elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Shpall Werner
Redaksional

Shpall Werner

Chelsea pritet të njoftojë zyrtarisht transferimin e Timo Werner brenda ditëve në vijim, afati teorik i të cilit 53 milion paund ka skaduar.

Sipas raportimeve në Angli, Chelsea do ta njoftojë sulmuesin gjerman shumë më herët, por për shkak të ... një korona, nuk ishte e mundur. Sepse Werner nuk u ekzaminua nga ekipi mjekësor i Chelsea, i cili për shkak të karantinës nuk mund të fluturonte për në Gjermani, dhe, natyrisht, sulmuesi nga Leipzig nuk mund të shkonte në Londër.
Sidoqoftë, të gjithë mendojnë se çështja është mbyllur dhe njoftimi sapo ka mbetur.

Super League kthehet me 0% grabitje në të gjitha ndeshjet!

Leipzig vendosi të mos llogariste te Timo Werner për Ligën e Kampionëve.

Gushti mund të duket larg, por Leipzig tashmë e di se ata nuk mund të besojnë në Timo Werner për të vazhduar përpjekjet e tyre në Ligën e Kampionëve.

Sipas raportit të "Bild", menaxhimi i ekipit nuk mund të mbështetet te sulmuesi gjerman, pasi transferimi i tij te Chelsea në thelb ka përfunduar dhe që nga momenti i përfundimit të kampionatit në Gjermani, ai do të largohet.

Klubi i tij i rradhës është akoma në vrapim, por përjashtimi duket se jepet me humbjen 3-0 në Londër nga Bayern Munich.

Loja fillon përsëri në Premier League me 0% grabitje!

UEFA dëshiron ta "kompensojë" Turqinë në një farë mënyre

Konfederata Evropiane pritet të përcaktojë finalen e Ligës së Kampionëve 2021 në Stadiumin Olimpik në Stamboll.

UEFA pritet të vazhdojë me ndryshimet në vendet e finales së Champions League në katër vitet e ardhshme.

Siç dihet, për shkak të pandemisë, Konfederata Evropiane do të transferojë selinë e finales së këtij viti (planifikuar të zhvillohet në Stamboll), në Lisbonë, e cila do të zyrtarizohet në mbledhjen e Komitetit Ekzekutiv të Mërkurën (17/6).

Sipas informacioneve të fundit, UEFA dëshiron ta "kompensojë" Turqinë në një farë mënyre, duke vendosur finalen e vitit 2021 në Stadiumin Olimpik në Stamboll. Në një rast të tillë, finalja tjetër do të kthehet një vit, që do të thotë se në Shën Petersburg do të zhvillohet në vitin 2022, në Mynih në 2023 dhe në Londër në 2024.

Ka mbërritur kazinoja e re e drejtpërdrejtë e pamestoixima.gr!

Do të kemi kthimin e tifozëve nga shtatori, sipas Times.

Sipas Times, do të kemi rikthimin e tifozëve në stendat e stadiumeve angleze nga shtatori. Federata Angleze po bën çmos që tifozët të mund të marrin pjesë në stenda.

Sipas Times, nga fundi i shtatorit, do të ketë një periudhë prove për distancat midis botës. Në këtë mënyrë ata do të jenë në gjendje të shohin nëse tifozët mund të bashkëjetojnë në mënyrë harmonike përsëri pranë njëri-tjetrit.

Premier League kthehet të Mërkurën (17/6) dhe dëshira e të gjithëve është që bota të kthehet në fushë sa më shpejt që të jetë e mundur.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

Diney: "Padyshim ka të paktën një homoseksual ose biseksual në çdo ekip futbolli."

Troy Diney bëri deklarata shumë të diskutueshme që do të diskutohen nëse asgjë tjetër.

Troy Diney nuk i grumbullon fjalët e tij dhe nuk ka frikë të flasë hapur për çështjet tabu në futboll.

Pas deklaratave të tij në lidhje me refuzimin e tij për të luajtur, acesi i Watford foli për homoseksualitetin dhe futbollistët meshkuj biseksual, duke theksuar se ka të paktën një në secilin ekip.

Deklaratat e tij në detaje:

"Padyshim ka të paktën një homoseksual ose biseksual në çdo ekip futbolli. Padyshim që ka! 100%! Unë mendoj se ata me siguri janë të shqetësuar për mundësinë që të dalin përpara dhe të jenë të parët që thonë kështu. Sapo e para bën, do të vijë një valë e madhe. Sapo të dalë një, do të vijnë edhe 100 të tjera. Ata thjesht nuk duan të jenë të parët ".

