elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kthimi i menjëhershëm i tifozëve
EDITORIAL

Kthimi i menjëhershëm i tifozëve

Shoqata e Futbollit e Anglisë është në një vijë të hapur me Qeverinë, duke synuar rikthimin e menjëhershëm të tifozëve në stadiume.

Diskutimet me Qeverinë janë nisur nga Federata e Futbollit e Anglisë, me qëllim kthimin e tifozëve menjëherë në stadiume.

Fakti për momentin është se 9 ndeshjet e mbetura, të cilat do të mbesin deri në fund të këtij viti në Premier League, do të luhen në fusha boshe, por asgjë nuk është e sigurt se çfarë do të ndodhë në sezonin e ardhshëm.

Sipas BBC, Federata e Futbollit e Anglisë, së bashku me ato të rugby, kriket dhe ekstremizmit, janë në bisedime me qeverinë gjatë periudhës, gjatë së cilës tifozët dhe bota do të rikthehen në stadiume.

Kur kjo të bëhet dhe Qeveria të kthehet në "dritën e gjelbër", atëherë vendimi i saj nuk do të jetë një prani universale në stenda, por një përqindje që do të ketë të bëjë me kapacitetin e secilit stadium.

Super League kthehet me 0% grabitje në të gjitha ndeshjet!

Një dritare transferimi do të fillojë para fundit të sezonit

FIFA ka njoftuar se dritarja e transferimeve do të fillojë para fundit të këtij sezoni për të lehtësuar planifikimin e ekipit.

Një nga çështjet që ka lindur për shkak të pezullimit për koronarin është vështirësia e planifikimit të sezonit të ardhshëm. Vonesa në përfundimin e sezonit të këtij viti do të thotë që është normalisht shumë vonë për të filluar sezonin tjetër. Ështja që lind për shumë ekipe lidhet me planifikimin e tyre të transferimit. Një problem i dytë ka të bëjë me lojtarët, kontrata e të cilëve skadon gjatë verës.

Sipas një njoftimi nga FIFA, dritarja e transferimit të verës do të fillojë para fundit të sezonit 2019-2020. Kjo do t'i japë klubeve kohë për t'u organizuar më mirë.

Loja fillon përsëri në Premier League me 0% grabitje!

Në lidhje me Premier League, drejtori ekzekutiv i tij, Richard Masters, ka deklaruar se asnjë ekip nuk mund të nënshkruajë lojtar para 25 korrikut. Shumica e ligave evropiane kanë plane të ngjashme.

Përveç kësaj, për të shmangur problemet për lojtarët e papunë, lojtarët do të lejohen të luajnë në 3 ekipe gjatë të njëjtit sezon. Ky nuk ishte rasti në vitet e kaluara, pasi një lojtar mund të luante deri në 2 ekipe në një vit të lojës.

Duhet të theksohet se çdo vit sezoni përfundoi me finalen e Ligës së Kampionëve. Prandaj, kjo pritet të ndodhë në fund të gushtit të këtij viti. Bazuar në njoftimin e FIFA-s, i cili nuk përcakton një datë të saktë, supozojmë se në fund të korrikut dhe në fillim të gushtit pritet të shohim transferimet e para.

Ka mbërritur kazinoja e re e drejtpërdrejtë e pamestoixima.gr!

Liverpooli siguroi qëndrimin e tyre në Anfield deri në fund të sezonit

Skuadra nga Merseyside do të japë pjesën tjetër të lojërave në shtëpi të sezonit në selinë e saj fizike, duke festuar titullin atje pas 30 vjetësh.

Liverpooli siguroi qëndrimin e tij në Anfield deri në fund të sezonit. Skuadra nga Merseyside, mori miratimin e lakmuar nga autoritetet lokale dhe policia, kështu që lojërat në shtëpi do të zhvillohen në stadiumin e saj.

