

Kualifikimi i OFI në grupet e Europa League ofrohet me performancë të përmirësuar në Pamestoixima.gr të rinovuar!

PAOK me 0% grabujë! Super ofertë për Marsin vetëm për sot!

Dueli i "shqiponjave" në Toumba në orën 21:00 vjedh përshtypjet në kontekstin e 3th Raundi kualifikues i Champions League.

Të dy ekipet janë takuar gjashtë herë në të kaluarën, me Benfica që ka pjesën e luanit, me 4 fitore ndaj 1 të PAOK ndërsa ka pasur 1 barazim. Në ndeshjen më të fundit mes tyre në tokën greke, Benfica kishte fituar me imponimin 4-1. Çfarë do të ndodhë sonte në ndeshjen me nokaut? A do të buzëqeshë PAOK apo Benfica do të jetë edhe një herë ajo që feston kualifikimin?

Ndeshja e shkëlqyeshme PAOK - Benfica luan me 0% grabitje * në rinovimin Pamestoixima.gr!

Loja fillon përsëri në Pamestoixima.gr dhe sot do të gjeni një ofertë të pabesueshme: Lëreni Aris të kualifikohet në grupet e Europa League me performancë të përmirësuar! Ekipi nga Selaniku pret një pasnesër ukrainasin Kolos Kovalinka dhe më pas do të pritet në Kroaci nga Rijeka. Çfarë besoni; A do të jenë në gjendje lojtarët e Michael Enning të gjejnë veten në grupet "e artë" dhe të vazhdojnë të luajnë në nivelin evropian në gjysmën e dytë të sezonit?

Kualifikimi i Aris në grupet e Europa League ofrohet me performancë të shtuar në Pamestoixima.gr të rinovuar!

Super ofertë për PAOK vetëm për sot!

1η Ndeshja e Premier League vazhdon sonte me sytë e kthyer Brighton, ku pret grupi lokal homonim Chelsea e cila është forcuar në mënyrë të paimagjinueshme në tregun e transferimeve të këtij viti.

Tradita është në favor të Blues, të cilët në 10 ndeshje numërojnë 9 fitore dhe vetëm 1 barazim.

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Duke hedhur një vështrim në statistikat, do të shohim se Brighton shmangu humbjen në 5 ndeshjet që ata kanë dhënë të hënën në nivelin e Premier League, duke llogaritur numrin absolut të barazimeve (5/5). Nga ana e saj, Chelsea fillon ligën e re të hënën dhe vlen të përmendet se dy herët e fundit ajo u kurorëzua kampione (2014-15, 2016-17) ajo pati debutimin e saj përsëri të hënën.

Ekskursioni i Chelsea në Brighton luan me 0% grafik * në platformën e tij të rinovuar Pamestoixima.gr!

Ofertë e shkëlqyeshme vetëm për sot në performancën e ditës!

Ο PAOK hyn në betejën kundër Benfica nesër për kualifikueset e Ligës së Kampionëve. Pamestoixima.gr ju ofron "performancën e ditës" kualifikimi i bicepsit në grupe me një performancë super të rritur.

Loja fillon përsëri me një "klasik" francez!

Η Frëngjisht L vazhdon me një derbi të madh, urrejtje gëlqereje, mes saj Paris Saint-Germain dhe ajo Marsejë.

Paris filloi me një humbje në Lens, një rezultat që është për shkak të mungesave të tij të shumta dhe të rëndësishme ndërsa Marseille kaloi fitimtar nga Brest në premierë, duke shënuar tre gola (3-2). Gjermani Thomas Tuchel do të përballet me Portugezin Andre Villas-Boas në duelin interesant të dy grupeve që tërheq vëmendjen e tifozëve francezë të futbollit!

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Tradita në nivelin e Ligue 1 përmend 81 ndeshje midis dy ekipeve. Fitoret e dy kundërshtarëve janë të ndara, me 31 secila, ndërsa ka edhe 19 barazime. Në total, ata janë përballur 97 herë, me 43 fitore të parizianëve, 32 të Marsejës ndërsa janë regjistruar 22 barazime.

Francezi "klasik" Paris Saint-Germain - Marseille luan me 0% grazhd * dhe Bast Ndërtuesi ** i azhurnuar Pamestoixima.gr!

Rënia në rënie

Më parë Redaksia