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Ancelotti dëshiron Thiago Silva

Carlo Ancelotti dëshiron ta bëjë Thiago Silva banor të Liverpoolit në emër të Everton.

Pas 8 vitesh në Paris Saint-Germain, mbrojtësi me përvojë brazilian, Thiago Silva, do të ndërpresë kontratën e tij më 1 korrik.

Sipas raportimeve në Itali, Everton e Carlo Ancelotti i ofroi 35-vjeçarit një kontratë një vjeçare me një mundësi zgjatjeje për një tjetër, me diskutimet midis dy palëve duke vazhduar.

Surfbet.neto (2000-2020): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

"Blues" i Londrës kushtoi Zorzinho dhe Marcos Alonso afër 80 milion euro

Juventus ka qenë prej kohësh i njohur për interesin e tij për Zorzinho. Por tani ai dëshiron gjithashtu Marcos Alonso, ndërsa ai është i gatshëm t'i japë Chelsea dy lojtarë plus para.

Sipas “Calciomercato”, skuadra e Torinos dëshiron të forcohet me dy lojtarët e Chelsea për vitin e ri dhe për të pasur sukses, është i gatshëm të japë dy lojtarë dhe para.

"Blues" i Londrës i kushtoi Zorginio dhe Marcos Alonso afër 80 milion euro, me Juventus duke konsideruar ofrimin e Federico Bernandeschi dhe Adrian Rabio plus para për të qenë në gjendje të "mbyllin" marrëveshjen.

Novibet: 100% pranë lojtarit *

Kaiserslautern po përjeton momentet më të këqija të historisë së saj

Ekipi historik, me katër ligat gjermane, ka aplikuar në gjykatën rajonale.

"Djajtë e kuq", të cilët tani janë duke luajtur në divizionin e tretë të Gjermanisë, kanë borxhe që tejkalojnë 20 milion euro dhe për këtë arsye ata paraqitën falimentim në gjykatën kompetente rajonale të qytetit.

"Në 82 ditët që futbolli nuk është luajtur për shkak të pandemisë, situata është përkeqësuar ndjeshëm. Qëllimi i procesit është që të rimarrë shpejt humbjen financiare, "tha shefi ekzekutiv i grupit, Soren Oliver Weigt.

Nga ana e tij, CEO Dirk Eichelbaum thirri parullën për të ardhmen: "Peticioni i falimentimit duhet të konsiderohet një mundësi. Kjo është pika fillestare për Kaiserslautern, "tha ai.

Një nga personat që ka lidhur emrin e tij me ekipin është Otto Rehhagel, pasi me të në krye, Kaiserslautern në 1998 u bë skuadra e parë në Gjermani që fitoi kampionatin e Bundesligës si një e porsaardhur. Në total, ai ka katër kampionate, dy kupa dhe një Superkupë të Gjermanisë.

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

"Përveç disa lojtarëve, unë nuk mendoj se kemi lojtarë kryesorë dhe zëvendësues."

Trajneri i Barcelonës foli përpara ndeshjes kundër Leganes dhe theksoi se fakti që një lojtar po luante në një ndeshje nuk do të thotë se ai do të luajë në ndeshjen tjetër.

Trajneri i Barcelonës, Kike Setien foli për lojtarët që do të përdorë kundër Leganes në konferencën për shtyp përpara ndeshjes.

Trajneri i Blaugrana theksoi se, me pak përjashtime, nuk ka lojtarë kryesorë ose zëvendësues në ekip, ndërsa ai gjithashtu iu referua veçmas Suarez dhe Griezmann.

"Përveç disa lojtarëve, nuk mendoj se kemi zëvendësues dhe zëvendësues. Fakti që ata luajtën në ndeshjen e parë nuk do të thotë se ata do të luajnë në të dytin. Do të ketë shumë rotacion. Dua që i gjithë lista të marrë pjesë dhe dua që të gjithë të jenë gati, theksoi ai.

"Griezmann ka luajtur në pothuajse çdo ndeshje. Shtë e vërtetë që ka më shumë lojtarë tani, dhe procesverbalet duhet të ndahen. Do të shohim si shkon ngjarja. Griezmann do të vazhdojë të luajë një rol udhëheqës, ai është një lojtar shumë i rëndësishëm ", tha ai për sulmuesin francez.