Ana e Jkrrgen Klopp do të luajë Everton në Goodison Park për derbin dhe do të festojë kampionatin pa tifozët e tyre pas 30 vjetësh. E mira është që ajo do ta bëjë atë në shtëpinë e saj fizike, duke marrë të gjitha masat e nevojshme, për shkak të koronës.

Liverpooli ka 82 pikë dhe është në vendin e parë në Premier League, 27 pikë përpara nga Manchester City me vendin e dytë, nëntë ndeshje para finales së sezonit.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

Skenarë të ndryshëm përfshijnë Erling Haland në Liverpool

Skenarë të ndryshëm kanë shpërthyer në orët e fundit që thonë se Liverpool po monitoron rastin e Erling Haland, disa muaj pas transferimit të tij në Dortmund.

Skenarë të ndryshëm që përfshijnë Erling Haland në listën e transferimeve të Liverpoolit janë shfaqur orët e fundit.

"Qëllimi" është një faqe në internet që riprodhon këtë ngjarje dhe madje bën ... galop në media sociale, duke u vënë zjarr miqve të Liverpool dhe Dortmund, të cilat e fituan atë në janar.

Në fakt, në uebfaqe janë edhe deklaratat e aksionit veteran norvegjez, Fiortoff, i cili pretendon se nuk do ta prishë Halandën për të luajtur në Liverpool. Në të njëjtën kohë, atij iu kërkua të fliste për interesin e mundshëm të Manchester United, duke thënë se kur Halandi përmend United, ky është Leeds!

Kujtohet se Dortmundi harxhoi 30 milion euro në janar për ta përvetësuar atë nga Salzburg.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Në Turqi, ata nuk e humbin shpresën

Ministri i Sportit i Turqisë ka shprehur optimizëm se UEFA nuk do të ndryshojë vendin për në finale.

Zërat kanë qarkulluar ditët e fundit se Liga e Kampionëve do të përfundojë me Finalen 8 në Lisbonë.

Sidoqoftë, në Turqi, ata nuk humbasin shpresën dhe janë optimistë se Konfederata Evropiane nuk do të ndryshojë vendin për në finale, që është Stambolli.

"Ne kemi kontakte të vazhdueshme me UEFA dhe besojmë se do të dëgjojmë lajme të mira nga Komiteti Ekzekutiv të Mërkurën e ardhshme (17/6). Jam i sigurt se finalja mund të mbahet në Turqi, "tha Murathan Kasapoglu, Ministri i Sporteve në vend.

Natyrisht, gjithçka do të varet nga formati që do të zgjidhet për të përfunduar ngjarjen. Në rastin e një Final 8 ose Final 4, ka shumë të ngjarë që garat të zhvillohen në një qytet tjetër dhe jo në Stamboll.

Surfbet.net (2000-2020): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Inzaghi rinovon

Lazio është afër zgjatjes së kontratës së trajnerit të tyre, Simone Inzaghi, deri në vitin 2023.

Biancolelesti janë 2-të në Serie A, vetëm një pikë poshtë Juventusit në një kampionat të drejtuar nga 44-vjeçari. Inzaghi ka qenë në Lazio për 4 vjet dhe sipas Il Messaggero, presidenti, Claudio Lotito, po punon për të rinovuar kontratën e allenatore edhe për dy vjet të tjera pasi ajo e skaduar në 2021.

Novibet: 100% pranë lojtarit *

Sari: "Kampionati ka ende një mënyrë për të shkuar"

Mauricio Sari foli për lojën e madhe mes Juventus dhe Milano për Coppa Italia.

Për kampionatin: "Gjëja më e rëndësishme është të përfundojmë sezonin dhe nëse kushtet lejojnë, ne duhet të rishikojmë protokollet, të shmangim karantinën dhe të arrijmë në finalen e këtij sezoni. Nuk ka favoritë për të pushtuar. "Gjithçka është e hapur".

Ai vazhdoi: "Padyshim që nuk është një ndjenjë e bukur, por ekipet e mëdha mund të përballen edhe nën këto ritme. "Mungesa e spektatorëve mund t'i ndryshojë gjërat".