"Unë nuk kam vendosur nëse Suarez do të fillojë. Shtë një zgjedhje. Do ta shohim. Duhet të flas me të. Ne duhet të jemi të kujdesshëm me të, sepse ai ka pësuar shumë lëndime, "shtoi ai.

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Kritikë dhe vetë-kritikë nga shefi i Napolit

Aurelio Del Laurentiis ndezi zjarr në funksion të Kupës së fundit midis Napolit dhe Juventusit. Presidenti i Napolit u vendos me ish-trajnerin e "partenopei" dhe tani të "bianconerëve", Mauricio Sari.

"Ai më zemëroi me arsyetimet e tij dhe më çoi të ndryshoj trajner edhe pse ai kishte një kontratë dy vjeçare. Deri në ndeshjen e fundit, ajo krijoi pasiguri në ekip. Të gjithë thonë se kemi pasur një sezon të paharrueshëm me të, por edhe në futboll ju duhet një menaxher i shkëlqyer për të pasur sukses. Kush i solli këtu Cavani, Matsari, Benitez dhe Higuain? Sari? Por kur i zgjodha ata, pashë njerëz që protestonin kundër meje, ”tha bomba e Napolit.

Në të njëjtën kohë, ai e quajti Carlo Ancelotti një zgjedhje të gabuar për situatën e njëpasnjëshme. "Ai më kujtoi babanë tim, ai është një njeri shumë i ëmbël, një filozof futbolli, por unë duhej ta kuptoja se ai nuk është bërë për futbollin që njerëzit duan në Napoli. Unë bëra një gabim me zgjedhjen e tij ", tha Da Laurentis, i cili tani ka zgjedhur për stolin më të përshtatshëm me shijet e tij, Gennaro Gattuso.

Kampionatet evropiane fillojnë përsëri në Pamestoixima.gr!

Favre: "Haaland Vazhdimi për të luajtur Haland mund të jetë i rrezikshëm"

Lucien Favre dëshiron të vëzhgojë Erling Haland, pasi rreziku i "djegies" nga lojërat e njëpasnjëshme nuk është i parëndësishëm

Përkushtimi dhe etja e Erling Haland për gara dhe stërvitje e ka shtyrë Lucien Favre të çmendur. Sidoqoftë, trajneri i Dortmundit këshilloi sulmuesin e ri të menaxhojë pikat e forta të tij, pasi ky është një faktor i rëndësishëm në futboll.

Në fund të fundit, ka shumë raste të lojtarëve të rinj, të cilët filluan karrierën e tyre mbresëlënëse dhe në proces "u dogjën". Pra, Favre dëshiron të jetë i kujdesshëm që të ketë një sulmues me norvegjezin.

"Unë mendoj se të gjithë e dinë se kemi nevojë për një qendër përpara prapa Halandës. Ka kuptim, pasi Erling është vetëm 19 vjeç. Ka kuptim të lodhemi kur kemi 3 ndeshje në javë. Ai nuk mund të bëjë gjithçka vetëm.

Ende është në proces të pjekurisë. Ai është plagosur dy herë që kur erdhi tek ne dhe kjo është diçka për të cilën duhet të kemi kujdes. Vazhdimi për të luajtur mund të jetë i rrezikshëm.

Ai duhet ta kuptojë vetë, pasi nuk ka kuptim që një lojtar të luajë pa ndalesë. Ne kemi nevojë për Halandën në çdo ndeshje, por ajo që ka rëndësi është se ai është i shëndetshëm.

Më pëlqen mentaliteti i tij, më pëlqen që ai dëshiron të luajë dhe të fitojë gjatë gjithë kohës. Por ai duhet të mësojë të menaxhojë disa gjëra. Ai ka shumë të ardhme përpara tij dhe nëse është i shëndetshëm ai do të bëjë gjëra të jashtëzakonshme ".

E-mail : [Email mbrojtur]
Views: 7705
- 7266 ditë më parë
 • Guru L -

  4/4 fiton brenda

  ** FALKENBERG - MALME: Fiton në 6 të fundit për Malmo me 19 gola në pjesën sulmuese. Asnjë fitore në 6 ndeshjet e fundit brenda Falkenberg që vijnë nga 5 G / G me 4 Mbi 2.5. Malmε Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

  ** HAKEN - KALMAR: Kalmar mbetet pa fitore në 10 ndeshjet e fundit me 7 humbje dhe 3 barazime. Me 5 fitore, 1 barazim në 6 e fundit brenda, Haken me një raport shumë pozitiv të golit (16-1). Hacken Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

  Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

  ** ROVANIEMI - MARIEHAMN: G / G në 3 skuadrat e fundit brenda dhe jashtë skuadrave. G/G. Statistika

  ** VAASA - KAHAANI: Imazh i mirë brenda me 3 fitore, 1 barazim me (9-3) gola për Vaasa i cili në 6 ndeshjet e para nuk pranoi më shumë se 1 gol për ndeshje. Asnjë fitore në 5 më të fundit për Kahani. - 1 -. Statistika

  ** MIALBI - AIK STOCKHOLM: Ekipet nuk janë të vetëdijshëm për fitoren në përkatësisht 6 dhe 5 ndeshjet e fundit të kampionatit. Statistika

  ** ESTERSWOOD - ELFSBORG: Vetëm Hacken mposhti Elfsborg në 13 ndeshjet e para me sulmin e tyre duke shënuar 13 gola në 5 ndeshjet e fundit .. Ostersund injoron fitoren në 6 dhe 6 ndeshjet e fundit në shtëpi (4 humbje 2 barazime). Elfsborg Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

  Novibet: 100% pranë lojtarit *

  ** JUGARDEN - HAMARBY: Ngjitja me 3 fitore për Jurgarden me vetëm humbje (1-0) në Elfsborg në 6 ndeshjet e fundit. Hamarbi është inferior me sjellje të moderuar në përgjithësi. - 1 -. Statistika

  ** INTER TURQISHT - ATHEXKA: 4/4 fitore brenda Inter Turku me (11-3) gola. Haka nuk ka fitore në 7 kthesat e para. Inter Turku Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

  ** KOUOPIO - ELSINKI: Mbrojtje e mirë, e vështirë për tu humbur. - X -. Statistika

  Boost Nikis, 0% rack dhe Bet Builder luajnë në Pamestoixima.gr!

  ** LACTI - ILB: 0-0, 1-1. Statistika

  ** QYTETI I DERRIT - SAMROK ROVERS: Absolute me 6/6 fitore për Shamrock Rovers me (18-5) raportin e golit. Me 3 humbje, 1 barazim, 2 fitore në të njëjtat 6 ndeshje, Derry. Samrok Rovers Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

  ** ALESUD FK - VIKING: G / G & Mbi 2.5 6 fundit në Aalesund i cili numëron 10 Mbi 2.5 në 12 ndeshjet e fundit. Me 5 Mbi 2.5 në 6 ndeshjet e fundit, Vikingët. G/G & Mbi 2.5. Statistika

  Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

  ** KRISHTI - FILLIM: Nga 2 fitore vjen Kristiasnoud me bilancet që ka vetëm 2 humbje në 12 ndeshje. Filloni vetëm 1 fitore në të njëjtat 12 me një prani pasive me të spikatur që shënoi në të gjithë 6 larg. Christiansund Mbi 1.5, G / G, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

  ** MIONTALEN - HOUGESUD: Nga 7 humbje vjen Miondalen me zero në sulm në 3 më të fundit. (1-1) gola në 4 ndeshjet e fundit jashtë Haugesund. Statistika

  ** STAMPAEK - ONT: G/G. Statistikat

  ** ROSENBORG - SARPSBORG: Sarpsborg korrigjoi fillimin e keq me humbje 5/5 në ato edhe më të fundit me problemin e pranisë së jashtme. Fiton në 3 ndeshjet e fundit në shtëpi për Rosenborg me një gol të lehtë. RosenbORC Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

  Temperatura rritet me 0% grabitje në Champions dhe Europa League! | 21+

  BOMBT E MUNDSHME… .ANALIZA

  ** NOM KALIOU - TRANS NARVA: (Estoni) Trans Narva ka qenë në rritje që nga fillimi i korrikut me 4 fitore dhe 1 barazim në 5 e fundit. Nga 1 barazim 1 humbje vjen Nom Kaliou me vetëm 2 fitore në 5 e fundit në shtëpi. - 2 -. Statistika

  ** BOISS JUNG - ZION: Vetëm 1 humbje në 9 ndeshjet e fundit zyrtare, Zion me mbrojtjen e tij duke mos pranuar në asnjë prej 9 përmendur më lart më shumë se 1 gol për lojë. - 2 -. Statistika