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

Ibrahimoviç: "Nuk është Milano që e dija, ishte i vjetri"

Disa orë para ndeshjes mes Milanit dhe Juventusit për gjysmëfinalen e Kupës së Italisë dhe "Rossoneri" janë në trazira pas vizitës së Ivan Gazidis për çështjen e uljes 50% për muajin prill dhe përballjen e tij me Ibrahimoviç.

Shefi ekzekutiv i Milanit ishte i pranishëm në seancën stërvitore dhe foli me lojtarët për uljen e 50% të pagave të tyre për muajin Prill, vizitë që shkaktoi tension në dhomat e dollapëve.

Drejt përfundimit të takimit, Zlatan Ibrahimoviç zuri fjalën dhe pasi tha që së shpejti do të vendosë nëse do të qëndrojë apo jo në Milano, ai më pas pyeti veten pse kjo vizitë në këtë kohë, para ndeshjes kundër Juventus, ku Qëllimi i vitit gjykohet dhe jo më herët, duke i thënë Ivan Gazidis: “A po shfaqesh tani? Nuk është Milano që e dija, ishte e vjetra "ndërsa tensioni mbizotëroi në çështjen e kontratave që skadojnë në 30 qershor. 

Kampionatet evropiane fillojnë përsëri në Pamestoixima.gr!

Tottenham Hotspur do të presë Manchester United pa Del Ali

Del Ali u ndëshkua nga federata angleze për koment racist dhe do të humbasë ndeshjen e rifillimit të Premier League.

Pa Del Aliun, Tottenham do të mirëpresë Manchester Unitedin në rifillimin e Premier League.

Mesfushori anglez kishte bërë disa komente kur kishte filluar e gjithë faza e pandemisë së kurorëzimit, ndërsa ai kishte tallur edhe aziatikët. Komente që ai bëri ishin raciste nga federata angleze dhe ai u ndëshkua me një ndeshje.

Kjo do të thotë që Del Ali nuk do të luajë në ndeshjen e parë pasi të kthehet në derbin katër-në katër në Premier League.

Sidoqoftë, pas shpalljes së dënimit, futbollisti kërkoi falje përmes mediave sociale.

 

Klauzola në kontratën e Lautaro Martines skadon

Një javë më vonë, sipas asaj që është bërë e njohur deri më tani, klauzola në kontratën e Laoutro Martines skadon.

Emri i Lautaro Martines kohët e fundit po "luan" vazhdimisht në median evropiane. Barcelona është skuadra që ... po digjet për blerjen e saj, me administratën që presion Interin të pranojë propozimin.

Sidoqoftë, Nerazzurri nuk duket se është i gatshëm të heqë dorë nga Argjentina përpara me më pak para sesa ato të klauzolës prej 111 milion eurosh. Klauzola, e cila më në fund vlen deri më 15 korrik dhe jo më 7 korrik, siç dihej deri më tani. Diçka që "Mundo Deportivo" zbulon në një postim.

Në të njëjtën kohë, nëse Barcelona ose ndonjë skuadër tjetër nuk arrin të paguajë klauzolën prej 15 milion eurosh në Inter për Lautaro Martinez deri më 111 korrik, atëherë ata do të duhet të plotësojnë kërkesat e milanezëve, të cilët ka të ngjarë të ngrihen!

Thomas Miller foli në termat më të mirë për Kai Haverts.

Thomas Miller ka shprehur dëshirën për të luajtur me Kai Haverts në Bayern Munich.

Mleller tha:

“Herën e fundit që isha me ekipin kombëtar, pata kënaqësinë të stërvitem dhe të luaja me të. Kay Haverts është një futbollist jashtëzakonisht i mirë dhe një nga talentet më të mëdha në Evropë. Ai ka cilësi të shkëlqyera dhe natyrisht Bayern gjithmonë dëshiron të ketë lojtarë që kanë talent dhe perspektivë.

Shtë gjithashtu pak paradoksale që njerëzit insistojnë të flasin për transferime të reja dhe në të njëjtën kohë që ekipet të kursejnë pagat ".

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 11409
- 10643 ditë më parë
 • Guru L -

  Fitorja e parë

  17: 30 ** Dukla Pragë - Pribram: Fillimi mbresëlënës i Dukla Pragës me 5 fitore dhe 1 barazim me 13 gola në pjesën sulmuese u ndal në ndeshjen e fundit. Me fitoren në premierë, Pribram mbeti me 4 humbje dhe 2 barazime.Me Dukla Pragë Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

  18: 00 ** Alitus - Suduva: (Lituani) 2 & Mbi 2.5

  ** Spartak Trnava - Serend: (9-1) gola në 4 ndeshje në shtëpi për Spartak Trnava e cila është në 2η pozicioni. Serendi mediokër shënoi vetëm 1 gol në 3 dalje. - 1 -.

  Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Olympiacos dhe PAOK me koeficient të shtuar!

Java e Evropës vazhdon me ndeshjet e Ligës së Evropës dhe Konferencës, me skuadrat greke që gjithashtu hyjnë në lojë! Dhe natyrisht, veprimi bëhet edhe më emocionues me të Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst link: Rimbursim * GJITH MUAJ në Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtator në Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Në programin e saj E enjte (16/09) Lojrat e skuadrave greke bien në sy, me PAOK që po testohet në selinë e Lincoln për Konferencën League dhe Olympiakos pret Antwerpin në premierën e tij në grupet e Europa League. Në Pamestoixima.gr lojërat Lincoln - PAOK dhe Olympiacos - Antwerp ti jeton me 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe performanca e përmirësuar në rezultatin përfundimtar dhe në paroli!

Lidhja e tekstit: Olympiacos dhe PAOK me 0% grabu ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, në programin e së enjtes (15/09) ka akoma ndeshje shumë të rëndësishme për garat evropiane, me lojërat Galatasaray - Lazio, Eintracht Frankfurt - Fenerbahce, Rangers - Lyon dhe Leicester - Napoli duke vjedhur shfaqjen.

Të gjitha ndeshjet e tij Europa League dhe e tij Lidhja e Konferencave ju i jetoni ato më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Ndërtuesi i basteve *, Fitore Boost * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Inter - Real Madrid me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Faza e grupeve në Ligën e Kampionëve filloi me surpriza dhe programi të Mërkurën (15/09) pritet me interes edhe më të madh! Dhe sigurisht, aksioni bëhet edhe më emocionues me të Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst link: Rimbursim * GJITH MUAJ në Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtator në Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Ndeshja e Interit me Real Madridin është ajo që vjedh shfaqjen në programin e së Mërkurës 15/09, me parashikimin për fituesin përfundimtar që duket mjaft i rrezikshëm, pasi ndeshja është e paparashikueshme! Kush do të mbizotërojë në fund? Në Pamestoixima.gr ajo Inter - Real Madrid ti e jeton me te 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe performanca e përmirësuar në rezultatin përfundimtar dhe në paroli!

Tekst link: Inter - Real Madrid me 0% grabu ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, ka ende ndeshje shumë të rëndësishme në programin e së mërkurës (15/09), me Paris Saint-Germainin e Leo Messit që po testohet në Club Brugge, Manchester City pret Leipzig, Atletico luan me Porton në Madrid dhe Liverpool për t'u përballur me Milanin në shtëpi.

ajo Champions Ligë, kështu vazhdon, interesi i basteve arrin kulmin dhe nuk duhet ta harroni atë në rinovimin Pamestoixima.gr të gjitha ligat kryesore gjithashtu luajnë me të Bast Ndërtuesi *, Fitore Boost * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Barcelona - Bayern Munich me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Koha e madhe ka ardhur! Sentra sonte (14/09) në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve me aksionin duke u bërë edhe më emocionues me Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst link: Rimbursim * GJITH MUAJ në Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtator në Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Ndeshja mes Barcelonës dhe Bayern Munich është ajo që vjedh spektaklin në programin e së martës 14/09, me bavarezët që duken si favoritja e madhe dhe shanset e katalanasve të nisur! Kush do të mbizotërojë në fund? Në Pamestoixima.gr ajo Barcelona - Bayern Mynih ti e jeton me te 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe performanca e përmirësuar në rezultatin përfundimtar dhe në paroli!