  ** KPV Bone - YARO: Kokkola me 2 fitore, Giaro me 4 fitore në 6 ndeshjet e fundit. Giaro shënoi në të gjitha 7 ndeshjet e kampionatit. - 2 -. Statistika

  ** STROMSGONCET - SANTEFIORD: Përmirësimi i tendencave me 3 fitore në 5 më të fundit, Sandefjord me sulmin e tij për të shënuar në 6 ndeshjet e fundit. Me 6 Mbi 2.5 në 7 skuadrat e jashtme të Stromsgodset i cili ka pranuar 21 gola në 10 ndeshjet e fundit. Me 4 Mbi 2.5 në 4 e fundit brenda. G / G, Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

  0% raketë në të gjitha lojërat e Champions dhe Europa League! | 21+

  Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Përsëri Liga e Kampionëve! Qyteti - Real dhe Juve - Lyon me grabitje 0%!

Aksioni në Champions Kthimi i ligës me dy lojëra të shkëlqyera! Manchester City - Real dhe Juventus - Lyon, me anglezët dhe francezët që fituan epërsinë, pas ndeshjeve të para. Sa për ndeshjen e Realit, "merengat" ishin mposhtur para audiencës së tyre nga City (1-2) dhe ata duhet të fitojnë për të shpresuar. Kujtohet se të dy skuadrat ishin takuar në gjysmëfinale të institucionit në periudhën 2015-16, kur Real Madrid ishte kualifikuar dhe më në fund kishte fituar trofeun prestigjioz.

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Sa i përket ndeshjes në Torino, Juventus duket se është i aftë të kapërcejë pengesën e Lyon që ishte imponuar me rezultat 1-0 në tokën franceze. Tradita tregon një "bianconer" me tre fitore në katër ndeshje.

Qyteti dhe Lyon kanë epërsinë. Real dhe Juventus po kërkojnë një përmbysje. Champions Liga fillon në Pamestoixima.gr me 0% raketë * në të gjitha lojërat.

* Vlen vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Të gjitha ndeshjet evropiane me 0% grabitje në Pamestoixima.gr!

Vera është e nxehtë me lojërat e mëdha në Champions League dhe Europa League që luajnë në Pamestoixima.gr me 0% raketë * dhe super të kundërta! Faza e 16-të e Ligës së Kampionëve është përfunduar në mesin e javës, me përsëritje të ndeshjeve! Manchester City - Real Madrid, Bayern - Chelsea, Juventus - Lyon dhe Barcelona - Napoli janë lojëra që ju largojnë frymën dhe ju rrëmbejnë interesin e të gjithë tifozëve të futbollit!

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Faza e 16-të është përfunduar në nivelin e Europa League, megjithatë! olimpik do të garojë në tokën angleze dhe selinë e saj Wolves, duke kërkuar kualifikim në raundin tjetër. Kopenhagen - Basaksehir, Leverkusen - Rangers, Shakhtar - Wolfsburg, Basel - Eintracht dhe Manchester City G. - Lincer janë përsëritësit e tjerë, ndërsa lojërat Inter - Getafe dhe Sevilla - Rocheh do të jenë Duisburg, përkatësisht).

Të gjitha lojërat e Europa League janë luajtur në Pamestoixima.gr me raketë 0% *

* Vlefshme për tregun ”Tel. Rezultati ”deri në fillimin e ndeshjes

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Kupa e Ligës së Parë dhe më pas NBA!

Vera është e nxehtë Pamestoixima.gr me futboll dhe basketboll! Kuponi i sotëm është i dominuar nga finalja e madhe franceze e Kupës së Ligës në "Stand de France" por edhe rishfaqja e Giannis Antitokoumbo në dysheme.

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Në 22:10 Paris Saint-Germain dhe Lyon garojnë për trofeun e Kupës së Ligës. Skuadra e Tuhel dëshiron të mbyllë në mënyrë ideale "stumped" gjatë sezoneve të tjera me një treshe. Lajmi i madh, natyrisht, nuk është askush tjetër veç dëmtimi i Killian M 'Bape. Ylli francez do të mungojë pas shënimit të vështirë që mori në fitoren dhe pushtimin e Kupës së Francës, 1 javë më parë. Ndeshjet e jetës dhe të vdekjes për mediokrin, këtë vit, Lyon. Përfunduar në 7η pozicioni i kampionatit, që do të thotë se asaj i duhet vetëm një fitore për të qenë në gjendje të vendosë një biletë evropiane në valixhet e saj. Beteja e madhe e Kupës së Ligës Franceze është duke u zhvilluar në Pamestoixima.gr me 0% raketë *!

Për… brenda natës, Giannis Antetokounbo kthehet në veprim sonte (01:30). Programi i sotëm mund të fillojë në orën 9:30 me ndeshjet Nets - Magic, Wizards - Suns and Blazers - Grizzlies, por ndeshja e ditës është ndeshja midis Bucks dhe Celtics. Gjoni kthehet në veprim pas një kohe dhe është gati për një spektakël të pasur. Menyja e opsioneve të basteve me mbi / nën lojtar është gjithashtu e pasur.

A do të arrijë Giannis të tejkalojë 27 pikë? A do ta tejkalojë Tatum kufirin e 23 pikëve? Në Pamestoixima.gr do të gjeni tregje nga bota e saj magjike NBA me super mosmarrëveshje!

* Vlen për blerjen "rezultati përfundimtar" deri në fillimin e garës

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Napoli - Inter me 0% grabitje dhe Serie A me Boost Boost!

Temperatura rritet në Pamestoixima.moj grua seri A! Kampionati italian është në thelb i vetmi kampionat i madh europian i mbetur. Ndeshja e parafundit fillon sonte me 2 ndeshje, Parma - Atalanta dhe Inter - Napoli.

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Pamestoixima.gr ju merr në Milano. Aty ku përplasen Interi dhe Napoli. Dy ekipe që i përkasin elitës italiane. Pas sigurimit të titullit nga Juventus, mikpritësit nuk kanë më shpresë për titull, por janë rikthyer në vendin e dytë pas barazimit të Atalanta. Skuadra e Conte dëshiron të mbyllë ligën në mënyrën më të mirë (të Dielën udhëton në Bergamo kundër Atalanta) dhe më pas të përgatitet për betejën e saj evropiane kundër Getafe (5 gusht). Fituesja e kupës Napoli ka humbur "trenin" e Ligës së Kampionëve për sezonin e ardhshëm, por ajo gjithashtu dëshiron një fund të mirë (ajo përballet me Lazio të Dielën) për të shkuar me të gjitha forcat në ndeshjen e ndeshjes 1-1 kundër barcelona.

Ndeshja e saj e parafundit seri A hapet në mënyrën më të mirë në Pamestoixima.gr! Beteja e madhe Inter-Napoli luhet me 0% grabitje * dhe për këtë arsye super shanse.

Menyja kryesore vjen nesër me 8 ndeshje! Tani ju luani në seri Një unë Nxitja e fitores ** dhe Bast Builder ** për të shumëzuar fitimet tuaja dhe të bëni bast tuajin!

* Vlefshme për tregun ”tel. rezultati "deri në fillimin e ndeshjes

* Kushtet dhe kushtet zbatohen

Dueli Liverpool - Chelsea luan me grabitje 0%!

Η 37η garat e saj Kryeministër Ligë mbaron sonte me derbin Liverpool - Chelsea të mbizotërojë programi. Skuadra e Jürgen Klopp u kurorëzua kampion ndërsa skuadra e Frank Lampard po përpiqet të përfundojë e treta në maratonën e këtij viti. Kundërshtarët u përballën me njëri-tjetrin dy herë këtë vit, në nivelin e kupave Chelsea mbizotëroi 2-0 ndërsa në nivelin e ligës Liverpooli mposhti "Stamford Bridge" me rezultatin 2-1. "Reds" kundër "blu" në Anfield historike dhe ju keni çdo arsye për t'u rikthyer në lojë!

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Aksioni vazhdon me Seria A dhe loja Parma - Napoli! Pritësit janë mbajtur jashtë rrezikut, vizitorët kanë shpresa të mëdha për pesë të parat dhe dëshirojnë t'i shterrojnë ato. “Partenopei” numëron pesë “2-3 gola” radhazi në udhëtimet e tyre, mendoni se do të zgjerohet ky rekord në “Ennio Tardini?

Pamestoixima.gr ju ofron betejat e mëdha në Angli dhe Itali me raketë 0% *, Bast Ndërtuesi ** dhe Boost Boost **!

* Vlen vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.

** Kushtet dhe kushtet zbatohen

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Kjo verë do të jetë e nxehtë në Pamestoixima.gr | 21+

Rënia në rënie

Më parë Redaksia