Tekst link: Barcelona - Bayern Munich me 0% grabitje ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, ka ende ndeshje shumë të rëndësishme në programin e së martës (14/09), me Manchester United dhe Juventus që testohen jashtë shtëpisë kundër Young Boys dhe Malmo respektivisht, ndërsa Chelsea mirëpret Zenit.

ajo Champions League, kështu, fillon, interesi i basteve arrin kulmin dhe nuk duhet ta harroni atë në të rinovuar Pamestoixima.gr të gjitha ligat kryesore gjithashtu luajnë me të Ndërtuesi i basteve *, Fitore Boost * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Aris - OFI me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Tani kemi hyrë për mirë në sezonin 2021-22, pasi të gjitha ligat tashmë kanë bërë krosime dhe po përgatitemi edhe për grupet në garat kryesore evropiane! Sigurisht, aksioni është edhe më emocionues me Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst link: Rimbursim * GJITH MUAJ në Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtator në Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Pra, pak orë para se të hyjmë në një humor europian, Aris mirëpret OFI në ndeshjen që spikat nga programi i së hënës (13/09). Të dy kundërshtarët duan të hyjnë në Superligën e re me dorën e djathtë dhe dueli mes tyre pritet me shumë interes. Në Pamestoixima.gr ajo Aris - OFI ti e jeton me te 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe performanca e përmirësuar në rezultatin përfundimtar dhe në paroli!

Tekst link: Aris - OFI me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Mos harroni se në përtërirë Pamestoixima.gr të gjitha ligat kryesore gjithashtu luajnë me të Bast Ndërtuesi *, Fitore Boost * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Shtatori ekstrem në Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Programi të enjten (09/09) mund të duket bosh, por aksioni arrin kulmin në ditët në vijim me fillimin e kampionatit grek! Te Pamestoixima.gr ju vë në humor dhe ofron shumë baste speciale Kuotat SUPER! Vetëm për sot (09/09), atëherë, e gjeni performanca kryesore **Pamestoixima.gr për bastin special "PAOK për të fituar kampionatin në sezonin 2021-22", Ndërsa lista e basteve speciale është mjaft ... e pasur, me shumë baste speciale për ekipet kryesore të Superligës - të tilla si Olympiacos, Panathinaikos, AEK, PAOK dhe Aris - por edhe për" topat e mëdhenj "siç është El Arabi, Swinderski, Araoojo dhe Makenda! Kush do të jetë golashënuesi më i mirë këtë vit?

Tekst Lidhje: i veçantë bast për PAOK në performancë të përmirësuar vetëm për sot (09/09)!

Sigurisht, aksioni arrin kulmin në US Open, me Maria Sakkari për të festuar një kualifikues të shkëlqyer kundër Carolina Pliskova me 2-0 të vendosur pak orë më parë dhe për t'u përgatitur për "betejën" e saj me Emma Randounakou në gjysmëfinalen e ngjarjes së madhe. Te Randounakou - Sakkari luan me 0% grabujë* në Pamestoixima.gr, ndërsa do të gjeni edhe koeficientë TOP ** në bastin special «Maria Sakkari për të pushtuar US hapur»! Mos e humbisni rastin!

Tekst lidhja: Beteja e Sakkari në gjysmëfinalet e saj US Hape me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Më shumë informacion në lidhje me ofertat ** dhe të gjitha shanset e shtuara ** mund të gjenden në Pamestoixima.gr!


* E vlefshme për tregun "Tel. Rezultati ”dhe para fillimit të ndeshjes.
** Kushtet dhe kushtet zbatohen. Shanset mund të ndryshojnë.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Rënia në rënie

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.